Fotke s Dječje utrke Svetog Nikole

Nikolina nam je poslala nekoliko fotografija s Vihorove dječje utrke Svetog Nikole na kojoj su nastupile i mlade nade OK Bjelovar. Rezultate možete pogledati na stranicama organizatora.

City Race Euro tour

14647321_10210839087477716_683168370_oPeta utrka u lancu City Race Euro tour-a održala se prošli vikend u Firenzi. Skupilo se nešto više od 300-tinjak natjecatelja iz 16. država. Prvi dan na (produženom) sprintu u gradskom vrtu Antonija je zauzela 2. mjesto, a Robert treće.  Drugi dan na programu je bila glavna gradska (middle) utrka kroz sam centar Firence gdje su obadvoje zauzeli izvrsna treća mjesta. Trke su dobro poslužile kao “trening” za slijedeći niz utrka koji započinje u Toskana regiji  , a završava noćnim middle-om u Veneciji .

Dječja orijentacijska utrka 12. Bjelovar Open

12. BJ Open dječja utrka – rezultati i fotke

DJEČJA ORIJENTACIJSKA UTRKA "12. BJELOVAR OPEN"
Vrbica, 08.10.2016.
REZULTATI
KATEGORIJA: MŽ7
1 Budi, Ana prošla
2 Detić, Iva prošla
3 Detić, Lucija prošla
4 Šantić, Gloria prošla
5 Šantić, Veronika prošla
6 Šantić, Viktoria prošla

Više fotografija pogledajte na Google Photos stranici OKB.

12. BJ Open – fotke

Više fotografija pogledajte na Google Photos stranici OKB.

12. Bjelovar Open, orijentacijska utrka za Kup Hrvatske, Vrbica, 8. listopada 2016.

12. BJ Open – rezultati


12. Bjelovar Open sub 8.10.2016. 17:58
Results created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl Name                       Club                  Time 

M21A  (13)                4.3 km  240 m   13 C    

    1 Matija Razum               JAP OK Japetić        40:36 
    2 Damir Gobec                VIH OK Vihor          41:39 
    3 Davor Čapeta               KAP OK Kapela         43:41 
    4 Frane Marković             JAP OK Japetić        45:50 
    5 Vladimir Spasić            KAP OK Kapela         47:41 
    6 Tihomir Despetović         OKB OK Bjelovar       52:43 
    7 Tomislav Varnica           VIH OK Vihor          54:39 
    8 Luka Filetin               MAK OK Maksimir       54:59 
    9 Vanja Suhina               KAP OK Kapela         55:27 
   10 Mario Štambuk              IME OK Ivan Merz      59:53 
   11 Lobel Horvat               MAK OK Maksimir     1:02:48 
   12 Branimir Pongrac           JAP OK Japetić      1:06:54 
   13 Vjeran Horvat              MAK OK Maksimir     1:17:55 

Ž21A  (8)                 3.7 km  200 m   10 C    

    1 Mirja Pavić                JAP OK Japetić        46:09 
    2 Marija Štambuk             IME OK Ivan Merz      53:51 
    3 Dora Težak                 VIH OK Vihor        1:15:47 
    4 Monika Kovaljesko          KAP OK Kapela       1:16:14 

      Vinka Vukmanović           KAP OK Kapela           dns 
      Ivana Gobec                VIH OK Vihor            dns 
      Jelena Brezak              KAP OK Kapela           dns 
      Tena Sakar Vukić           MAK OK Maksimir         dns 

M21B  (11)                2.6 km  90 m   8 C      

    1 Ivan Šeperić-Grdiša        JEL OK Jelen          37:29 
    2 Mladen Perica              OKB OK Bjelovar       45:45 
    3 Luka Kosić                 JAP OK Japetić        48:47 
    4 Krunoslav Peh              Ind Individuals       48:53 
    5 Tomaž Pust                 AZI OK Azimut         50:38 
    6 Dražen Tutić               VIH OK Vihor          52:04 
    7 Luka Karavidović           VIH OK Vihor          58:30 
    8 Domagoj Pavlin             VIH OK Vihor          59:41 
    9 Marko Košturić             JEL OK Jelen        1:00:53 

      Matija Puhek               JEL OK Jelen            dns 
      Petar Perica               OKB OK Bjelovar         dns 

Ž21B  (7)                 1.9 km  80 m   7 C      

    1 Vlatka Stupalo             VIH OK Vihor          34:49 
    2 Martina Triplat Horvat     VIH OK Vihor          56:12 
    3 Ivana Kuzmanić             JAP OK Japetić      1:14:49 
    4 Petra Plevnik              KAP OK Kapela       1:20:19 
    5 Maja Pongrac               JAP OK Japetić      1:26:30 
    6 Magdalena Čečura           VIH OK Vihor        1:28:33 

      Ivana Ulrich Cvenić        KAP OK Kapela           dns 

M65  (3)                  2.5 km  100 m   7 C     

    1 Ivan Pongrac               JAP OK Japetić        46:36 
    2 Radovan Čepelak            MAK OK Maksimir     1:14:50 
    3 Mladen Debić               MAK OK Maksimir     1:46:10 

M55  (3)                  2.6 km  130 m   9 C     

    1 Nenad Lovrec               VIH OK Vihor          35:44 
    2 Ivica Lukačić              MAK OK Maksimir     1:16:29 

      Roman Sladič               ŠOK Škofjeloški OK       mp 

M45  (10)                 3.6 km  160 m   10 C    

    1 Darko Merunka              MAK OK Maksimir       36:24 
    2 Dario Štambuk              IME OK Ivan Merz      40:15 
    3 Ivan Ivo Penić             KAP OK Kapela         46:19 
    4 Marijan Bogović            JEL OK Jelen          47:41 
    5 Zdenko Horjan              VIH OK Vihor          54:31 
    6 Milivoj Uroic              MAK OK Maksimir       58:16 
    7 Saša Horvat                MAK OK Maksimir       58:32 
    8 Andrej Smerke              MAK OK Maksimir     1:01:43 
    9 Mladen Jelić               KAP OK Kapela       1:06:35 

      Vladimir Trivunović        SOV OK Sova             dns 

Ž45  (9)                  2.6 km  130 m   9 C     

    1 Maja Cvitković             VIH OK Vihor          53:20 
    2 Emilija Ebenspanger        KAP OK Kapela         56:01 
    3 Darinka Lovrec             VIH OK Vihor        1:02:49 
    4 Branka Fabek               JAP OK Japetić      1:12:26 
    5 Beata Glinska              KAP OK Kapela       1:15:38 
    6 Željka Vendler Čepelak     MAK OK Maksimir     1:21:28 

      Daliborka Pavlin           VIH OK Vihor             mp 
      Alida Sokolović            OKB OK Bjelovar          mp 
      Vera Franc                 KAP OK Kapela           dnf 

M35  (14)                 3.9 km  210 m   12 C    

    1 Lino Legac                 JAP OK Japetić        37:18 
    2 Franjo Budi                JAP OK Japetić        47:29 
    3 Goran Vodopija             KAP OK Kapela         48:59 
    4 Mladen Vukmanović          KAP OK Kapela         51:44 
    5 Pako Delgado               VIH OK Vihor          53:37 
    6 Gerrit Van De Riet         MAK OK Maksimir       53:52 
    7 Daniel Fabijanić           JEL OK Jelen          55:10 
    8 Tomislav Vuk               VIH OK Vihor          59:30 
    9 Marko Gamberger            VIH OK Vihor        1:00:23 
   10 Bojan Vukelić              MAK OK Maksimir     1:03:22 
   11 Ivica Kovačić              Ind Individuals     1:38:55 

      Tomislav Meštrović         KAP OK Kapela            mp 
      Ivan Gverić                KAP OK Kapela           dnf 
      Dalibor Sovilj             SOV OK Sova             dns 

Ž35  (16)                 3.4 km  160 m   9 C     

    1 Sonja Lesjak               JAP OK Japetić        46:14 
    2 Dunja Van De Riet          MAK OK Maksimir       50:10 
    3 Nikolina Šantić            OKB OK Bjelovar       53:10 
    4 Fabiana Cini               MAK OK Maksimir       53:23 
    5 Daniela Popović Budi       JAP OK Japetić        55:15 
    6 Matea Sršen                VIH OK Vihor          59:17 
    7 Sanda Berženji             KAP OK Kapela       1:01:06 
    8 Sabina Seražin Korper      Ind Individuals     1:01:35 
    9 Marta Kiš                  VIH OK Vihor        1:07:29 
   10 Marijana Žgela Putniković  KAP OK Kapela       1:09:13 
   11 Mirka Jakšić               MAK OK Maksimir     1:11:05 
   12 Bernardica Stipic          VIH OK Vihor        1:18:00 
   13 Ana Mandić                 KAP OK Kapela       1:18:47 
   14 Maja Kušt                  VIH OK Vihor        1:23:58 
   15 Irena Čorko Meštrović      KAP OK Kapela       1:35:34 

      Kristina Zubin             VIH OK Vihor            dns 

M20  (5)                  4.1 km  210 m   12 C    

    1 Dominik Kirin              JAP OK Japetić        35:59 
    2 Andro Vladimir Štambuk     IME OK Ivan Merz      47:20 
    3 Luka Ivković               SOV OK Sova           53:29 
    4 Filip Cvetković            JAP OK Japetić      1:01:14 
    5 Roko Puharić               JAP OK Japetić      1:03:19 

Ž20  (2)                  2.4 km  120 m   8 C     

    1 Iva Lovrec                 VIH OK Vihor          53:35 
    2 Mia Lovrec                 VIH OK Vihor          58:36 

M16  (5)                  2.4 km  120 m   8 C     

    1 Jura Kukec                 VIH OK Vihor          33:07 
    2 Karlo Težak                VIH OK Vihor          37:03 
    3 Jan Gobec                  VIH OK Vihor          43:02 
    4 Vid Kodba                  VIH OK Vihor          54:44 

      Tin Kodba                  VIH OK Vihor            dns 

Ž16  (2)                  1.9 km  80 m   7 C      

    1 Iva Jakopec                JAP OK Japetić      1:10:17 
    2 Eva Magdić Govedarica      JAP OK Japetić      1:14:15 

M14  (3)                  1.7 km  70 m   7 C      

    1 Rudi Marković              JAP OK Japetić        32:18 
    2 Teo Tutić                  VIH OK Vihor          47:48 

      Petar Oreb                 SOV OK Sova              mp 

Ž14  (4)                  1.7 km  70 m   7 C      

    1 Paula Pavlin               VIH OK Vihor          18:27 
    2 Olga Jerković Perić        KAP OK Kapela         20:08 
    3 Jelena Lesjak              JAP OK Japetić        28:25 
    4 Ana Balaban                SOV OK Sova           42:56 

M12  (5)                  1.4 km  40 m   6 C      

    1 Borna Kuzmanić             JAP OK Japetić        15:14 
    2 Vibor Strmečki             MAK OK Maksimir       17:17 
    3 Juraj Vukelić              MAK OK Maksimir       18:13 
    4 Viktor Jelić               KAP OK Kapela         32:32 
    5 Karlo Kobijak              SOV OK Sova           33:24 

Ž12  (6)                  1.4 km  40 m   6 C      

    1 Marta Kukec                VIH OK Vihor          11:03 
    2 Dora Vukelić               MAK OK Maksimir       11:22 
    3 Magdalena Težak            VIH OK Vihor          15:49 
    4 Wanda Kovač                KAP OK Kapela         17:22 
    5 Kira Delgado Sršen         VIH OK Vihor          17:43 
    6 Majda Vidaković            KAP OK Kapela         17:46 

OPEN  (19)                1.7 km  70 m   7 C      

    1 Jana Markulinčić           MEĐ OK Međimurje      20:18 
    2 Ante Geček                 SOV OK Sova           23:32 
    3 Tin Tajz                   SOV OK Sova           25:35 
    4 Petra Stojan               Ind Individuals       28:05 
    5 Nola Jandrečić             JAP OK Japetić        33:05 
    6 Patricija Bilić            SOV OK Sova           33:10 
    7 Silvija Balent             SOV OK Sova           37:07 
    8 Stela Peter                SOV OK Sova           39:05 
    9 Lidija Detić               IME OK Ivan Merz      39:51 
   10 Iva Balaban                SOV OK Sova           41:11 
   11 Iva Barzić                 SOV OK Sova           41:20 
   12 Sara Peter                 SOV OK Sova           42:54 
   13 Ema Tutić                  VIH OK Vihor          44:11 
   14 Ivan Pavlović              SOV OK Sova           44:33 
   15 Bojana Nikolić             VIH OK Vihor          48:13 
   16 Manuela Crnković           SOV OK Sova           52:59 
   17 Josip Vinski               Ind Individuals       57:14 
   18 Iva Ujević                 SOV OK Sova         1:01:05 
   19 Despot Matijević           SOV OK Sova         1:06:58 

12. Bjelovar Open, orijentacijska utrka za Kup Hrvatske, Vrbica, 8. listopada 2016.

12. BJ Open – startna lista v13.2

12. Bjelovar Open pet 7.10.2016. 17:01
Start list created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Chip     Name                      Club                       Start 

M21A  (13)         4.3 km  240 m   13 C    

   7600000 Matija Razum              JAP OK Japetić            8:00 
    888974 Vjeran Horvat             MAK OK Maksimir          10:00 
           Vacant                    Vakant                   12:00 
   7207152 Tihomir Despetović        OKB OK Bjelovar          14:00 
   7777733 Frane Marković            JAP OK Japetić           16:00 
    300745 Davor Čapeta              KAP OK Kapela            18:00 
    585858 Damir Gobec               VIH OK Vihor             20:00 
    406701 Branimir Pongrac          JAP OK Japetić           22:00 
    888973 Lobel Horvat              MAK OK Maksimir          24:00 
    439230 Vladimir Spasić           KAP OK Kapela            26:00 
    889671 Mario Štambuk             IME OK Ivan Merz         28:00 
    893831 Tomislav Varnica          VIH OK Vihor             30:00 
   7207153 Vanja Suhina              KAP OK Kapela            32:00 

Ž21A  (9)          3.7 km  200 m   10 C    

   1403140 Mirja Pavić               JAP OK Japetić           34:00 
           Vacant                    Vakant                   36:00 
    410619 Jelena Brezak             KAP OK Kapela            38:00 
   9008008 Tena Sakar Vukić          MAK OK Maksimir          40:00 
    893830 Dora Težak                VIH OK Vihor             42:00 
   7207170 Monika Kovaljesko         KAP OK Kapela            44:00 
    700021 Ivana Gobec               VIH OK Vihor             46:00 
    889172 Marija Štambuk            IME OK Ivan Merz         48:00 
    552005 Vinka Vukmanović          KAP OK Kapela            50:00 

M21B  (11)         2.6 km  90 m   8 C      

   1817161 Petar Perica              OKB OK Bjelovar           3:00 
   7778000 Domagoj Pavlin            VIH OK Vihor              5:00 
   2088287 Tomaž Pust                AZI OK Azimut             7:00 
   7622357 Ivan Šeperić-Grdiša       JEL OK Jelen              9:00 
    219397 Marko Košturić            JEL OK Jelen             11:00 
    237592 Luka Kosić                JAP OK Japetić           13:00 
    222408 Dražen Tutić              VIH OK Vihor             15:00 
           Matija Puhek              JEL OK Jelen             17:00 
           Vacant                    Vakant                   19:00 
    232284 Mladen Perica             OKB OK Bjelovar          21:00 
    222406 Luka Karavidović          VIH OK Vihor             23:00 

Ž21B  (8)          1.9 km  80 m   7 C      

    237596 Maja Pongrac              JAP OK Japetić           25:00 
           Vacant                    Vakant                   27:00 
    409107 Vlatka Stupalo            VIH OK Vihor             29:00 
   2088253 Petra Plevnik             KAP OK Kapela            31:00 
    222415 Magdalena Čečura          VIH OK Vihor             33:00 
    428003 Ivana Kuzmanić            JAP OK Japetić           35:00 
    222417 Martina Triplat Horvat    VIH OK Vihor             37:00 
    410618 Ivana Ulrich Cvenić       KAP OK Kapela            39:00 

M65  (3)           2.5 km  100 m   7 C     

    237591 Ivan Pongrac              JAP OK Japetić           41:00 
           Vacant                    Vakant                   43:00 
    236882 Radovan Čepelak           MAK OK Maksimir          45:00 

M55  (3)           2.6 km  130 m   9 C     

    893813 Nenad Lovrec              VIH OK Vihor             13:00 
    442575 Roman Sladič              ŠOK Škofjeloški OK       15:00 
    236865 Ivica Lukačić             MAK OK Maksimir          17:00 

M45  (11)          3.6 km  160 m   10 C    

   7111959 Dario Štambuk             IME OK Ivan Merz          2:00 
   7777600 Ivan Ivo Penić            KAP OK Kapela             4:00 
           Vacant                    Vakant                    6:00 
   7630314 Darko Merunka             MAK OK Maksimir           8:00 
   1401011 Vladimir Trivunović       SOV OK Sova              10:00 
   7891004 Marijan Bogović           JEL OK Jelen             12:00 
    505905 Mladen Jelić              KAP OK Kapela            14:00 
    236859 Andrej Smerke             MAK OK Maksimir          16:00 
    236866 Milivoj Uroic             MAK OK Maksimir          18:00 
    893833 Zdenko Horjan             VIH OK Vihor             20:00 
    410613 Saša Horvat               MAK OK Maksimir          22:00 

Ž45  (10)          2.6 km  130 m   9 C     

    636977 Maja Cvitković            VIH OK Vihor             35:00 
    247099 Beata Glinska             KAP OK Kapela            37:00 
    236886 Željka Vendler Čepelak    MAK OK Maksimir          39:00 
    893814 Darinka Lovrec            VIH OK Vihor             41:00 
           Vacant                    Vakant                   43:00 
   7474605 Daliborka Pavlin          VIH OK Vihor             45:00 
    247389 Emilija Ebenspanger       KAP OK Kapela            47:00 
    237595 Branka Fabek              JAP OK Japetić           49:00 
    410650 Vera Franc                KAP OK Kapela            51:00 
    232290 Alida Sokolović           OKB OK Bjelovar          53:00 

M35  (14)          3.9 km  210 m   12 C    

    700030 Lino Legac                JAP OK Japetić           26:00 
    446316 Daniel Fabijanić          JEL OK Jelen             28:00 
   2087742 Goran Vodopija            KAP OK Kapela            30:00 
   1401012 Dalibor Sovilj            SOV OK Sova              32:00 
    300743 Bojan Vukelić             MAK OK Maksimir          34:00 
    700033 Marko Gamberger           VIH OK Vihor             36:00 
   2088246 Tomislav Meštrović        KAP OK Kapela            38:00 
   7778899 Tomislav Vuk              VIH OK Vihor             40:00 
    364423 Ivan Gverić               KAP OK Kapela            42:00 
    560716 Gerrit Van De Riet        MAK OK Maksimir          44:00 
    893829 Pako Delgado              VIH OK Vihor             46:00 
    720210 Mladen Vukmanović         KAP OK Kapela            48:00 
           Vacant                    Vakant                   50:00 
    770914 Franjo Budi               JAP OK Japetić           52:00 

Ž35  (16)          3.4 km  160 m   9 C     

    237553 Sonja Lesjak              JAP OK Japetić           15:00 
    670222 Dunja Van De Riet         MAK OK Maksimir          17:00 
   2105096 Irena Čorko Meštrović     KAP OK Kapela            19:00 
    410649 Daniela Popović Budi      JAP OK Japetić           21:00 
    210121 Fabiana Cini              MAK OK Maksimir          23:00 
   2067893 Maja Kušt                 VIH OK Vihor             25:00 
    236862 Mirka Jakšić              MAK OK Maksimir          27:00 
    337656 Marijana Žgela Putniković KAP OK Kapela            29:00 
   2067883 Bernardica Stipic         VIH OK Vihor             31:00 
   7508272 Ana Mandić                KAP OK Kapela            33:00 
    222418 Marta Kiš                 VIH OK Vihor             35:00 
   2088239 Sanda Berženji            KAP OK Kapela            37:00 
    222419 Kristina Zubin            VIH OK Vihor             39:00 
           Vacant                    Vakant                   41:00 
    442573 Matea Sršen               VIH OK Vihor             43:00 
    232216 Nikolina Šantić           OKB OK Bjelovar          45:00 

M20  (6)           4.1 km  210 m   12 C    

   8333335 Dominik Kirin             JAP OK Japetić            3:00 
           Vacant                    Vakant                    5:00 
   1401001 Luka Ivković              SOV OK Sova               7:00 
    237600 Roko Puharić              JAP OK Japetić            9:00 
    999505 Filip Cvetković           JAP OK Japetić           11:00 
   7041999 Andro Vladimir Štambuk    IME OK Ivan Merz         13:00 

Ž20  (3)           2.4 km  120 m   8 C     

    893815 Iva Lovrec                VIH OK Vihor              2:00 
           Vacant                    Vakant                    4:00 
    893816 Mia Lovrec                VIH OK Vihor              6:00 

M16  (6)           2.4 km  120 m   8 C     

    893811 Jan Gobec                 VIH OK Vihor             47:00 
           Vacant                    Vakant                   49:00 
    222402 Tin Kodba                 VIH OK Vihor             51:00 
    893808 Karlo Težak               VIH OK Vihor             53:00 
    222404 Vid Kodba                 VIH OK Vihor             55:00 
   1289347 Jura Kukec                VIH OK Vihor             57:00 

Ž16  (3)           1.9 km  80 m   7 C      

    237593 Eva Magdić Govedarica     JAP OK Japetić           47:00 
           Vacant                    Vakant                   49:00 
    237556 Iva Jakopec               JAP OK Japetić           51:00 

M14  (3)           1.7 km  70 m   7 C      

    237599 Rudi Marković             JAP OK Japetić            2:00 
           Vacant                    Vakant                    4:00 
    222401 Teo Tutić                 VIH OK Vihor              6:00 

Ž14  (5)           1.7 km  70 m   7 C      

    410651 Jelena Lesjak             JAP OK Japetić            8:00 
           Vacant                    Vakant                   10:00 
   8231003 Paula Pavlin              VIH OK Vihor             12:00 
   1401007 Ana Balaban               SOV OK Sova              14:00 
   2105108 Olga Jerković Perić       KAP OK Kapela            16:00 

M12  (5)           1.4 km  40 m   6 C      

    406735 Juraj Vukelić             MAK OK Maksimir           3:00 
           Vacant                    Vakant                    5:00 
   1401006 Karlo Kobijak             SOV OK Sova               7:00 
    435468 Vibor Strmečki            MAK OK Maksimir           9:00 
    345947 Borna Kuzmanić            JAP OK Japetić           11:00 

Ž12  (7)           1.4 km  40 m   6 C      

   2061276 Dora Vukelić              MAK OK Maksimir          19:00 
           Vacant                    Vakant                   21:00 
    219313 Wanda Kovač               KAP OK Kapela            23:00 
   1968042 Marta Kukec               VIH OK Vihor             25:00 
   2105097 Majda Vidaković           KAP OK Kapela            27:00 
   2045652 Kira Delgado Sršen        VIH OK Vihor             29:00 
    222413 Magdalena Težak           VIH OK Vihor             31:00 

OPEN  (20)         1.7 km  70 m   7 C      

           Iva Barzić                SOV OK Sova              18:00 
    422990 Lidija Detić              IME OK Ivan Merz         20:00 
           Silvija Balent            SOV OK Sova              22:00 
    237598 Nola Jandrečić            JAP OK Japetić           24:00 
           Patricija Bilić           SOV OK Sova              26:00 
    406740 Bojana Nikolić            VIH OK Vihor             28:00 
   1401002 Sara Peter                SOV OK Sova              30:00 
    222409 Ema Tutić                 VIH OK Vihor             32:00 
           Iva Ujević                SOV OK Sova              34:00 
   2069834 Petra Stojan              Individual Individuals   36:00 
   1401010 Iva Balaban               SOV OK Sova              38:00 
   1401004 Stela Peter               SOV OK Sova              40:00 
           Manuela Crnković          SOV OK Sova              42:00 
    236863 Mladen Debic              MAK OK Maksimir          44:00 
   1401009 Despot Matijević          SOV OK Sova              46:00 
           Tin Tajz                  SOV OK Sova              48:00 
           Ivona Grgušić             SOV OK Sova              50:00 
           Ivan Pavlović             SOV OK Sova              52:00 
           Jana Markulinčić          MEĐ OK Međimurje         54:00 
           Vacant                    Vakant                   56:00 

Modificirana startna lista usklađena je s člankom 13.2 Pravilnika za orijentacijska natjecanja 2016.

12. Bjelovar Open, orijentacijska utrka za Kup Hrvatske, Vrbica, 8. listopada 2016.

12. BJ Open – karakteristike staza

12. BJELOVAR OPEN
Kategorija Duljina Uspon Br. kontrola
M21A 4.29 km 240 m 13 kt
Ž21A 3.73 km 200 m 10 kt
M65 2.45 km 100 m 7 kt
M55 2.64 km 130 m 9 kt
M45 3.65 km 160 m 10 kt
M35 3.89 km 210 m 12 kt
M21B 2.59 km 90 m 8 kt
M20 4.06 km 210 m 12 kt
M16 2.44 km 120 m 8 kt
M14 1.71 km 70 m 7 kt
M12 1.37 km 40 m 6 kt
Ž45 2.64 km 130 m 9 kt
Ž35 3.42 km 160 m 9 kt
Ž21B 1.9 km 80 m 7 kt
Ž20 2.44 km 120 m 8 kt
Ž16 1.9 km 80 m 7 kt
Ž14 1.71 km 70 m 7 kt
Ž12 1.37 km 40 m 6 kt
OPEN 1.71 km 70 m 7 kt
Udaljenost do starta je 1900 m.