OKB u OŠ Veliko Trojstvo

U sklopu tradicionalnih “Vladinih sportskih igaraOrijentacijski klub Bjelovar je u suradnji s Osnovnom školom Veliko Trojstvo organizirao školsko orijentacijsko natjecanje za učenike viših razreda. Nekoliko fotografija koje je snimila ravnateljica Sanja Vranješević možete pogledati u galeriji, a rezultate natjecatelja koji su uspješno pronašli sve kontrolne točke u nastavku.

  • OŠ VT Ž12

Rezultati:

Kategorija M12:

RANG PREZIME IME RAZRED REZULTAT
1 Pleško Lovro 6.b 04:59
2 Zagorec Gabriel 6.b 05:43
3 Stanišić Patrik 6.a 06:05
4 Plazek Patrik 6.a 06:36
5 Kovačević Vanja 5.b 07:25
6 Delić Luka 6.b 07:30
7 Tomić Arijan 6.a 08:02
8 Budemac Šandor 5.b 08:30
9 Kovačević Petar 6.a 08:48
10 Mostovljanec Marko 5.b 09:15
11 Keres Leon 6.b 09:28
12 Vunderlih Marko 5.b 09:49
13 Konjušić Josip 6.a 09:52
14 Petrović Robert 5.a 10:41
15 Keres Luka 5.a 11:09
16 Palej Bruno 5.a 11:31
16 Pehlivan Arda 5.a 11:31
18 Bevandić Patrick 5.a 12:06
19 Luketić Dorijan 5.a 12:33
20 Majcen Leo 5.b 15:32
Kategorija Ž12:

RANG PREZIME IME RAZRED REZULTAT
1 Birač Sara 6.b 04:54
2 Filipan Adela 6.a 05:18
3 Birač Vita 6.a 05:26
4 Pehlivan Asli 6.a 06:15
5 Birač Pia 6.a 06:23
6 Radonić Klara 5.a 06:57
7 Markan Lana 6.b 07:01
8 Pišti Tea 5.a 07:23
9 Hampovčan Valerija 6.b 07:30
10 Matijević Valentina 5.b 08:43
11 Kovačić Tia 5.a 08:47
12 Faltak Maja 5.a 12:11
13 Trstenjak Lucija 5.a 13:36
14 Kovač Adriana 5.b 14:09
15 Bačak Ivančica 5.b 15:05
16 Mamić Ines 5.b 15:18
17 Miloš Marija Paula 5.b 15:28
18 Bujan Tara 5.b 16:57
19 Pogledić Anja 5.a 18:30
20 Utješinović Nataša 5.b 23:08
Kategorija M14:

RANG PREZIME IME RAZRED REZULTAT
1 Mišir Jakov Zvonimir 8.a 07:03
2 Lacko Antonio 8.b 08:18
3 Đuranić Ivan 8.b 08:52
4 Horvat Šimun 7.b 12:59
5 Baron Robert 8.a 14:12
5 Šimunović Filip 8.a 14:12
7 Osmak Marko 8.a 15:21
8 Bazmenjak Tomislav 7.b 16:49
9 Slobodnjak Tibor 7.b 17:27
Kategorija Ž14:

RANG PREZIME IME RAZRED REZULTAT
1 Severović Patricija 8.a 08:54
2 Konjušić Michel 8.b 09:50
3 Bregovac Klara 8.a 11:56
4 Mamić Ema 7.b 12:14
5 Pribolšan Lucija 8.b 12:26
6 Begović Hanna 8.b 12:50
7 Bazić Tina 7.b 13:07
7 Pišti Maja 8.a 13:07
9 Keres Sara 8.b 13:22
10 Grgurić Ana 8.a 13:34
11 Domitrović Maja 8.b 14:01
12 Lovrić Anamarija 8.b 14:26
13 Majdandžić Antonela 8.a 15:36
14 Križić Nela 8.a 16:31
15 Antolović Sara 8.a 17:29

Ukupne rezultate u PDF obliku možete preuzeti ovdje.

WOD 2019 – Poziv


POZIV
NA ORIJENTACIJSKU UTRKU
POVODOM SVJETSKOG ORIJENTACIJSKOG DANA

WOD 2019

ORGANIZATORI: ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR i DRUŠTVO NAŠA DJECA BJELOVAR u sklopu projekta Volonteri u parku
DATUM ODRŽAVANJA: 17. svibnja 2019. (petak)
MJESTO OKUPLJANJA: Ispred Dvorane europskih prvaka kod 4. osnovne škole
VRIJEME ODRŽAVANJA: 10-12 sati (svi koji dođu u naznačeno vrijeme moći će startati odmah nakon prijave na mjestu okupljanja)
KATEGORIJE: A) djevojčice i dječaci uz pratnju starijih osoba
B) učenice i učenici osnovne škole – samostalno
C) ostali – samostalno
NAGRADE: A) Svi natjecatelji koji završe utrku dobivaju medalju, diplomu i prigodni dar.
B i C) Medalje, diplome i prigodni darovi za prva tri mjesta.
PROGLAŠENJE: u 12:00 sati
PRIJAVE: e-mailom na okb(at)okb.hr ili na telefon 098 9984098 najkasnije do četvrtka 16. svibnja 2019. u 12:00 sati
STARTNINE NEMA!
NAPOMENE: Sve potrebne upute bit će objavljene na startnom mjestu;
Natjecanje će se održati neovisno o vremenskim prilikama pa molimo roditelje da djecu opreme odgovarajućom odjećom, obućom i napitcima.
INFORMACIJE: www.okb.hr ili na mob. 098 9984098
Poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
Ukratko o projektu Svjetskog dana orijentacijskog sporta možete pročitati ovdje.
Upute i obavijesti možete preuzeti ovdje.
Projekt “Volonteri u parku” provodi se u okviru Nacionalnog programa promicanja zdravlja “Živjeti zdravo”
Volonteri u parku

Daruvar sprint – dan poslije

U subotu su u Daruvaru, povodom obilježavanja dana grada, održane dvije orijentacijske sprint kup utrke u organizaciji OK Bjelovar na novim kartama Julijev park i Rimska šuma.
Na prvoj utrci, koja je ujedno bila i Prvenstvo Hrvatske u sprintu, nastupilo je 117 natjecateljica i natjecatelja, a prvaci Hrvatske u najjačim seniorskim kategorijama postali su Matija Razum, OK Japetić u M21 i Vinka Vukmanović, OK Kapela u Ž21.

Za OK Bjelovar medalju je osvojio Robert Orehoci koji je podijelio prvo mjesto u M35 kategoriji, a Ivan Draušnik je bio peti u M21.

Na drugoj utrci nastupilo je 106 natjecateljica i natjecatelja, a u najjačim seniorskim kategorijama pobjede su ostvarili Matija Razum, OK Japetić u M21 i Mirja Pavić, OK Japetić u Ž21.

Rezultati su objavljeni na našim web stranicama, analiza prolaznih vremena na WinSplits servisu, a fotografije u našoj galeriji – sve dostupno preko poveznice:

DA sprint - dokumenti i poveznice

Daruvar sprint PH KH3 – rezultati

OKB DA Sprint PH KH 3 sub 4.5.2019. 20:57
Results created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl Name                       Club                             Time 

M21  (10)            3.7 km  25 m   25 C     

    1 Razum Matija               JAP OK Japetic                  15:47 
    2 Horvat Lobel               MAK OK Maksimir                 18:19 
    3 Gadžić Dražen              KAP OK Kapela                   18:30 
    4 Ivković Luka               SOV OK Sova                     19:02 
    5 Draušnik Ivan              BJE OK Bjelovar                 21:16 
    6 Jelić Ivor                 KAP OK Kapela                   22:39 
    7 Košćica Miran              JEL OK Jelen                    23:51 
    8 Turkalj Marijan            VIH OK Vihor                    24:03 
    9 Đipalo Bože                Ind Individuals/No club         24:43 

      Varnica Tomislav           VIH OK Vihor                     disq 

Ž21  (6)             3.1 km  20 m   19 C     

    1 Vukmanovic Vinka           KAP OK Kapela                   15:44 
    2 Pavić Mirja                JAP OK Japetic                  15:47 
    3 Štambuk Iva                IME OK Ivan Merz                16:35 
    4 Tišljar Ana                ORI OK Orion                    17:05 
    5 Batinović Ana              VIH OK Vihor                    29:28 

      Jandrečić Nola             JAP OK Japetic                    dns 

M12  (5)             1.7 km  15 m   12 C     

    1 Gojmerac Luka              IME OK Ivan Merz                 9:14 
    2 Anadolac Adam              IME OK Ivan Merz                15:37 
    3 Lah Mario                  VAR OK Varaždin                 18:54 
    4 Nikolić Matko              VIH OK Vihor                    19:41 

      Meštrović Martin           KAP OK Kapela                      mp 

M16  (6)             1.9 km  15 m   14 C     

    1 Strmečki Vibor             MAK OK Maksimir                 14:31 
    2 Vodopija Dario             KAP OK Kapela                   15:02 
    3 Kuzmanić Borna             JAP OK Japetic                  15:29 
    4 Smital Mika                VIH OK Vihor                    15:40 
    5 Milković Patrick           JAP OK Japetic                  15:54 
    6 Tišljar Mirko              ORI OK Orion                    17:02 

M20  (9)             3.2 km  20 m   16 C     

    1 Gobec Jan                  VIH OK Vihor                    15:28 
    2 Kukec Jura                 VIH OK Vihor                    16:06 
    3 Verović Kristijan          JAP OK Japetic                  20:18 
    4 Kodba Tin                  VIH OK Vihor                    20:37 
    5 Smital Tomo                VIH OK Vihor                    21:46 
    6 Težak Karlo                VIH OK Vihor                    23:05 
    7 Pasquino Ivan              VAR OK Varaždin                 23:27 
    8 Kolarek Noa                VIH OK Vihor                    23:31 

      Kodba Vid                  VIH OK Vihor                      dns 

M35  (12)            3.3 km  20 m   18 C     

    1 Ocvirk Edi                 JAP OK Japetic                  15:06 
    1 Orehoci Robert             BJE OK Bjelovar                 15:06 
    3 Delić Petar                MAK OK Maksimir                 15:07 
    4 Vodopija Goran             KAP OK Kapela                   15:48 
    5 Bublić Ivan                KAP OK Kapela                   16:00 
    6 Salopek Tihomir            RIS OK Ris Delnice              16:09 
    7 Budi Franjo                JAP OK Japetic                  16:17 
    8 Hainž Miroslav             IME OK Ivan Merz                17:23 
    9 Kosić Luka                 JAP OK Japetic                  19:44 
   10 Meštrović Tomislav         KAP OK Kapela                   19:45 
   11 Lah Siniša                 VAR OK Varaždin                 23:44 
   12 Rako Duje                  VIH OK Vihor                    27:13 

M45  (13)            2.8 km  30 m   17 C     

    1 Kuzmin Igor                Ind Individuals/No club         14:38 
    2 Vukmanović Mladen          KAP OK Kapela                   16:16 
    3 Truhlaž Miodrag            SOV OK Sova                     16:52 
    4 Gojmerac Tomislav          IME OK Ivan Merz                16:57 
    5 Delgado Francisco          VIH OK Vihor                    17:09 
    6 Trivunović Vladimir        SOV OK Sova                     17:36 
    7 Strmečki Petar             MAK OK Maksimir                 17:44 
    8 Priher Miroslav            IME OK Ivan Merz                18:35 
    9 Dasović Hrvoje             KAP OK Kapela                   18:46 
   10 Špoljar Krešo              KAP OK Kapela                   19:00 
   11 Tišljar Ivo                ORI OK Orion                    20:34 
   12 Pavlin Domagoj             VIH OK Vihor                    22:34 
   13 Tonkovic Zdravko           KAP OK Kapela                   25:44 

M55  (5)             2.1 km  15 m   14 C     

    1 Štambuk Dario              IME OK Ivan Merz                12:52 
    2 Horvat Saša                MAK OK Maksimir                 13:18 
    3 Jelić Mladen               KAP OK Kapela                   17:21 
    4 Matijašić Josip            VIH OK Vihor                    17:42 
    5 Raškaj Darko               KAP OK Kapela                   20:08 

Ž12  (5)             1.5 km  20 m   11 C     

    1 Hercigonja Lucija          KAP OK Kapela                   13:19 
    2 Bajrektarević Luna         VIH OK Vihor                    15:00 
    3 Draušnik Kristina          BJE OK Bjelovar                 18:33 
    4 Ogorelec Anja Vita         KAP OK Kapela                   19:26 

      Rako Paola                 VIH OK Vihor                       mp 

Ž16  (9)             1.9 km  20 m   14 C     

    1 Salopek Dorja              RIS OK Ris Delnice               9:55 
    2 Štambuk Zdenka Petra       IME OK Ivan Merz                10:23 
    3 Dasović Petra              KAP OK Kapela                   14:03 
    4 Vidaković Majda            KAP OK Kapela                   14:19 
    5 Drobić Melissa             KAP OK Kapela                   14:37 
    6 Nikolić Marta              VIH OK Vihor                    15:35 
    7 Kovač Wanda                KAP OK Kapela                   16:32 
    8 Štambuk Lucija Marijela    IME OK Ivan Merz                18:29 

      Gojmerac Jelena            IME OK Ivan Merz                  dns 

Ž20  (4)             3.0 km  25 m   17 C     

    1 Pavlin Paula               VIH OK Vihor                    18:55 
    2 Gojmerac Lucija            IME OK Ivan Merz                23:27 
    3 Kermek Dora                IME OK Ivan Merz                27:11 
    4 Srebačić Ana               IME OK Ivan Merz                28:10 

Ž35  (12)            2.7 km  25 m   16 C     

    1 Ocvirk Eva                 JAP OK Japetic                  14:25 
    2 Berženji Sanda             KAP OK Kapela                   17:31 
    3 Kopjar Marina              IME OK Ivan Merz                18:38 
    4 Krš Sanja                  VIH OK Vihor                    18:52 
    5 Krkić Drobić Aida          KAP OK Kapela                   21:00 
    6 Kušt Maja                  VIH OK Vihor                    21:10 
    7 Glagolić Saša              KAP OK Kapela                   21:45 
    8 Van De Riet Dunja          MAK OK Maksimir                 21:49 
    9 Stipić Bernardica          VIH OK Vihor                    22:22 
   10 Bergant Vidaković Sandra   KAP OK Kapela                   22:37 
   11 Tatić Iva                  VIH OK Vihor                    30:10 

      Popović Budi Daniela       JAP OK Japetic                    dns 

Ž45  (12)            1.9 km  15 m   14 C     

    1 Kuzmanić Ivana             JAP OK Japetic                  14:03 
    2 Jakšić Mirka               MAK OK Maksimir                 14:33 
    3 Baburek Gabrijela          JAP OK Japetic                  15:36 
    4 Kraintz Evelyn             MAK OK Maksimir                 16:41 
    5 Kabalin Borenić Višnja     MAK OK Maksimir                 16:49 
    6 Srebačić Davorka           IME OK Ivan Merz                16:53 
    7 Horvat Mirjana             MAK OK Maksimir                 17:49 
    8 Nikolić Bojana             VIH OK Vihor                    17:57 
    9 Gradečak Galović Marija    KAP OK Kapela                   19:43 
   10 Govedarica Zvjezdana       JAP OK Japetic                  22:37 
   11 Zadravec Kermek Senija     IME OK Ivan Merz                24:52 
   12 Holenda Karmen             VAR OK Varaždin                 30:27 

Ž55  (4)             1.8 km  15 m   13 C     

    1 Fabek Branka               JAP OK Japetic                  15:24 
    2 Ebenspanger Emilija        KAP OK Kapela                   16:26 
    3 Cvitković Maja             VIH OK Vihor                    17:36 
    4 Franc Vera                 KAP OK Kapela                   18:21 

OPEN  (9)            1.7 km  15 m   12 C     

    1 Labaš Predrag              IME OK Ivan Merz                13:23 
    2 Putniković Branimir        KAP OK Kapela                   15:18 
    3 Rako Jure                  VIH OK Vihor                    15:40 
    4 Rak Vida                   VAR OK Varaždin                 15:41 
    5 Miovec Vladimir            JEL OK Jelen                    16:26 
    6 Anadolac Filip             IME OK Ivan Merz                19:02 
    7 Zagrajski Fran             VAR OK Varaždin                 25:08 
    8 Krejči Martina             KAP OK Kapela                   27:39 
    9 Miovec Ivan                JEL OK Jelen                    37:36 

Daruvar sprint KH4 – rezultati

OKB DA Sprint KH 4 sub 4.5.2019. 20:59
Results created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl Name                       Club                             Time 

M21  (9)             2.3 km  85 m   22 C     

    1 Razum Matija               JAP OK Japetic                  15:58 
    2 Horvat Lobel               MAK OK Maksimir                 18:09 
    3 Varnica Tomislav           VIH OK Vihor                    20:13 
    4 Gadžić Dražen              KAP OK Kapela                   20:41 
    5 Đipalo Bože                Ind Individuals/No club         22:42 
    6 Jelić Ivor                 KAP OK Kapela                   27:38 
    7 Turkalj Marijan            VIH OK Vihor                    29:14 
    8 Košćica Miran              JEL OK Jelen                    30:49 

      Draušnik Ivan              BJE OK Bjelovar                    mp 

Ž21  (5)             2.0 km  85 m   20 C     

    1 Pavić Mirja                JAP OK Japetic                  16:48 
    2 Štambuk Iva                IME OK Ivan Merz                18:18 
    3 Tišljar Ana                ORI OK Orion                    19:13 

      Vukmanovic Vinka           KAP OK Kapela                     dns 
      Jandrečić Nola             JAP OK Japetic                    dns 

M12  (5)             1.2 km  50 m   12 C     

    1 Gojmerac Luka              IME OK Ivan Merz                20:27 
    2 Meštrović Martin           KAP OK Kapela                   30:47 
    3 Anadolac Adam              IME OK Ivan Merz                31:50 
    4 Nikolić Matko              VIH OK Vihor                    32:45 
    5 Lah Mario                  VAR OK Varaždin                 35:11 

M16  (6)             1.7 km  60 m   15 C     

    1 Kuzmanić Borna             JAP OK Japetic                  21:23 
    2 Strmečki Vibor             MAK OK Maksimir                 21:39 
    3 Vodopija Dario             KAP OK Kapela                   22:59 
    4 Milković Patrick           JAP OK Japetic                  23:25 
    5 Tišljar Mirko              ORI OK Orion                    26:28 

      Smital Mika                VIH OK Vihor                      dns 

M20  (9)             2.0 km  75 m   19 C     

    1 Gobec Jan                  VIH OK Vihor                    15:27 
    2 Kukec Jura                 VIH OK Vihor                    17:47 
    3 Težak Karlo                VIH OK Vihor                    26:50 
    4 Verović Kristijan          JAP OK Japetic                  27:03 
    5 Kodba Tin                  VIH OK Vihor                    29:00 
    6 Kolarek Noa                VIH OK Vihor                    29:01 
    7 Pasquino Ivan              VAR OK Varaždin                 34:18 

      Kodba Vid                  VIH OK Vihor                      dns 
      Smital Tomo                VIH OK Vihor                      dns 

M35  (12)            2.1 km  80 m   19 C     

    1 Ocvirk Edi                 JAP OK Japetic                  14:23 
    2 Bublić Ivan                KAP OK Kapela                   15:33 
    3 Delić Petar                MAK OK Maksimir                 16:19 
    4 Vodopija Goran             KAP OK Kapela                   18:21 
    5 Kosić Luka                 JAP OK Japetic                  19:44 
    6 Orehoci Robert             BJE OK Bjelovar                 20:19 
    7 Meštrović Tomislav         KAP OK Kapela                   21:19 
    8 Hainž Miroslav             IME OK Ivan Merz                21:30 
    9 Budi Franjo                JAP OK Japetic                  22:07 
   10 Bilić Ivan                 IME OK Ivan Merz                28:39 
   11 Lah Siniša                 VAR OK Varaždin                 42:53 
   12 Rako Duje                  VIH OK Vihor                    44:57 

M45  (13)            1.7 km  75 m   16 C     

    1 Kuzmin Igor                Ind Individuals/No club         15:47 
    2 Trivunović Vladimir        SOV OK Sova                     19:08 
    3 Strmečki Petar             MAK OK Maksimir                 19:16 
    4 Delgado Francisco          VIH OK Vihor                    19:39 
    5 Tišljar Ivo                ORI OK Orion                    21:00 
    6 Priher Miroslav            IME OK Ivan Merz                22:15 
    7 Dasović Hrvoje             KAP OK Kapela                   24:29 
    8 Gojmerac Tomislav          IME OK Ivan Merz                24:30 
    9 Pavlin Domagoj             VIH OK Vihor                    26:32 
   10 Truhlaž Miodrag            SOV OK Sova                     28:24 
   11 Špoljar Krešo              KAP OK Kapela                   32:28 
   12 Tonkovic Zdravko           KAP OK Kapela                   36:36 

      Vukmanović Mladen          KAP OK Kapela                     dns 

M55  (5)             1.6 km  70 m   16 C     

    1 Štambuk Dario              IME OK Ivan Merz                17:23 
    2 Horvat Saša                MAK OK Maksimir                 19:25 
    3 Raškaj Darko               KAP OK Kapela                   20:36 
    4 Jelić Mladen               KAP OK Kapela                   26:14 
    5 Matijašić Josip            VIH OK Vihor                    31:20 

Ž12  (4)             1.2 km  50 m   12 C     

    1 Rako Paola                 VIH OK Vihor                    27:57 
    2 Hercigonja Lucija          KAP OK Kapela                   28:22 
    3 Bajrektarević Luna         VIH OK Vihor                    32:41 
    4 Ogorelec Anja Vita         KAP OK Kapela                   33:46 

Ž16  (8)             1.4 km  65 m   14 C     

    1 Štambuk Zdenka Petra       IME OK Ivan Merz                13:51 
    2 Gojmerac Jelena            IME OK Ivan Merz                21:46 
    3 Vidaković Majda            KAP OK Kapela                   22:26 
    4 Drobić Melissa             KAP OK Kapela                   26:16 
    5 Štambuk Lucija Marijela    IME OK Ivan Merz                30:06 
    6 Dasović Petra              KAP OK Kapela                   34:43 
    7 Kovač Wanda                KAP OK Kapela                   40:57 

      Nikolić Marta              VIH OK Vihor                       mp 

Ž20  (4)             1.7 km  60 m   15 C     

    1 Pavlin Paula               VIH OK Vihor                    16:46 
    2 Srebačić Ana               IME OK Ivan Merz                19:04 
    3 Kermek Dora                IME OK Ivan Merz                21:35 
    4 Gojmerac Lucija            IME OK Ivan Merz                24:05 

Ž35  (12)            1.9 km  75 m   17 C     

    1 Ocvirk Eva                 JAP OK Japetic                  20:49 
    2 Berženji Sanda             KAP OK Kapela                   21:44 
    3 Van De Riet Dunja          MAK OK Maksimir                 25:20 
    4 Kopjar Marina              IME OK Ivan Merz                25:54 
    5 Glagolić Saša              KAP OK Kapela                   26:10 
    6 Krš Sanja                  VIH OK Vihor                    27:39 
    7 Kušt Maja                  VIH OK Vihor                    29:40 
    8 Krkić Drobić Aida          KAP OK Kapela                   32:50 
    9 Stipić Bernardica          VIH OK Vihor                    34:03 
   10 Tatić Iva                  VIH OK Vihor                    39:14 

      Bergant Vidaković Sandra   KAP OK Kapela                      mp 
      Popović Budi Daniela       JAP OK Japetic                    dns 

Ž45  (12)            1.6 km  70 m   16 C     

    1 Jakšić Mirka               MAK OK Maksimir                 20:45 
    2 Kuzmanić Ivana             JAP OK Japetic                  21:12 
    3 Nikolić Bojana             VIH OK Vihor                    21:58 
    4 Baburek Gabrijela          JAP OK Japetic                  23:38 
    5 Srebačić Davorka           IME OK Ivan Merz                24:41 
    6 Horvat Mirjana             MAK OK Maksimir                 25:31 
    7 Kraintz Evelyn             MAK OK Maksimir                 27:06 
    8 Kabalin Borenić Višnja     MAK OK Maksimir                 28:18 
    9 Govedarica Zvjezdana       JAP OK Japetic                  29:59 
   10 Gradečak Galović Marija    KAP OK Kapela                   36:23 
   11 Zadravec Kermek Senija     IME OK Ivan Merz                49:05 
   12 Holenda Karmen             VAR OK Varaždin                 56:06 

Ž55  (4)             1.4 km  65 m   14 C     

    1 Cvitković Maja             VIH OK Vihor                    23:30 
    2 Ebenspanger Emilija        KAP OK Kapela                   25:34 
    3 Fabek Branka               JAP OK Japetic                  25:47 
    4 Franc Vera                 KAP OK Kapela                   26:45 

OPEN  (5)            1.2 km  50 m   12 C     

    1 Rak Vida                   VAR OK Varaždin                 21:43 
    2 Anadolac Filip             IME OK Ivan Merz                33:52 
    3 Labaš Predrag              IME OK Ivan Merz                39:35 
    4 Rako Jure                  VIH OK Vihor                    39:54 

      Putniković Branimir        KAP OK Kapela                      mp 

Startna lista – prva trka – sprint PH KH3

OKB DA Sprint PH KH 3 pet 3.5.2019. 14:00
Start list created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

      Chip Name                 Club                     Start 

M21  (11)         3.7 km  25 m   25 C    

           Đipalo Bože          Ind Individuals/No       11:02
   7910421 Horvat Lobel         MAK OK Maksimir          11:03 
    232277 Draušnik Ivan        BJE OK Bjelovar          11:04 
   8221221 Razum Matija         JAP OK Japetic           11:05 
           Vacant               Vacant                   11:06 
   8079783 Varnica Tomislav     VIH OK Vihor             11:07 
    446317 Košćica Miran        JEL OK Jelen             11:08 
   7210949 Gadžić Dražen        KAP OK Kapela            11:09 
    500739 Jelić Ivor           KAP OK Kapela            11:10 
    222403 Turkalj Marijan      VIH OK Vihor             11:11 
           Vacant               Vacant                   11:12 

Ž21  (8)          3.1 km  20 m   19 C    

   1403140 Pavić Mirja          JAP OK Japetic           11:18 
           Vacant               Vacant                   11:19 
    889172 Štambuk Iva          IME OK Ivan Merz         11:20 
           Vacant               Vacant                   11:21 
   7600000 Jandrečić Nola       JAP OK Japetic           11:22 
    552005 Vukmanovic Vinka     KAP OK Kapela            11:23 
   2061228 Tišljar Ana          ORI OK Orion             11:24 
    222410 Batinović Ana        VIH OK Vihor             11:25 

M12  (8)          1.7 km  15 m   12 C    

    236873 Gojmerac Luka        IME OK Ivan Merz         11:18 
           Vacant               Vacant                   11:19 
   2128477 Meštrović Martin     KAP OK Kapela            11:20 
           Vacant               Vacant                   11:21 
   2117408 Lah Mario            VAR OK Varaždin          11:22 
    406741 Nikolić Matko        VIH OK Vihor             11:23 
    422981 Anadolac Adam        IME OK Ivan Merz         11:24 
           Vacant               Vacant                   11:25 

M16  (7)          1.9 km  15 m   14 C    

    237599 Kuzmanić Borna       JAP OK Japetic           11:46
    222408 Smital Mika          VIH OK Vihor             11:47 
   1422007 Strmečki Vibor       MAK OK Maksimir          11:48 
           Vacant               Vacant                   11:49 
    337631 Tišljar Mirko        ORI OK Orion             11:50 
   2118091 Vodopija Dario       KAP OK Kapela            11:51 
   2141169 Milković Patrick     JAP OK Japetic           11:52 

M20  (10)         3.2 km  20 m   16 C    

   1289347 Kukec Jura           VIH OK Vihor             11:43 
    222420 Smital Tomo          VIH OK Vihor             11:44 
   2113340 Pasquino Ivan        VAR OK Varaždin          11:45 
           Vacant               Vacant                   11:46 
   8135002 Gobec Jan            VIH OK Vihor             11:47 
    237598 Verović Kristijan    JAP OK Japetic           11:48 
    893848 Težak Karlo          VIH OK Vihor             11:49 
    222402 Kodba Vid            VIH OK Vihor             11:50 
    222415 Kolarek Noa          VIH OK Vihor             11:51 
    222404 Kodba Tin            VIH OK Vihor             11:52 

M35  (14)         3.3 km  20 m   18 C    

    500458 Salopek Tihomir      RIS OK Ris Delnice       11:04 
           Vacant               Vacant                   11:05 
   7820618 Delić Petar          MAK OK Maksimir          11:06 
           Vacant               Vacant                   11:07 
    750723 Ocvirk Edi           JAP OK Japetic           11:08 
   1782000 Hainž Miroslav       IME OK Ivan Merz         11:09 
   7211185 Bublić Ivan          KAP OK Kapela            11:10 
   8232323 Budi Franjo          JAP OK Japetic           11:11 
   2087742 Vodopija Goran       KAP OK Kapela            11:12 
    222413 Rako Duje            VIH OK Vihor             11:13 
   2113388 Lah Siniša           VAR OK Varaždin          11:14 
   2088246 Meštrović Tomislav   KAP OK Kapela            11:15 
   2113424 Kosić Luka           JAP OK Japetic           11:16 
   8250869 Orehoci Robert       BJE OK Bjelovar          11:17 

M45  (15)         2.8 km  30 m   17 C    

   1001629 Kuzmin Igor          Ind Individuals/No       11:13 
   7889999 Strmečki Petar       MAK OK Maksimir          11:14 
           Vacant               Vacant                   11:15 
    720210 Vukmanović Mladen    KAP OK Kapela            11:16 
           Vacant               Vacant                   11:17 
           Truhlaž Miodrag      SOV OK Sova              11:18 
   2111098 Tišljar Ivo          ORI OK Orion             11:19 
   8280273 Pavlin Domagoj       VIH OK Vihor             11:20 
   2128494 Tonkovic Zdravko     KAP OK Kapela            11:21 
   1401011 Trivunović Vladimir  SOV OK Sova              11:22 
    206436 Gojmerac Tomislav    IME OK Ivan Merz         11:23 
   2133029 Dasović Hrvoje       KAP OK Kapela            11:24 
    893829 Delgado Francisco    VIH OK Vihor             11:25 
   1968521 Priher Miroslav      IME OK Ivan Merz         11:26 
   2123970 Špoljar Krešo        KAP OK Kapela            11:27 

M55  (7)          2.1 km  15 m   14 C    

   7040662 Horvat Saša          MAK OK Maksimir          11:03 
           Vacant               Vacant                   11:04 
   7111959 Štambuk Dario        IME OK Ivan Merz         11:05 
           Vacant               Vacant                   11:06 
    505905 Jelić Mladen         KAP OK Kapela            11:07 
    546169 Matijašić Josip      VIH OK Vihor             11:08 
    893828 Raškaj Darko         KAP OK Kapela            11:09 

Ž12  (5)          1.5 km  20 m   11 C    

   2133024 Hercigonja Lucija    KAP OK Kapela            11:27 
           Vacant               Vacant                   11:28 
   2123983 Ogorelec Anja Vita   KAP OK Kapela            11:29 
           Vacant               Vacant                   11:30 
    222412 Rako Paola           VIH OK Vihor             11:31 

Ž16  (11)         1.9 km  20 m   14 C    

   8445444 Salopek Dorja        RIS OK Ris Delnice       11:42 
      5768 Štambuk Zdenka Petra IME OK Ivan Merz         11:43 
           Vacant               Vacant                   11:44 
   2113348 Vidaković Majda      KAP OK Kapela            11:45 
           Vacant               Vacant                   11:46 
    236860 Gojmerac Jelena      IME OK Ivan Merz         11:47 
   2113332 Kovač Wanda          KAP OK Kapela            11:48 
   2127101 Nikolić Marta        VIH OK Vihor             11:49 
   2132926 Drobić Melissa       KAP OK Kapela            11:50 
      5729 Štambuk Lucija Marij IME OK Ivan Merz         11:51 
   2133352 Dasović Petra        KAP OK Kapela            11:52 

Ž20  (6)          3.0 km  25 m   17 C    

   8231003 Pavlin Paula         VIH OK Vihor             11:26 
           Vacant               Vacant                   11:27 
    206442 Gojmerac Lucija      IME OK Ivan Merz         11:28 
           Vacant               Vacant                   11:29 
   1717177 Srebačić Ana         IME OK Ivan Merz         11:30 
   1515155 Kermek Dora          IME OK Ivan Merz         11:31 

Ž35  (14)         2.7 km  25 m   16 C    

   2105097 Bergant Vidaković Sa KAP OK Kapela            11:28 
           Vacant               Vacant                   11:29 
    700027 Ocvirk Eva           JAP OK Japetic           11:30 
   2067893 Kušt Maja            VIH OK Vihor             11:31 
   2113384 Glagolić Saša        KAP OK Kapela            11:32 
   8220267 Van De Riet Dunja    MAK OK Maksimir          11:33 
   1931982 Kopjar Marina        IME OK Ivan Merz         11:34 
   2133012 Krkić Drobić Aida    KAP OK Kapela            11:35 
   1420785 Popović Budi Daniela JAP OK Japetic           11:36 
   2067883 Stipić Bernardica    VIH OK Vihor             11:37 
   2120666 Berženji Sanda       KAP OK Kapela            11:38 
    222401 Tatić Iva            VIH OK Vihor             11:39 
           Vacant               Vacant                   11:40 
    893826 Krš Sanja            VIH OK Vihor             11:41 

Ž45  (14)         1.9 km  15 m   14 C    

   1261971 Jakšić Mirka         MAK OK Maksimir          11:32 
           Vacant               Vacant                   11:33 
    237600 Kuzmanić Ivana       JAP OK Japetic           11:34 
           Vacant               Vacant                   11:35 
   7672905 Kraintz Evelyn       MAK OK Maksimir          11:36 
    406740 Nikolić Bojana       VIH OK Vihor             11:37 
   1414144 Zadravec Kermek Seni IME OK Ivan Merz         11:38 
    888973 Horvat Mirjana       MAK OK Maksimir          11:39 
   2123976 Gradečak Galović Mar KAP OK Kapela            11:40 
   7680305 Kabalin Borenić Višn MAK OK Maksimir          11:41 
   1919197 Srebačić Davorka     IME OK Ivan Merz         11:42 
    237593 Baburek Gabrijela    JAP OK Japetic           11:43 
   1416414 Holenda Karmen       VAR OK Varaždin          11:44 
    237596 Govedarica Zvjezdana JAP OK Japetic           11:45 

Ž55  (6)          1.8 km  15 m   13 C    

    636977 Cvitković Maja       VIH OK Vihor             11:11 
           Vacant               Vacant                   11:12 
   2109704 Franc Vera           KAP OK Kapela            11:13 
           Vacant               Vacant                   11:14 
   2125773 Ebenspanger Emilija  KAP OK Kapela            11:15 
    237595 Fabek Branka         JAP OK Japetic           11:16 

OPEN  (9)         1.7 km  15 m   12 C    

   2113447 Zagrajski Fran       VAR OK Varaždin          11:33 
    422982 Anadolac Filip       IME OK Ivan Merz         11:34 
    222417 Rako Jure            VIH OK Vihor             11:35 
           Miovec Ivan          JEL OK Jelen             11:36 
   1999219 Labaš Predrag        IME OK Ivan Merz         11:37 
           Miovec Vladimir      JEL OK Jelen             11:38 
   2113448 Rak Vida             VAR OK Varaždin          11:39 
           Vacant               Vacant                   11:40 
           Vacant               Vacant                   11:41 

Startna lista – druga trka – sprint KH4

OKB DA Sprint KH 4 čet 2.5.2019. 21:16
Start list created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

      Chip Name                 Club                     Start 

M21  (11)         2.3 km  85 m   22 C    

    500739 Jelić Ivor           KAP OK Kapela            15:04 
           Vacant               Vacant                   15:05 
    222403 Turkalj Marijan      VIH OK Vihor             15:06 
   8221221 Razum Matija         JAP OK Japetic           15:07 
   7210949 Gadžić Dražen        KAP OK Kapela            15:08 
   7910421 Horvat Lobel         MAK OK Maksimir          15:09 
    232277 Draušnik Ivan        BJE OK Bjelovar          15:10 
   8079783 Varnica Tomislav     VIH OK Vihor             15:11 
    446317 Košćica Miran        JEL OK Jelen             15:12 
           Vacant               Vacant                   15:13 
           Đipalo Bože          Ind Individuals/No       15:14 

Ž21  (7)          2.0 km  85 m   20 C    

    889172 Štambuk Iva          IME OK Ivan Merz         15:03 
   7600000 Jandrečić Nola       JAP OK Japetic           15:04 
           Vacant               Vacant                   15:05 
   1403140 Pavić Mirja          JAP OK Japetic           15:06 
           Vacant               Vacant                   15:07 
    552005 Vukmanovic Vinka     KAP OK Kapela            15:08 
   2061228 Tišljar Ana          ORI OK Orion             15:09 

M12  (8)          1.2 km  50 m   12 C    

   2117408 Lah Mario            VAR OK Varaždin          15:43 
   2128477 Meštrović Martin     KAP OK Kapela            15:44 
    406741 Nikolić Matko        VIH OK Vihor             15:45 
    422981 Anadolac Adam        IME OK Ivan Merz         15:46 
           Vacant               Vacant                   15:47 
    236873 Gojmerac Luka        IME OK Ivan Merz         15:48 
           Vacant               Vacant                   15:49 
    222408 Smital Mika          VIH OK Vihor             15:50 

M16  (7)          1.7 km  60 m   15 C    

   1422007 Strmečki Vibor       MAK OK Maksimir          15:11 
    337631 Tišljar Mirko        ORI OK Orion             15:12 
           Vacant               Vacant                   15:13 
   2141169 Milković Patrick     JAP OK Japetic           15:14 
           Vacant               Vacant                   15:15 
    237599 Kuzmanić Borna       JAP OK Japetic           15:16 
   2118091 Vodopija Dario       KAP OK Kapela            15:17 

M20  (10)         2.0 km  75 m   19 C    

    893848 Težak Karlo          VIH OK Vihor             15:15 
           Vacant               Vacant                   15:16 
    222404 Kodba Tin            VIH OK Vihor             15:17 
           Vacant               Vacant                   15:18 
   8135002 Gobec Jan            VIH OK Vihor             15:19 
    237598 Verović Kristijan    JAP OK Japetic           15:20 
    222415 Kolarek Noa          VIH OK Vihor             15:21 
    222402 Kodba Vid            VIH OK Vihor             15:22 
   2113340 Pasquino Ivan        VAR OK Varaždin          15:23 
   1289347 Kukec Jura           VIH OK Vihor             15:24 

M35  (14)         2.1 km  80 m   19 C    

           Vacant               Vacant                   15:02 
   8232323 Budi Franjo          JAP OK Japetic           15:03 
   2088246 Meštrović Tomislav   KAP OK Kapela            15:04 
   2113424 Kosić Luka           JAP OK Japetic           15:05 
   1782000 Hainž Miroslav       IME OK Ivan Merz         15:06 
           Vacant               Vacant                   15:07 
   7820618 Delić Petar          MAK OK Maksimir          15:08 
   2087742 Vodopija Goran       KAP OK Kapela            15:09 
    222413 Rako Duje            VIH OK Vihor             15:10 
     54282 Bilić Ivan           IME OK Ivan Merz         15:11 
   2113388 Lah Siniša           VAR OK Varaždin          15:12 
   8250869 Orehoci Robert       BJE OK Bjelovar          15:13 
   7211185 Bublić Ivan          KAP OK Kapela            15:14 
    750723 Ocvirk Edi           JAP OK Japetic           15:15 

M45  (15)         1.7 km  75 m   16 C    

   1401011 Trivunović Vladimir  SOV OK Sova              15:39 
           Vacant               Vacant                   15:40 
    720210 Vukmanović Mladen    KAP OK Kapela            15:41 
    206436 Gojmerac Tomislav    IME OK Ivan Merz         15:42 
   2111098 Tišljar Ivo          ORI OK Orion             15:43 
           Truhlaž Miodrag      SOV OK Sova              15:44 
   1968521 Priher Miroslav      IME OK Ivan Merz         15:45 
   1001629 Kuzmin Igor          Ind Individuals/No       15:46 
   2128494 Tonkovic Zdravko     KAP OK Kapela            15:47 
   7889999 Strmečki Petar       MAK OK Maksimir          15:48 
    893829 Delgado Francisco    VIH OK Vihor             15:49 
   2123970 Špoljar Krešo        KAP OK Kapela            15:50 
   8280273 Pavlin Domagoj       VIH OK Vihor             15:51 
   2133029 Dasović Hrvoje       KAP OK Kapela            15:52 
           Vacant               Vacant                   15:53 

M55  (7)          1.6 km  70 m   16 C    

    893828 Raškaj Darko         KAP OK Kapela            15:22 
   7040662 Horvat Saša          MAK OK Maksimir          15:23 
    546169 Matijašić Josip      VIH OK Vihor             15:24 
           Vacant               Vacant                   15:25 
   7111959 Štambuk Dario        IME OK Ivan Merz         15:26 
    505905 Jelić Mladen         KAP OK Kapela            15:27 
           Vacant               Vacant                   15:28 

Ž12  (5)          1.2 km  50 m   12 C    

   2123983 Ogorelec Anja Vita   KAP OK Kapela            15:51 
           Vacant               Vacant                   15:52 
    222412 Rako Paola           VIH OK Vihor             15:53 
           Vacant               Vacant                   15:54 
   2133024 Hercigonja Lucija    KAP OK Kapela            15:55 

Ž16  (10)         1.4 km  65 m   14 C    

   2113348 Vidaković Majda      KAP OK Kapela            15:26 
    236860 Gojmerac Jelena      IME OK Ivan Merz         15:27 
   2127101 Nikolić Marta        VIH OK Vihor             15:28 
   2113332 Kovač Wanda          KAP OK Kapela            15:29 
      5729 Štambuk Lucija Marij IME OK Ivan Merz         15:30 
           Vacant               Vacant                   15:31 
   2132926 Drobić Melissa       KAP OK Kapela            15:32 
      5768 Štambuk Zdenka Petra IME OK Ivan Merz         15:33 
           Vacant               Vacant                   15:34 
   2133352 Dasović Petra        KAP OK Kapela            15:35 

Ž20  (6)          1.7 km  60 m   15 C    

   1515155 Kermek Dora          IME OK Ivan Merz         15:19 
           Vacant               Vacant                   15:20 
    206442 Gojmerac Lucija      IME OK Ivan Merz         15:21 
           Vacant               Vacant                   15:22 
   8231003 Pavlin Paula         VIH OK Vihor             15:23 
   1717177 Srebačić Ana         IME OK Ivan Merz         15:24 

Ž35  (14)         1.9 km  75 m   17 C    

    222401 Tatić Iva            VIH OK Vihor             15:25 
   2113384 Glagolić Saša        KAP OK Kapela            15:26 
           Vacant               Vacant                   15:27 
   2105097 Bergant Vidaković Sa KAP OK Kapela            15:28 
   1420785 Popović Budi Daniela JAP OK Japetic           15:29 
   2133012 Krkić Drobić Aida    KAP OK Kapela            15:30 
    700027 Ocvirk Eva           JAP OK Japetic           15:31 
    893826 Krš Sanja            VIH OK Vihor             15:32 
   1931982 Kopjar Marina        IME OK Ivan Merz         15:33 
   2067893 Kušt Maja            VIH OK Vihor             15:34 
   8220267 Van De Riet Dunja    MAK OK Maksimir          15:35 
           Vacant               Vacant                   15:36 
   2120666 Berženji Sanda       KAP OK Kapela            15:37 
   2067883 Stipić Bernardica    VIH OK Vihor             15:38 

Ž45  (14)         1.6 km  70 m   16 C    

   1416414 Holenda Karmen       VAR OK Varaždin          15:29 
   2123976 Gradečak Galović Mar KAP OK Kapela            15:30 
    237593 Baburek Gabrijela    JAP OK Japetic           15:31 
           Vacant               Vacant                   15:32 
   1261971 Jakšić Mirka         MAK OK Maksimir          15:33 
    237596 Govedarica Zvjezdana JAP OK Japetic           15:34 
           Vacant               Vacant                   15:35 
   1414144 Zadravec Kermek Seni IME OK Ivan Merz         15:36 
    888973 Horvat Mirjana       MAK OK Maksimir          15:37 
   1919197 Srebačić Davorka     IME OK Ivan Merz         15:38 
   7672905 Kraintz Evelyn       MAK OK Maksimir          15:39 
    406740 Nikolić Bojana       VIH OK Vihor             15:40 
    237600 Kuzmanić Ivana       JAP OK Japetic           15:41 
   7680305 Kabalin Borenić Višn MAK OK Maksimir          15:42 

Ž55  (6)          1.4 km  65 m   14 C    

   2109704 Franc Vera           KAP OK Kapela            15:37 
    237595 Fabek Branka         JAP OK Japetic           15:38 
           Vacant               Vacant                   15:39 
   2125773 Ebenspanger Emilija  KAP OK Kapela            15:40 
           Vacant               Vacant                   15:41 
    636977 Cvitković Maja       VIH OK Vihor             15:42 

OPEN  (6)         1.2 km  50 m   12 C    

   2113448 Rak Vida             VAR OK Varaždin          15:16 
    422982 Anadolac Filip       IME OK Ivan Merz         15:17 
           Vacant               Vacant                   15:18 
   1999219 Labaš Predrag        IME OK Ivan Merz         15:19 
    222417 Rako Jure            VIH OK Vihor             15:20 
           Vacant               Vacant                   15:21 

DA sprint 2019 – Bilten 1

BILTEN 1

OPĆE INFORMACIJE

DATUM ODRŽAVANJA: 4. svibnja 2019. (subota)
ORGANIZATOR: Orijentacijski klub Bjelovar u partnerstvu sa Sportskom zajednicom Grada Daruvara
VRSTA NATJECANJA: Orijentacijsko trčanje – SPRINT
GLAVNI ORGANIZATOR: Željko Belaj
PERFORIRANJE: SPORTident (najam SI-čipa = 10,00 kn)
UPLATE STARTNINE: u gotovini na dan natjecanja ili na IBAN: HR6924020061100007692
PRIJAVE: zaključene su u ponedjeljak, 29. travnja 2019. na www.orienteeringonline.net
NAKNADNE PRIJAVE I IZMJENE: moguće su do 10:00 sati na dan natjecanja ako ima slobodnih startnih mjesta uz doplatu 20,00 kuna.
PRIJEVOZ: vlastiti
KAKO DO NAS: Kako do natjecateljskog centra
Iz smjera Bjelovara i Virovitice: U Donjem Daruvaru nakon benzinske pumpe skrenuti u prvu ulicu lijevo (smjer TOPLICA) i odmah nakon prelaska željezničke pruge skrenuti desno te voziti ulicom Podborje do natjecateljskog centra.
Iz smjera Kutine: Voziti ravno ulicom Josipa Jelačića do centra, nastaviti ravno ulicom Krste Frankopana i odmah nakon prelaska željezničke pruge skrenuti lijevo te voziti ulicom Podborje do natjecateljskog centra.
Natjecateljski centar je na pomoćnom igralištu HNK Daruvar (koordinate: 45.599446, 17.230267), gdje možete postaviti svoje šatore, dekice i ostalu opremu. Parkiralište je na livadi pored igrališta.
SMJEŠTAJ: Nije organiziran, dodatne informacije na www.visitdaruvar.hr
INFORMACIJE: web: www.okb.hr
e-mail: okb(at)okb.hr
mobitel: 098 988 4098
Bilten u PDF obliku možete preuzeti ovdje.

PRVA UTRKA – PRVENSTVO HRVATSKE U SPRINTU I SPRINT KUP HRVATSKE 3

KARTA: Julijev park (travanj 2019.), M=1:4000 E=5m (nova karta!)
POSTAVLJAČ: Vedran Bijelić
KONTROLOR: Damir Klobučarić
PRVI START: 11:00 sati
UDALJENOST DO STARTA: 300 m
UDALJENOST OD CILJA DO OČITANJA ČIPOVA: 100 m (natjecateljski centar)
ZAGRIJAVANJE: dozvoljeno u natjecateljskom centru i na putu do starta (OPREZ prilikom prelaska prometnica na putu do starta i za vrijeme utrke!)
PROGLAŠENJE: 13:00 sati
NAGRADE: medalje i prigodne nagrade naših donatora za prva tri mjesta u svim kategorijama, pismeno priznanje na zahtjev.
Naši donatori su: Turistička zajednica Daruvar-Papuk, Pivovara Daruvar, Kraš d.d. Zagreb i Daruvarske toplice – specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Daruvar koja dodjeljuje besplatno kupanje za prvo troje u svakoj kategoriji (dovoljno je prijaviti na ulazu u bazen – zapadna strana hotela “Termal”). Cijene kupanja za ostale su 29,00 i 25,00 kuna.
KATEGORIJE: M21, Ž21, M55, M45, M35, M20, M16, M12, Ž55, Ž45, Ž35, Ž20, Ž16, Ž12, OTVORENA
STARTNINA: 35,00 kn za seniore i starije; 25,00 kn za juniore i mlađe; 20,00 kn za otvorenu kategoriju

DRUGA UTRKA – SPRINT KUP HRVATSKE 4

KARTA: Rimska šuma (travanj 2019.), M=1:4000 E=5m (nova karta!)
POSTAVLJAČ: Damir Klobučarić
KONTROLOR: Vedran Bijelić
PRVI START:

15:00 sati

(izmjena u odnosu na vrijeme navedeno u pozivu!)

UDALJENOST DO STARTA: 100 m
ZAGRIJAVANJE: dozvoljeno u natjecateljskom centru
NAPOMENE: teren je šumski, djelomično zarašten, s mrežom staza od kojih su neke oštećene usljed prošlotjednog izvlačenja drva, preporučuju se štitnici i kopačke
PROGLAŠENJE: 17:00 sati
NAGRADE: medalje za prva tri mjesta u svim kategorijama
KATEGORIJE: M21, Ž21, M55, M45, M35, M20, M16, M12, Ž55, Ž45, Ž35, Ž20, Ž16, Ž12, OTVORENA
STARTNINA: 35,00 kn za seniore i starije; 25,00 kn za juniore i mlađe; 20,00 kn za otvorenu kategoriju

DULJINE STAZA

1. UTRKA PH KH3 2. UTRKA KH4
Kategorija Duljina i uspon [m] Broj KT Duljina i uspon [m] Broj KT
M21 3740/25 25 2300/85 22
Ž21 3090/20 19 1980/85 20
M12 1680/15 12 1210/50 12
M16 1940/15 14 1740/60 15
M20 3230/20 16 2030/75 19
M35 3340/20 18 2100/80 19
M45 2840/30 17 1670/75 16
M55 2120/15 14 1600/70 16
Ž12 1530/20 11 1210/50 12
Ž16 1950/20 14 1410/65 14
Ž20 3020/25 17 1740/60 15
Ž35 2680/25 16 1930/75 17
Ž45 1940/15 14 1600/70 16
Ž55 1830/15 13 1410/65 14
OPEN 1680/15 12 1210/50 12
Udaljenost do starta 300 m 100 m

NAŠI DONATORI

Daruvarske toplice Turistička zajednica Daruvar-Papuk Pivovara Daruvar
Specijalna bolnica za
medicinsku rehabilitaciju
Turistička zajednica
Daruvar-Papuk
Pivovara Daruvar
Kraš Grad Daruvar HNK Daruvar
Kraš d.d. Grad Daruvar HNK Daruvar