Dječja orijentacijska utrka 12. Bjelovar Open

12. BJ Open dječja utrka – rezultati i fotke

DJEČJA ORIJENTACIJSKA UTRKA "12. BJELOVAR OPEN"
Vrbica, 08.10.2016.
REZULTATI
KATEGORIJA: MŽ7
1 Budi, Ana prošla
2 Detić, Iva prošla
3 Detić, Lucija prošla
4 Šantić, Gloria prošla
5 Šantić, Veronika prošla
6 Šantić, Viktoria prošla

Više fotografija pogledajte na Google Photos stranici OKB.

12. BJ Open – fotke

Više fotografija pogledajte na Google Photos stranici OKB.

12. Bjelovar Open, orijentacijska utrka za Kup Hrvatske, Vrbica, 8. listopada 2016.

12. BJ Open – rezultati

12. Bjelovar Open sub 8.10.2016. 17:58
Results created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl Name                       Club                  Time 

M21A  (13)                4.3 km  240 m   13 C    

    1 Matija Razum               JAP OK Japetić        40:36 
    2 Damir Gobec                VIH OK Vihor          41:39 
    3 Davor Čapeta               KAP OK Kapela         43:41 
    4 Frane Marković             JAP OK Japetić        45:50 
    5 Vladimir Spasić            KAP OK Kapela         47:41 
    6 Tihomir Despetović         OKB OK Bjelovar       52:43 
    7 Tomislav Varnica           VIH OK Vihor          54:39 
    8 Luka Filetin               MAK OK Maksimir       54:59 
    9 Vanja Suhina               KAP OK Kapela         55:27 
   10 Mario Štambuk              IME OK Ivan Merz      59:53 
   11 Lobel Horvat               MAK OK Maksimir     1:02:48 
   12 Branimir Pongrac           JAP OK Japetić      1:06:54 
   13 Vjeran Horvat              MAK OK Maksimir     1:17:55 

Ž21A  (8)                 3.7 km  200 m   10 C    

    1 Mirja Pavić                JAP OK Japetić        46:09 
    2 Marija Štambuk             IME OK Ivan Merz      53:51 
    3 Dora Težak                 VIH OK Vihor        1:15:47 
    4 Monika Kovaljesko          KAP OK Kapela       1:16:14 

      Vinka Vukmanović           KAP OK Kapela           dns 
      Ivana Gobec                VIH OK Vihor            dns 
      Jelena Brezak              KAP OK Kapela           dns 
      Tena Sakar Vukić           MAK OK Maksimir         dns 

M21B  (11)                2.6 km  90 m   8 C      

    1 Ivan Šeperić-Grdiša        JEL OK Jelen          37:29 
    2 Mladen Perica              OKB OK Bjelovar       45:45 
    3 Luka Kosić                 JAP OK Japetić        48:47 
    4 Krunoslav Peh              Ind Individuals       48:53 
    5 Tomaž Pust                 AZI OK Azimut         50:38 
    6 Dražen Tutić               VIH OK Vihor          52:04 
    7 Luka Karavidović           VIH OK Vihor          58:30 
    8 Domagoj Pavlin             VIH OK Vihor          59:41 
    9 Marko Košturić             JEL OK Jelen        1:00:53 

      Matija Puhek               JEL OK Jelen            dns 
      Petar Perica               OKB OK Bjelovar         dns 

Ž21B  (7)                 1.9 km  80 m   7 C      

    1 Vlatka Stupalo             VIH OK Vihor          34:49 
    2 Martina Triplat Horvat     VIH OK Vihor          56:12 
    3 Ivana Kuzmanić             JAP OK Japetić      1:14:49 
    4 Petra Plevnik              KAP OK Kapela       1:20:19 
    5 Maja Pongrac               JAP OK Japetić      1:26:30 
    6 Magdalena Čečura           VIH OK Vihor        1:28:33 

      Ivana Ulrich Cvenić        KAP OK Kapela           dns 

M65  (3)                  2.5 km  100 m   7 C     

    1 Ivan Pongrac               JAP OK Japetić        46:36 
    2 Radovan Čepelak            MAK OK Maksimir     1:14:50 
    3 Mladen Debić               MAK OK Maksimir     1:46:10 

M55  (3)                  2.6 km  130 m   9 C     

    1 Nenad Lovrec               VIH OK Vihor          35:44 
    2 Ivica Lukačić              MAK OK Maksimir     1:16:29 

      Roman Sladič               ŠOK Škofjeloški OK       mp 

M45  (10)                 3.6 km  160 m   10 C    

    1 Darko Merunka              MAK OK Maksimir       36:24 
    2 Dario Štambuk              IME OK Ivan Merz      40:15 
    3 Ivan Ivo Penić             KAP OK Kapela         46:19 
    4 Marijan Bogović            JEL OK Jelen          47:41 
    5 Zdenko Horjan              VIH OK Vihor          54:31 
    6 Milivoj Uroic              MAK OK Maksimir       58:16 
    7 Saša Horvat                MAK OK Maksimir       58:32 
    8 Andrej Smerke              MAK OK Maksimir     1:01:43 
    9 Mladen Jelić               KAP OK Kapela       1:06:35 

      Vladimir Trivunović        SOV OK Sova             dns 

Ž45  (9)                  2.6 km  130 m   9 C     

    1 Maja Cvitković             VIH OK Vihor          53:20 
    2 Emilija Ebenspanger        KAP OK Kapela         56:01 
    3 Darinka Lovrec             VIH OK Vihor        1:02:49 
    4 Branka Fabek               JAP OK Japetić      1:12:26 
    5 Beata Glinska              KAP OK Kapela       1:15:38 
    6 Željka Vendler Čepelak     MAK OK Maksimir     1:21:28 

      Daliborka Pavlin           VIH OK Vihor             mp 
      Alida Sokolović            OKB OK Bjelovar          mp 
      Vera Franc                 KAP OK Kapela           dnf 

M35  (14)                 3.9 km  210 m   12 C    

    1 Lino Legac                 JAP OK Japetić        37:18 
    2 Franjo Budi                JAP OK Japetić        47:29 
    3 Goran Vodopija             KAP OK Kapela         48:59 
    4 Mladen Vukmanović          KAP OK Kapela         51:44 
    5 Pako Delgado               VIH OK Vihor          53:37 
    6 Gerrit Van De Riet         MAK OK Maksimir       53:52 
    7 Daniel Fabijanić           JEL OK Jelen          55:10 
    8 Tomislav Vuk               VIH OK Vihor          59:30 
    9 Marko Gamberger            VIH OK Vihor        1:00:23 
   10 Bojan Vukelić              MAK OK Maksimir     1:03:22 
   11 Ivica Kovačić              Ind Individuals     1:38:55 

      Tomislav Meštrović         KAP OK Kapela            mp 
      Ivan Gverić                KAP OK Kapela           dnf 
      Dalibor Sovilj             SOV OK Sova             dns 

Ž35  (16)                 3.4 km  160 m   9 C     

    1 Sonja Lesjak               JAP OK Japetić        46:14 
    2 Dunja Van De Riet          MAK OK Maksimir       50:10 
    3 Nikolina Šantić            OKB OK Bjelovar       53:10 
    4 Fabiana Cini               MAK OK Maksimir       53:23 
    5 Daniela Popović Budi       JAP OK Japetić        55:15 
    6 Matea Sršen                VIH OK Vihor          59:17 
    7 Sanda Berženji             KAP OK Kapela       1:01:06 
    8 Sabina Seražin Korper      Ind Individuals     1:01:35 
    9 Marta Kiš                  VIH OK Vihor        1:07:29 
   10 Marijana Žgela Putniković  KAP OK Kapela       1:09:13 
   11 Mirka Jakšić               MAK OK Maksimir     1:11:05 
   12 Bernardica Stipic          VIH OK Vihor        1:18:00 
   13 Ana Mandić                 KAP OK Kapela       1:18:47 
   14 Maja Kušt                  VIH OK Vihor        1:23:58 
   15 Irena Čorko Meštrović      KAP OK Kapela       1:35:34 

      Kristina Zubin             VIH OK Vihor            dns 

M20  (5)                  4.1 km  210 m   12 C    

    1 Dominik Kirin              JAP OK Japetić        35:59 
    2 Andro Vladimir Štambuk     IME OK Ivan Merz      47:20 
    3 Luka Ivković               SOV OK Sova           53:29 
    4 Filip Cvetković            JAP OK Japetić      1:01:14 
    5 Roko Puharić               JAP OK Japetić      1:03:19 

Ž20  (2)                  2.4 km  120 m   8 C     

    1 Iva Lovrec                 VIH OK Vihor          53:35 
    2 Mia Lovrec                 VIH OK Vihor          58:36 

M16  (5)                  2.4 km  120 m   8 C     

    1 Jura Kukec                 VIH OK Vihor          33:07 
    2 Karlo Težak                VIH OK Vihor          37:03 
    3 Jan Gobec                  VIH OK Vihor          43:02 
    4 Vid Kodba                  VIH OK Vihor          54:44 

      Tin Kodba                  VIH OK Vihor            dns 

Ž16  (2)                  1.9 km  80 m   7 C      

    1 Iva Jakopec                JAP OK Japetić      1:10:17 
    2 Eva Magdić Govedarica      JAP OK Japetić      1:14:15 

M14  (3)                  1.7 km  70 m   7 C      

    1 Rudi Marković              JAP OK Japetić        32:18 
    2 Teo Tutić                  VIH OK Vihor          47:48 

      Petar Oreb                 SOV OK Sova              mp 

Ž14  (4)                  1.7 km  70 m   7 C      

    1 Paula Pavlin               VIH OK Vihor          18:27 
    2 Olga Jerković Perić        KAP OK Kapela         20:08 
    3 Jelena Lesjak              JAP OK Japetić        28:25 
    4 Ana Balaban                SOV OK Sova           42:56 

M12  (5)                  1.4 km  40 m   6 C      

    1 Borna Kuzmanić             JAP OK Japetić        15:14 
    2 Vibor Strmečki             MAK OK Maksimir       17:17 
    3 Juraj Vukelić              MAK OK Maksimir       18:13 
    4 Viktor Jelić               KAP OK Kapela         32:32 
    5 Karlo Kobijak              SOV OK Sova           33:24 

Ž12  (6)                  1.4 km  40 m   6 C      

    1 Marta Kukec                VIH OK Vihor          11:03 
    2 Dora Vukelić               MAK OK Maksimir       11:22 
    3 Magdalena Težak            VIH OK Vihor          15:49 
    4 Wanda Kovač                KAP OK Kapela         17:22 
    5 Kira Delgado Sršen         VIH OK Vihor          17:43 
    6 Majda Vidaković            KAP OK Kapela         17:46 

OPEN  (19)                1.7 km  70 m   7 C      

    1 Jana Markulinčić           MEĐ OK Međimurje      20:18 
    2 Ante Geček                 SOV OK Sova           23:32 
    3 Tin Tajz                   SOV OK Sova           25:35 
    4 Petra Stojan               Ind Individuals       28:05 
    5 Nola Jandrečić             JAP OK Japetić        33:05 
    6 Patricija Bilić            SOV OK Sova           33:10 
    7 Silvija Balent             SOV OK Sova           37:07 
    8 Stela Peter                SOV OK Sova           39:05 
    9 Lidija Detić               IME OK Ivan Merz      39:51 
   10 Iva Balaban                SOV OK Sova           41:11 
   11 Iva Barzić                 SOV OK Sova           41:20 
   12 Sara Peter                 SOV OK Sova           42:54 
   13 Ema Tutić                  VIH OK Vihor          44:11 
   14 Ivan Pavlović              SOV OK Sova           44:33 
   15 Bojana Nikolić             VIH OK Vihor          48:13 
   16 Manuela Crnković           SOV OK Sova           52:59 
   17 Josip Vinski               Ind Individuals       57:14 
   18 Iva Ujević                 SOV OK Sova         1:01:05 
   19 Despot Matijević           SOV OK Sova         1:06:58 

12. Bjelovar Open, orijentacijska utrka za Kup Hrvatske, Vrbica, 8. listopada 2016.

12. BJ Open – startna lista v13.2

12. Bjelovar Open pet 7.10.2016. 17:01
Start list created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Chip     Name                      Club                       Start 

M21A  (13)         4.3 km  240 m   13 C    

   7600000 Matija Razum              JAP OK Japetić            8:00 
    888974 Vjeran Horvat             MAK OK Maksimir          10:00 
           Vacant                    Vakant                   12:00 
   7207152 Tihomir Despetović        OKB OK Bjelovar          14:00 
   7777733 Frane Marković            JAP OK Japetić           16:00 
    300745 Davor Čapeta              KAP OK Kapela            18:00 
    585858 Damir Gobec               VIH OK Vihor             20:00 
    406701 Branimir Pongrac          JAP OK Japetić           22:00 
    888973 Lobel Horvat              MAK OK Maksimir          24:00 
    439230 Vladimir Spasić           KAP OK Kapela            26:00 
    889671 Mario Štambuk             IME OK Ivan Merz         28:00 
    893831 Tomislav Varnica          VIH OK Vihor             30:00 
   7207153 Vanja Suhina              KAP OK Kapela            32:00 

Ž21A  (9)          3.7 km  200 m   10 C    

   1403140 Mirja Pavić               JAP OK Japetić           34:00 
           Vacant                    Vakant                   36:00 
    410619 Jelena Brezak             KAP OK Kapela            38:00 
   9008008 Tena Sakar Vukić          MAK OK Maksimir          40:00 
    893830 Dora Težak                VIH OK Vihor             42:00 
   7207170 Monika Kovaljesko         KAP OK Kapela            44:00 
    700021 Ivana Gobec               VIH OK Vihor             46:00 
    889172 Marija Štambuk            IME OK Ivan Merz         48:00 
    552005 Vinka Vukmanović          KAP OK Kapela            50:00 

M21B  (11)         2.6 km  90 m   8 C      

   1817161 Petar Perica              OKB OK Bjelovar           3:00 
   7778000 Domagoj Pavlin            VIH OK Vihor              5:00 
   2088287 Tomaž Pust                AZI OK Azimut             7:00 
   7622357 Ivan Šeperić-Grdiša       JEL OK Jelen              9:00 
    219397 Marko Košturić            JEL OK Jelen             11:00 
    237592 Luka Kosić                JAP OK Japetić           13:00 
    222408 Dražen Tutić              VIH OK Vihor             15:00 
           Matija Puhek              JEL OK Jelen             17:00 
           Vacant                    Vakant                   19:00 
    232284 Mladen Perica             OKB OK Bjelovar          21:00 
    222406 Luka Karavidović          VIH OK Vihor             23:00 

Ž21B  (8)          1.9 km  80 m   7 C      

    237596 Maja Pongrac              JAP OK Japetić           25:00 
           Vacant                    Vakant                   27:00 
    409107 Vlatka Stupalo            VIH OK Vihor             29:00 
   2088253 Petra Plevnik             KAP OK Kapela            31:00 
    222415 Magdalena Čečura          VIH OK Vihor             33:00 
    428003 Ivana Kuzmanić            JAP OK Japetić           35:00 
    222417 Martina Triplat Horvat    VIH OK Vihor             37:00 
    410618 Ivana Ulrich Cvenić       KAP OK Kapela            39:00 

M65  (3)           2.5 km  100 m   7 C     

    237591 Ivan Pongrac              JAP OK Japetić           41:00 
           Vacant                    Vakant                   43:00 
    236882 Radovan Čepelak           MAK OK Maksimir          45:00 

M55  (3)           2.6 km  130 m   9 C     

    893813 Nenad Lovrec              VIH OK Vihor             13:00 
    442575 Roman Sladič              ŠOK Škofjeloški OK       15:00 
    236865 Ivica Lukačić             MAK OK Maksimir          17:00 

M45  (11)          3.6 km  160 m   10 C    

   7111959 Dario Štambuk             IME OK Ivan Merz          2:00 
   7777600 Ivan Ivo Penić            KAP OK Kapela             4:00 
           Vacant                    Vakant                    6:00 
   7630314 Darko Merunka             MAK OK Maksimir           8:00 
   1401011 Vladimir Trivunović       SOV OK Sova              10:00 
   7891004 Marijan Bogović           JEL OK Jelen             12:00 
    505905 Mladen Jelić              KAP OK Kapela            14:00 
    236859 Andrej Smerke             MAK OK Maksimir          16:00 
    236866 Milivoj Uroic             MAK OK Maksimir          18:00 
    893833 Zdenko Horjan             VIH OK Vihor             20:00 
    410613 Saša Horvat               MAK OK Maksimir          22:00 

Ž45  (10)          2.6 km  130 m   9 C     

    636977 Maja Cvitković            VIH OK Vihor             35:00 
    247099 Beata Glinska             KAP OK Kapela            37:00 
    236886 Željka Vendler Čepelak    MAK OK Maksimir          39:00 
    893814 Darinka Lovrec            VIH OK Vihor             41:00 
           Vacant                    Vakant                   43:00 
   7474605 Daliborka Pavlin          VIH OK Vihor             45:00 
    247389 Emilija Ebenspanger       KAP OK Kapela            47:00 
    237595 Branka Fabek              JAP OK Japetić           49:00 
    410650 Vera Franc                KAP OK Kapela            51:00 
    232290 Alida Sokolović           OKB OK Bjelovar          53:00 

M35  (14)          3.9 km  210 m   12 C    

    700030 Lino Legac                JAP OK Japetić           26:00 
    446316 Daniel Fabijanić          JEL OK Jelen             28:00 
   2087742 Goran Vodopija            KAP OK Kapela            30:00 
   1401012 Dalibor Sovilj            SOV OK Sova              32:00 
    300743 Bojan Vukelić             MAK OK Maksimir          34:00 
    700033 Marko Gamberger           VIH OK Vihor             36:00 
   2088246 Tomislav Meštrović        KAP OK Kapela            38:00 
   7778899 Tomislav Vuk              VIH OK Vihor             40:00 
    364423 Ivan Gverić               KAP OK Kapela            42:00 
    560716 Gerrit Van De Riet        MAK OK Maksimir          44:00 
    893829 Pako Delgado              VIH OK Vihor             46:00 
    720210 Mladen Vukmanović         KAP OK Kapela            48:00 
           Vacant                    Vakant                   50:00 
    770914 Franjo Budi               JAP OK Japetić           52:00 

Ž35  (16)          3.4 km  160 m   9 C     

    237553 Sonja Lesjak              JAP OK Japetić           15:00 
    670222 Dunja Van De Riet         MAK OK Maksimir          17:00 
   2105096 Irena Čorko Meštrović     KAP OK Kapela            19:00 
    410649 Daniela Popović Budi      JAP OK Japetić           21:00 
    210121 Fabiana Cini              MAK OK Maksimir          23:00 
   2067893 Maja Kušt                 VIH OK Vihor             25:00 
    236862 Mirka Jakšić              MAK OK Maksimir          27:00 
    337656 Marijana Žgela Putniković KAP OK Kapela            29:00 
   2067883 Bernardica Stipic         VIH OK Vihor             31:00 
   7508272 Ana Mandić                KAP OK Kapela            33:00 
    222418 Marta Kiš                 VIH OK Vihor             35:00 
   2088239 Sanda Berženji            KAP OK Kapela            37:00 
    222419 Kristina Zubin            VIH OK Vihor             39:00 
           Vacant                    Vakant                   41:00 
    442573 Matea Sršen               VIH OK Vihor             43:00 
    232216 Nikolina Šantić           OKB OK Bjelovar          45:00 

M20  (6)           4.1 km  210 m   12 C    

   8333335 Dominik Kirin             JAP OK Japetić            3:00 
           Vacant                    Vakant                    5:00 
   1401001 Luka Ivković              SOV OK Sova               7:00 
    237600 Roko Puharić              JAP OK Japetić            9:00 
    999505 Filip Cvetković           JAP OK Japetić           11:00 
   7041999 Andro Vladimir Štambuk    IME OK Ivan Merz         13:00 

Ž20  (3)           2.4 km  120 m   8 C     

    893815 Iva Lovrec                VIH OK Vihor              2:00 
           Vacant                    Vakant                    4:00 
    893816 Mia Lovrec                VIH OK Vihor              6:00 

M16  (6)           2.4 km  120 m   8 C     

    893811 Jan Gobec                 VIH OK Vihor             47:00 
           Vacant                    Vakant                   49:00 
    222402 Tin Kodba                 VIH OK Vihor             51:00 
    893808 Karlo Težak               VIH OK Vihor             53:00 
    222404 Vid Kodba                 VIH OK Vihor             55:00 
   1289347 Jura Kukec                VIH OK Vihor             57:00 

Ž16  (3)           1.9 km  80 m   7 C      

    237593 Eva Magdić Govedarica     JAP OK Japetić           47:00 
           Vacant                    Vakant                   49:00 
    237556 Iva Jakopec               JAP OK Japetić           51:00 

M14  (3)           1.7 km  70 m   7 C      

    237599 Rudi Marković             JAP OK Japetić            2:00 
           Vacant                    Vakant                    4:00 
    222401 Teo Tutić                 VIH OK Vihor              6:00 

Ž14  (5)           1.7 km  70 m   7 C      

    410651 Jelena Lesjak             JAP OK Japetić            8:00 
           Vacant                    Vakant                   10:00 
   8231003 Paula Pavlin              VIH OK Vihor             12:00 
   1401007 Ana Balaban               SOV OK Sova              14:00 
   2105108 Olga Jerković Perić       KAP OK Kapela            16:00 

M12  (5)           1.4 km  40 m   6 C      

    406735 Juraj Vukelić             MAK OK Maksimir           3:00 
           Vacant                    Vakant                    5:00 
   1401006 Karlo Kobijak             SOV OK Sova               7:00 
    435468 Vibor Strmečki            MAK OK Maksimir           9:00 
    345947 Borna Kuzmanić            JAP OK Japetić           11:00 

Ž12  (7)           1.4 km  40 m   6 C      

   2061276 Dora Vukelić              MAK OK Maksimir          19:00 
           Vacant                    Vakant                   21:00 
    219313 Wanda Kovač               KAP OK Kapela            23:00 
   1968042 Marta Kukec               VIH OK Vihor             25:00 
   2105097 Majda Vidaković           KAP OK Kapela            27:00 
   2045652 Kira Delgado Sršen        VIH OK Vihor             29:00 
    222413 Magdalena Težak           VIH OK Vihor             31:00 

OPEN  (20)         1.7 km  70 m   7 C      

           Iva Barzić                SOV OK Sova              18:00 
    422990 Lidija Detić              IME OK Ivan Merz         20:00 
           Silvija Balent            SOV OK Sova              22:00 
    237598 Nola Jandrečić            JAP OK Japetić           24:00 
           Patricija Bilić           SOV OK Sova              26:00 
    406740 Bojana Nikolić            VIH OK Vihor             28:00 
   1401002 Sara Peter                SOV OK Sova              30:00 
    222409 Ema Tutić                 VIH OK Vihor             32:00 
           Iva Ujević                SOV OK Sova              34:00 
   2069834 Petra Stojan              Individual Individuals   36:00 
   1401010 Iva Balaban               SOV OK Sova              38:00 
   1401004 Stela Peter               SOV OK Sova              40:00 
           Manuela Crnković          SOV OK Sova              42:00 
    236863 Mladen Debic              MAK OK Maksimir          44:00 
   1401009 Despot Matijević          SOV OK Sova              46:00 
           Tin Tajz                  SOV OK Sova              48:00 
           Ivona Grgušić             SOV OK Sova              50:00 
           Ivan Pavlović             SOV OK Sova              52:00 
           Jana Markulinčić          MEĐ OK Međimurje         54:00 
           Vacant                    Vakant                   56:00 

Modificirana startna lista usklađena je s člankom 13.2 Pravilnika za orijentacijska natjecanja 2016.

12. Bjelovar Open, orijentacijska utrka za Kup Hrvatske, Vrbica, 8. listopada 2016.

12. BJ Open – karakteristike staza

12. BJELOVAR OPEN
Kategorija Duljina Uspon Br. kontrola
M21A 4.29 km 240 m 13 kt
Ž21A 3.73 km 200 m 10 kt
M65 2.45 km 100 m 7 kt
M55 2.64 km 130 m 9 kt
M45 3.65 km 160 m 10 kt
M35 3.89 km 210 m 12 kt
M21B 2.59 km 90 m 8 kt
M20 4.06 km 210 m 12 kt
M16 2.44 km 120 m 8 kt
M14 1.71 km 70 m 7 kt
M12 1.37 km 40 m 6 kt
Ž45 2.64 km 130 m 9 kt
Ž35 3.42 km 160 m 9 kt
Ž21B 1.9 km 80 m 7 kt
Ž20 2.44 km 120 m 8 kt
Ž16 1.9 km 80 m 7 kt
Ž14 1.71 km 70 m 7 kt
Ž12 1.37 km 40 m 6 kt
OPEN 1.71 km 70 m 7 kt
Udaljenost do starta je 1900 m.
Borik 2016 fotke

Dječja orijentacijska utrka – fotke

  • Dječja o-trka Borik 2016 1/6

Više fotografija pogledajte na Google Photos stranici OKB.