Zekina pustolovina – izvještaj i rezultati

OK Bjelovar Grb grada Bjelovara Društvo naša djeca Bjelovar

ZEKINA PUSTOLOVINA

USKRSNA DJEČJA ORIJENTACIJSKA UTRKA

IZVJEŠTAJ I REZULTATI

U srijedu, 19. travnja 2017. godine održana je u parku Borik Uskrsna dječja orijentacijska utrka pod nazivom “Zekina pustolovina”, namijenjena djeci do 10 godina.

Organizatori su bili Orijentacijski klub Bjelovar i Društvo “Naša djeca” Bjelovar uz potporu Grada Bjelovara.

Za utrku je bilo prijavljeno 62 malih natjecatelja, a sudjelovalo je samo 20 najhrabrijih. Razlog slabom odzivu bilo je hladno i vjetrovito vrijeme.

Svi sudionici dobili su kartu terena na kojem je bilo razmješteno 30 kontrolnih točaka sa slikama različitih pisanica koje je trebalo obići u što kraćem vremenu. Premda se vrijeme na stazi nije mjerilo, bilo je i trčanja i šetanja. Pronalazak kontrolne točke natjecatelji su potvrdili otiskom perforatora na talon koji su predali na cilju. Samo dvoje natjecatelja nije pronašlo svih 30 KT (ili su od uzbuđenja zaboravili perforirati talon), a dvoje nije predalo talon na cilju pa su evidentirani kao da nisu završili utrku (DNF).

Po dolasku na cilj, svi sudionici su dobili zlatnu medalju, slatkiš i pisanicu.

Neki komentari sudionika:
  • Danas ste mi uljepšali dan. Stvarno je SUPER. Bilo bi mi drago da više takvih dana provedemo zajedno s djecom u prirodi.
  • Jako zabavno, veselo, razigrano…
  • Svaka inicijativa za druženje i izlazak u prirodu je pohvalan. Djeca su se lijepo zabavila i rastrčala. Bilo je super! Hvala.
  • Hvala ekipi na super organizaciji. Samo tako!
  • Bilo nam je jako lijepo i dobro smo se zabavili. Molimo opet po toplijem vremenu.
U organizaciji i provedbi utrke sudjelovali su članovi OK Bjelovar Alida Sokolović, Seida Obarčanin Bukvić, Željko Bukvić, Milan Radočaj, Željko Oršolić i Željko Belaj, predsjednica Društva Naša djeca Bjelovar Sanja Vranješević te članovi Dječjeg foruma Bijeli vitezovi Tihana Butković, Petra Krešić, Lucija Valinčić, Luna Fofonjka, Karla Makvić, Lucija Obarčević, Ivona Tasić, Kristina Lukčić, Petar Štivić i Karlo Oremović.

Rezultati i fotografije koje su snimile Seida Obarčanin Bukvić i Sanja Vranješević objavljeni su na web portalu Orijentacijskog kluba Bjelovar www.okb.hr.

Organizatori posebno zahvaljuju Radiju Terezija na promociji i medijskom praćenju ovog događaja.

REZULTATI
RBR PREZIME, IME KT
1 Crnić, Filip 30
2 Dević, Slaven 30
3 Đurđević, Esmeralda 30
4 Đurđević, Valerio 30
5 Đurin, Karolina 30
6 Đurin, Valentina 30
7 Đurin, Vedran 29
8 Horvat, Rene 30
9 Jovičić, Petar 30
10 Kelava, Krešimir 30
11 Končar, Emil 30
12 Končar, Klara 29
13 Krčma, Andrija 30
14 Šipuš, Martina 30
15 Šipuš, Petra 30
16 Španić, Anamarija 30
17 Tkalčević, Ganesh 30
18 Vegh, Maksimilijan 30
19 Zeman, Karlo DNF
20 Zeman, Korana DNF
KARTA
o-karta Borik
Izvještaj i rezultate u PDF formatu možete preuzeti ovdje.
Dječja orijentacijska utrka 12. Bjelovar Open

12. BJ Open dječja utrka – rezultati i fotke

DJEČJA ORIJENTACIJSKA UTRKA "12. BJELOVAR OPEN"
Vrbica, 08.10.2016.
REZULTATI
KATEGORIJA: MŽ7
1 Budi, Ana prošla
2 Detić, Iva prošla
3 Detić, Lucija prošla
4 Šantić, Gloria prošla
5 Šantić, Veronika prošla
6 Šantić, Viktoria prošla

Više fotografija pogledajte na Google Photos stranici OKB.

12. Bjelovar Open, orijentacijska utrka za Kup Hrvatske, Vrbica, 8. listopada 2016.

12. BJ Open – rezultati

12. Bjelovar Open sub 8.10.2016. 17:58
Results created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl Name                       Club                  Time 

M21A  (13)                4.3 km  240 m   13 C    

    1 Matija Razum               JAP OK Japetić        40:36 
    2 Damir Gobec                VIH OK Vihor          41:39 
    3 Davor Čapeta               KAP OK Kapela         43:41 
    4 Frane Marković             JAP OK Japetić        45:50 
    5 Vladimir Spasić            KAP OK Kapela         47:41 
    6 Tihomir Despetović         OKB OK Bjelovar       52:43 
    7 Tomislav Varnica           VIH OK Vihor          54:39 
    8 Luka Filetin               MAK OK Maksimir       54:59 
    9 Vanja Suhina               KAP OK Kapela         55:27 
   10 Mario Štambuk              IME OK Ivan Merz      59:53 
   11 Lobel Horvat               MAK OK Maksimir     1:02:48 
   12 Branimir Pongrac           JAP OK Japetić      1:06:54 
   13 Vjeran Horvat              MAK OK Maksimir     1:17:55 

Ž21A  (8)                 3.7 km  200 m   10 C    

    1 Mirja Pavić                JAP OK Japetić        46:09 
    2 Marija Štambuk             IME OK Ivan Merz      53:51 
    3 Dora Težak                 VIH OK Vihor        1:15:47 
    4 Monika Kovaljesko          KAP OK Kapela       1:16:14 

      Vinka Vukmanović           KAP OK Kapela           dns 
      Ivana Gobec                VIH OK Vihor            dns 
      Jelena Brezak              KAP OK Kapela           dns 
      Tena Sakar Vukić           MAK OK Maksimir         dns 

M21B  (11)                2.6 km  90 m   8 C      

    1 Ivan Šeperić-Grdiša        JEL OK Jelen          37:29 
    2 Mladen Perica              OKB OK Bjelovar       45:45 
    3 Luka Kosić                 JAP OK Japetić        48:47 
    4 Krunoslav Peh              Ind Individuals       48:53 
    5 Tomaž Pust                 AZI OK Azimut         50:38 
    6 Dražen Tutić               VIH OK Vihor          52:04 
    7 Luka Karavidović           VIH OK Vihor          58:30 
    8 Domagoj Pavlin             VIH OK Vihor          59:41 
    9 Marko Košturić             JEL OK Jelen        1:00:53 

      Matija Puhek               JEL OK Jelen            dns 
      Petar Perica               OKB OK Bjelovar         dns 

Ž21B  (7)                 1.9 km  80 m   7 C      

    1 Vlatka Stupalo             VIH OK Vihor          34:49 
    2 Martina Triplat Horvat     VIH OK Vihor          56:12 
    3 Ivana Kuzmanić             JAP OK Japetić      1:14:49 
    4 Petra Plevnik              KAP OK Kapela       1:20:19 
    5 Maja Pongrac               JAP OK Japetić      1:26:30 
    6 Magdalena Čečura           VIH OK Vihor        1:28:33 

      Ivana Ulrich Cvenić        KAP OK Kapela           dns 

M65  (3)                  2.5 km  100 m   7 C     

    1 Ivan Pongrac               JAP OK Japetić        46:36 
    2 Radovan Čepelak            MAK OK Maksimir     1:14:50 
    3 Mladen Debić               MAK OK Maksimir     1:46:10 

M55  (3)                  2.6 km  130 m   9 C     

    1 Nenad Lovrec               VIH OK Vihor          35:44 
    2 Ivica Lukačić              MAK OK Maksimir     1:16:29 

      Roman Sladič               ŠOK Škofjeloški OK       mp 

M45  (10)                 3.6 km  160 m   10 C    

    1 Darko Merunka              MAK OK Maksimir       36:24 
    2 Dario Štambuk              IME OK Ivan Merz      40:15 
    3 Ivan Ivo Penić             KAP OK Kapela         46:19 
    4 Marijan Bogović            JEL OK Jelen          47:41 
    5 Zdenko Horjan              VIH OK Vihor          54:31 
    6 Milivoj Uroic              MAK OK Maksimir       58:16 
    7 Saša Horvat                MAK OK Maksimir       58:32 
    8 Andrej Smerke              MAK OK Maksimir     1:01:43 
    9 Mladen Jelić               KAP OK Kapela       1:06:35 

      Vladimir Trivunović        SOV OK Sova             dns 

Ž45  (9)                  2.6 km  130 m   9 C     

    1 Maja Cvitković             VIH OK Vihor          53:20 
    2 Emilija Ebenspanger        KAP OK Kapela         56:01 
    3 Darinka Lovrec             VIH OK Vihor        1:02:49 
    4 Branka Fabek               JAP OK Japetić      1:12:26 
    5 Beata Glinska              KAP OK Kapela       1:15:38 
    6 Željka Vendler Čepelak     MAK OK Maksimir     1:21:28 

      Daliborka Pavlin           VIH OK Vihor             mp 
      Alida Sokolović            OKB OK Bjelovar          mp 
      Vera Franc                 KAP OK Kapela           dnf 

M35  (14)                 3.9 km  210 m   12 C    

    1 Lino Legac                 JAP OK Japetić        37:18 
    2 Franjo Budi                JAP OK Japetić        47:29 
    3 Goran Vodopija             KAP OK Kapela         48:59 
    4 Mladen Vukmanović          KAP OK Kapela         51:44 
    5 Pako Delgado               VIH OK Vihor          53:37 
    6 Gerrit Van De Riet         MAK OK Maksimir       53:52 
    7 Daniel Fabijanić           JEL OK Jelen          55:10 
    8 Tomislav Vuk               VIH OK Vihor          59:30 
    9 Marko Gamberger            VIH OK Vihor        1:00:23 
   10 Bojan Vukelić              MAK OK Maksimir     1:03:22 
   11 Ivica Kovačić              Ind Individuals     1:38:55 

      Tomislav Meštrović         KAP OK Kapela            mp 
      Ivan Gverić                KAP OK Kapela           dnf 
      Dalibor Sovilj             SOV OK Sova             dns 

Ž35  (16)                 3.4 km  160 m   9 C     

    1 Sonja Lesjak               JAP OK Japetić        46:14 
    2 Dunja Van De Riet          MAK OK Maksimir       50:10 
    3 Nikolina Šantić            OKB OK Bjelovar       53:10 
    4 Fabiana Cini               MAK OK Maksimir       53:23 
    5 Daniela Popović Budi       JAP OK Japetić        55:15 
    6 Matea Sršen                VIH OK Vihor          59:17 
    7 Sanda Berženji             KAP OK Kapela       1:01:06 
    8 Sabina Seražin Korper      Ind Individuals     1:01:35 
    9 Marta Kiš                  VIH OK Vihor        1:07:29 
   10 Marijana Žgela Putniković  KAP OK Kapela       1:09:13 
   11 Mirka Jakšić               MAK OK Maksimir     1:11:05 
   12 Bernardica Stipic          VIH OK Vihor        1:18:00 
   13 Ana Mandić                 KAP OK Kapela       1:18:47 
   14 Maja Kušt                  VIH OK Vihor        1:23:58 
   15 Irena Čorko Meštrović      KAP OK Kapela       1:35:34 

      Kristina Zubin             VIH OK Vihor            dns 

M20  (5)                  4.1 km  210 m   12 C    

    1 Dominik Kirin              JAP OK Japetić        35:59 
    2 Andro Vladimir Štambuk     IME OK Ivan Merz      47:20 
    3 Luka Ivković               SOV OK Sova           53:29 
    4 Filip Cvetković            JAP OK Japetić      1:01:14 
    5 Roko Puharić               JAP OK Japetić      1:03:19 

Ž20  (2)                  2.4 km  120 m   8 C     

    1 Iva Lovrec                 VIH OK Vihor          53:35 
    2 Mia Lovrec                 VIH OK Vihor          58:36 

M16  (5)                  2.4 km  120 m   8 C     

    1 Jura Kukec                 VIH OK Vihor          33:07 
    2 Karlo Težak                VIH OK Vihor          37:03 
    3 Jan Gobec                  VIH OK Vihor          43:02 
    4 Vid Kodba                  VIH OK Vihor          54:44 

      Tin Kodba                  VIH OK Vihor            dns 

Ž16  (2)                  1.9 km  80 m   7 C      

    1 Iva Jakopec                JAP OK Japetić      1:10:17 
    2 Eva Magdić Govedarica      JAP OK Japetić      1:14:15 

M14  (3)                  1.7 km  70 m   7 C      

    1 Rudi Marković              JAP OK Japetić        32:18 
    2 Teo Tutić                  VIH OK Vihor          47:48 

      Petar Oreb                 SOV OK Sova              mp 

Ž14  (4)                  1.7 km  70 m   7 C      

    1 Paula Pavlin               VIH OK Vihor          18:27 
    2 Olga Jerković Perić        KAP OK Kapela         20:08 
    3 Jelena Lesjak              JAP OK Japetić        28:25 
    4 Ana Balaban                SOV OK Sova           42:56 

M12  (5)                  1.4 km  40 m   6 C      

    1 Borna Kuzmanić             JAP OK Japetić        15:14 
    2 Vibor Strmečki             MAK OK Maksimir       17:17 
    3 Juraj Vukelić              MAK OK Maksimir       18:13 
    4 Viktor Jelić               KAP OK Kapela         32:32 
    5 Karlo Kobijak              SOV OK Sova           33:24 

Ž12  (6)                  1.4 km  40 m   6 C      

    1 Marta Kukec                VIH OK Vihor          11:03 
    2 Dora Vukelić               MAK OK Maksimir       11:22 
    3 Magdalena Težak            VIH OK Vihor          15:49 
    4 Wanda Kovač                KAP OK Kapela         17:22 
    5 Kira Delgado Sršen         VIH OK Vihor          17:43 
    6 Majda Vidaković            KAP OK Kapela         17:46 

OPEN  (19)                1.7 km  70 m   7 C      

    1 Jana Markulinčić           MEĐ OK Međimurje      20:18 
    2 Ante Geček                 SOV OK Sova           23:32 
    3 Tin Tajz                   SOV OK Sova           25:35 
    4 Petra Stojan               Ind Individuals       28:05 
    5 Nola Jandrečić             JAP OK Japetić        33:05 
    6 Patricija Bilić            SOV OK Sova           33:10 
    7 Silvija Balent             SOV OK Sova           37:07 
    8 Stela Peter                SOV OK Sova           39:05 
    9 Lidija Detić               IME OK Ivan Merz      39:51 
   10 Iva Balaban                SOV OK Sova           41:11 
   11 Iva Barzić                 SOV OK Sova           41:20 
   12 Sara Peter                 SOV OK Sova           42:54 
   13 Ema Tutić                  VIH OK Vihor          44:11 
   14 Ivan Pavlović              SOV OK Sova           44:33 
   15 Bojana Nikolić             VIH OK Vihor          48:13 
   16 Manuela Crnković           SOV OK Sova           52:59 
   17 Josip Vinski               Ind Individuals       57:14 
   18 Iva Ujević                 SOV OK Sova         1:01:05 
   19 Despot Matijević           SOV OK Sova         1:06:58