O-Berek 2019.

Zadnji dan školske godine u Osnovnoj školi Berek počeo je jutarnjom orijentacijskom utrkom za učenike viših razreda O-Berek 2019. Djevojčice i dječaci natjecali su se u četiri kategorije – M12, Ž12, M14 i Ž14 na školskoj karti u mjerilu 1:5000, na stazama koje je osmislio i postavio Željko Belaj.

Nastupilo je 35 učenica i učenika koji su za svoj trud nagrađeni slatkim darom našeg sponzora, dok je troje najboljih po kategorijama dobilo i O-Berek 2019 medalje.

  • Ž12

Rezultati:

Kategorija M12:

RANG PREZIME I IME RAZRED
1. Šoštarić Tin 5.
2. Pelengić Saša 6.
3 Mirt Patrik 5.
Kategorija Ž12:

RANG PREZIME I IME RAZRED
1. Crkvenac Ema 5.
2. Modrić Petra 6.
3 Lončarić Antonija 6.
Kategorija M14:

RANG PREZIME I IME RAZRED
1. Šalković Stjepan 8.
2. Legac Tomislav 7.
3 Modrić Luka 8.
Kategorija Ž14:

RANG PREZIME I IME RAZRED
1. Jantolek Ana 8.
2. Strabić Silvija 8.
3 Herceg Matea 8.

Prijave natjecatelja te obrada rezultata rađeni su primjenom OEvent programa pa rezultate i prolazna vremena možete vidjeti na OrienteeringOnline servisu gdje ćete primjetiti da je zadnji dan škole utjecao na koncentraciju, ali ne i na raspoloženje natjecatelja što potvrđuju i fotografije koje su snimile profesorice Ana Ćuk i Kornelija Živko te naš tajnik Željko Belaj, a možete ih pogledati u galeriji.

OKB u OŠ Veliko Trojstvo

U sklopu tradicionalnih “Vladinih sportskih igaraOrijentacijski klub Bjelovar je u suradnji s Osnovnom školom Veliko Trojstvo organizirao školsko orijentacijsko natjecanje za učenike viših razreda. Nekoliko fotografija koje je snimila ravnateljica Sanja Vranješević možete pogledati u galeriji, a rezultate natjecatelja koji su uspješno pronašli sve kontrolne točke u nastavku.

  • OŠ VT Ž12

Rezultati:

Kategorija M12:

RANG PREZIME IME RAZRED REZULTAT
1 Pleško Lovro 6.b 04:59
2 Zagorec Gabriel 6.b 05:43
3 Stanišić Patrik 6.a 06:05
4 Plazek Patrik 6.a 06:36
5 Kovačević Vanja 5.b 07:25
6 Delić Luka 6.b 07:30
7 Tomić Arijan 6.a 08:02
8 Budemac Šandor 5.b 08:30
9 Kovačević Petar 6.a 08:48
10 Mostovljanec Marko 5.b 09:15
11 Keres Leon 6.b 09:28
12 Vunderlih Marko 5.b 09:49
13 Konjušić Josip 6.a 09:52
14 Petrović Robert 5.a 10:41
15 Keres Luka 5.a 11:09
16 Palej Bruno 5.a 11:31
16 Pehlivan Arda 5.a 11:31
18 Bevandić Patrick 5.a 12:06
19 Luketić Dorijan 5.a 12:33
20 Majcen Leo 5.b 15:32
Kategorija Ž12:

RANG PREZIME IME RAZRED REZULTAT
1 Birač Sara 6.b 04:54
2 Filipan Adela 6.a 05:18
3 Birač Vita 6.a 05:26
4 Pehlivan Asli 6.a 06:15
5 Birač Pia 6.a 06:23
6 Radonić Klara 5.a 06:57
7 Markan Lana 6.b 07:01
8 Pišti Tea 5.a 07:23
9 Hampovčan Valerija 6.b 07:30
10 Matijević Valentina 5.b 08:43
11 Kovačić Tia 5.a 08:47
12 Faltak Maja 5.a 12:11
13 Trstenjak Lucija 5.a 13:36
14 Kovač Adriana 5.b 14:09
15 Bačak Ivančica 5.b 15:05
16 Mamić Ines 5.b 15:18
17 Miloš Marija Paula 5.b 15:28
18 Bujan Tara 5.b 16:57
19 Pogledić Anja 5.a 18:30
20 Utješinović Nataša 5.b 23:08
Kategorija M14:

RANG PREZIME IME RAZRED REZULTAT
1 Mišir Jakov Zvonimir 8.a 07:03
2 Lacko Antonio 8.b 08:18
3 Đuranić Ivan 8.b 08:52
4 Horvat Šimun 7.b 12:59
5 Baron Robert 8.a 14:12
5 Šimunović Filip 8.a 14:12
7 Osmak Marko 8.a 15:21
8 Bazmenjak Tomislav 7.b 16:49
9 Slobodnjak Tibor 7.b 17:27
Kategorija Ž14:

RANG PREZIME IME RAZRED REZULTAT
1 Severović Patricija 8.a 08:54
2 Konjušić Michel 8.b 09:50
3 Bregovac Klara 8.a 11:56
4 Mamić Ema 7.b 12:14
5 Pribolšan Lucija 8.b 12:26
6 Begović Hanna 8.b 12:50
7 Bazić Tina 7.b 13:07
7 Pišti Maja 8.a 13:07
9 Keres Sara 8.b 13:22
10 Grgurić Ana 8.a 13:34
11 Domitrović Maja 8.b 14:01
12 Lovrić Anamarija 8.b 14:26
13 Majdandžić Antonela 8.a 15:36
14 Križić Nela 8.a 16:31
15 Antolović Sara 8.a 17:29

Ukupne rezultate u PDF obliku možete preuzeti ovdje.

WOD 2019. @ 4. OŠ – Rezultati

Fotografije s natjecanja WOD 2019 pogledajte u galeriji, a rezultate u nastavku.

Rezultati:

Kategorija A (520m/9KT):

+ Rino Solar 4.OŠ BJ -4.a 07:04
+ Juraj Crnković DV Ciciban 12:13
+ Mark Chorvatovič DV Ciciban 12:16
+ Tin Kovač DV Ciciban 12:16
+ Matej Kožalski DV Ciciban 12:24
+ Mihael Prihić DV Ciciban 15:08
+ Petra Sigl DV Ciciban 15:09
+ Patrik Tabar DV Ciciban 15:11
+ Klara Škalički DV Ciciban 15:16
+ Ivano Fabijan DV Ciciban 17:18
+ Iva Kuten DV Ciciban 17:24
+ Gabriela Tadić DV Ciciban 17:27
+ Tina Supančić DV Ciciban 17:28
+ Ella Dolenčić DV Ciciban 17:29
Luka Nesek 4.OŠ BJ -5.a pogreška
Marko Pađan DV Bjelovar pogreška
Nikola Čačić DV Ciciban pogreška
Kategorija B-M (1580m/13KT):

1. Lovro Izak Crnjak 4.OŠ BJ -7.c 10:43
1. Karlo Adamec 4.OŠ BJ -8.d 10:43
3. Ivan Margetić 4.OŠ BJ -7.c 10:44
4. Deni Krajinović 4.OŠ BJ -8.d 10:51
5. Eugen Petreković 4.OŠ BJ -7.c 11:40
6. Luka Gašparov 4.OŠ BJ -7.d 12:26
7. Tin Zeman 4.OŠ BJ -7.c 12:39
8. Luka Andrija Crnjak 4.OŠ BJ -7.c 13:03
9. Ivan Čavić 4.OŠ BJ -7.c 13:05
10. Branimir Lukić 4.OŠ BJ -8.d 13:13
11. Benjamin Kraljić 4.OŠ BJ -8.d 14:04
12. Matko Juratović 4.OŠ BJ -7.c 14:06
13. Patrik Gazić 4.OŠ BJ -8.d 15:05
14. Borna Sinković 4.OŠ BJ -7.d 15:41
15. Marko Švenda 4.OŠ BJ -7.c 16:10
16. Josip Čulo 4.OŠ BJ -7.d 17:56
17. Ivan Sabolović 4.OŠ BJ -7.d 19:01
18. Petar Jukić 4.OŠ BJ -7.c 19:45
19. Ninoslav Plentaj 4.OŠ BJ -7.d 20:10
20. Šimun Lovrović 4.OŠ BJ -7.d 21:12
21. Jurica Đopar 4.OŠ BJ -8.d 26:04
22. Petar Matoš 4.OŠ BJ -8.d 29:48
Igor Marić 4.OŠ BJ -7.c pogreška
Luka Kovačević 4.OŠ BJ -7.d pogreška
Ivan Subotičanec 4.OŠ BJ -7.d pogreška
Patrik Zglavnik 4.OŠ BJ -7.d pogreška
Šimun Marić 4.OŠ BJ -7.d nije startao
Antonio Bemšić 4.OŠ BJ -8.d nije startao
Mihael Ilinović 4.OŠ BJ -8.d nije startao
Mihovil Kozić 4.OŠ BJ -8.d nije startao
Tomislav Maretić 4.OŠ BJ -8.d nije startao
Ivan Miškić 4.OŠ BJ -8.d nije startao
Luka Tolić 4.OŠ BJ -8.d nije startao
Kategorija B-Ž (1230m/11KT):

1. Dora Kozić 4.OŠ BJ -7.c 10:04
2. Katja Hajtić 4.OŠ BJ -7.c 12:45
3. Iva Šimić 4.OŠ BJ -7.d 14:54
4. Ela Petrić 4.OŠ BJ -7.d 16:07
5. Klara Balaško 4.OŠ BJ -7.c 16:14
6. Ana Habdija 4.OŠ BJ -7.c 17:31
7. Ema Pavić 4.OŠ BJ -7.d 17:41
8. Aurora Plantak 4.OŠ BJ -7.d 18:04
9. Sandra Baričević 4.OŠ BJ -8.d 18:13
10. Nera Borbelj 4.OŠ BJ -8.d 18:52
11. Đulijana Đurđević 4.OŠ BJ -8.d 19:44
12. Iva Vrganj 4.OŠ BJ -7.c 21:29
13. Magdalena Martinjak 4.OŠ BJ -7.d 22:42
14. Lorena Muhar 4.OŠ BJ -7.d 27:27
15. Vanessa Đurđević 4.OŠ BJ -8.d 27:52
16. Petra Lovrić 4.OŠ BJ -8.d 29:31
Lorena Butorac 4.OŠ BJ -7.c pogreška
Lukrecia Jelić – Balta 4.OŠ BJ -7.c pogreška
Iva Marčinko 4.OŠ BJ -7.c pogreška
Helena Vincek 4.OŠ BJ -7.c pogreška
Željana Katarina Henc 4.OŠ BJ -7.d pogreška
Aurora Vajdić 4.OŠ BJ -8.d pogreška
Helena Šestak 4.OŠ BJ -7.d nije startala
Marija Varga 4.OŠ BJ -8.d nije startala
Marina Varga 4.OŠ BJ -8.d nije startala
Kategorija C (1580m/13KT):

1. Anamarija Pađan 12:54
2. Elizabeta Vegh GŠ VL BJ 15:30
3. Maria Boffo 4.OŠ 16:22
4. Gabriela Kranjec 4.OŠ 16:30

Dječji tjedan 2018.

OK Bjelovar Grb grada Bjelovara Društvo naša djeca Bjelovar

ORIJENTACIJSKA UTRKA

ZA DJEČJIM PRAVIMA

IZVJEŠTAJ I REZULTATI

U organizaciji Orijentacijskog kluba Bjelovar i Društva “Naša djeca” Bjelovar, a uz potporu Grada Bjelovara, u petak, 5. listopada 2018. u centralnom parku Bjelovar (oko Paviljona) održana je orijentacijska utrka “Za dječjim pravima”, povodom Dječjeg tjedna 2018.

U parku je bilo postavljeno 30 kontrolnih točaka (KT) s orijentacijskim zastavicama i uređajem za registraciju pronalaska, a na svakoj KT bilo je ispisano po jedno dječje pravo iz Konvencije o pravima djeteta.

Na startu su natjecatelji dobili orijentacijsku kartu s ucrtanim položajima kontrolnih točaka i karton na koji su evidentirali pronalazak. Svi natjecatelji su pronašli svih 30 kontrolnih točaka s dječjim pravima!

Po dolasku na cilj, natjecatelji su dobili zlatnu medalju, slatki dar našeg donatora “Koestlin” Bjelovar, letak s dječjim pravima i letak s uputama za buduće orijentacijske utrke, a karta s današnjeg natjecanja im je ostala za uspomenu.

U organizaciji utrke sudjelovali su: Sanja Vranješević i Vjeruška Štivić iz Društva Naša djeca Bjelovar te Milan Radočaj, Željko Belaj, Željko Bukvić i Seida Obarčanin Bukvić iz Orijentacijskog kluba Bjelovar.

Organizatori posebno zahvaljuju Dječjem vrtiću Pinokio Bjelovar i odgojiteljicama Matei Samodol i Matei Sobolović koje su se potrudile da djeci ova utrka bude događaj za pamćenje, kao i novinarki Sanji Klinac koja je svojim fotoaparatom zabilježila najvažnije detalje ovog događaja.

Fotografije koje je snimila Seida Obarčanin Bukvić objavljene su na klupskom web portalu.

Izvještaj u PDF obliku možete preuzeti ovdje.

SUDJELOVALI SU:


	1	Anušić, Emily			DV Pinokio
	2	Bakić, Jakob			DV Pinokio
	3	Bedeković, Gabrijela	        2. o.š./6.b
	4	Bogati, Leon			DV Pinokio
	5	Butorac, Sven			DV Pinokio
	6	Cone, Elizabeth			1. o.š./2.b
	7	Cone, Gwendolyn			1. o.š./3.c
	8	Gogić, Luka			2. o.š./7.b
	9	Gojković, Damjan		DV Pinokio
	10	Golec, Lucija			2. o.š./6.b
	11	Jakovljević, Igor		DV Pinokio
	12	Jukić, Petra			DV Pinokio
	13	Klinac, Irina			2. o.š./4.c
	14	Kokoruš, Stela			1. o.š./2.b
	15	Komljenović, Vito		DV Pinokio
	16	Lončarević, Marko		DV Pinokio
	17	Lukinić, Fran			DV Pinokio
	18	Manjkas, Lea			2. o.š./4.b
	19	Markovinović, Šimun		DV Pinokio
	20	Matić, Lovro			DV Pinokio
	21	Pikelja, Naomi			DV Pinokio
	22	Požgaj, Nina			2. o.š./6.c
	23	Račan, Dorotea			DV Pinokio
	24	Radelić, Marcelo		TUŠ/3.f
	25	Špehar, Marko			2. o.š./1.a
	26	Štefović, Lana			DV Pinokio
	27	Tanić, Dora			DV Pinokio
	28	Tepavac, Nino			DV Pinokio
	29	Utješinović, Martina		DV Pinokio

Poziv na dječju orijentacijsku utrku 14. BJ Open

OK Bjelovar Društvo naša djeca Bjelovar

ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR I DRUŠTVO “NAŠA DJECA” BJELOVAR
POZIVAJU VAS NA
DJEČJU ORIJENTACIJSKU UTRKU

14. BJELOVAR OPEN

Prokljuvani, 30.09.2018.

DATUM ODRŽAVANJA: 30.09.2018. (nedjelja), prvi start u 13:00 sati
ORGANIZATORI: ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR I DND BJELOVAR
VRSTA NATJECANJA: dječja orijentacijska utrka (obvezna pratnja starijih osoba)
KARTA: Obršine, 1:2.500, e=5m
OPIS TERENA: ravan teren, čista kontinentalna šuma s mnogo staza, duljina staze 1260 m
MJESTO OKUPLJANJA: Dom Mjesnog odbora, Prokljuvani 53, (Koordinate: 45.902435N 16.898863E)
UDALJENOST OD NATJECATELJSKOG CENTRA DO STARTA: 800 m po žutim trakicama
POSTAVLJAČ: Željko Belaj
STARTNINA: nema startnine
PRIJAVE: zaključno do utorka, 25.09.2018. na e-mail: okb@okb.hr ili na mobitel 098 998 4098
NAKNADNE PRIJAVE I IZMJENE: nisu moguće
NAGRADE: medalje svim sudionicima + slatki dar našeg sponzora “Kraš” d.d.
PRIJEVOZ: vlastiti (parkiranje besplatno u okolici natjecateljskog centra)
INFORMACIJE: www.okb.hr ili na mob. 098 998 4098
Natjecanje će se održati po svakom vremenu pa molimo opremite male natjecatelje odgovarajućom odjećom i obućom.
Svojom prijavom natjecatelji su suglasni da se natječu na osobnu odgovornost,
da budu snimani i fotografirani te da se foto i video materijali mogu koristiti u javnim glasilima u svrhu izvještavanja i u promotivne svrhe.
Poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
Dobro došli!

Tour de Borik – II. OŠ

II. OŠ Bjelovar

ORIJENTACIJSKA UTRKA

Tour de Borik – bistrim koracima

IZVJEŠTAJ I REZULTATI

Dana 15. lipnja 2018. godine održana je dječja orijentacijska utrka pod nazivom „Tour de Borik – bistrim koracima“. Utrka je bila namijenjena učenicima trećih razreda 2. Osnovne škole Bjelovar.

U traženju 12 kontrolnih točaka sa slikama poznatih životinja natjecalo se je 55 učenika i učenica, a u pripremi i provedbi sudjelovale su učiteljice Jasminka Pribanić Nađ, Tihana Marincel i Tamara Trnski te članovi OK Bjelovar Milan Radočaj i Željko Belaj.

Utrka je održana u sklopu projekta „Dječje orijentacijske utrke“ kojeg Orijentacijski klub Bjelovar provodi u partnerstvu s Društvom „Naša djeca“ Bjelovar uz potporu Grada Bjelovara.

Svi natjecatelji nagrađeni su zlatnim medaljama i čokoladicama „Životinjsko carstvo“, a orijentacijske karte parka Borik ostale su im za uspomenu.

Postignuti su sljedeći rezultati:

Kategorija: 3. razred dječaci

RANG PREZIME, IME RAZRED mm:ss NAPOMENA
1 BANIĆ, VITO 3.b 10:12
2 RADUJKOVIĆ, NIKOLA 3.b 12:12
3 NAĐ, DORIJAN  3.a 12:15
4 ŽAREC , IVOR 3.b 12:16
5 KRIŽANEC, MATEJ 3.c 12:18
6 BUJAN, JAKOV  3.a 12:20
7 JAVUREK, VIKTOR 3.b 12:30
8 LULIĆ, JAKOV  3.a 12:47
9 SUČIĆ, MIHAEL 3.b 13:28
10 MIHAJLOVIĆ-POLJAN, MISLAV 3.c 13:44
11 BIŠKUP, DINO 3.a 13:49
12 PETROVIĆ, ALJOŠA 3.c 14:48
13 CERJAN, MARKO 3.c 14:58
14 MLADENOVSKI, PATRIK 3.c 16:24
15 ŠANTEKOVIĆ, PETAR 3.c 17:48
16 DVORAČEK, KARLO  3.a 17:55
17 GOLIĆ, ROKO 3.b 18:50
18 HAVRAN, PAVEL  3.a 20:23
19 HORVATEK, BOŽIDAR 3.b 20:24
20 MARTINOVIĆ ČOP, MATA 3.a 21:18
21 VALENTAK, KARLO 3.b 22:57
22 VRHOVSKI, TIN  3.a 10:24 -1 KT
23 DOKMANOVIĆ, DORIJAN 3.a 11:07 -1 KT
24 MATUŠ, OSKAR 3.b 13:21 -1 KT
25 BAJSIĆ, DANIJEL  3.a 13:25 -1 KT
26 POČUČA PERNIĆ, VANJA  3.a 14:08 -1 KT
27 DORA, MARKO 3.a 20:12 -4 KT
28 KORUNČEV, VANJA 3.c 25:13 -7 KT
Kategorija: 3. razred djevojčice

RANG PREZIME, IME RAZRED REZULTAT NAPOMENA
1 VRANAR, ANA 3.c 9:20
2 DED, LORA 3.b 12:11
3 BARUŠKIN, REA 3.c 14:15
4 KOVAČEVIĆ, DEA 3.b 14:32
5 OPAČIĆ, KATJA  3.a 14:34
6 PARILAC, LUCIJA 3.c 14:34
7 GVOJIĆ, JOVANA 3.c 14:43
8 MARUŠIĆ, MATEA  3.a 14:47
9 GERIĆ, PAOLA 3.b 15:36
10 KRTANJEK, LEONA  3.a 15:58
11 ĆURIĆ, NERA 3.c 16:00
12 CRNKOVIĆ, EMA 3.c 17:23
13 POFUK, ELENA 3.b 17:33
14 JUKIĆ, NIKA 3.c 18:10
15 JUKIĆ, LUCIJA 3.c 18:33
16 KLINAC,IRINA 3.c 19:50
17 KUZMEK, LARA 3.b 20:11
18 VESELI, PETRA 3.b 21:01
19 TULIĆ, DOROTEA 3.b 21:37
20 KRIŽOVAN, HANA  3.a 22:12
21 KOŽIĆ, MIŠA  3.a 22:46
22 ILEKOVIĆ, SARA  3.a 23:47
23 PRVONOŽAC, VITA  3.a 11:35 -1 KT
24 ĆURIĆ, IVA  3.a 11:43 -1 KT
25 BARTULOVIĆ, ANJA 3.b 15:16 -1 KT
26 MANJKAS, LEA 3.b 19:08 -1 KT
27 TRNSKI, KATIJANA  3.a 27:33 -3 KT

Fotografije koje je snimila Tihana Marincel pogledajte u našoj o-galeriji.

OK Bjelovar Grb grada Bjelovara Društvo naša djeca Bjelovar

Pisanicom do Uskrsa – izvještaj i rezultati

DJEČJA ORIJENTACIJSKA UTRKA

PISANICOM DO USKRSA

IZVJEŠTAJ I REZULTATI

U organizaciji Orijentacijskog kluba Bjelovar i Društva “Naša djeca” Bjelovar, a uz potporu (in spe) Grada Bjelovara, u subotu, 31. ožujka 2018. u parku oko Paviljona održana je dječja orijentacijska utrka “Pisanicom do Uskrsa”.

Unatoč jakoj kiši, na startu u 12 sati okupilo se je 13-ero djece u pratnji roditelja i sedmero natjecatelja koji su nastupili samostalno. Start je bio pojedinačni s vremenskim razmakom, a postignuti su sljedeći rezultati:

   Rb Ime i prezime                   Rezultat

KATEGORIJA A) djevojčice i dječaci uz pratnju starijih osoba: 

   1. Ganesh Tkalčević (2. o.š.)       6:24
   2. Marko Pađan (vrtić)              7:47
   3. Klara Končar (3. o.š.)           7:54
   4. Rafael Zeman (4. o.š.)           7:59
   5. Karlo Zeman (3. o.š.)            9:10
   6. Kristina Draušnik (ind.)         9:16
   7. Anja Vranješević (vrtić)         9:21
   7. Lucija Hajoš (4. o.š.)           9:21
   9. Arijan Marohnić (4. o.š.)        9:53
  10. Tin Marohnić (vrtić)             9:54
  11. Korana Zeman (vrtić)            10:39
  12. Jakov Bijelić (ind.)            12:20
  13. Petar Draušnik (ind.)           15:39

KATEGORIJA B) djevojčice i dječaci bez pratnje: 

   1. Adam Anadolac (ind.)             6:27
   2. Lorena Bursać (3. o.š.)          6:29
   3. Anamarija Tušak (3. o.š.)        6:48
   4. Toni Karniš (3. o.š.)            7:23
   5. Ines Tomanek (ind.)              9:18
   6. Filip Anadolac (ind.)           12:56
   7. Petra Tušak (3. o.š.)            6:31 (-1 KT)
  

U parku je bilo postavljeno 15 kontrolnih točaka sa slikama različitih pisanica koje je trebalo obići bilo kojim redosljedom u što kraćem vremenu. Položaji KT bili su ucrtani na orijentacijskoj karti pripremljenoj za ovu priliku, a za mjerenje vremena korišten je sustav “Sport-Ident”.

Svi natjecatelji prošli su stazu, a za nagradu su dobili zlatnu medalju i prigodni dar.

U 13 sati održano je proglašenje najboljih u kategoriji B. Troje najboljih nagrađeno je medaljama i prigodnim darovima.

Organizator zahvaljuje bjelovarskim školama, vrtićima i medijima koji su animirali djecu da sudjeluju u ovom natjecanju.

U pripremi i provedbi natjecanja sudjelovali su članovi Orijentacijskog kluba Bjelovar Milan Radočaj, Željko Oršolić, Slobodan Sokolović, Alida Sokolović, Vedran Bijelić, Petra Plevnik, Ivan Draušnik i Željko Belaj, predsjednica Društva “Naša djeca” Bjelovar Sanja Vranješević, učitelji TZK iz 2. osnovne škole Bjelovar Vladimir Štefun i Robert Milčić te Željko Bukvić i Seida Obarčanin Bukvić, koja je fotografirala cijeli događaj.

Slike su objavljene u galeriji, a izvještaj u PDF formatu možete preuzeti ovdje.

Poziv na dječju orijentacijsku utrku

OK Bjelovar Grb grada Bjelovara Društvo naša djeca Bjelovar

POZIV NA USKRSNU DJEČJU ORIJENTACIJSKU UTRKU

PISANICOM DO USKRSA

ORGANIZATORI: ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR i DRUŠTVO NAŠA DJECA BJELOVAR uz potporu GRADA BJELOVARA
DATUM ODRŽAVANJA: 31. ožujka 2018. (subota)
MJESTO OKUPLJANJA: Središnji park (nasuprot Gradske uprave – kod natpisa START i CILJ)
VRIJEME ODRŽAVANJA: 12-13 sati (svi koji dođu u naznačeno vrijeme moći će startati odmah nakon prijave na startnom mjestu)
KATEGORIJE: A) djevojčice i dječaci uz pratnju starijih osoba
B) djevojčice i dječaci bez pratnje
NAGRADE: Svi natjecatelji koji završe utrku dobivaju medalju i prigodni dar. Proglašenje najboljih biti će samo za kategoriju B uz prigodne medalje i slatkiše.
NAPOMENE: Sve potrebne upute bit će objavljene na startnom mjestu, a možete ih preuzeti i uz ovaj poziv.
Natjecanje će se održati neovisno o vremenskim prilikama pa molimo roditelje da djecu opreme odgovarajućom odjećom, obućom i napitcima.
INFORMACIJE: www.okb.hr ili na mob. 098 998 40 98
Poziv i upute u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
Dobro došli!