14. Bjelovar Open – rezultati

Na ovogodišnjem 14. Bjelovar Openu prijavljeno je 155 natjecatelja, nastupilo ih je 138 od kojih je 128 ostvarilo plasman. Pobjednici u najjačim seniorskim kategorijama su Matija Razum, OK Japetić i Tena Sakar Vukić, OK Maksimir dok su medalje za OK Bjelovar osvojili Antonija Orlić, bronca u Ž21A i Željko Belaj, zlato u M65.

Fotografije koje je snimila Seida Obarčanin Bukvić pogledajte u našoj o-galeriji, analizu prolaznih vremena potražite na WinSplits-u, a rezultate pogledajte u nastavku.

14. Bjelovar Open ned 30.9.2018. 18:32
Results created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl Name                       Club                             Time 

M21A  (11)           5.3 km  160 m   15 C    

    1 Razum Matija               JAP OK Japetic                  40:43 
    2 Horvat Lobel               MAK OK Maksimir                 43:24 
    3 Varnica Tomislav           VIH OK Vihor                    51:48 
    4 Filetin Luka               KAP OK Kapela                   52:00 
    5 Pleše Danko                Ind Individuals/No club         52:20 
    6 Ivković Luka               SOV OK Sova                     54:16 
    7 Čapeta Davor               KAP OK Kapela                   54:52 
    8 Gadžić Dražen              KAP OK Kapela                   56:42 
    9 Peh Krunoslav              KAP OK Kapela                   58:05 

      Kaldi Vedran               KAP OK Kapela                     dns 
      Muhtic Sinisa              BJE OK Bjelovar                   dns 

W21A  (7)            3.9 km  100 m   14 C    

    1 Sakar Vukić Tena           MAK OK Maksimir                 35:34 
    2 Pavić Mirja                JAP OK Japetic                  39:16 
    3 Orlić Antonija             BJE OK Bjelovar                 45:58 
    4 Jandrečić Nola             JAP OK Japetic                1:05:41 
    5 Prpić Paula                VIH OK Vihor                  1:21:51 
    6 Sipina Halper Monika Marti JEL OK Jelen                  1:41:23 

      Vukmanovic Vinka           KAP OK Kapela                     dns 

M65  (4)             2.3 km  90 m   8 C      

    1 Belaj Željko               BJE OK Bjelovar                 32:48 
    2 Mesić Ivica                VIH OK Vihor                    39:30 
    3 Turkalj Milan              MER OK Ivan Merz                45:01 
    4 Čepelak Radovan            MAK OK Maksimir                 59:24 

M55  (8)             2.5 km  85 m   10 C     

    1 Štambuk Dario              MER OK Ivan Merz                30:12 
    2 Lovrec Nenad               VIH OK Vihor                    30:21 
    3 Horvat Saša                MAK OK Maksimir                 43:57 
    4 Jelić Mladen               KAP OK Kapela                   44:12 
    5 Matijašić Josip            VIH OK Vihor                    48:06 
    6 Lukačić Ivo                Ind Individuals/No club         48:20 
    7 Boban Mile                 MER OK Ivan Merz              1:07:14 

      Raškaj Darko               KAP OK Kapela                     dns 

M45  (10)            3.0 km  90 m   11 C     

    1 Gobec Damir                VIH OK Vihor                    31:47 
    2 Merunka Darko              MAK OK Maksimir                 32:12 
    3 Penić Ivan Ivo             KAP OK Kapela                   37:03 
    4 Tutić Dražen               VIH OK Vihor                    40:22 
    5 Vukelić Bojan              MAK OK Maksimir                 41:36 
    6 Dasović Hrvoje             KAP OK Kapela                   42:03 
    7 Strmečki Petar             MAK OK Maksimir                 44:47 
    8 Špoljar Krešo              KAP OK Kapela                   50:18 
    9 Pavlin Domagoj             VIH OK Vihor                  1:02:28 

      Vukmanović Mladen          KAP OK Kapela                     dns 

M35  (18)            4.6 km  135 m   13 C    

    1 Delić Petar                MAK OK Maksimir                 33:46 
    2 Salopek Tihomir            RIS OK Ris Delnice              35:56 
    3 Ocvirk Edi                 JAP OK Japetic                  38:04 
    4 Kaniški Tomislav           MAK OK Maksimir                 41:14 
    5 Budi Franjo                JAP OK Japetic                  42:33 
    5 Vodopija Goran             KAP OK Kapela                   42:33 
    7 Pongrac Branimir           JAP OK Japetic                  42:59 
    8 Orehoci Robert             BJE OK Bjelovar                 44:11 
    9 Canjuga Krunoslav          VAR Orijentacijski klub Varaž   48:36 
   10 Van De Riet Gerrit         MAK OK Maksimir                 49:41 
   11 Koščak Željko              MEĐ OK Medjimurje               56:54 
   12 Fabijanić Daniel           JEL OK Jelen                    59:07 
   13 Novosel Zdravko            JEL OK Jelen                    59:36 
   14 Meštrović Tomislav         KAP OK Kapela                 1:00:44 
   15 Šantić Domagoj             BJE OK Bjelovar               1:01:20 
   16 Vuk Tomislav               VIH OK Vihor                  1:08:37 

      Spasić Vladimir            KAP OK Kapela                      mp 
      Miljković Damir            VIH OK Vihor                      dns 

M21B  (6)            3.2 km  115 m   12 C    

    1 Jelić Ivor                 KAP OK Kapela                   44:18 
    2 Turkalj Marijan            VIH OK Vihor                    48:33 
    3 Predanić Stipe             RKNT RK Nikola Tesla Bjelovar 1:10:48 

      Bublić Ivan                KAP OK Kapela                      mp 
      Pajić Viktor               GO2 GO2 Bjelovar                   ot 
      Delimar Domagoj            KAP OK Kapela                     dns 

M20  (7)             4.0 km  120 m   13 C    

    1 Kukec Jura                 VIH OK Vihor                    39:43 
    2 Gobec Jan                  VIH OK Vihor                    40:57 
    3 Cvetković Filip            JAP OK Japetic                  43:58 
    4 Verović Kristijan          JAP OK Japetic                1:03:33 

      Kodba Tin                  VIH OK Vihor                      dns 
      Kodba Vid                  VIH OK Vihor                      dns 
      Štambuk Andro Vladimir     MER OK Ivan Merz                  dns 

M16  (3)             2.5 km  90 m   10 C     

    1 Salopek Tihon              RIS OK Ris Delnice              20:18 
    2 Kocijan Luka               VAR Orijentacijski klub Varaž   32:45 
    3 Krajnović Luka             VIH OK Vihor                    42:47 

M14  (2)             1.9 km  60 m   8 C      

      Pavić Viktor               VIH OK Vihor                       ot 
      Kuzmanić Borna             JAP OK Japetic                    dns 

M12  (6)             1.6 km  50 m   8 C      

    1 Vukelić Juraj              MAK OK Maksimir                 22:18 
    2 Strmečki Vibor             MAK OK Maksimir                 28:01 
    3 Meštrović Martin           KAP OK Kapela                   28:29 
    4 Smital Mika                VIH OK Vihor                    30:05 
    5 Boban Jakov                MER OK Ivan Merz                51:26 

      Milković Patrick           JAP OK Japetic                     mp 

W45  (18)            2.5 km  85 m   10 C     

    1 Gobec Ivana                VIH OK Vihor                    31:13 
    2 Nikolić Bojana             VIH OK Vihor                    37:23 
    3 Ebenspanger Emilija        KAP OK Kapela                   39:29 
    4 Kraintz Evelyn             MAK OK Maksimir                 43:24 
    5 Vuk Srebrenka              KAP OK Kapela                   47:16 
    6 Cvitković Maja             VIH OK Vihor                    49:49 
    7 Fabek Branka               JAP OK Japetic                  51:41 
    8 Lovrec Darinka             VIH OK Vihor                    57:50 
    9 Čuljak Gross Mladenka      KAP OK Kapela                   59:57 
   10 Vendler Čepelak Željka     MAK OK Maksimir               1:00:11 
   11 Pavić Ana-Marija           VIH OK Vihor                  1:01:10 
   12 Penc Sanja                 VIH OK Vihor                  1:06:50 
   13 Boban Mirta                MER OK Ivan Merz              1:11:12 
   14 Horvat Mirjana             MAK OK Maksimir               1:15:32 
   15 Pavlin Daliborka           VIH OK Vihor                  1:43:35 
   16 Sučić Melita               VIH OK Vihor                  1:59:31 

      Glinska Beata Adrianna     KAP OK Kapela                     dns 
      Kuzmanić Ivana             JAP OK Japetic                    dns 

W35  (14)            3.0 km  90 m   11 C     

    1 Popović Budi Daniela       JAP OK Japetic                  42:57 
    2 Berženji Sanda             KAP OK Kapela                   45:08 
    3 Van De Riet Dunja          MAK OK Maksimir                 46:47 
    4 Seražin Korper Sabina      Ind Individuals/No club         47:07 
    5 Cini Fabiana               MAK OK Maksimir                 47:28 
    6 Čorko Meštrović Irena      KAP OK Kapela                   51:53 
    7 Šantić Nikolina            BJE OK Bjelovar                 52:22 
    8 Jakšić Mirka               MAK OK Maksimir                 52:49 
    9 Krš Sanja                  VIH OK Vihor                    57:30 
   10 Kušt Maja                  VIH OK Vihor                  1:02:20 
   11 Mandić Ana                 KAP OK Kapela                 1:07:49 
   12 Stupalo Vlatka             VIH OK Vihor                  1:31:03 
   13 Krkić Drobić Aida          KAP OK Kapela                 1:45:43 

      Stipić Bernardica          VIH OK Vihor                       mp 

W21B  (14)           2.2 km  60 m   9 C      

    1 Delić Ana                  MAK OK Maksimir                 37:37 
    2 Dukić Helena               VIH OK Vihor                    42:46 
    3 Baburek Gabrijela          JAP OK Japetic                  46:10 
    4 Ivković Sara               SOV OK Sova                     52:06 
    5 Mahečić Ivana              KAP OK Kapela                   52:16 
    6 Kos Ines                   KAP OK Kapela                   55:46 
    7 Držaić Doroteja            MAK OK Maksimir               1:00:01 
    8 Pongrac Maja               JAP OK Japetic                1:03:30 
    9 Govedarica Zvjezdana       JAP OK Japetic                1:05:45 
   10 Radić Vedrana              VIH OK Vihor                  1:16:17 
   11 Kovačić Ana                VIH OK Vihor                  1:20:38 

      Melmajer Nastasia          SOV OK Sova                        mp 
      Šestan Krajnović Ivana     VIH OK Vihor                       ot 
      Ulrich Cvenić Ivana        KAP OK Kapela                     dns 

W20  (1)             3.2 km  115 m   12 C    

    1 Lovrec Mia                 VIH OK Vihor                  1:00:43 

W16  (3)             2.2 km  60 m   9 C      

    1 Jerković Perić Olga        KAP OK Kapela                   18:36 
    2 Pavlin Paula               VIH OK Vihor                    28:10 
    3 Boban Rea                  MER OK Ivan Merz                58:23 

W14  (6)             1.8 km  60 m   8 C      

    1 Salopek Dorja              RIS OK Ris Delnice              17:40 
    2 Štambuk Zdenka Petra       MER OK Ivan Merz                22:34 
    3 Vukelić Dora               MAK OK Maksimir                 27:52 
    4 Vidaković Majda            KAP OK Kapela                   50:10 

      Fejzić Hanna               MAK OK Maksimir                   dns 
      Kaniški Laura              MAK OK Maksimir                   dns 

W12  (6)             1.6 km  50 m   8 C      

    1 Pavić Monika               VIH OK Vihor                    26:22 
    2 Drobić Melissa             KAP OK Kapela                   29:19 
    3 Dasović Petra              KAP OK Kapela                 1:09:24 
    4 Hercigonja Lucija          KAP OK Kapela                 1:12:50 

      Štambuk Lucija Marijela    MER OK Ivan Merz                   mp 
      Balaban Iva                SOV OK Sova                       dnf 

OPEN  (11)           1.8 km  60 m   8 C      

    1 Iličić Goran               Ind Individuals/No club         28:49 
    2 Gadžo Armin                Ind Individuals/No club         30:36 
    3 Kolarek Nataša             VIH OK Vihor                    39:44 
    4 Lah Mario                  VAR Orijentacijski klub Varaž   42:51 
    5 Delić Dora                 MAK OK Maksimir                 43:31 
    6 Bandov Petar               Ind Individuals/No club       1:06:29 
    7 Sučić Luka                 VIH OK Vihor                  1:24:55 
    8 Labaš Predrag              MER OK Ivan Merz              1:26:10 
    9 Tomanek Ines               RKNT RK Nikola Tesla Bjelovar 1:36:58 
   10 Krajnović Ivo              VIH OK Vihor                  1:48:08 

      Kovač Wanda                KAP OK Kapela                     dns 

13. BJ Open – rezultati i prolazna vremena

Matjaž Štanfel, OK Sova i Vinka Vukmanović, OK Kapela pobjednici su 13. Bjelovar Open-a u najjačim seniorskim kategorijama. Ukupno je prijavljeno 142 natjecateljice i najtecatelja, nastupilo ih je 130 od kojih je 128 ostvarilo plasman.
Analizu prolaznih vremena možete pogledati na SplitsBrowser-u i WinSplits-u, a rezultate u nastavku.

13. Bjelovar Open sub 30.9.2017. 17:22
Results created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl Name                       Club                  Time 

M21A  (16)                4.5 km  135 m   15 C    

    1 Štanfel Matjaž             SOV OK Sova           29:40 
    2 Razum Matija               JAP OK Japetić        31:21 
    3 Ivković Luka               SOV OK Sova           32:40 
    4 Kirin Dominik              JAP OK Japetić        35:18 
    5 Gobec Damir                VIH OK Vihor          39:10 
    6 Filetin Luka               KAP OK Kapela         41:08 
    7 Varnica Tomislav           VIH OK Vihor          41:49 
    8 Horvat Lobel               MAK OK Maksimir       44:59 
    9 Čapeta Davor               KAP OK Kapela         45:31 
   10 Marković Frane             JAP OK Japetić        45:46 
   11 Spasić Vladimir            KAP OK Kapela         49:09 
   12 Šeperić-Grdiša Ivan        JEL OK Jelen          52:21 
   13 Berković Vedran            KAP OK Kapela         54:50 
   14 Kosić Luka                 JAP OK Japetić      1:12:50 
   15 Perić Mijat                JEL OK Jelen        1:17:11 

      Horvat Vjeran              MAK OK Maksimir         dns 

Ž21A  (3)                 3.2 km  100 m   13 C    

    1 Vukmanović Vinka           KAP OK Kapela         26:13 
    2 Pavić Mirja                JAP OK Japetić        27:06 
    3 Tomažin Urša               AZI OK Azimut         40:22 

M21B  (17)                2.4 km  100 m   11 C    

    1 Peh Krunoslav              KAP OK Kapela         20:33 
    2 Bijelić Vedran             IND Individ/No Club   20:39 
    3 Fabijanić Daniel           JEL OK Jelen          24:22 
    4 Gadžić Dražen              KAP OK Kapela         27:29 
    5 Stankovski Dalibor         JEL OK Jelen          31:44 
    6 Jelić Ivor                 KAP OK Kapela         31:48 
    7 Šantić Domagoj             BJE OK Bjelovar       35:10 
    8 Grgić Mihael               BJE OK Bjelovar       36:04 
    9 Tutić Dražen               VIH OK Vihor          39:22 
   10 Puhek Matija               IND Individ/No Club   40:06 
   11 Kaniški Robert             MAK OK Maksimir       44:26 
   12 Pavlin Domagoj             VIH OK Vihor          46:39 
   13 Bajlo Franko               KAP OK Kapela         55:51 
   14 Malovic Domagoj            KAP OK Kapela         59:08 
   15 Drmanović Matej            BJE OK Bjelovar     1:03:47 
   16 Anđelić Ivo                IND Individ/No Club 1:09:37 

      Perica Petar               BJE OK Bjelovar         dns 

Ž21B  (8)                 1.9 km  95 m   9 C      

    1 Kopjar Marina              IME OK Ivan Merz      25:24 
    2 Jandrečić Nola             JAP OK Japetić        28:48 
    3 Plevnik Petra              KAP OK Kapela         39:52 
    4 Ivković Sara               SOV OK Sova           56:27 
    5 Ulrich Cvenić Ivana        KAP OK Kapela         59:38 
    6 Težak Ivana                VIH OK Vihor        1:06:17 
    7 Holjevac-Gagulić Tajana    MAK OK Maksimir     1:07:04 

      Bergant Vidakovic Sandra   KAP OK Kapela           dns 

M65  (3)                  1.7 km  70 m   8 C      

    1 Pongrac Ivan               JAP OK Japetić        30:35 
    2 Gros Čedomil               SLJ OK Sljeme         31:50 
    3 Čepelak Radovan            MAK OK Maksimir     1:06:00 

M55  (4)                  2.3 km  90 m   10 C     

    1 Lovrec Nenad               VIH OK Vihor          23:30 
    2 Horvat Saša                MAK OK Maksimir       28:39 
    3 Jelić Mladen               KAP OK Kapela         32:41 

      Perica Mladen              BJE OK Bjelovar         dns 

M45  (9)                  2.2 km  100 m   10 C    

    1 Vukmanović Mladen          KAP OK Kapela         19:00 
    2 Merunka Darko              MAK OK Maksimir       20:56 
    3 Penić Ivan Ivo             KAP OK Kapela         21:05 
    4 Vukelić Bojan              MAK OK Maksimir       21:12 
    5 Smerke Andrej              MAK OK Maksimir       22:47 
    6 Strmečki Petar             MAK OK Maksimir       23:25 
    7 Špoljar Krešo              KAP OK Kapela         31:44 
    8 Priher Miroslav            IME OK Ivan Merz      44:18 

      Trivunović Vladimir        SOV OK Sova             dns 

Ž45  (13)                 2.3 km  90 m   10 C     

    1 Glinska Beata Adrianna     KAP OK Kapela         35:29 
    2 Ebenspanger Emilija        KAP OK Kapela         36:05 
    3 Kraintz Evelyn             MAK OK Maksimir       37:06 
    4 Kuzmanić Ivana             JAP OK Japetić        37:57 
    5 Cvitković Maja             VIH OK Vihor          39:17 
    6 Lovrec Darinka             VIH OK Vihor          41:06 
    7 Franc Vera                 KAP OK Kapela         44:50 
    8 Vendler Čepelak Željka     MAK OK Maksimir       45:49 
    9 Čuljak Gross Mladenka      KAP OK Kapela         48:59 
   10 Kabalin Borenić Višnja     MAK OK Maksimir       50:09 
   11 Fabek Branka               JAP OK Japetić        51:47 
   12 Vuk Srebrenka              KAP OK Kapela       1:02:22 

      Pavlin Daliborka           VIH OK Vihor            dns 

M35  (9)                  3.4 km  120 m   13 C    

    1 Delić Petar                MAK OK Maksimir       24:18 
    2 Kaniški Tomislav           MAK OK Maksimir       25:24 
    3 Vodopija Goran             KAP OK Kapela         26:13 
    4 Pongrac Branimir           JAP OK Japetić        29:59 
    5 Orehoci Robert             BJE OK Bjelovar       32:26 
    6 Koščak Željko              MEĐ OK Međimurje      36:03 
    7 Gverić Ivan                KAP OK Kapela         38:02 
    8 Meštrović Tomislav         KAP OK Kapela         38:07 

      Budi Franjo                JAP OK Japetić           mp 

Ž35  (10)                 2.2 km  100 m   10 C    

    1 Gobec Ivana                VIH OK Vihor          25:29 
    2 Cini Fabiana               MAK OK Maksimir       26:33 
    3 Šantić Nikolina            BJE OK Bjelovar       28:32 
    4 Popović Budi Daniela       JAP OK Japetić        30:25 
    5 Lučić Slađana              KAP OK Kapela         35:18 
    6 Mandić Ana                 KAP OK Kapela         38:31 
    7 Stipic Bernardica          VIH OK Vihor          39:41 
    8 Jakšić Mirka               MAK OK Maksimir       39:56 
    9 Kušt Maja                  VIH OK Vihor          44:53 
   10 Čečura Magdalena           VIH OK Vihor        1:10:07 

M20  (4)                  3.6 km  110 m   13 C    

    1 Težak Karlo                VIH OK Vihor          51:13 
    2 Cvetković Filip            JAP OK Japetić        53:21 
    3 Puharić Roko               JAP OK Japetić        54:54 
    4 Verović Kristijan          JAP OK Japetić        58:51 

Ž20  (3)                  2.6 km  105 m   11 C    

    1 Tišljar Ana                ORI OK Orion          32:01 
    2 Lovrec Iva                 VIH OK Vihor          35:02 
    3 Težak Dora                 VIH OK Vihor          37:39 

M16  (4)                  2.2 km  80 m   11 C     

    1 Gobec Jan                  VIH OK Vihor          19:21 
    2 Kukec Jura                 VIH OK Vihor          19:50 
    3 Kodba Tin                  VIH OK Vihor          43:36 
    4 Kodba Vid                  VIH OK Vihor          47:56 

Ž16  (2)                  1.9 km  95 m   9 C      

    1 Pavlin Paula               VIH OK Vihor          28:49 
    2 Lesjak Jelena              JAP OK Japetić        53:15 

M14  (2)                  1.7 km  60 m   9 C      

    1 Guliš Zvonimir             JAP OK Japetić      1:56:49 

      Vodopija Bruno             VAR OK Varaždin          mp 

Ž14  (5)                  1.5 km  55 m   8 C      

    1 Jerković Perić Olga        KAP OK Kapela         12:58 
    2 Kaniški Laura              MAK OK Maksimir       52:55 
    3 Balaban Ana                SOV OK Sova           55:24 
    4 Omerčić Helena             MAK OK Maksimir       56:56 

      Orešković Lorena           MAK OK Maksimir         dns 

M12  (6)                  1.5 km  55 m   8 C      

    1 Omerčić Alan               MAK OK Maksimir       20:44 
    2 Vukelić Juraj              MAK OK Maksimir       23:31 
    3 Kuzmanić Borna             JAP OK Japetić        23:55 
    4 Strmečki Vibor             MAK OK Maksimir       25:21 
    5 Skopljak David             JAP OK Japetić        27:47 
    6 Čović Matej                MAK OK Maksimir       32:53 

Ž12  (8)                  1.5 km  55 m   8 C      

    1 Vukelić Dora               MAK OK Maksimir       16:42 
    2 Težak Magdalena            VIH OK Vihor          26:22 
    3 Potrebica Ema              VAR OK Varaždin       42:52 
    4 Balaban Iva                SOV OK Sova           45:30 
    5 Hodak Mirta                VIH OK Vihor          55:27 
    6 Fejzić Hanna               MAK OK Maksimir     1:11:54 
    7 Mihaljević Ema             SOV OK Sova         1:15:51 

      Vidaković Majda            KAP OK Kapela           dns 

OPEN  (16)                1.5 km  55 m   8 C      

    1 Tkalec Jakov               MEĐ OK Međimurje      23:20 
    2 Pečar Zlatko               BJE OK Bjelovar       30:35 
    3 Horvat Mirjana             MAK OK Maksimir       31:04 
    4 Labaš Predrag              IME OK Ivan Merz      34:11 
    5 Iličić Goran               BJE OK Bjelovar       39:15 
    6 Nikolić Bojana             IND Individ/No Club   50:24 
    7 Vugrek Sara                VAR OK Varaždin       50:44 
    8 Lah Mario                  VAR OK Varaždin       53:42 
    9 Tutić Martina              VIH OK Vihor          56:00 
   10 Rodeš Dora                 VAR OK Varaždin     1:02:42 
   11 Hodak Janko                VIH OK Vihor        1:03:42 
   12 Melmajer Nastasia          SOV OK Sova         1:11:37 

      Pevec Ozren                VAR OK Varaždin         dns 
      Tkalec Marta               MEĐ OK Međimurje        dns 
      Mašić Asmir                MAK OK Maksimir         dns 
      Ščrbak Filip               IND Individ/No Club     dns