Micro Funny Sprint ’22. – rezultati

Micro Funny Sprint 2022. 24.9.2022.
Overall results Created with OEvent


Pos. Name                          Class  Club  Time 1       Time   Time+  

DAME     (1000m, 0m)
  1. Vidaković Majda               DAME     KAP 05:56  (1)   05:56          
  2. Orlić Antonija                DAME     OKB 06:09  (2)   06:09  +00:13  
  3. Drobić Melissa                DAME     KAP 06:33  (3)   06:33  +00:37  
  4. Jantar Sonja                  DAME     JAP 06:36  (4)   06:36  +00:40  
  4. Gobec Kimi Maria              DAME     VIH 06:36  (4)   06:36  +00:40  
  6. Nikolić Bojana                DAME     VIH 06:42  (6)   06:42  +00:46  
  7. Berženji Sanda                DAME     KAP 07:09  (7)   07:09  +01:13  
  8. Lesjak Jelena                 DAME     JAP 07:27  (8)   07:27  +01:31  
  9. Kovač Wanda                   DAME     KAP 07:52  (9)   07:52  +01:56  
 10. Cindrić Perković Jasminka     DAME     MEĐ 07:57  (10)  07:57  +02:01  
 11. Gobec Neda                    DAME     VIH 08:02  (11)  08:02  +02:06  
 12. Kušt Maja                     DAME     VIH 08:15  (12)  08:15  +02:19  
 13. Jazvić Mioković Marija        DAME     KAP 08:29  (13)  08:29  +02:33  
 14. Šantić Gloria                 DAME     OKB 08:46  (14)  08:46  +02:50  
 15. Cvitković Maja                DAME     VIH 09:19  (15)  09:19  +03:23  
 16. Delgado Sršen Kira            DAME     VIH 09:47  (16)  09:47  +03:51  
 17. Gerjević Lana                 DAME     KAP 10:08  (17)  10:08  +04:12  
 18. Šantić Veronika               DAME     OKB 11:36  (18)  11:36  +05:40  
 19. Krkić Drobić Aida             DAME     KAP 11:56  (19)  11:56  +06:00  
 20. Horbec Ivana                  DAME     VIH 12:04  (20)  12:04  +06:08  
 21. Perković Mihaela Marija       DAME     VIH 15:18  (21)  15:18  +09:22  
 22. Dasović Ana                   DAME     KAP 17:58  (22)  17:58  +12:02  
 23. Horvat-Nikšić Biserka         DAME     VIH 25:34  (23)  25:34  +19:38  
     Budi Ana                      DAME     JAP   dns         disq          
     Perica Cvjetko Sandra         DAME     JAP   dns         disq          
     Popović Budi Daniela          DAME     JAP   dns         disq          
     Glušica Hana                  DAME     KAP   dns         disq          
     Štambuk Iva                   DAME     MAK   dns         disq          
     Schubert Marija               DAME     VAR   dns         disq          
     Sipina Halper Monika Martina  DAME     JEL   dns         disq          
     Nikolić Marta                 DAME     VIH   dns         disq          
     Bajrektarević Luna            DAME     VIH   dns         disq          
     Štambuk Zdenka Petra          DAME     IME   dns         disq          
     Juranić Anabella              DAME     STT   dns         disq          
---------------------------------------------------------------------------
GOSPODA     (1200m, 0m)
  1. Mioković Mile                 GOSPODA  KAP 08:05  (1)   08:05          
  2. Lesjak Karlo                  GOSPODA  JAP 08:28  (2)   08:28  +00:23  
  3. Filipčić Tomislav             GOSPODA  OKB 08:50  (3)   08:50  +00:45  
  4. Novosel Ivan                  GOSPODA  JAP 09:08  (4)   09:08  +01:03  
  5. Tounec Vlatko                 GOSPODA  KAP 09:20  (5)   09:20  +01:15  
  6. Bijelić Jakov                 GOSPODA  OKB 09:50  (6)   09:50  +01:45  
  7. Dasović Hrvoje                GOSPODA  KAP 10:08  (7)   10:08  +02:03  
  8. Šantić Domagoj                GOSPODA  OKB 11:15  (8)   11:15  +03:10  
  9. Labaš Predrag                 GOSPODA  VAR 11:55  (9)   11:55  +03:50  
 10. Orehoci Robert                GOSPODA  OKB 12:53  (10)  12:53  +04:48  
 11. Matijašić Josip               GOSPODA  VIH 14:07  (11)  14:07  +06:02  
 12. Mesić Ivica                   GOSPODA  VIH 15:06  (12)  15:06  +07:01  
 13. Turkalj Milan                 GOSPODA  VAR 15:23  (13)  15:23  +07:18  
 14. Ivezić Bernard                GOSPODA  VIH 15:24  (14)  15:24  +07:19  
     Lesjak Jakov                  GOSPODA  JAP   dns         disq          
     Itty Pierre-Adrien            GOSPODA  JAP   dns         disq          
     Itty Leon                     GOSPODA  JAP   dns         disq          
     Penić Ivan Ivo                GOSPODA  KAP   dns         disq          
     Strmečki Vibor                GOSPODA  MAK   dns         disq          
     Ulip Željko                   GOSPODA  MAK   dns         disq          
     Strmečki Petar                GOSPODA  MAK   dns         disq          
     Anadolac Emil                 GOSPODA  VAR   dns         disq          
     Anadolac Adam                 GOSPODA  VAR   dns         disq          
     Anadolac Filip                GOSPODA  VAR   dns         disq          
     Nikolić Matko                 GOSPODA  VIH   dns         disq          
     Gojmerac Luka                 GOSPODA  IME   dns         disq          
     Štambuk Dario                 GOSPODA  IME   dns         disq          
     Juranić Dejan                 GOSPODA  STT   dns         disq          
     Jovetić Saša                  GOSPODA  Int   dns         disq          
     Sandalj Rafael                GOSPODA  JAP    mp         disq          
     Skočić Oliver                 GOSPODA  VIH    mp         disq          
     Hainž Miroslav                GOSPODA  VAR    mp         disq          
     Ivezić Viktor Ignjat          GOSPODA  VIH    mp         disq          

Startna lista – Micro Funny Sprint ’22.

Start list by classes Created with OEvent

No.  St. No.  Chip No.  Name                          Class    Club  Country   Start 1  

DAME     (1000m, 0m)
 1.             222410  Horbec Ivana                  DAME     VIH   HR       16:02:00  
 2.            2133012  Krkić Drobić Aida             DAME     KAP   HR       16:03:00  
 3.            8445442  Vidaković Majda               DAME     KAP   HR       16:04:00  
 4.            8654952  Sipina Halper Monika Martina  DAME     JEL   HR       16:05:00  
 5.             446316  Juranić Anabella              DAME     STT   HR       16:06:00  
 6.            2127101  Nikolić Marta                 DAME     VIH   HR       16:07:00  
 7.            2148494  Jazvić Mioković Marija        DAME     KAP   HR       16:08:00  
 8.            2113332  Kovač Wanda                   DAME     KAP   HR       16:09:00  
 9.            7755611  Šantić Veronika               DAME     OKB   HR       16:10:00  
10.            2113425  Lesjak Jelena                 DAME     JAP   HR       16:11:00  
11.             893821  Bajrektarević Luna            DAME     VIH   HR       16:12:00  
12.                  1  Dasović Ana                   DAME     KAP   HR       16:13:00  
13.               5768  Štambuk Zdenka Petra          DAME     IME   HR       16:14:00  
14.            2120027  Schubert Marija               DAME     VAR   HR       16:15:00  
15.            8667809  Gobec Neda                    DAME     VIH   HR       16:16:00  
16.            2300277  Horvat-Nikšić Biserka         DAME     VIH   HR       16:17:00  
17.            2121769  Jantar Sonja                  DAME     JAP   HR       16:18:00  
18.            2143690  Glušica Hana                  DAME     KAP   HR       16:19:00  
19.            7010102  Budi Ana                      DAME     JAP   HR       16:20:00  
20.             406740  Nikolić Bojana                DAME     VIH   HR       16:21:00  
21.            7010896  Šantić Gloria                 DAME     OKB   HR       16:22:00  
22.            2442574  Perković Mihaela Marija       DAME     VIH   HR       16:23:00  
23.            2120666  Berženji Sanda                DAME     KAP   HR       16:24:00  
24.            2067893  Kušt Maja                     DAME     VIH   HR       16:25:00  
25.            2442608  Perica Cvjetko Sandra         DAME     JAP   HR       16:26:00  
26.            8132926  Drobić Melissa                DAME     KAP   HR       16:27:00  
27.            8431111  Gobec Kimi Maria              DAME     VIH   HR       16:28:00  
28.            8041177  Orlić Antonija                DAME     OKB   HR       16:29:00  
29.             411373  Cindrić Perković Jasminka     DAME     MEĐ   HR       16:30:00  
30.            8061499  Štambuk Iva                   DAME     MAK   HR       16:31:00  
31.            2221765  Gerjević Lana                 DAME     KAP   HR       16:32:00  
32.             636977  Cvitković Maja                DAME     VIH   HR       16:33:00  
33.            7010104  Popović Budi Daniela          DAME     JAP   HR       16:34:00  
34.                     Vacant                        DAME                    16:35:00  
35.                     Vacant                        DAME                    16:36:00  
36.                     Vacant                        DAME                    16:37:00  
37.                     Vacant                        DAME                    16:38:00  
38.                     Vacant                        DAME                    16:39:00  
--------------------------------------------------------------------------------------
GOSPODA     (1200m, 0m)
 1.            8200064  Gojmerac Luka                 GOSPODA  IME   HR       16:02:00  
 2.            1220890  Juranić Dejan                 GOSPODA  STT   HR       16:03:00  
 3.            7050705  Lesjak Jakov                  GOSPODA  JAP   HR       16:04:00  
 4.            1968623  Anadolac Emil                 GOSPODA  VAR   HR       16:05:00  
 5.            2221134  Ivezić Viktor Ignjat          GOSPODA  VIH   HR       16:06:00  
 6.            7777600  Penić Ivan Ivo                GOSPODA  KAP   HR       16:07:00  
 7.            8250869  Orehoci Robert                GOSPODA  OKB   HR       16:08:00  
 8.            1946000  Turkalj Milan                 GOSPODA  VAR   HR       16:09:00  
 9.            2133029  Dasović Hrvoje                GOSPODA  KAP   HR       16:10:00  
10.            1422007  Strmečki Vibor                GOSPODA  MAK   HR       16:11:00  
11.            7111959  Štambuk Dario                 GOSPODA  IME   HR       16:12:00  
12.            2442575  Ivezić Bernard                GOSPODA  VIH   HR       16:13:00  
13.            8334470  Bijelić Jakov                 GOSPODA  OKB   HR       16:14:00  
14.             546169  Matijašić Josip               GOSPODA  VIH   HR       16:15:00  
15.            2132997  Mesić Ivica                   GOSPODA  VIH   HR       16:16:00  
16.             237596  Itty Pierre-Adrien            GOSPODA  JAP   HR       16:17:00  
17.             504515  Nikolić Matko                 GOSPODA  VIH   HR       16:18:00  
18.            2138242  Anadolac Adam                 GOSPODA  VAR   HR       16:19:00  
19.             237553  Sandalj Rafael                GOSPODA  JAP   HR       16:20:00  
20.            1782000  Hainž Miroslav                GOSPODA  VAR   HR       16:21:00  
21.             236885  Ulip Željko                   GOSPODA  MAK   HR       16:22:00  
22.            7040704  Lesjak Karlo                  GOSPODA  JAP   HR       16:23:00  
23.            1420752  Šantić Domagoj                GOSPODA  OKB   HR       16:24:00  
24.             237595  Itty Leon                     GOSPODA  JAP   HR       16:25:00  
25.                     Jovetić Saša                  GOSPODA  Int   HR       16:26:00  
26.            7889999  Strmečki Petar                GOSPODA  MAK   HR       16:27:00  
27.             237593  Novosel Ivan                  GOSPODA  JAP   HR       16:28:00  
28.            2039993  Tounec Vlatko                 GOSPODA  KAP   HR       16:29:00  
29.            8237707  Filipčić Tomislav             GOSPODA  OKB   HR       16:30:00  
30.            2136724  Anadolac Filip                GOSPODA  VAR   HR       16:31:00  
31.            2301979  Skočić Oliver                 GOSPODA  VIH   HR       16:32:00  
32.            2300241  Mioković Mile                 GOSPODA  KAP   HR       16:33:00  
33.                     Vacant                        GOSPODA                 16:34:00  
34.                     Vacant                        GOSPODA                 16:35:00  
35.                     Vacant                        GOSPODA                 16:36:00  
36.                     Vacant                        GOSPODA                 16:37:00  
37.                     Vacant                        GOSPODA                 16:38:00  

CENTRUM MUNDI SPRINT 2022

U subotu 26. ožujka otvorena je orijentacijska sezona dvjema sprint utrkama u sklopu orijentacijskog natjecanja CENTRUM MUNDI SPRINT 22 u organizaciji Orijentacijskog kluba Varaždin.
Trčalo se na novoj karti Ludbreg, a prva trka boduje se za sprint kup Hrvatske.

OK Bjelovar nastupio je s osam natjecateljica i natjecatelja koji su ostvarili izvrsne rezultate: Petra Plevnik (Ž21), Alida Sokolović (Ž55) i Vedran Bijelić (M35) osvojili su prva mjesta, a Željko Belaj (M65) treće mjesto u ukupnom poretku, Robert Orehoci (M45) bio je drugi, a Jakov Bijelić (M12) treći u prvoj trci. Nastupili su još Miodrag Truhlaž (M45) i Slobodan Sokolović (M55).

Rezultate i prolazna vremena pogledajte na OrienteeringOnline servisu, a fotografije s natjecanja u našoj galeriji.

Dva sprinta na Banfici

U nedjelju, 13. lipnja 2021. održane su dvije sprint orijentacijske utrke na varaždinskoj Banfici.

Prvu trku, Varaždin Open 2021, organizirao je Orijentacijski klub Varaždin i bodovana je za Sprint kup Hrvatske.
Nastupilo je devet članova Orijentacijskog kluba Bjelovar. Prva mjesta osvojili su Antonija Orlić (Ž21), Vedran Bijelić (M35) i Robert Orehoci (M45), druga je bila Alida Sokolović (Ž55), a treće mjesto osvojila je Petra Plevnik (Ž21). Nastupili su još Nikolina Šantić (Ž35), Jakov Bijelić (M12), Slobodan Sokolović (M55) i Željko Belaj (M65).

Druga trka je bila Prolog sprint 16. Memorijala 7. GBR “Puma” u organizaciji Orijentacijskog kluba Međimurje.
Antonija (Ž21) i Alida (Ž55) su pobijedile u svojim kategorijama, Robi (M45) i Željko (M65) su bili drugi, dok je Slobodan (M55) bio sedmi.

Alida (1.mj Ž55) i Željko (2. mj M65)

Rezultati i prolazna vremena pojedinih trka objavljeni su na OrienteeringOnline servisu:

a nekoliko fotografija u našoj galeriji.

Poziv za Daruvar sprint 2020

OK Bjelovar ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR
POZIVA VAS NA ORIJENTACIJSKO NATJECANJE

DARUVAR SPRINT 2020

DATUM ODRŽAVANJA: 26. rujna 2020. (subota)
ORGANIZATOR: Orijentacijski klub Bjelovar
VRSTA NATJECANJA: Orijentacijsko trčanje – SPRINT
GLAVNI ORGANIZATOR: Milan Radočaj
PERFORIRANJE: SPORTident (najam SI-čipa = 10,00 kn)
STARTNINA ZA SVAKU TRKU: 35,00 kn za seniore i starije; 25,00 kn za juniore i mlađe; 20,00 kn za otvorenu kategoriju
UPLATE STARTNINE: na IBAN OKB-a: HR6924020061100007692 (valuta najkasnije 24.09.2020.)
PRIJAVE: zaključno do PONEDJELJKA, 21. rujna 2020. na DA Sprint 1, DA Sprint 2
NAKNADNE PRIJAVE I IZMJENE: moguće su do 10:00 sati na dan natjecanja ako ima slobodnih startnih mjesta uz doplatu 20,00 kuna.
KAKO DO NAS: Kako do natjecateljskog centra
Iz smjera Bjelovara i Virovitice: U Donjem Daruvaru nakon benzinske pumpe skrenuti u prvu ulicu lijevo (smjer TOPLICA) i odmah nakon prelaska željezničke pruge skrenuti desno te voziti ulicom Podborje do natjecateljskog centra.
Iz smjera Kutine: Voziti ravno ulicom Josipa Jelačića do centra, nastaviti ravno ulicom Krste Frankopana i odmah nakon prelaska željezničke pruge skrenuti lijevo te voziti ulicom Podborje do natjecateljskog centra.
Natjecateljski centar je na pomoćnom igralištu HNK Daruvar (koordinate: 45.599446, 17.230267), gdje možete postaviti svoje šatore, dekice i ostalu opremu. Parkiralište je pored igrališta.
SMJEŠTAJ: Nije organiziran, dodatne informacije na www.visitdaruvar.hr
IZVLAČENJE STARTNIH LISTA: srijeda, 23. rujna 2020. u 19:00 sati u prostorijama OK Bjelovar
INFORMACIJE: web: www.okb.hr
e-mail: okb(at)okb.hr
mobitel: 098 988 4098

PRVA UTRKA – SPRINT KUP HRVATSKE 1

(boduje se za Memorijal Branka Vidovića)

KARTA: Slavik (kolovoz 2020.), M=1:4000 (nova karta!)
POSTAVLJAČ STAZA: Eduard Perković
KONTROLOR: Damir Klobučarić
PRVI START: 11:00 sati
UDALJENOST DO STARTA: biti će objavljena u biltenu broj 1
PROGLAŠENJE: 13:00 sati
NAGRADE: medalje za prva tri mjesta u svim kategorijama, pismeno priznanje na zahtjev
KATEGORIJE: M21, Ž21, M55, M45, M35, M20, M16, M12, Ž55, Ž45, Ž35, Ž20, Ž16, Ž12, OTVORENA

DRUGA UTRKA – NERANGIRANA

(boduje se za Memorijal Branka Vidovića)

KARTA: Julijev park (travanj 2019.), M=1:4000
POSTAVLJAČ STAZA: Vedran Bijelić
KONTROLOR: Eduard Perković
PRVI START: 14:00 sati
UDALJENOST DO STARTA: biti će objavljena u biltenu broj 1
PROGLAŠENJE: 16:00 sati
NAGRADE: medalje za prva tri mjesta u svim kategorijama
KATEGORIJE: M21, Ž21, M55, Ž55, M40, Ž40, M18, Ž18, M14, Ž14, OTVORENA
Svojom prijavom natjecatelji su suglasni da se natječu na osobnu odgovornost, da budu snimani i fotografirani te da se foto i video materijali mogu koristiti u javnim glasilima u svrhu izvještavanja i u promotivne svrhe.
Molimo vas da se pridržavate važećih preporuka HZJZ-a za održavanje sportskih natjecanja na otvorenom. Najnovije preporuke o načinu ponašanja u Covid-19 pandemiji biti će objavljene u biltenu broj 1.
Poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
Dobro došli!

Daruvar sprint – dan poslije

U subotu su u Daruvaru, povodom obilježavanja dana grada, održane dvije orijentacijske sprint kup utrke u organizaciji OK Bjelovar na novim kartama Julijev park i Rimska šuma.
Na prvoj utrci, koja je ujedno bila i Prvenstvo Hrvatske u sprintu, nastupilo je 117 natjecateljica i natjecatelja, a prvaci Hrvatske u najjačim seniorskim kategorijama postali su Matija Razum, OK Japetić u M21 i Vinka Vukmanović, OK Kapela u Ž21.

Za OK Bjelovar medalju je osvojio Robert Orehoci koji je podijelio prvo mjesto u M35 kategoriji, a Ivan Draušnik je bio peti u M21.

Na drugoj utrci nastupilo je 106 natjecateljica i natjecatelja, a u najjačim seniorskim kategorijama pobjede su ostvarili Matija Razum, OK Japetić u M21 i Mirja Pavić, OK Japetić u Ž21.

Rezultati su objavljeni na našim web stranicama, analiza prolaznih vremena na WinSplits servisu, a fotografije u našoj galeriji – sve dostupno preko poveznice:

DA sprint - dokumenti i poveznice

Daruvar sprint PH KH3 – rezultati

OKB DA Sprint PH KH 3 sub 4.5.2019. 20:57
Results created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl Name                       Club                             Time 

M21  (10)            3.7 km  25 m   25 C     

    1 Razum Matija               JAP OK Japetic                  15:47 
    2 Horvat Lobel               MAK OK Maksimir                 18:19 
    3 Gadžić Dražen              KAP OK Kapela                   18:30 
    4 Ivković Luka               SOV OK Sova                     19:02 
    5 Draušnik Ivan              BJE OK Bjelovar                 21:16 
    6 Jelić Ivor                 KAP OK Kapela                   22:39 
    7 Košćica Miran              JEL OK Jelen                    23:51 
    8 Turkalj Marijan            VIH OK Vihor                    24:03 
    9 Đipalo Bože                Ind Individuals/No club         24:43 

      Varnica Tomislav           VIH OK Vihor                     disq 

Ž21  (6)             3.1 km  20 m   19 C     

    1 Vukmanovic Vinka           KAP OK Kapela                   15:44 
    2 Pavić Mirja                JAP OK Japetic                  15:47 
    3 Štambuk Iva                IME OK Ivan Merz                16:35 
    4 Tišljar Ana                ORI OK Orion                    17:05 
    5 Batinović Ana              VIH OK Vihor                    29:28 

      Jandrečić Nola             JAP OK Japetic                    dns 

M12  (5)             1.7 km  15 m   12 C     

    1 Gojmerac Luka              IME OK Ivan Merz                 9:14 
    2 Anadolac Adam              IME OK Ivan Merz                15:37 
    3 Lah Mario                  VAR OK Varaždin                 18:54 
    4 Nikolić Matko              VIH OK Vihor                    19:41 

      Meštrović Martin           KAP OK Kapela                      mp 

M16  (6)             1.9 km  15 m   14 C     

    1 Strmečki Vibor             MAK OK Maksimir                 14:31 
    2 Vodopija Dario             KAP OK Kapela                   15:02 
    3 Kuzmanić Borna             JAP OK Japetic                  15:29 
    4 Smital Mika                VIH OK Vihor                    15:40 
    5 Milković Patrick           JAP OK Japetic                  15:54 
    6 Tišljar Mirko              ORI OK Orion                    17:02 

M20  (9)             3.2 km  20 m   16 C     

    1 Gobec Jan                  VIH OK Vihor                    15:28 
    2 Kukec Jura                 VIH OK Vihor                    16:06 
    3 Verović Kristijan          JAP OK Japetic                  20:18 
    4 Kodba Tin                  VIH OK Vihor                    20:37 
    5 Smital Tomo                VIH OK Vihor                    21:46 
    6 Težak Karlo                VIH OK Vihor                    23:05 
    7 Pasquino Ivan              VAR OK Varaždin                 23:27 
    8 Kolarek Noa                VIH OK Vihor                    23:31 

      Kodba Vid                  VIH OK Vihor                      dns 

M35  (12)            3.3 km  20 m   18 C     

    1 Ocvirk Edi                 JAP OK Japetic                  15:06 
    1 Orehoci Robert             BJE OK Bjelovar                 15:06 
    3 Delić Petar                MAK OK Maksimir                 15:07 
    4 Vodopija Goran             KAP OK Kapela                   15:48 
    5 Bublić Ivan                KAP OK Kapela                   16:00 
    6 Salopek Tihomir            RIS OK Ris Delnice              16:09 
    7 Budi Franjo                JAP OK Japetic                  16:17 
    8 Hainž Miroslav             IME OK Ivan Merz                17:23 
    9 Kosić Luka                 JAP OK Japetic                  19:44 
   10 Meštrović Tomislav         KAP OK Kapela                   19:45 
   11 Lah Siniša                 VAR OK Varaždin                 23:44 
   12 Rako Duje                  VIH OK Vihor                    27:13 

M45  (13)            2.8 km  30 m   17 C     

    1 Kuzmin Igor                Ind Individuals/No club         14:38 
    2 Vukmanović Mladen          KAP OK Kapela                   16:16 
    3 Truhlaž Miodrag            SOV OK Sova                     16:52 
    4 Gojmerac Tomislav          IME OK Ivan Merz                16:57 
    5 Delgado Francisco          VIH OK Vihor                    17:09 
    6 Trivunović Vladimir        SOV OK Sova                     17:36 
    7 Strmečki Petar             MAK OK Maksimir                 17:44 
    8 Priher Miroslav            IME OK Ivan Merz                18:35 
    9 Dasović Hrvoje             KAP OK Kapela                   18:46 
   10 Špoljar Krešo              KAP OK Kapela                   19:00 
   11 Tišljar Ivo                ORI OK Orion                    20:34 
   12 Pavlin Domagoj             VIH OK Vihor                    22:34 
   13 Tonkovic Zdravko           KAP OK Kapela                   25:44 

M55  (5)             2.1 km  15 m   14 C     

    1 Štambuk Dario              IME OK Ivan Merz                12:52 
    2 Horvat Saša                MAK OK Maksimir                 13:18 
    3 Jelić Mladen               KAP OK Kapela                   17:21 
    4 Matijašić Josip            VIH OK Vihor                    17:42 
    5 Raškaj Darko               KAP OK Kapela                   20:08 

Ž12  (5)             1.5 km  20 m   11 C     

    1 Hercigonja Lucija          KAP OK Kapela                   13:19 
    2 Bajrektarević Luna         VIH OK Vihor                    15:00 
    3 Draušnik Kristina          BJE OK Bjelovar                 18:33 
    4 Ogorelec Anja Vita         KAP OK Kapela                   19:26 

      Rako Paola                 VIH OK Vihor                       mp 

Ž16  (9)             1.9 km  20 m   14 C     

    1 Salopek Dorja              RIS OK Ris Delnice               9:55 
    2 Štambuk Zdenka Petra       IME OK Ivan Merz                10:23 
    3 Dasović Petra              KAP OK Kapela                   14:03 
    4 Vidaković Majda            KAP OK Kapela                   14:19 
    5 Drobić Melissa             KAP OK Kapela                   14:37 
    6 Nikolić Marta              VIH OK Vihor                    15:35 
    7 Kovač Wanda                KAP OK Kapela                   16:32 
    8 Štambuk Lucija Marijela    IME OK Ivan Merz                18:29 

      Gojmerac Jelena            IME OK Ivan Merz                  dns 

Ž20  (4)             3.0 km  25 m   17 C     

    1 Pavlin Paula               VIH OK Vihor                    18:55 
    2 Gojmerac Lucija            IME OK Ivan Merz                23:27 
    3 Kermek Dora                IME OK Ivan Merz                27:11 
    4 Srebačić Ana               IME OK Ivan Merz                28:10 

Ž35  (12)            2.7 km  25 m   16 C     

    1 Ocvirk Eva                 JAP OK Japetic                  14:25 
    2 Berženji Sanda             KAP OK Kapela                   17:31 
    3 Kopjar Marina              IME OK Ivan Merz                18:38 
    4 Krš Sanja                  VIH OK Vihor                    18:52 
    5 Krkić Drobić Aida          KAP OK Kapela                   21:00 
    6 Kušt Maja                  VIH OK Vihor                    21:10 
    7 Glagolić Saša              KAP OK Kapela                   21:45 
    8 Van De Riet Dunja          MAK OK Maksimir                 21:49 
    9 Stipić Bernardica          VIH OK Vihor                    22:22 
   10 Bergant Vidaković Sandra   KAP OK Kapela                   22:37 
   11 Tatić Iva                  VIH OK Vihor                    30:10 

      Popović Budi Daniela       JAP OK Japetic                    dns 

Ž45  (12)            1.9 km  15 m   14 C     

    1 Kuzmanić Ivana             JAP OK Japetic                  14:03 
    2 Jakšić Mirka               MAK OK Maksimir                 14:33 
    3 Baburek Gabrijela          JAP OK Japetic                  15:36 
    4 Kraintz Evelyn             MAK OK Maksimir                 16:41 
    5 Kabalin Borenić Višnja     MAK OK Maksimir                 16:49 
    6 Srebačić Davorka           IME OK Ivan Merz                16:53 
    7 Horvat Mirjana             MAK OK Maksimir                 17:49 
    8 Nikolić Bojana             VIH OK Vihor                    17:57 
    9 Gradečak Galović Marija    KAP OK Kapela                   19:43 
   10 Govedarica Zvjezdana       JAP OK Japetic                  22:37 
   11 Zadravec Kermek Senija     IME OK Ivan Merz                24:52 
   12 Holenda Karmen             VAR OK Varaždin                 30:27 

Ž55  (4)             1.8 km  15 m   13 C     

    1 Fabek Branka               JAP OK Japetic                  15:24 
    2 Ebenspanger Emilija        KAP OK Kapela                   16:26 
    3 Cvitković Maja             VIH OK Vihor                    17:36 
    4 Franc Vera                 KAP OK Kapela                   18:21 

OPEN  (9)            1.7 km  15 m   12 C     

    1 Labaš Predrag              IME OK Ivan Merz                13:23 
    2 Putniković Branimir        KAP OK Kapela                   15:18 
    3 Rako Jure                  VIH OK Vihor                    15:40 
    4 Rak Vida                   VAR OK Varaždin                 15:41 
    5 Miovec Vladimir            JEL OK Jelen                    16:26 
    6 Anadolac Filip             IME OK Ivan Merz                19:02 
    7 Zagrajski Fran             VAR OK Varaždin                 25:08 
    8 Krejči Martina             KAP OK Kapela                   27:39 
    9 Miovec Ivan                JEL OK Jelen                    37:36