Pobjednici 3. Memorijala Branka Vidovića

Bojana Nikolić, OK Vihor Mile Mioković, OK Kapela

DAME
Pos. Name                     Club  #Sprint #BJopen  #MBV
  1. Nikolić Bojana            VIH     18     11      29
  2. Vidaković Majda           KAP     23      4      27
  3. Jantar Sonja              JAP     20      7      27
  4. Orlić Antonija            OKB     22      3      25
  5. Berženji Sanda            KAP     17      8      25
  6. Drobić Melissa            KAP     21      3      24
  7. Lesjak Jelena             JAP     16      6      22
  8. Gobec Neda                VIH     13      9      22
  9. Gobec Kimi Maria          VIH     19      2      21
 10. Cindrić Perković Jasminka MEÐ     14      5      19
 11. Jazvić Mioković Marija    KAP     11      6      17
 12. Kovač Wanda               KAP     15      1      16
 13. Kušt Maja                 VIH     12      2      14
 14. Šantić Gloria             OKB     10      3      13
 15. Horbec Ivana              VIH      4      8      12
 16. Cvitković Maja            VIH      9      2      11
 17. Delgado Sršen Kira        VIH      8      1       9
 18. Gerjević Lana             KAP      7      1       8
 19. Šantić Veronika           OKB      6      1       7
 20. Krkić Drobić Aida         KAP      5      2       7
 21. Perković Mihaela Marija   VIH      3      0       3
 22. Dasović Ana               KAP      2      0       2
 23. Horvat-Nikšić Biserka     VIH      1      1       2

GOSPODA
Pos. Name                     Club  #Sprint #BJopen  #MBV
  1. Mioković Mile             KAP     14      7      21
  2. Lesjak Karlo              JAP     13      4      17
  3. Tounec Vlatko             KAP     10      5      15
  4. Filipčić Tomislav         OKB     12      2      14
  5. Novosel Ivan              JAP     11      3      14
  6. Orehoci Robert            OKB      5      9      14
  7. Bijelić Jakov             OKB      9      3      12
  8. Šantić Domagoj            OKB      7      4      11
  9. Dasović Hrvoje            KAP      8      1       9
 10. Labaš Predrag             VAR      6      1       7
 11. Matijašić Josip           VIH      4      2       6
 12. Mesić Ivica               VIH      3      1       4
 13. Ivezić Bernard            VIH      1      3       4
 14. Turkalj Milan             VAR      2      1       3
 

Zadnjeplasirani u kategoriji dobiva 1 bod, a prvoplasirani toliko bodova koliko ima natjecatelja u plasmanu njegove kategorije. Zbrajaju se bodovi s obje utrke.

Fotografije s natjecanja potražite u našoj galeriji.

Micro Funny Sprint ’22. – rezultati

Micro Funny Sprint 2022. 24.9.2022.
Overall results Created with OEvent


Pos. Name                          Class  Club  Time 1       Time   Time+  

DAME     (1000m, 0m)
  1. Vidaković Majda               DAME     KAP 05:56  (1)   05:56          
  2. Orlić Antonija                DAME     OKB 06:09  (2)   06:09  +00:13  
  3. Drobić Melissa                DAME     KAP 06:33  (3)   06:33  +00:37  
  4. Jantar Sonja                  DAME     JAP 06:36  (4)   06:36  +00:40  
  4. Gobec Kimi Maria              DAME     VIH 06:36  (4)   06:36  +00:40  
  6. Nikolić Bojana                DAME     VIH 06:42  (6)   06:42  +00:46  
  7. Berženji Sanda                DAME     KAP 07:09  (7)   07:09  +01:13  
  8. Lesjak Jelena                 DAME     JAP 07:27  (8)   07:27  +01:31  
  9. Kovač Wanda                   DAME     KAP 07:52  (9)   07:52  +01:56  
 10. Cindrić Perković Jasminka     DAME     MEĐ 07:57  (10)  07:57  +02:01  
 11. Gobec Neda                    DAME     VIH 08:02  (11)  08:02  +02:06  
 12. Kušt Maja                     DAME     VIH 08:15  (12)  08:15  +02:19  
 13. Jazvić Mioković Marija        DAME     KAP 08:29  (13)  08:29  +02:33  
 14. Šantić Gloria                 DAME     OKB 08:46  (14)  08:46  +02:50  
 15. Cvitković Maja                DAME     VIH 09:19  (15)  09:19  +03:23  
 16. Delgado Sršen Kira            DAME     VIH 09:47  (16)  09:47  +03:51  
 17. Gerjević Lana                 DAME     KAP 10:08  (17)  10:08  +04:12  
 18. Šantić Veronika               DAME     OKB 11:36  (18)  11:36  +05:40  
 19. Krkić Drobić Aida             DAME     KAP 11:56  (19)  11:56  +06:00  
 20. Horbec Ivana                  DAME     VIH 12:04  (20)  12:04  +06:08  
 21. Perković Mihaela Marija       DAME     VIH 15:18  (21)  15:18  +09:22  
 22. Dasović Ana                   DAME     KAP 17:58  (22)  17:58  +12:02  
 23. Horvat-Nikšić Biserka         DAME     VIH 25:34  (23)  25:34  +19:38  
     Budi Ana                      DAME     JAP   dns         disq          
     Perica Cvjetko Sandra         DAME     JAP   dns         disq          
     Popović Budi Daniela          DAME     JAP   dns         disq          
     Glušica Hana                  DAME     KAP   dns         disq          
     Štambuk Iva                   DAME     MAK   dns         disq          
     Schubert Marija               DAME     VAR   dns         disq          
     Sipina Halper Monika Martina  DAME     JEL   dns         disq          
     Nikolić Marta                 DAME     VIH   dns         disq          
     Bajrektarević Luna            DAME     VIH   dns         disq          
     Štambuk Zdenka Petra          DAME     IME   dns         disq          
     Juranić Anabella              DAME     STT   dns         disq          
---------------------------------------------------------------------------
GOSPODA     (1200m, 0m)
  1. Mioković Mile                 GOSPODA  KAP 08:05  (1)   08:05          
  2. Lesjak Karlo                  GOSPODA  JAP 08:28  (2)   08:28  +00:23  
  3. Filipčić Tomislav             GOSPODA  OKB 08:50  (3)   08:50  +00:45  
  4. Novosel Ivan                  GOSPODA  JAP 09:08  (4)   09:08  +01:03  
  5. Tounec Vlatko                 GOSPODA  KAP 09:20  (5)   09:20  +01:15  
  6. Bijelić Jakov                 GOSPODA  OKB 09:50  (6)   09:50  +01:45  
  7. Dasović Hrvoje                GOSPODA  KAP 10:08  (7)   10:08  +02:03  
  8. Šantić Domagoj                GOSPODA  OKB 11:15  (8)   11:15  +03:10  
  9. Labaš Predrag                 GOSPODA  VAR 11:55  (9)   11:55  +03:50  
 10. Orehoci Robert                GOSPODA  OKB 12:53  (10)  12:53  +04:48  
 11. Matijašić Josip               GOSPODA  VIH 14:07  (11)  14:07  +06:02  
 12. Mesić Ivica                   GOSPODA  VIH 15:06  (12)  15:06  +07:01  
 13. Turkalj Milan                 GOSPODA  VAR 15:23  (13)  15:23  +07:18  
 14. Ivezić Bernard                GOSPODA  VIH 15:24  (14)  15:24  +07:19  
     Lesjak Jakov                  GOSPODA  JAP   dns         disq          
     Itty Pierre-Adrien            GOSPODA  JAP   dns         disq          
     Itty Leon                     GOSPODA  JAP   dns         disq          
     Penić Ivan Ivo                GOSPODA  KAP   dns         disq          
     Strmečki Vibor                GOSPODA  MAK   dns         disq          
     Ulip Željko                   GOSPODA  MAK   dns         disq          
     Strmečki Petar                GOSPODA  MAK   dns         disq          
     Anadolac Emil                 GOSPODA  VAR   dns         disq          
     Anadolac Adam                 GOSPODA  VAR   dns         disq          
     Anadolac Filip                GOSPODA  VAR   dns         disq          
     Nikolić Matko                 GOSPODA  VIH   dns         disq          
     Gojmerac Luka                 GOSPODA  IME   dns         disq          
     Štambuk Dario                 GOSPODA  IME   dns         disq          
     Juranić Dejan                 GOSPODA  STT   dns         disq          
     Jovetić Saša                  GOSPODA  Int   dns         disq          
     Sandalj Rafael                GOSPODA  JAP    mp         disq          
     Skočić Oliver                 GOSPODA  VIH    mp         disq          
     Hainž Miroslav                GOSPODA  VAR    mp         disq          
     Ivezić Viktor Ignjat          GOSPODA  VIH    mp         disq          

Startna lista – Micro Funny Sprint ’22.

Start list by classes Created with OEvent

No.  St. No.  Chip No.  Name                          Class    Club  Country   Start 1  

DAME     (1000m, 0m)
 1.             222410  Horbec Ivana                  DAME     VIH   HR       16:02:00  
 2.            2133012  Krkić Drobić Aida             DAME     KAP   HR       16:03:00  
 3.            8445442  Vidaković Majda               DAME     KAP   HR       16:04:00  
 4.            8654952  Sipina Halper Monika Martina  DAME     JEL   HR       16:05:00  
 5.             446316  Juranić Anabella              DAME     STT   HR       16:06:00  
 6.            2127101  Nikolić Marta                 DAME     VIH   HR       16:07:00  
 7.            2148494  Jazvić Mioković Marija        DAME     KAP   HR       16:08:00  
 8.            2113332  Kovač Wanda                   DAME     KAP   HR       16:09:00  
 9.            7755611  Šantić Veronika               DAME     OKB   HR       16:10:00  
10.            2113425  Lesjak Jelena                 DAME     JAP   HR       16:11:00  
11.             893821  Bajrektarević Luna            DAME     VIH   HR       16:12:00  
12.                  1  Dasović Ana                   DAME     KAP   HR       16:13:00  
13.               5768  Štambuk Zdenka Petra          DAME     IME   HR       16:14:00  
14.            2120027  Schubert Marija               DAME     VAR   HR       16:15:00  
15.            8667809  Gobec Neda                    DAME     VIH   HR       16:16:00  
16.            2300277  Horvat-Nikšić Biserka         DAME     VIH   HR       16:17:00  
17.            2121769  Jantar Sonja                  DAME     JAP   HR       16:18:00  
18.            2143690  Glušica Hana                  DAME     KAP   HR       16:19:00  
19.            7010102  Budi Ana                      DAME     JAP   HR       16:20:00  
20.             406740  Nikolić Bojana                DAME     VIH   HR       16:21:00  
21.            7010896  Šantić Gloria                 DAME     OKB   HR       16:22:00  
22.            2442574  Perković Mihaela Marija       DAME     VIH   HR       16:23:00  
23.            2120666  Berženji Sanda                DAME     KAP   HR       16:24:00  
24.            2067893  Kušt Maja                     DAME     VIH   HR       16:25:00  
25.            2442608  Perica Cvjetko Sandra         DAME     JAP   HR       16:26:00  
26.            8132926  Drobić Melissa                DAME     KAP   HR       16:27:00  
27.            8431111  Gobec Kimi Maria              DAME     VIH   HR       16:28:00  
28.            8041177  Orlić Antonija                DAME     OKB   HR       16:29:00  
29.             411373  Cindrić Perković Jasminka     DAME     MEĐ   HR       16:30:00  
30.            8061499  Štambuk Iva                   DAME     MAK   HR       16:31:00  
31.            2221765  Gerjević Lana                 DAME     KAP   HR       16:32:00  
32.             636977  Cvitković Maja                DAME     VIH   HR       16:33:00  
33.            7010104  Popović Budi Daniela          DAME     JAP   HR       16:34:00  
34.                     Vacant                        DAME                    16:35:00  
35.                     Vacant                        DAME                    16:36:00  
36.                     Vacant                        DAME                    16:37:00  
37.                     Vacant                        DAME                    16:38:00  
38.                     Vacant                        DAME                    16:39:00  
--------------------------------------------------------------------------------------
GOSPODA     (1200m, 0m)
 1.            8200064  Gojmerac Luka                 GOSPODA  IME   HR       16:02:00  
 2.            1220890  Juranić Dejan                 GOSPODA  STT   HR       16:03:00  
 3.            7050705  Lesjak Jakov                  GOSPODA  JAP   HR       16:04:00  
 4.            1968623  Anadolac Emil                 GOSPODA  VAR   HR       16:05:00  
 5.            2221134  Ivezić Viktor Ignjat          GOSPODA  VIH   HR       16:06:00  
 6.            7777600  Penić Ivan Ivo                GOSPODA  KAP   HR       16:07:00  
 7.            8250869  Orehoci Robert                GOSPODA  OKB   HR       16:08:00  
 8.            1946000  Turkalj Milan                 GOSPODA  VAR   HR       16:09:00  
 9.            2133029  Dasović Hrvoje                GOSPODA  KAP   HR       16:10:00  
10.            1422007  Strmečki Vibor                GOSPODA  MAK   HR       16:11:00  
11.            7111959  Štambuk Dario                 GOSPODA  IME   HR       16:12:00  
12.            2442575  Ivezić Bernard                GOSPODA  VIH   HR       16:13:00  
13.            8334470  Bijelić Jakov                 GOSPODA  OKB   HR       16:14:00  
14.             546169  Matijašić Josip               GOSPODA  VIH   HR       16:15:00  
15.            2132997  Mesić Ivica                   GOSPODA  VIH   HR       16:16:00  
16.             237596  Itty Pierre-Adrien            GOSPODA  JAP   HR       16:17:00  
17.             504515  Nikolić Matko                 GOSPODA  VIH   HR       16:18:00  
18.            2138242  Anadolac Adam                 GOSPODA  VAR   HR       16:19:00  
19.             237553  Sandalj Rafael                GOSPODA  JAP   HR       16:20:00  
20.            1782000  Hainž Miroslav                GOSPODA  VAR   HR       16:21:00  
21.             236885  Ulip Željko                   GOSPODA  MAK   HR       16:22:00  
22.            7040704  Lesjak Karlo                  GOSPODA  JAP   HR       16:23:00  
23.            1420752  Šantić Domagoj                GOSPODA  OKB   HR       16:24:00  
24.             237595  Itty Leon                     GOSPODA  JAP   HR       16:25:00  
25.                     Jovetić Saša                  GOSPODA  Int   HR       16:26:00  
26.            7889999  Strmečki Petar                GOSPODA  MAK   HR       16:27:00  
27.             237593  Novosel Ivan                  GOSPODA  JAP   HR       16:28:00  
28.            2039993  Tounec Vlatko                 GOSPODA  KAP   HR       16:29:00  
29.            8237707  Filipčić Tomislav             GOSPODA  OKB   HR       16:30:00  
30.            2136724  Anadolac Filip                GOSPODA  VAR   HR       16:31:00  
31.            2301979  Skočić Oliver                 GOSPODA  VIH   HR       16:32:00  
32.            2300241  Mioković Mile                 GOSPODA  KAP   HR       16:33:00  
33.                     Vacant                        GOSPODA                 16:34:00  
34.                     Vacant                        GOSPODA                 16:35:00  
35.                     Vacant                        GOSPODA                 16:36:00  
36.                     Vacant                        GOSPODA                 16:37:00  
37.                     Vacant                        GOSPODA                 16:38:00  

BILTEN – Memorijal Branka Vidovića

OK Bjelovar

18. BJELOVAR OPEN
+
MICRO FUNNY SPRINT
=
MEMORIJAL BRANKA VIDOVIĆA

18. BJELOVAR OPEN MICRO FUNNY SPRINT
ORGANIZATOR: ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR
DATUM ODRŽAVANJA: 24.09.2022. (subota)
MJESTO ODRŽAVANJA: Kamenitovac (45.911513, 16.948184) Bjelovar (45.910540, 16.238989)
GLAVNI ORGANIZATOR: Milan Radočaj Vedran Bijelić
POSTAVLJAČ STAZA: Damir Klobučarić Nikolina Šantić i Sanja Radočaj
KONTROLOR: Vladimir Tkalec Vedran Bijelić
VRSTA NATJECANJA: Kup Hrvatske – srednje staze Veseli sprint u parku – nerangirana utrka
KARTA: Kamenitovac, 1:10000, E=5m (2021.), za MŽ55, MŽ65 i M70 1:7500, E=5m Bjelovar-Borik, 1:2500 (5./2022.)
VRSTA TERENA: čista kontinentalna šuma, mjestimično strma park, ravan teren
KATEGORIJE: M21A, Ž21A, M70, M65, M55, M45, M35, M21B, M20, M16, M14, M12, Ž70, Ž65, Ž55, Ž45, Ž35, Ž21B, Ž20, Ž16, Ž14, Ž12, OPEN, BEGINNERS DAME, GOSPODA
STARTNINE: juniori i mlađi: 60,00 kn (7,96€),
seniori i stariji: 90,00 kn (11.95€),
OPEN i BEGINNERS: 30,00 kn (3.98€)
(registrirani natjecatelji plaćaju startninu u skladu s odlukom IO HOS)
10,00 kn (1,33€) za sve natjecatelje
Tečaj konverzije: 1€ = 7,53450 kn
Naknadne prijave i promjene moguće su do 1 sat prije prvog starta uz doplatu od 20,00 kn (2,66€)!
UPLATE: Preko transakcijskog računa
PRVI START: 10:00 sati 16:00 sati
UDALJENOST DO STARTA: 200 m 10 m
UDALJENOST OD CILJA DO OČITANJA ČIPOVA: 500 m 10 m
KARTE I OPISI: Karte se odlažu nakon ulaska u cilj, a preuzimaju se nakon zadnjeg starta. Opisi KT nalaze se na kartama i u drugom startnom koridoru. Karte se odlažu nakon ulaska u cilj, a preuzimaju se nakon zadnjeg starta. Opisa KT nema!
ZADRŽAVANJE NA STAZI: 120 minuta 30 minuta
PROGLAŠENJE: 13:00 sati 17:00 sati
NAGRADE: Medalje za prva tri mjesta u svim kategorijama Pehar za najbolju damu i najboljeg gospodina
DODATNE OBAVIJESTI: www.okb.hr ili na mob. 098 998 4098
PERFORIRANJE: SPORTident sustav, najam čipa je moguć po cijeni od 10 kn (1,33€) SPORTident sustav, SIAC AIR
SMJEŠTAJ: Nije osiguran
DOLAZAK NA NATJECANJE: Vlastitim prijevozom
PARKING: Na livadi Na parkiralištu groblja Borik
GASTRONOMIJA: 0,5 l vode na cilju. Budući da su obližnji ugostiteljski objekti na Kamenitovcu zauzeti banketima, natjecateljima se preporučuje korištenje brojnih restorana u gradu Bjelovaru. Na Micro Funny Sprintu nema osvježenja!
SANITARNI ČVOR: ToiToi kabine WC u objektu groblja Borik
ZDRAVSTVENA SPOSOBNOST: Svaki natjecatelj nastupa na vlastitu odgovornost. Klubovi su odgovorni za liječničke preglede svojih članova. Molimo da se pridržavate epidemioloških mjera i preporuka HZJZ.
GDPR: Prijavom na natjecanje organizatorima se daje pristanak za korištenje osobnih podataka isključivo za potrebe natjecanja, javnu objavu rezultata natjecanja te audio-vizualno snimanje i pravo korištenja snimki za svoje potrebe, za potrebe promocije i informiranja javnosti.
BODOVANJE ZA MEMORIJAL BRANKA VIDOVIĆA: Zadnjeplasirani u kategoriji dobiva 1 bod, a prvoplasirani toliko bodova koliko ima natjecatelja u plasmanu njegove kategorije. Zbrajaju se bodovi s obje utrke.
OSTALE NAPOMENE: Karte su tiskane na vodootpornom papiru.
Nije dopušteno dovođenje životinja na start i u natjecateljski teren.
NAPOMENE VEZANE UZ SPRINT: Posebni objekti (klupe, sprave na igralištima) označeni su na karti crnim X-om.
Rasvjetni stupovi označeni su na karti crnim kvadratićem.
Košarice za otpatke označene su na karti crnim kružićem.
Zastavice na KT su dimenzija 15×15 cm.
Zabranjeno je hodanje po spomen-pločama!
Prije starta natjecatelji moraju biti u karanteni na parkiralištu i ne smiju ulaziti u park!
DUŽINE STAZA, USPON I BROJ KT: M12: 1970/80 m, 8 KT DAME: 1000 m, 16 KT
M14: 2390/115 m, 9 KT GOSPODA: 1200 m, 15 KT
M16: 2810/150 m, 11 KT
M20: 3590/200 m, 14 KT
M21A: 3970/220 m, 18 KT
M21B: 2750/130 m, 11 KT
M35: 3610/215 m, 14 KT
M45: 2910/140 m, 12 KT
M55: 2500/140 m, 11 KT
M65: 2330/115 m, 10 KT
M70: 2130/85 m, 8 KT
Ž12: 2040/80 m, 7 KT
Ž14: 2410/110 m, 9 KT
Ž16: 2440/120 m, 11 KT
Ž20: 2970/150 m, 13 KT
Ž21A: 3650/145 m, 13 KT
Ž21B: 2530/135 m, 12 KT
Ž35: 3080/145 m, 11 KT
Ž45: 2480/120 m, 11 KT
Ž55: 2230/95 m, 9 KT
Ž65: 2130/85 m, 8 KT
OPEN: 2810/150m, 11 KT
BEGINNERS: 2040/80 m, 7 KT
Bilten u PDF obliku možete preuzeti ovdje.

Pobjednici 2. Memorijala Branka Vidovića

Damir Vidović uručio je pobjednički pehar najboljoj dami Martini Bedeković Tanković

Mjesto Ime Prezime Klub Bodovi
1 Martina Bedeković Tanković OK Jelen 24
2 Sonja Lesjak OK Japetić 23
3 Sabina Rako OK Vihor 20
Mjesto Ime Prezime Klub Bodovi
1 Kristijan Verović OK Japetić 19
2 Ivor Jelić OK Kapela 17
3 Branimir Putniković OK Kapela 16

Za Memorijal Branka Vidovića bodovane su dvije trke, 17. Bjelovar Open i Mikro Funny Sprint.
Samo natjecatelji koji su nastupili na obje trke kandidirali su za Memorijal.
Pobjednik u pojedinoj trci dobio je onoliko bodova koliko je natjecatelja startalo u njegovoj kategoriji, drugi je dobio bod manje i tako redom. Ukupan broj bodova za Memorijal jednak je zbroju bodova osvojenih u pojedinim trkama.
U slučaju izjednačenog rezultata prednost ima natjecatelj s boljim plasmanom na sprintu.

Rezultate Mikro Funny Sprinta kao i ukupne rezultate Memorijala možete pogledati na priloženom PDF dokumentu: 2.MBV_ukupni_rezultati.pdf

Rezultati 17. Bjelovar Opena objavljeni su na OrienteeringOnline servisu, a albumi s fotografijama u našoj galeriji.

MBV 21 – karakteristike staza

MEMORIJAL BRANKA VIDOVIĆA 2021
DULJINE STAZA

17. BJELOVAR OPEN
Kategorija Duljina[m] Uspon [m] Broj KT
M21A 6500 110 24
Ž21A 5010 80 19
M70 2250 30 7
M65 2360 30 8
M55 3630 55 12
M45 4310 65 13
M35 5370 90 19
M21B 3970 65 14
M20 5330 85 16
M16 4020 60 14
M14 3030 35 9
M12 2270 25 8
Ž70 2120 30 8
Ž65 2450 40 9
Ž55 2870 30 9
Ž45 3550 45 12
Ž35 3720 35 14
Ž21B 3220 30 10
Ž20 3990 30 12
Ž16 2920 30 11
Ž14 2180 25 9
Ž12 2230 20 7
OPEN 3970 65 14
BEGINNERS 2110 35 6
MIKRO FUNNY SPRINT
Kategorija Duljina[m] Uspon [m] Broj KT
Staza A 640 8 17
Staza B 400 4 12

Startna lista objavljena je na OrienteeringOnline.

Memorijal Branka Vidovića 2020 – bilten 1

BILTEN 1

OPĆE INFORMACIJE

U spomen na jednog od osnivača i dugogodišnjeg dopredsjednika Kluba, profesora Branka Vidovića (1943.-2019.), Orijentacijski klub Bjelovar organizira „1. memorijal Branka Vidovića“.
Za Memorijal se boduju pojedinačni rezultati natjecanja koja se održavaju 26. i 27. rujna 2020. godine:

  • Daruvar sprint 1,
  • Daruvar sprint 2,
  • 16. Bjelovar open.

Broj bodova ovisi o plasmanu natjecatelja, tako da posljednji natjecatelj(ica) osvaja 1 bod, a prvi onoliko bodova koliko natjecatelja je u plasmanu njegove kategorije.
Bodovi iz sva tri natjecanja se zbrajaju, neovisno o tome u kojoj kategoriji natjecatelji nastupaju. U slučaju da dva najbolja natjecatelja ili dvije najbolje natjecateljice imaju isti broj bodova, prednost ima natjecatelj koji je osvojio više bodova na nerangiranoj utrci Daruvar sprint 2. Kandidati moraju imati plasman na sve tri utrke.
Najboljem natjecatelju i najboljoj natjecateljici dodjeljuju se pehari (donacija radiokluba „Nikola Tesla“ Bjelovar), a prvo troje dobiva darove naših donatora.
Proglašenje će biti nakon proglašenja utrke 16. Bjelovar open.

Bilten u PDF obliku možete preuzeti ovdje.

DARUVAR SPRINT 2020

DATUM ODRŽAVANJA: 26. rujna 2020. (subota)
ORGANIZATOR: Orijentacijski klub Bjelovar
VRSTA NATJECANJA: Orijentacijsko trčanje – SPRINT
GLAVNI ORGANIZATOR: Milan Radočaj
PERFORIRANJE: SPORTident (najam SI-čipa = 10,00 kn)
STARTNINA ZA SVAKU TRKU: 35,00 kn za seniore i starije; 25,00 kn za juniore i mlađe; 20,00 kn za otvorenu kategoriju
UPLATE STARTNINE: na IBAN OKB-a: HR6924020061100007692 (valuta najkasnije 24.09.2020.)
PRIJAVE: zaključene su u ponedjeljak, 21. rujna 2020. na DA Sprint 1, DA Sprint 2
NAKNADNE PRIJAVE I IZMJENE: moguće su do 10:00 sati na dan natjecanja ako ima slobodnih startnih mjesta uz doplatu 20,00 kuna.
SMJEŠTAJ: Nije organiziran, dodatne informacije na www.visitdaruvar.hr
IZVLAČENJE STARTNIH LISTA: srijeda, 23. rujna 2020. u 19:00 sati u OK Bjelovar
INFORMACIJE: web: www.okb.hr
e-mail: okb(at)okb.hr
mobitel: 098 988 4098

PRVA UTRKA – SPRINT KUP HRVATSKE 1 (boduje se za Memorijal Branka Vidovića)

KARTA: Slavik (kolovoz 2020.), M=1:4000 E=5m (nova karta!)
POSTAVLJAČ: Eduard Perković
KONTROLOR: Damir Klobučarić
PRVI START: 11:00 sati
ZAGRIJAVANJE: na putu do starta
UDALJENOST DO STARTA: 400 m
UDALJENOST OD CILJA DO OČITANJA ČIPOVA: 400 m
PROGLAŠENJE: 13:00 sati
NAGRADE: medalje za prva tri mjesta u svim kategorijama, pismeno priznanje na zahtjev.
KATEGORIJE: M21, Ž21, M55, M45, M35, M20, M16, M12, Ž55, Ž45, Ž35, Ž20, Ž16, Ž12, OTVORENA

DRUGA UTRKA – NERANGIRANA (boduje se za Memorijal Branka Vidovića)

KARTA: Julijev park (travanj 2019.), M=1:4000 E=5m
POSTAVLJAČ: Vedran Bijelić
KONTROLOR: Eduard Perković
PRVI START: 14:00 sati
ZAGRIJAVANJE: na putu do starta prve trke
UDALJENOST DO STARTA: 100 m
UDALJENOST OD CILJA DO OČITANJA ČIPOVA: 600 m
PROGLAŠENJE: 16:00 sati
NAGRADE: medalje za prva tri mjesta u svim kategorijama
KATEGORIJE: M21, Ž21, M55, M40, M18, M14, Ž55, Ž40, Ž18, Ž14, OTVORENA

KAKO DO NAS (NOVE UPUTE!)

Budući da je ulica Podborje zatvorena za promet (osim stanara), objavljujemo nove upute za prilaz natjecateljskom centru:

Iz smjera Bjelovara i Virovitice voziti glavnom cestom do centra Daruvara i nakon prelaska željezničke pruge voziti ravno ulicom Krste Frankopana (uz KTC) te skrenuti lijevo u Vinogradsku ulicu (smeđa signalizacija – smjer Petrov vrh). Nakon dolaska do šume Stari Slavik (vidi kartu!) skrenuti lijevo u šumu i Strmom ulicom voziti do parkirališta (slijediti natjecateljske oznake!).

Iz smjera Kutine: Voziti ravno ulicom Josipa Jelačića do centra, nastaviti ravno ulicom Krste Frankopana i nakon prelaska željezničke pruge voziti prema gornjim uputama.

Natjecateljski centar je pored pomoćnog igrališta HNK Daruvar (koordinate: 45.599446, 17.230267), ali smo zamoljeni da ne koristimo igralište, budući da su okolo postavljene klupe gdje se možete smjestiti.

Kako do nas (nove upute)

16. BJELOVAR OPEN (boduje se za Memorijal Branka Vidovića)

DATUM ODRŽAVANJA: 27. rujna 2020. (nedjelja)
ORGANIZATOR: Orijentacijski klub Bjelovar
VRSTA NATJECANJA: Orijentacijsko trčanje – srednje staze
KARTA: Kukavica, M=1:10000 E=5m (2006., reambulirana 8/2020.)
OPIS TERENA: čista kontinentalna šuma s mjestimičnim podrastom
MJESTO OKUPLJANJA: SRC Kukavica (na cesti Bjelovar-Daruvar)
GLAVNI ORGANIZATOR: Milan Radočaj
POSTAVLJAČ: Damir Klobučarić
KONTROLOR: Vedran Bijelić
PRVI START: 11:00 sati
ZAGRIJAVANJE: na nogometnom igralištu
UDALJENOST DO STARTA: 600 m
KATEGORIJE: M21A, Ž21A, M65, M55, M45, M35, M21B, M20, M16, M14, M12, Ž65, Ž55, Ž45, Ž35, Ž21B, Ž20, Ž16, Ž14, Ž12, OPEN
PERFORIRANJE: SPORTident (najam SI-čipa = 10,00 kn)
STARTNINA: 45,00 kn za seniore i starije; 30,00 kn za juniore i mlađe; 30,00 kn za otvorenu kategoriju
UPLATE STARTNINE: na IBAN OKB-a: HR6924020061100007692 (valuta najkasnije 24.09.2020.)
PRIJAVE: zaključene su u utorak, 22. rujna 2020. na 16. BJ open
NAKNADNE PRIJAVE I IZMJENE: moguće su do 10:00 sati na dan natjecanja ako ima slobodnih startnih mjesta uz doplatu 20,00 kuna.
PROGLAŠENJE: oko o14:00 sati
NAGRADE: medalje za prva tri mjesta u svim kategorijama
PRIJEVOZ: vlastiti (parkiranje besplatno na mjestu okupljanja)
OSTALO: SRC Kukavica nudi ručak (pohani pileći file+pommes+ketchup) po cijeni 30,00 kn (uplate zajedno sa startninom). Vegetarijanski ručak naručite preko okb(at)okb.hr! Budući da restoran nije otvorenog tipa, ručak treba naručiti i platiti ranije, poimenično – natjecatelj će kod očitanja čipa dobiti bon s kojim može ići na ručak koji se servira od 13:00 sati.
INFORMACIJE: web: www.okb.hr
e-mail: okb(at)okb.hr
mobitel: 098 988 4098
Svojom prijavom natjecatelji su suglasni da se natječu na osobnu odgovornost, da budu snimani i fotografirani te da se foto i video materijali mogu koristiti u javnim glasilima u svrhu izvještavanja i u promotivne svrhe.
Molimo vas da se pridržavate važećih preporuka HZJZ-a za održavanje sportskih natjecanja na otvorenom.
Dobro došli !!!