15. Bjelovar Open – rezultati

Rezultati i prolazna vremena objavljeni su na servisu OrienteeringOnline, a možete ih pogledati i u nastavku. Fotografije koje je snimila Seida Obarčanin-Bukvić pogledajte u našoj galeriji.

15. BJELOVAR OPEN 28.9.2019. 19:25:23
Overall results

Pos.  Name                        Class  Club     Time 1          Time   Time+  

M21A     (4400m, 135m)
  1.  Razum Matija                M21A   JAP       28:43  (1)    28:43          
  2.  Legac Lino                  M21A   JAP       34:49  (2)    34:49  +06:06  
  3.  Varnica Tomislav            M21A   VIH       40:36  (3)    40:36  +11:53  
  4.  Kaldi Vedran                M21A   KAP       43:07  (4)    43:07  +14:24  
  5.  Gadžić Dražen               M21A   KAP       45:42  (5)    45:42  +16:59  
  6.  Čapeta Davor                M21A   KAP       46:24  (6)    46:24  +17:41  
  7.  Filetin Luka                M21A   KAP       48:16  (7)    48:16  +19:33  
  8.  Šeperić-Grdiša Ivan         M21A   JEL       59:52  (8)    59:52  +31:09  
  9.  Kralj Miroslav              M21A   VIH       66:03  (9)    66:03  +37:20  
      Horvat Lobel                M21A   MAK         dns          disq          
      Atkinson Kelly              M21A   troop8787   dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
W21A     (3400m, 105m)
  1.  Tišljar Ana                 W21A   ORI       38:50  (1)    38:50          
  2.  Orlić Antonija              W21A   BJE       43:47  (2)    43:47  +04:57  
  3.  Jandrečić Nola              W21A   JAP       52:46  (3)    52:46  +13:56  
  4.  Lovrec Iva                  W21A   VIH       54:41  (4)    54:41  +15:51  
  5.  Težak Dora                  W21A   VIH       76:25  (5)    76:25  +37:35  
      Pavić Mirja                 W21A   JAP          mp          disq          
      Vukmanović Vinka            W21A   KAP          mp          disq          
      Štambuk Iva                 W21A   MERZ         mp          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
M12     (1300m, 40m)
  1.  Boban Jakov                 M12    MERZ      17:09  (1)    17:09          
  2.  Meštrović Martin            M12    KAP       18:34  (2)    18:34  +01:25  
  3.  Mance Teo                   M12    VIH       24:32  (3)    24:32  +07:23  
  4.  Oslaković Luka              M12    JEL       26:33  (4)    26:33  +09:24  
  5.  Solenički Gabrijel          M12    JEL       33:17  (5)    33:17  +16:08  
  6.  Anadolac Adam               M12    MERZ      35:27  (6)    35:27  +18:18  
  7.  Nikolić Matko               M12    VIH       40:00  (7)    40:00  +22:51  
      Hodak Janko                 M12    VIH          mp          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
M14     (1700m, 55m)
  1.  Tišljar Mirko               M14    ORI       19:58  (1)    19:58          
  2.  Milković Patrick            M14    JAP       23:55  (2)    23:55  +03:57  
  3.  Strmečki Vibor              M14    MAK       29:49  (3)    29:49  +09:51  
  4.  Kelc Noa                    M14    JEL       41:59  (4)    41:59  +22:01  
  5.  Šiljevinac Gabriel          M14    JEL       64:49  (5)    64:49  +44:51  
      Vukelić Juraj               M14    MAK         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
M16     (2500m, 80m)
  1.  Vodopija Dario              M16    KAP       41:38  (1)    41:38          
--------------------------------------------------------------------------------
M20     (3400m, 100m)
  1.  Gobec Jan                   M20    VIH       29:22  (1)    29:22          
  2.  Kukec Jura                  M20    VIH       32:08  (2)    32:08  +02:46  
  3.  Cindrić Antonio             M20    JEL       51:45  (3)    51:45  +22:23  
  4.  Kocijan Luka                M20    VAR       57:15  (4)    57:15  +27:53  
  5.  Pasquino Ivan               M20    VAR       57:47  (5)    57:47  +28:25  
  6.  Gobec Timo                  M20    VIH       90:27  (6)    90:27  +61:05  
      Verović Kristijan           M20    JAP         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
M21B     (2500m, 70m)
  1.  Jelić Ivor                  M21B   KAP       26:36  (1)    26:36          
  2.  Košćica Miran               M21B   JEL       27:58  (2)    27:58  +01:22  
  3.  Đipalo Bože                 M21B   BJE       34:15  (3)    34:15  +07:39  
  4.  Mesic Matija                M21B   VIH       34:34  (4)    34:34  +07:58  
  5.  Celić Oleg                  M21B   VIH       36:47  (5)    36:47  +10:11  
  6.  Kučinac Matija              M21B   VIH       39:08  (6)    39:08  +12:32  
  7.  Novosel Domagoj             M21B   JEL       40:13  (7)    40:13  +13:37  
  8.  Dervišević Dražen           M21B   VIH       43:27  (8)    43:27  +16:51  
  9.  Jokić Nikica                M21B   VIH       45:22  (9)    45:22  +18:46  
 10.  Putniković Branimir         M21B   KAP       48:39  (10)   48:39  +22:03  
 11.  Kolarek Noa                 M21B   VIH       59:44  (11)   59:44  +33:08  
 12.  Iličić Goran                M21B             65:50  (12)   65:50  +39:14  
 13.  Vidaković Zvonko            M21B   KAP       71:16  (13)   71:16  +44:40  
 14.  Filek Karlo                 M21B   VIH      117:16  (14)  117:16  +90:40  
      Delimar Domagoj             M21B   KAP         dns          disq         
      Kodba Tin                   M21B   VIH         dns          disq
--------------------------------------------------------------------------------
M35     (3700m, 90m)
  1.  Delić Petar                 M35    MAK       29:23  (1)    29:23          
  2.  Vodopija Goran              M35    KAP       30:54  (2)    30:54  +01:31  
  3.  Kaniški Tomislav            M35    MAK       31:05  (3)    31:05  +01:42  
  4.  Orehoci Robert              M35    BJE       31:57  (4)    31:57  +02:34  
  5.  Ocvirk Edi                  M35    JAP       32:17  (5)    32:17  +02:54  
  6.  Spasić Vladimir             M35    KAP       36:23  (6)    36:23  +07:00  
  7.  Suhina Vanja                M35    KAP       37:00  (7)    37:00  +07:37  
  8.  Bublić Ivan                 M35    KAP       38:20  (8)    38:20  +08:57  
  9.  Meštrović Tomislav          M35    KAP       38:53  (9)    38:53  +09:30  
 10.  Van De Riet Gerrit          M35    MAK       38:56  (10)   38:56  +09:33  
 11.  Gverić Ivan                 M35    KAP       40:37  (11)   40:37  +11:14  
 12.  Stankovski Dalibor          M35    JEL       41:35  (12)   41:35  +12:12  
 13.  Novosel Zdravko             M35    JEL       42:58  (13)   42:58  +13:35  
 14.  Surjan Darko                M35    KAP       45:14  (14)   45:14  +15:51  
 15.  Fabijanić Daniel            M35    JEL       45:18  (15)   45:18  +15:55  
 16.  Rihter Goran                M35    KAP       46:46  (16)   46:46  +17:23  
      Šantić Domagoj              M35    BJE          mp          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
M45     (2700m, 85m)
  1.  Gobec Damir                 M45    VIH       22:37  (1)    22:37          
  2.  Miljković Damir             M45    JEL       26:40  (2)    26:40  +04:03  
  3.  Vukmanović Mladen           M45    KAP       32:00  (3)    32:00  +09:23  
  4.  Trivunović Vladimir         M45    SOV       32:35  (4)    32:35  +09:58  
  5.  Tišljar Ivo                 M45    ORI       32:46  (5)    32:46  +10:09  
  6.  Bogović Marijan             M45    JEL       33:38  (6)    33:38  +11:01  
  7.  Strmečki Petar              M45    MAK       34:15  (7)    34:15  +11:38  
  8.  Truhlaž Miodrag             M45    SOV       36:37  (8)    36:37  +14:00  
  9.  Pavlin Domagoj              M45    VIH       42:42  (9)    42:42  +20:05  
 10.  Dasović Hrvoje              M45    KAP       42:56  (10)   42:56  +20:19  
 11.  Horjan Zdenko               M45    VIH       43:08  (11)   43:08  +20:31  
 12.  Špoljar Krešo               M45    KAP       46:46  (12)   46:46  +24:09  
 13.  Tonkovic Zdravko            M45    KAP       65:32  (13)   65:32  +42:55  
      Merunka Darko               M45    MAK         dnf          disq          
      Vukelić Bojan               M45    MAK         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
M55     (2100m, 55m)
  1.  Štambuk Dario               M55    MERZ      23:29  (1)    23:29          
  2.  Gobec Karlo                 M55    VIH       28:09  (2)    28:09  +04:40  
  3.  Horvat Saša                 M55    MAK       29:57  (3)    29:57  +06:28  
  4.  Sopina Slavko               M55              31:45  (4)    31:45  +08:16  
  5.  Jelić Mladen                M55    KAP       38:12  (5)    38:12  +14:43  
  6.  Matijašić Josip             M55    VIH       38:20  (6)    38:20  +14:51  
  7.  Lukačić Ivica               M55              45:32  (7)    45:32  +22:03  
  8.  Mihaljević Nenad            M55    VIH       51:34  (8)    51:34  +28:05  
  9.  Besten Miroslav             M55    JEL       55:36  (9)    55:36  +32:07  
      Raškaj Darko                M55    KAP         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
M65     (1700m, 50m)
  1.  Mesić Ivica                 M65    VIH       25:13  (1)    25:13          
  2.  Ulip Zeljko                 M65    MAK       27:07  (2)    27:07  +01:54  
  3.  Turkalj Milan               M65    MERZ      29:56  (3)    29:56  +04:43  
  4.  Čepelak Radovan             M65    MAK       44:58  (4)    44:58  +19:45  
--------------------------------------------------------------------------------
OPEN     (1700m, 55m)
  1.  Labaš Predrag               OPEN   MERZ      40:00  (1)    40:00          
  2.  Anadolac Filip              OPEN   MERZ      44:50  (2)    44:50  +04:50  
  3.  Hodak Antonija              OPEN   VIH       49:20  (3)    49:20  +09:20  
  4.  Prvonožac Josip             OPEN             60:00  (4)    60:00  +20:00  
  5.  Črep Ivano                  OPEN   JAP       76:10  (5)    76:10  +36:10  
  6.  Derdić Iva                  OPEN   JEL       79:48  (6)    79:48  +39:48  
      Žigić Lara                  OPEN   VIH         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
W12     (1300m, 40m)
  1.  Delić Sara                  W12    JEL       15:29  (1)    15:29          
  2.  Pavić Monika                W12    VIH       18:33  (2)    18:33  +03:04  
  3.  Bajrektarević Luna          W12    VIH       19:31  (3)    19:31  +04:02  
  4.  Rako Paola                  W12    VIH       20:32  (4)    20:32  +05:03  
  5.  Hercigonja Lucija           W12    KAP       21:28  (5)    21:28  +05:59  
  6.  Delić Dora                  W12    JEL       22:42  (6)    22:42  +07:13  
--------------------------------------------------------------------------------
W14     (1500m, 45m)
  1.  Vidaković Majda             W14    KAP       22:44  (1)    22:44          
  2.  Mioković Nina               W14    KAP       29:16  (2)    29:16  +06:32  
  3.  Štambuk Lucija Marijela     W14    MERZ      30:32  (3)    30:32  +07:48  
  4.  Hodak Mirta                 W14    VIH       31:30  (4)    31:30  +08:46  
  5.  Drobić Melissa              W14    KAP       32:18  (5)    32:18  +09:34  
  6.  Gobec Kimi Maria            W14    VIH       33:49  (6)    33:49  +11:05  
  7.  Nikolić Marta               W14    VIH       34:06  (7)    34:06  +11:22  
  8.  Kovač Wanda                 W14    KAP       35:51  (8)    35:51  +13:07  
  9.  Potrebica Ema               W14    VAR       37:48  (9)    37:48  +15:04  
 10.  Dasović Petra               W14    KAP       45:14  (10)   45:14  +22:30  
      Vukelić Dora                W14    MAK         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
W16     (1900m, 60m)
  1.  Štambuk Zdenka Petra        W16    MERZ      25:15  (1)    25:15          
--------------------------------------------------------------------------------
W20     (2900m, 85m)
  1.  Pavlin Paula                W20    VIH       33:07  (1)    33:07          
  2.  Lovrec Mia                  W20    VIH       60:33  (2)    60:33  +27:26  
      Jerković Perić Olga         W20    KAP         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
W21B     (1900m, 60m)
  1.  Fištrek Željka              W21B   KAP       23:55  (1)    23:55          
  2.  Delić Ana                   W21B   JEL       26:00  (2)    26:00  +02:05  
  3.  Baburek Gabrijela           W21B   JAP       26:49  (3)    26:49  +02:54  
  4.  Krkić Drobić Aida           W21B   KAP       28:19  (4)    28:19  +04:24  
  5.  Kolarek Nataša              W21B   VIH       31:27  (5)    31:27  +07:32  
  6.  Bergant Vidaković Sandra    W21B   KAP       33:06  (6)    33:06  +09:11  
  7.  Stanić Suzana               W21B   KAP       33:07  (7)    33:07  +09:12  
  8.  Gerjević Lana               W21B   KAP       33:19  (8)    33:19  +09:24  
  9.  Kos Ines                    W21B   KAP       34:16  (9)    34:16  +10:21  
 10.  Sem Anita                   W21B   VIH       36:11  (10)   36:11  +12:16  
 11.  Jazvić Mioković Marija      W21B   KAP       42:02  (11)   42:02  +18:07  
 12.  Latinger Sandra             W21B   KAP       42:30  (12)   42:30  +18:35  
 13.  Čalić Violeta               W21B   VIH       44:10  (13)   44:10  +20:15  
 14.  Dukić Višnja                W21B   KAP       53:15  (14)   53:15  +29:20  
 15.  Pirija Maja                 W21B   KAP       54:05  (15)   54:05  +30:10  
 16.  Mance Ines                  W21B   VIH       55:40  (16)   55:40  +31:45  
 17.  Čaja Lovorka                W21B   VIH       65:59  (17)   65:59  +42:04  
--------------------------------------------------------------------------------
W35     (3000m, 90m)
  1.  Van De Riet Dunja           W35    MAK       38:21  (1)    38:21          
  2.  Čorko Meštrović Irena       W35    KAP       39:54  (2)    39:54  +01:33  
  3.  Bedeković Tanković Martina  W35    JEL       42:07  (3)    42:07  +03:46  
  4.  Mandić Ana                  W35    KAP       45:27  (4)    45:27  +07:06  
  5.  Šantić Nikolina             W35    BJE       45:47  (5)    45:47  +07:26  
  6.  Cini Fabiana                W35    MAK       47:15  (6)    47:15  +08:54  
  7.  Glagolić Saša               W35    KAP       48:49  (7)    48:49  +10:28  
  8.  Jakšić Mirka                W35    MAK       52:15  (8)    52:15  +13:54  
  9.  Sertić Ivana                W35    KAP       52:22  (9)    52:22  +14:01  
 10.  Berženji Sanda              W35    KAP       57:28  (10)   57:28  +19:07  
 11.  Stipić Bernardica           W35    VIH       63:25  (11)   63:25  +25:04  
 12.  Kušt Maja                   W35    VIH       72:35  (12)   72:35  +34:14  
      Kovaljesko Monika           W35    KAP         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
W45     (2500m, 80m)
  1.  Gobec Ivana                 W45    VIH       25:46  (1)    25:46          
  2.  Kuzmanić Ivana              W45    JAP       31:16  (2)    31:16  +05:30  
  3.  Punek Gobec Neda            W45    VIH       31:57  (3)    31:57  +06:11  
  4.  Glinska Beata Adrianna      W45    KAP       33:43  (4)    33:43  +07:57  
  5.  Miljković Željka            W45    VIH       38:31  (5)    38:31  +12:45  
  6.  Nikolić Bojana              W45    VIH       39:20  (6)    39:20  +13:34  
  7.  Vuk Srebrenka               W45    KAP       39:34  (7)    39:34  +13:48  
  8.  Kabalin Borenić Višnja      W45    MAK       46:21  (8)    46:21  +20:35  
  9.  Lovrec Darinka              W45    VIH       53:40  (9)    53:40  +27:54  
 10.  Kraintz Evelyn              W45    MAK       56:20  (10)   56:20  +30:34  
 11.  Pavić Ana-Marija            W45    VIH       59:47  (11)   59:47  +34:01  
 12.  Horvat Mirjana              W45    MAK       61:31  (12)   61:31  +35:45  
 13.  Gradečak Galović Marija     W45    KAP       82:36  (13)   82:36  +56:50  
      Pavlin Daliborka            W45    VIH         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
W55     (1700m, 50m)
  1.  Fabek Branka                W55    JAP       25:22  (1)    25:22          
  2.  Čuljak Gross Mladenka       W55    KAP       25:56  (2)    25:56  +00:34  
  3.  Ebenspanger Emilija         W55    KAP       31:39  (3)    31:39  +06:17  
  4.  Cvitković Maja              W55    VIH       31:47  (4)    31:47  +06:25  
  5.  Kučinac Teodora             W55    VIH       34:00  (5)    34:00  +08:38  
--------------------------------------------------------------------------------
W65     (1500m, 45m)
  1.  Franc Vera                  W65    KAP       29:54  (1)    29:54          
  2.  Horvat Biserka              W65    VIH       31:07  (2)    31:07  +01:13  
  3.  Vendler Čepelak Željka      W65    MAK       33:38  (3)    33:38  +03:44  

Daruvar sprint – dan poslije

U subotu su u Daruvaru, povodom obilježavanja dana grada, održane dvije orijentacijske sprint kup utrke u organizaciji OK Bjelovar na novim kartama Julijev park i Rimska šuma.
Na prvoj utrci, koja je ujedno bila i Prvenstvo Hrvatske u sprintu, nastupilo je 117 natjecateljica i natjecatelja, a prvaci Hrvatske u najjačim seniorskim kategorijama postali su Matija Razum, OK Japetić u M21 i Vinka Vukmanović, OK Kapela u Ž21.

Za OK Bjelovar medalju je osvojio Robert Orehoci koji je podijelio prvo mjesto u M35 kategoriji, a Ivan Draušnik je bio peti u M21.

Na drugoj utrci nastupilo je 106 natjecateljica i natjecatelja, a u najjačim seniorskim kategorijama pobjede su ostvarili Matija Razum, OK Japetić u M21 i Mirja Pavić, OK Japetić u Ž21.

Rezultati su objavljeni na našim web stranicama, analiza prolaznih vremena na WinSplits servisu, a fotografije u našoj galeriji – sve dostupno preko poveznice:

DA sprint - dokumenti i poveznice

Daruvar sprint PH KH3 – rezultati

OKB DA Sprint PH KH 3 sub 4.5.2019. 20:57
Results created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl Name                       Club                             Time 

M21  (10)            3.7 km  25 m   25 C     

    1 Razum Matija               JAP OK Japetic                  15:47 
    2 Horvat Lobel               MAK OK Maksimir                 18:19 
    3 Gadžić Dražen              KAP OK Kapela                   18:30 
    4 Ivković Luka               SOV OK Sova                     19:02 
    5 Draušnik Ivan              BJE OK Bjelovar                 21:16 
    6 Jelić Ivor                 KAP OK Kapela                   22:39 
    7 Košćica Miran              JEL OK Jelen                    23:51 
    8 Turkalj Marijan            VIH OK Vihor                    24:03 
    9 Đipalo Bože                Ind Individuals/No club         24:43 

      Varnica Tomislav           VIH OK Vihor                     disq 

Ž21  (6)             3.1 km  20 m   19 C     

    1 Vukmanovic Vinka           KAP OK Kapela                   15:44 
    2 Pavić Mirja                JAP OK Japetic                  15:47 
    3 Štambuk Iva                IME OK Ivan Merz                16:35 
    4 Tišljar Ana                ORI OK Orion                    17:05 
    5 Batinović Ana              VIH OK Vihor                    29:28 

      Jandrečić Nola             JAP OK Japetic                    dns 

M12  (5)             1.7 km  15 m   12 C     

    1 Gojmerac Luka              IME OK Ivan Merz                 9:14 
    2 Anadolac Adam              IME OK Ivan Merz                15:37 
    3 Lah Mario                  VAR OK Varaždin                 18:54 
    4 Nikolić Matko              VIH OK Vihor                    19:41 

      Meštrović Martin           KAP OK Kapela                      mp 

M16  (6)             1.9 km  15 m   14 C     

    1 Strmečki Vibor             MAK OK Maksimir                 14:31 
    2 Vodopija Dario             KAP OK Kapela                   15:02 
    3 Kuzmanić Borna             JAP OK Japetic                  15:29 
    4 Smital Mika                VIH OK Vihor                    15:40 
    5 Milković Patrick           JAP OK Japetic                  15:54 
    6 Tišljar Mirko              ORI OK Orion                    17:02 

M20  (9)             3.2 km  20 m   16 C     

    1 Gobec Jan                  VIH OK Vihor                    15:28 
    2 Kukec Jura                 VIH OK Vihor                    16:06 
    3 Verović Kristijan          JAP OK Japetic                  20:18 
    4 Kodba Tin                  VIH OK Vihor                    20:37 
    5 Smital Tomo                VIH OK Vihor                    21:46 
    6 Težak Karlo                VIH OK Vihor                    23:05 
    7 Pasquino Ivan              VAR OK Varaždin                 23:27 
    8 Kolarek Noa                VIH OK Vihor                    23:31 

      Kodba Vid                  VIH OK Vihor                      dns 

M35  (12)            3.3 km  20 m   18 C     

    1 Ocvirk Edi                 JAP OK Japetic                  15:06 
    1 Orehoci Robert             BJE OK Bjelovar                 15:06 
    3 Delić Petar                MAK OK Maksimir                 15:07 
    4 Vodopija Goran             KAP OK Kapela                   15:48 
    5 Bublić Ivan                KAP OK Kapela                   16:00 
    6 Salopek Tihomir            RIS OK Ris Delnice              16:09 
    7 Budi Franjo                JAP OK Japetic                  16:17 
    8 Hainž Miroslav             IME OK Ivan Merz                17:23 
    9 Kosić Luka                 JAP OK Japetic                  19:44 
   10 Meštrović Tomislav         KAP OK Kapela                   19:45 
   11 Lah Siniša                 VAR OK Varaždin                 23:44 
   12 Rako Duje                  VIH OK Vihor                    27:13 

M45  (13)            2.8 km  30 m   17 C     

    1 Kuzmin Igor                Ind Individuals/No club         14:38 
    2 Vukmanović Mladen          KAP OK Kapela                   16:16 
    3 Truhlaž Miodrag            SOV OK Sova                     16:52 
    4 Gojmerac Tomislav          IME OK Ivan Merz                16:57 
    5 Delgado Francisco          VIH OK Vihor                    17:09 
    6 Trivunović Vladimir        SOV OK Sova                     17:36 
    7 Strmečki Petar             MAK OK Maksimir                 17:44 
    8 Priher Miroslav            IME OK Ivan Merz                18:35 
    9 Dasović Hrvoje             KAP OK Kapela                   18:46 
   10 Špoljar Krešo              KAP OK Kapela                   19:00 
   11 Tišljar Ivo                ORI OK Orion                    20:34 
   12 Pavlin Domagoj             VIH OK Vihor                    22:34 
   13 Tonkovic Zdravko           KAP OK Kapela                   25:44 

M55  (5)             2.1 km  15 m   14 C     

    1 Štambuk Dario              IME OK Ivan Merz                12:52 
    2 Horvat Saša                MAK OK Maksimir                 13:18 
    3 Jelić Mladen               KAP OK Kapela                   17:21 
    4 Matijašić Josip            VIH OK Vihor                    17:42 
    5 Raškaj Darko               KAP OK Kapela                   20:08 

Ž12  (5)             1.5 km  20 m   11 C     

    1 Hercigonja Lucija          KAP OK Kapela                   13:19 
    2 Bajrektarević Luna         VIH OK Vihor                    15:00 
    3 Draušnik Kristina          BJE OK Bjelovar                 18:33 
    4 Ogorelec Anja Vita         KAP OK Kapela                   19:26 

      Rako Paola                 VIH OK Vihor                       mp 

Ž16  (9)             1.9 km  20 m   14 C     

    1 Salopek Dorja              RIS OK Ris Delnice               9:55 
    2 Štambuk Zdenka Petra       IME OK Ivan Merz                10:23 
    3 Dasović Petra              KAP OK Kapela                   14:03 
    4 Vidaković Majda            KAP OK Kapela                   14:19 
    5 Drobić Melissa             KAP OK Kapela                   14:37 
    6 Nikolić Marta              VIH OK Vihor                    15:35 
    7 Kovač Wanda                KAP OK Kapela                   16:32 
    8 Štambuk Lucija Marijela    IME OK Ivan Merz                18:29 

      Gojmerac Jelena            IME OK Ivan Merz                  dns 

Ž20  (4)             3.0 km  25 m   17 C     

    1 Pavlin Paula               VIH OK Vihor                    18:55 
    2 Gojmerac Lucija            IME OK Ivan Merz                23:27 
    3 Kermek Dora                IME OK Ivan Merz                27:11 
    4 Srebačić Ana               IME OK Ivan Merz                28:10 

Ž35  (12)            2.7 km  25 m   16 C     

    1 Ocvirk Eva                 JAP OK Japetic                  14:25 
    2 Berženji Sanda             KAP OK Kapela                   17:31 
    3 Kopjar Marina              IME OK Ivan Merz                18:38 
    4 Krš Sanja                  VIH OK Vihor                    18:52 
    5 Krkić Drobić Aida          KAP OK Kapela                   21:00 
    6 Kušt Maja                  VIH OK Vihor                    21:10 
    7 Glagolić Saša              KAP OK Kapela                   21:45 
    8 Van De Riet Dunja          MAK OK Maksimir                 21:49 
    9 Stipić Bernardica          VIH OK Vihor                    22:22 
   10 Bergant Vidaković Sandra   KAP OK Kapela                   22:37 
   11 Tatić Iva                  VIH OK Vihor                    30:10 

      Popović Budi Daniela       JAP OK Japetic                    dns 

Ž45  (12)            1.9 km  15 m   14 C     

    1 Kuzmanić Ivana             JAP OK Japetic                  14:03 
    2 Jakšić Mirka               MAK OK Maksimir                 14:33 
    3 Baburek Gabrijela          JAP OK Japetic                  15:36 
    4 Kraintz Evelyn             MAK OK Maksimir                 16:41 
    5 Kabalin Borenić Višnja     MAK OK Maksimir                 16:49 
    6 Srebačić Davorka           IME OK Ivan Merz                16:53 
    7 Horvat Mirjana             MAK OK Maksimir                 17:49 
    8 Nikolić Bojana             VIH OK Vihor                    17:57 
    9 Gradečak Galović Marija    KAP OK Kapela                   19:43 
   10 Govedarica Zvjezdana       JAP OK Japetic                  22:37 
   11 Zadravec Kermek Senija     IME OK Ivan Merz                24:52 
   12 Holenda Karmen             VAR OK Varaždin                 30:27 

Ž55  (4)             1.8 km  15 m   13 C     

    1 Fabek Branka               JAP OK Japetic                  15:24 
    2 Ebenspanger Emilija        KAP OK Kapela                   16:26 
    3 Cvitković Maja             VIH OK Vihor                    17:36 
    4 Franc Vera                 KAP OK Kapela                   18:21 

OPEN  (9)            1.7 km  15 m   12 C     

    1 Labaš Predrag              IME OK Ivan Merz                13:23 
    2 Putniković Branimir        KAP OK Kapela                   15:18 
    3 Rako Jure                  VIH OK Vihor                    15:40 
    4 Rak Vida                   VAR OK Varaždin                 15:41 
    5 Miovec Vladimir            JEL OK Jelen                    16:26 
    6 Anadolac Filip             IME OK Ivan Merz                19:02 
    7 Zagrajski Fran             VAR OK Varaždin                 25:08 
    8 Krejči Martina             KAP OK Kapela                   27:39 
    9 Miovec Ivan                JEL OK Jelen                    37:36 

Daruvar sprint KH4 – rezultati

OKB DA Sprint KH 4 sub 4.5.2019. 20:59
Results created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl Name                       Club                             Time 

M21  (9)             2.3 km  85 m   22 C     

    1 Razum Matija               JAP OK Japetic                  15:58 
    2 Horvat Lobel               MAK OK Maksimir                 18:09 
    3 Varnica Tomislav           VIH OK Vihor                    20:13 
    4 Gadžić Dražen              KAP OK Kapela                   20:41 
    5 Đipalo Bože                Ind Individuals/No club         22:42 
    6 Jelić Ivor                 KAP OK Kapela                   27:38 
    7 Turkalj Marijan            VIH OK Vihor                    29:14 
    8 Košćica Miran              JEL OK Jelen                    30:49 

      Draušnik Ivan              BJE OK Bjelovar                    mp 

Ž21  (5)             2.0 km  85 m   20 C     

    1 Pavić Mirja                JAP OK Japetic                  16:48 
    2 Štambuk Iva                IME OK Ivan Merz                18:18 
    3 Tišljar Ana                ORI OK Orion                    19:13 

      Vukmanovic Vinka           KAP OK Kapela                     dns 
      Jandrečić Nola             JAP OK Japetic                    dns 

M12  (5)             1.2 km  50 m   12 C     

    1 Gojmerac Luka              IME OK Ivan Merz                20:27 
    2 Meštrović Martin           KAP OK Kapela                   30:47 
    3 Anadolac Adam              IME OK Ivan Merz                31:50 
    4 Nikolić Matko              VIH OK Vihor                    32:45 
    5 Lah Mario                  VAR OK Varaždin                 35:11 

M16  (6)             1.7 km  60 m   15 C     

    1 Kuzmanić Borna             JAP OK Japetic                  21:23 
    2 Strmečki Vibor             MAK OK Maksimir                 21:39 
    3 Vodopija Dario             KAP OK Kapela                   22:59 
    4 Milković Patrick           JAP OK Japetic                  23:25 
    5 Tišljar Mirko              ORI OK Orion                    26:28 

      Smital Mika                VIH OK Vihor                      dns 

M20  (9)             2.0 km  75 m   19 C     

    1 Gobec Jan                  VIH OK Vihor                    15:27 
    2 Kukec Jura                 VIH OK Vihor                    17:47 
    3 Težak Karlo                VIH OK Vihor                    26:50 
    4 Verović Kristijan          JAP OK Japetic                  27:03 
    5 Kodba Tin                  VIH OK Vihor                    29:00 
    6 Kolarek Noa                VIH OK Vihor                    29:01 
    7 Pasquino Ivan              VAR OK Varaždin                 34:18 

      Kodba Vid                  VIH OK Vihor                      dns 
      Smital Tomo                VIH OK Vihor                      dns 

M35  (12)            2.1 km  80 m   19 C     

    1 Ocvirk Edi                 JAP OK Japetic                  14:23 
    2 Bublić Ivan                KAP OK Kapela                   15:33 
    3 Delić Petar                MAK OK Maksimir                 16:19 
    4 Vodopija Goran             KAP OK Kapela                   18:21 
    5 Kosić Luka                 JAP OK Japetic                  19:44 
    6 Orehoci Robert             BJE OK Bjelovar                 20:19 
    7 Meštrović Tomislav         KAP OK Kapela                   21:19 
    8 Hainž Miroslav             IME OK Ivan Merz                21:30 
    9 Budi Franjo                JAP OK Japetic                  22:07 
   10 Bilić Ivan                 IME OK Ivan Merz                28:39 
   11 Lah Siniša                 VAR OK Varaždin                 42:53 
   12 Rako Duje                  VIH OK Vihor                    44:57 

M45  (13)            1.7 km  75 m   16 C     

    1 Kuzmin Igor                Ind Individuals/No club         15:47 
    2 Trivunović Vladimir        SOV OK Sova                     19:08 
    3 Strmečki Petar             MAK OK Maksimir                 19:16 
    4 Delgado Francisco          VIH OK Vihor                    19:39 
    5 Tišljar Ivo                ORI OK Orion                    21:00 
    6 Priher Miroslav            IME OK Ivan Merz                22:15 
    7 Dasović Hrvoje             KAP OK Kapela                   24:29 
    8 Gojmerac Tomislav          IME OK Ivan Merz                24:30 
    9 Pavlin Domagoj             VIH OK Vihor                    26:32 
   10 Truhlaž Miodrag            SOV OK Sova                     28:24 
   11 Špoljar Krešo              KAP OK Kapela                   32:28 
   12 Tonkovic Zdravko           KAP OK Kapela                   36:36 

      Vukmanović Mladen          KAP OK Kapela                     dns 

M55  (5)             1.6 km  70 m   16 C     

    1 Štambuk Dario              IME OK Ivan Merz                17:23 
    2 Horvat Saša                MAK OK Maksimir                 19:25 
    3 Raškaj Darko               KAP OK Kapela                   20:36 
    4 Jelić Mladen               KAP OK Kapela                   26:14 
    5 Matijašić Josip            VIH OK Vihor                    31:20 

Ž12  (4)             1.2 km  50 m   12 C     

    1 Rako Paola                 VIH OK Vihor                    27:57 
    2 Hercigonja Lucija          KAP OK Kapela                   28:22 
    3 Bajrektarević Luna         VIH OK Vihor                    32:41 
    4 Ogorelec Anja Vita         KAP OK Kapela                   33:46 

Ž16  (8)             1.4 km  65 m   14 C     

    1 Štambuk Zdenka Petra       IME OK Ivan Merz                13:51 
    2 Gojmerac Jelena            IME OK Ivan Merz                21:46 
    3 Vidaković Majda            KAP OK Kapela                   22:26 
    4 Drobić Melissa             KAP OK Kapela                   26:16 
    5 Štambuk Lucija Marijela    IME OK Ivan Merz                30:06 
    6 Dasović Petra              KAP OK Kapela                   34:43 
    7 Kovač Wanda                KAP OK Kapela                   40:57 

      Nikolić Marta              VIH OK Vihor                       mp 

Ž20  (4)             1.7 km  60 m   15 C     

    1 Pavlin Paula               VIH OK Vihor                    16:46 
    2 Srebačić Ana               IME OK Ivan Merz                19:04 
    3 Kermek Dora                IME OK Ivan Merz                21:35 
    4 Gojmerac Lucija            IME OK Ivan Merz                24:05 

Ž35  (12)            1.9 km  75 m   17 C     

    1 Ocvirk Eva                 JAP OK Japetic                  20:49 
    2 Berženji Sanda             KAP OK Kapela                   21:44 
    3 Van De Riet Dunja          MAK OK Maksimir                 25:20 
    4 Kopjar Marina              IME OK Ivan Merz                25:54 
    5 Glagolić Saša              KAP OK Kapela                   26:10 
    6 Krš Sanja                  VIH OK Vihor                    27:39 
    7 Kušt Maja                  VIH OK Vihor                    29:40 
    8 Krkić Drobić Aida          KAP OK Kapela                   32:50 
    9 Stipić Bernardica          VIH OK Vihor                    34:03 
   10 Tatić Iva                  VIH OK Vihor                    39:14 

      Bergant Vidaković Sandra   KAP OK Kapela                      mp 
      Popović Budi Daniela       JAP OK Japetic                    dns 

Ž45  (12)            1.6 km  70 m   16 C     

    1 Jakšić Mirka               MAK OK Maksimir                 20:45 
    2 Kuzmanić Ivana             JAP OK Japetic                  21:12 
    3 Nikolić Bojana             VIH OK Vihor                    21:58 
    4 Baburek Gabrijela          JAP OK Japetic                  23:38 
    5 Srebačić Davorka           IME OK Ivan Merz                24:41 
    6 Horvat Mirjana             MAK OK Maksimir                 25:31 
    7 Kraintz Evelyn             MAK OK Maksimir                 27:06 
    8 Kabalin Borenić Višnja     MAK OK Maksimir                 28:18 
    9 Govedarica Zvjezdana       JAP OK Japetic                  29:59 
   10 Gradečak Galović Marija    KAP OK Kapela                   36:23 
   11 Zadravec Kermek Senija     IME OK Ivan Merz                49:05 
   12 Holenda Karmen             VAR OK Varaždin                 56:06 

Ž55  (4)             1.4 km  65 m   14 C     

    1 Cvitković Maja             VIH OK Vihor                    23:30 
    2 Ebenspanger Emilija        KAP OK Kapela                   25:34 
    3 Fabek Branka               JAP OK Japetic                  25:47 
    4 Franc Vera                 KAP OK Kapela                   26:45 

OPEN  (5)            1.2 km  50 m   12 C     

    1 Rak Vida                   VAR OK Varaždin                 21:43 
    2 Anadolac Filip             IME OK Ivan Merz                33:52 
    3 Labaš Predrag              IME OK Ivan Merz                39:35 
    4 Rako Jure                  VIH OK Vihor                    39:54 

      Putniković Branimir        KAP OK Kapela                      mp 

14. Bjelovar Open – rezultati

Na ovogodišnjem 14. Bjelovar Openu prijavljeno je 155 natjecatelja, nastupilo ih je 138 od kojih je 128 ostvarilo plasman. Pobjednici u najjačim seniorskim kategorijama su Matija Razum, OK Japetić i Tena Sakar Vukić, OK Maksimir dok su medalje za OK Bjelovar osvojili Antonija Orlić, bronca u Ž21A i Željko Belaj, zlato u M65.

Fotografije koje je snimila Seida Obarčanin Bukvić pogledajte u našoj o-galeriji, analizu prolaznih vremena potražite na WinSplits-u, a rezultate pogledajte u nastavku.

14. Bjelovar Open ned 30.9.2018. 18:32
Results created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl Name                       Club                             Time 

M21A  (11)           5.3 km  160 m   15 C    

    1 Razum Matija               JAP OK Japetic                  40:43 
    2 Horvat Lobel               MAK OK Maksimir                 43:24 
    3 Varnica Tomislav           VIH OK Vihor                    51:48 
    4 Filetin Luka               KAP OK Kapela                   52:00 
    5 Pleše Danko                Ind Individuals/No club         52:20 
    6 Ivković Luka               SOV OK Sova                     54:16 
    7 Čapeta Davor               KAP OK Kapela                   54:52 
    8 Gadžić Dražen              KAP OK Kapela                   56:42 
    9 Peh Krunoslav              KAP OK Kapela                   58:05 

      Kaldi Vedran               KAP OK Kapela                     dns 
      Muhtic Sinisa              BJE OK Bjelovar                   dns 

W21A  (7)            3.9 km  100 m   14 C    

    1 Sakar Vukić Tena           MAK OK Maksimir                 35:34 
    2 Pavić Mirja                JAP OK Japetic                  39:16 
    3 Orlić Antonija             BJE OK Bjelovar                 45:58 
    4 Jandrečić Nola             JAP OK Japetic                1:05:41 
    5 Prpić Paula                VIH OK Vihor                  1:21:51 
    6 Sipina Halper Monika Marti JEL OK Jelen                  1:41:23 

      Vukmanovic Vinka           KAP OK Kapela                     dns 

M65  (4)             2.3 km  90 m   8 C      

    1 Belaj Željko               BJE OK Bjelovar                 32:48 
    2 Mesić Ivica                VIH OK Vihor                    39:30 
    3 Turkalj Milan              MER OK Ivan Merz                45:01 
    4 Čepelak Radovan            MAK OK Maksimir                 59:24 

M55  (8)             2.5 km  85 m   10 C     

    1 Štambuk Dario              MER OK Ivan Merz                30:12 
    2 Lovrec Nenad               VIH OK Vihor                    30:21 
    3 Horvat Saša                MAK OK Maksimir                 43:57 
    4 Jelić Mladen               KAP OK Kapela                   44:12 
    5 Matijašić Josip            VIH OK Vihor                    48:06 
    6 Lukačić Ivo                Ind Individuals/No club         48:20 
    7 Boban Mile                 MER OK Ivan Merz              1:07:14 

      Raškaj Darko               KAP OK Kapela                     dns 

M45  (10)            3.0 km  90 m   11 C     

    1 Gobec Damir                VIH OK Vihor                    31:47 
    2 Merunka Darko              MAK OK Maksimir                 32:12 
    3 Penić Ivan Ivo             KAP OK Kapela                   37:03 
    4 Tutić Dražen               VIH OK Vihor                    40:22 
    5 Vukelić Bojan              MAK OK Maksimir                 41:36 
    6 Dasović Hrvoje             KAP OK Kapela                   42:03 
    7 Strmečki Petar             MAK OK Maksimir                 44:47 
    8 Špoljar Krešo              KAP OK Kapela                   50:18 
    9 Pavlin Domagoj             VIH OK Vihor                  1:02:28 

      Vukmanović Mladen          KAP OK Kapela                     dns 

M35  (18)            4.6 km  135 m   13 C    

    1 Delić Petar                MAK OK Maksimir                 33:46 
    2 Salopek Tihomir            RIS OK Ris Delnice              35:56 
    3 Ocvirk Edi                 JAP OK Japetic                  38:04 
    4 Kaniški Tomislav           MAK OK Maksimir                 41:14 
    5 Budi Franjo                JAP OK Japetic                  42:33 
    5 Vodopija Goran             KAP OK Kapela                   42:33 
    7 Pongrac Branimir           JAP OK Japetic                  42:59 
    8 Orehoci Robert             BJE OK Bjelovar                 44:11 
    9 Canjuga Krunoslav          VAR Orijentacijski klub Varaž   48:36 
   10 Van De Riet Gerrit         MAK OK Maksimir                 49:41 
   11 Koščak Željko              MEĐ OK Medjimurje               56:54 
   12 Fabijanić Daniel           JEL OK Jelen                    59:07 
   13 Novosel Zdravko            JEL OK Jelen                    59:36 
   14 Meštrović Tomislav         KAP OK Kapela                 1:00:44 
   15 Šantić Domagoj             BJE OK Bjelovar               1:01:20 
   16 Vuk Tomislav               VIH OK Vihor                  1:08:37 

      Spasić Vladimir            KAP OK Kapela                      mp 
      Miljković Damir            VIH OK Vihor                      dns 

M21B  (6)            3.2 km  115 m   12 C    

    1 Jelić Ivor                 KAP OK Kapela                   44:18 
    2 Turkalj Marijan            VIH OK Vihor                    48:33 
    3 Predanić Stipe             RKNT RK Nikola Tesla Bjelovar 1:10:48 

      Bublić Ivan                KAP OK Kapela                      mp 
      Pajić Viktor               GO2 GO2 Bjelovar                   ot 
      Delimar Domagoj            KAP OK Kapela                     dns 

M20  (7)             4.0 km  120 m   13 C    

    1 Kukec Jura                 VIH OK Vihor                    39:43 
    2 Gobec Jan                  VIH OK Vihor                    40:57 
    3 Cvetković Filip            JAP OK Japetic                  43:58 
    4 Verović Kristijan          JAP OK Japetic                1:03:33 

      Kodba Tin                  VIH OK Vihor                      dns 
      Kodba Vid                  VIH OK Vihor                      dns 
      Štambuk Andro Vladimir     MER OK Ivan Merz                  dns 

M16  (3)             2.5 km  90 m   10 C     

    1 Salopek Tihon              RIS OK Ris Delnice              20:18 
    2 Kocijan Luka               VAR Orijentacijski klub Varaž   32:45 
    3 Krajnović Luka             VIH OK Vihor                    42:47 

M14  (2)             1.9 km  60 m   8 C      

      Pavić Viktor               VIH OK Vihor                  2:11:53 
      Kuzmanić Borna             JAP OK Japetic                    dns 

M12  (6)             1.6 km  50 m   8 C      

    1 Vukelić Juraj              MAK OK Maksimir                 22:18 
    2 Strmečki Vibor             MAK OK Maksimir                 28:01 
    3 Meštrović Martin           KAP OK Kapela                   28:29 
    4 Smital Mika                VIH OK Vihor                    30:05 
    5 Boban Jakov                MER OK Ivan Merz                51:26 

      Milković Patrick           JAP OK Japetic                     mp 

W45  (18)            2.5 km  85 m   10 C     

    1 Gobec Ivana                VIH OK Vihor                    31:13 
    2 Nikolić Bojana             VIH OK Vihor                    37:23 
    3 Ebenspanger Emilija        KAP OK Kapela                   39:29 
    4 Kraintz Evelyn             MAK OK Maksimir                 43:24 
    5 Vuk Srebrenka              KAP OK Kapela                   47:16 
    6 Cvitković Maja             VIH OK Vihor                    49:49 
    7 Fabek Branka               JAP OK Japetic                  51:41 
    8 Lovrec Darinka             VIH OK Vihor                    57:50 
    9 Čuljak Gross Mladenka      KAP OK Kapela                   59:57 
   10 Vendler Čepelak Željka     MAK OK Maksimir               1:00:11 
   11 Pavić Ana-Marija           VIH OK Vihor                  1:01:10 
   12 Penc Sanja                 VIH OK Vihor                  1:06:50 
   13 Boban Mirta                MER OK Ivan Merz              1:11:12 
   14 Horvat Mirjana             MAK OK Maksimir               1:15:32 
   15 Pavlin Daliborka           VIH OK Vihor                  1:43:35 
   16 Sučić Melita               VIH OK Vihor                  1:59:31 

      Glinska Beata Adrianna     KAP OK Kapela                     dns 
      Kuzmanić Ivana             JAP OK Japetic                    dns 

W35  (14)            3.0 km  90 m   11 C     

    1 Popović Budi Daniela       JAP OK Japetic                  42:57 
    2 Berženji Sanda             KAP OK Kapela                   45:08 
    3 Van De Riet Dunja          MAK OK Maksimir                 46:47 
    4 Seražin Korper Sabina      Ind Individuals/No club         47:07 
    5 Cini Fabiana               MAK OK Maksimir                 47:28 
    6 Čorko Meštrović Irena      KAP OK Kapela                   51:53 
    7 Šantić Nikolina            BJE OK Bjelovar                 52:22 
    8 Jakšić Mirka               MAK OK Maksimir                 52:49 
    9 Krš Sanja                  VIH OK Vihor                    57:30 
   10 Kušt Maja                  VIH OK Vihor                  1:02:20 
   11 Mandić Ana                 KAP OK Kapela                 1:07:49 
   12 Stupalo Vlatka             VIH OK Vihor                  1:31:03 
   13 Krkić Drobić Aida          KAP OK Kapela                 1:45:43 

      Stipić Bernardica          VIH OK Vihor                       mp 

W21B  (14)           2.2 km  60 m   9 C      

    1 Delić Ana                  MAK OK Maksimir                 37:37 
    2 Dukić Helena               VIH OK Vihor                    42:46 
    3 Baburek Gabrijela          JAP OK Japetic                  46:10 
    4 Ivković Sara               SOV OK Sova                     52:06 
    5 Mahečić Ivana              KAP OK Kapela                   52:16 
    6 Kos Ines                   KAP OK Kapela                   55:46 
    7 Držaić Doroteja            MAK OK Maksimir               1:00:01 
    8 Pongrac Maja               JAP OK Japetic                1:03:30 
    9 Govedarica Zvjezdana       JAP OK Japetic                1:05:45 
   10 Radić Vedrana              VIH OK Vihor                  1:16:17 
   11 Kovačić Ana                VIH OK Vihor                  1:20:38 

      Melmajer Nastasia          SOV OK Sova                        mp 
      Šestan Krajnović Ivana     VIH OK Vihor                       ot 
      Ulrich Cvenić Ivana        KAP OK Kapela                     dns 

W20  (1)             3.2 km  115 m   12 C    

    1 Lovrec Mia                 VIH OK Vihor                  1:00:43 

W16  (3)             2.2 km  60 m   9 C      

    1 Jerković Perić Olga        KAP OK Kapela                   18:36 
    2 Pavlin Paula               VIH OK Vihor                    28:10 
    3 Boban Rea                  MER OK Ivan Merz                58:23 

W14  (6)             1.8 km  60 m   8 C      

    1 Salopek Dorja              RIS OK Ris Delnice              17:40 
    2 Štambuk Zdenka Petra       MER OK Ivan Merz                22:34 
    3 Vukelić Dora               MAK OK Maksimir                 27:52 
    4 Vidaković Majda            KAP OK Kapela                   50:10 

      Fejzić Hanna               MAK OK Maksimir                   dns 
      Kaniški Laura              MAK OK Maksimir                   dns 

W12  (6)             1.6 km  50 m   8 C      

    1 Pavić Monika               VIH OK Vihor                    26:22 
    2 Drobić Melissa             KAP OK Kapela                   29:19 
    3 Dasović Petra              KAP OK Kapela                 1:09:24 
    4 Hercigonja Lucija          KAP OK Kapela                 1:12:50 

      Štambuk Lucija Marijela    MER OK Ivan Merz                   mp 
      Balaban Iva                SOV OK Sova                       dnf 

OPEN  (11)           1.8 km  60 m   8 C      

    1 Iličić Goran               Ind Individuals/No club         28:49 
    2 Gadžo Armin                Ind Individuals/No club         30:36 
    3 Kolarek Nataša             VIH OK Vihor                    39:44 
    4 Lah Mario                  VAR Orijentacijski klub Varaž   42:51 
    5 Delić Dora                 MAK OK Maksimir                 43:31 
    6 Bandov Petar               Ind Individuals/No club       1:06:29 
    7 Sučić Luka                 VIH OK Vihor                  1:24:55 
    8 Labaš Predrag              MER OK Ivan Merz              1:26:10 
    9 Tomanek Ines               RKNT RK Nikola Tesla Bjelovar 1:36:58 
   10 Krajnović Ivo              VIH OK Vihor                  1:48:08 

      Kovač Wanda                KAP OK Kapela                     dns 

Tonka i Robi na POM2018

Dok ne dobijemo izvještaj iz prve ruke, samo kratka informacija.

Naime, Antonija Orlić i Robert Orehoci, članovi Orijentacijskog kluba Bjelovar, nastupili su na orijentacijskim natjecanjima Portugal Orienteering Meeting 2018 koja su od 9.-13. veljače održana u portugalskim mjestima Évora, Portel i S. Bartolomeu do Outeiro.

Antonija Orlić osvojila je izvrsno 2. mjesto u generalnom plasmanu kategorije W40 u kojoj je nastupilo 36 najboljih svjetskih orijentacistica. Generalni plasman dobije se zbrajanjem bodova osvojenih na 4 utrke, a Tonka je „zaradila“ 3464,22 boda.

Robert Orehoci nastupio je u kategoriji M45 i osvojio 54. mjesto u konkurenciji 69 natjecatelja. Ovdje treba napomenuti da je Robi nastupio bolestan, a iz istog razloga nije ni startao na 4. utrci.

U sklopu natjecanja održan je i noćni sprint koji je bodovan posebno. Na Noćnom sprintu Antonija Orlić je ponovo zablistala osvojivši 1. mjesto u konkurenciji 19 natjecateljica, dok je Robert Orehoci bio 14. u konkurenciji 32 natjecatelja.

Inače, na ovom natjecanju je nastupilo 2056 natjecatelja i natjecateljica iz cijelog svijeta, u starosnim kategorijama od 12 do 85 godina.

Tonka Robi

Izvor slika: Facebook

U potrazi za Božićnom čarolijom – izvještaj

U subotu, 23.12.2017. održana je, u sklopu programa Advent u Bjelovaru, orijentacijska utrka U potrazi za Božićnom čarolijom u organizaciji Orijentacijskog kluba Bjelovar i Turističke zajednice Bilogora-Bjelovar. U provedbi utrke sudjelovali su članovi OK Bjelovar Milan Radočaj, Željko Belaj, Seida Obarčanin Bukvić, Mihael Grgić, Slobodan Sokolović i Željko Oršolić.

Rezultate po kategorijama pogledajte u priloženoj tablici, a fotografije koje je snimila Seida Obarčanin Bukvić u galeriji na web portalu Orijentacijskog kluba Bjelovar.

Orijentacijska utrka U potrazi za Božićnom čarolijom Bjelovar, 23.12.2017.
Rezultati 900m/10kt

   Rb Ime i prezime       God.        Rezultat

MŽ10                  

   1. ADAM ANADOLAC        2008.      11:25
   2. MASKIMILIJAN VEGH    2007.      15:39

MŽ10P                 

   1. GANESH TKALČEVIĆ     2007.      07:12
   2. FILIP CRNIĆ          2009.      08:12
   3. MARKO PAĐAN          2015.      09:50
   4. LUCIJA LONČAR        2010.      10:02
   5. KARLO ŽIŽA           2010.      15:37

M15                   

   1. LUKA GOGIĆ           2005.      15:39
  
OPEN                  

   1. ŽELJKA TKALČEVIĆ                07:08
   2. VLATKO CRNIĆ                    08:10
   3. MARIJA SCHUBERT                 08:34
   4. ANAMARIJA PAĐAN                 09:48
   

Dječja utrka 13. BJ Open – rezultati

Nakon velike utrke održana je i utrka za male natjecatelje, Dječja orijentacijska utrka 13. Bjelovar Open na kojoj je nastupilo 16 natjecateljica i natjecatelja. Svi su prošli stazu i pronašli sve kontrolne točke, a na cilju su dobili medalju i slatki dar našeg sponzora.

Fotografije s obje utrke koje je snimila Seida Obarčanin Bukvić pogledajte u galeriji, a rezultate u nastavku.

Dječja orijentacijska utrka 13. Bjelovar Open sub 30.9.2017. 13:30
Rezultati

   Rb Ime i prezime          God.    Klub         Rezultat

   1 Lucija Lončar           2010.    ind.            
   2 Maksimilijan Vegh       2007.    ind.            
   3 Rea Vodopija            2012.    OK Varaždin      
   4 Mario Lah               2009.    OK Varaždin      
   5 Adam Anadolac           2008.    ind.             
   6 Filip Anadolac          2010.    ind.             
   7 Jakov Bijelić           2010.    ind.             
   8 Matija Bajlo Lučić      2010.    ind.             
   9 Katja Bajlo Lučić       2012.    ind.             
  10 Martin Vukmanović       2013.    OK Kapela        
  11 Roko Kaniški            2013.    OK Maksimir      
  12 Petar Kaniški           2009.    OK Maksimir      
  13 Greta Kaniški           2010.    OK Maksimir      
  14 Vikoria Šantić          2013.    OK Bjelovar      
  15 Veronika Šantić         2013.    OK Bjelovar      
  16 Ana Budi                2010.    OK Japetić