Daruvar sprint PH KH3 – rezultati

OKB DA Sprint PH KH 3 sub 4.5.2019. 20:57
Results created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl Name                       Club                             Time 

M21  (10)            3.7 km  25 m   25 C     

    1 Razum Matija               JAP OK Japetic                  15:47 
    2 Horvat Lobel               MAK OK Maksimir                 18:19 
    3 Gadžić Dražen              KAP OK Kapela                   18:30 
    4 Ivković Luka               SOV OK Sova                     19:02 
    5 Draušnik Ivan              BJE OK Bjelovar                 21:16 
    6 Jelić Ivor                 KAP OK Kapela                   22:39 
    7 Košćica Miran              JEL OK Jelen                    23:51 
    8 Turkalj Marijan            VIH OK Vihor                    24:03 
    9 Đipalo Bože                Ind Individuals/No club         24:43 

      Varnica Tomislav           VIH OK Vihor                     disq 

Ž21  (6)             3.1 km  20 m   19 C     

    1 Vukmanovic Vinka           KAP OK Kapela                   15:44 
    2 Pavić Mirja                JAP OK Japetic                  15:47 
    3 Štambuk Iva                IME OK Ivan Merz                16:35 
    4 Tišljar Ana                ORI OK Orion                    17:05 
    5 Batinović Ana              VIH OK Vihor                    29:28 

      Jandrečić Nola             JAP OK Japetic                    dns 

M12  (5)             1.7 km  15 m   12 C     

    1 Gojmerac Luka              IME OK Ivan Merz                 9:14 
    2 Anadolac Adam              IME OK Ivan Merz                15:37 
    3 Lah Mario                  VAR OK Varaždin                 18:54 
    4 Nikolić Matko              VIH OK Vihor                    19:41 

      Meštrović Martin           KAP OK Kapela                      mp 

M16  (6)             1.9 km  15 m   14 C     

    1 Strmečki Vibor             MAK OK Maksimir                 14:31 
    2 Vodopija Dario             KAP OK Kapela                   15:02 
    3 Kuzmanić Borna             JAP OK Japetic                  15:29 
    4 Smital Mika                VIH OK Vihor                    15:40 
    5 Milković Patrick           JAP OK Japetic                  15:54 
    6 Tišljar Mirko              ORI OK Orion                    17:02 

M20  (9)             3.2 km  20 m   16 C     

    1 Gobec Jan                  VIH OK Vihor                    15:28 
    2 Kukec Jura                 VIH OK Vihor                    16:06 
    3 Verović Kristijan          JAP OK Japetic                  20:18 
    4 Kodba Tin                  VIH OK Vihor                    20:37 
    5 Smital Tomo                VIH OK Vihor                    21:46 
    6 Težak Karlo                VIH OK Vihor                    23:05 
    7 Pasquino Ivan              VAR OK Varaždin                 23:27 
    8 Kolarek Noa                VIH OK Vihor                    23:31 

      Kodba Vid                  VIH OK Vihor                      dns 

M35  (12)            3.3 km  20 m   18 C     

    1 Ocvirk Edi                 JAP OK Japetic                  15:06 
    1 Orehoci Robert             BJE OK Bjelovar                 15:06 
    3 Delić Petar                MAK OK Maksimir                 15:07 
    4 Vodopija Goran             KAP OK Kapela                   15:48 
    5 Bublić Ivan                KAP OK Kapela                   16:00 
    6 Salopek Tihomir            RIS OK Ris Delnice              16:09 
    7 Budi Franjo                JAP OK Japetic                  16:17 
    8 Hainž Miroslav             IME OK Ivan Merz                17:23 
    9 Kosić Luka                 JAP OK Japetic                  19:44 
   10 Meštrović Tomislav         KAP OK Kapela                   19:45 
   11 Lah Siniša                 VAR OK Varaždin                 23:44 
   12 Rako Duje                  VIH OK Vihor                    27:13 

M45  (13)            2.8 km  30 m   17 C     

    1 Kuzmin Igor                Ind Individuals/No club         14:38 
    2 Vukmanović Mladen          KAP OK Kapela                   16:16 
    3 Truhlaž Miodrag            SOV OK Sova                     16:52 
    4 Gojmerac Tomislav          IME OK Ivan Merz                16:57 
    5 Delgado Francisco          VIH OK Vihor                    17:09 
    6 Trivunović Vladimir        SOV OK Sova                     17:36 
    7 Strmečki Petar             MAK OK Maksimir                 17:44 
    8 Priher Miroslav            IME OK Ivan Merz                18:35 
    9 Dasović Hrvoje             KAP OK Kapela                   18:46 
   10 Špoljar Krešo              KAP OK Kapela                   19:00 
   11 Tišljar Ivo                ORI OK Orion                    20:34 
   12 Pavlin Domagoj             VIH OK Vihor                    22:34 
   13 Tonkovic Zdravko           KAP OK Kapela                   25:44 

M55  (5)             2.1 km  15 m   14 C     

    1 Štambuk Dario              IME OK Ivan Merz                12:52 
    2 Horvat Saša                MAK OK Maksimir                 13:18 
    3 Jelić Mladen               KAP OK Kapela                   17:21 
    4 Matijašić Josip            VIH OK Vihor                    17:42 
    5 Raškaj Darko               KAP OK Kapela                   20:08 

Ž12  (5)             1.5 km  20 m   11 C     

    1 Hercigonja Lucija          KAP OK Kapela                   13:19 
    2 Bajrektarević Luna         VIH OK Vihor                    15:00 
    3 Draušnik Kristina          BJE OK Bjelovar                 18:33 
    4 Ogorelec Anja Vita         KAP OK Kapela                   19:26 

      Rako Paola                 VIH OK Vihor                       mp 

Ž16  (9)             1.9 km  20 m   14 C     

    1 Salopek Dorja              RIS OK Ris Delnice               9:55 
    2 Štambuk Zdenka Petra       IME OK Ivan Merz                10:23 
    3 Dasović Petra              KAP OK Kapela                   14:03 
    4 Vidaković Majda            KAP OK Kapela                   14:19 
    5 Drobić Melissa             KAP OK Kapela                   14:37 
    6 Nikolić Marta              VIH OK Vihor                    15:35 
    7 Kovač Wanda                KAP OK Kapela                   16:32 
    8 Štambuk Lucija Marijela    IME OK Ivan Merz                18:29 

      Gojmerac Jelena            IME OK Ivan Merz                  dns 

Ž20  (4)             3.0 km  25 m   17 C     

    1 Pavlin Paula               VIH OK Vihor                    18:55 
    2 Gojmerac Lucija            IME OK Ivan Merz                23:27 
    3 Kermek Dora                IME OK Ivan Merz                27:11 
    4 Srebačić Ana               IME OK Ivan Merz                28:10 

Ž35  (12)            2.7 km  25 m   16 C     

    1 Ocvirk Eva                 JAP OK Japetic                  14:25 
    2 Berženji Sanda             KAP OK Kapela                   17:31 
    3 Kopjar Marina              IME OK Ivan Merz                18:38 
    4 Krš Sanja                  VIH OK Vihor                    18:52 
    5 Krkić Drobić Aida          KAP OK Kapela                   21:00 
    6 Kušt Maja                  VIH OK Vihor                    21:10 
    7 Glagolić Saša              KAP OK Kapela                   21:45 
    8 Van De Riet Dunja          MAK OK Maksimir                 21:49 
    9 Stipić Bernardica          VIH OK Vihor                    22:22 
   10 Bergant Vidaković Sandra   KAP OK Kapela                   22:37 
   11 Tatić Iva                  VIH OK Vihor                    30:10 

      Popović Budi Daniela       JAP OK Japetic                    dns 

Ž45  (12)            1.9 km  15 m   14 C     

    1 Kuzmanić Ivana             JAP OK Japetic                  14:03 
    2 Jakšić Mirka               MAK OK Maksimir                 14:33 
    3 Baburek Gabrijela          JAP OK Japetic                  15:36 
    4 Kraintz Evelyn             MAK OK Maksimir                 16:41 
    5 Kabalin Borenić Višnja     MAK OK Maksimir                 16:49 
    6 Srebačić Davorka           IME OK Ivan Merz                16:53 
    7 Horvat Mirjana             MAK OK Maksimir                 17:49 
    8 Nikolić Bojana             VIH OK Vihor                    17:57 
    9 Gradečak Galović Marija    KAP OK Kapela                   19:43 
   10 Govedarica Zvjezdana       JAP OK Japetic                  22:37 
   11 Zadravec Kermek Senija     IME OK Ivan Merz                24:52 
   12 Holenda Karmen             VAR OK Varaždin                 30:27 

Ž55  (4)             1.8 km  15 m   13 C     

    1 Fabek Branka               JAP OK Japetic                  15:24 
    2 Ebenspanger Emilija        KAP OK Kapela                   16:26 
    3 Cvitković Maja             VIH OK Vihor                    17:36 
    4 Franc Vera                 KAP OK Kapela                   18:21 

OPEN  (9)            1.7 km  15 m   12 C     

    1 Labaš Predrag              IME OK Ivan Merz                13:23 
    2 Putniković Branimir        KAP OK Kapela                   15:18 
    3 Rako Jure                  VIH OK Vihor                    15:40 
    4 Rak Vida                   VAR OK Varaždin                 15:41 
    5 Miovec Vladimir            JEL OK Jelen                    16:26 
    6 Anadolac Filip             IME OK Ivan Merz                19:02 
    7 Zagrajski Fran             VAR OK Varaždin                 25:08 
    8 Krejči Martina             KAP OK Kapela                   27:39 
    9 Miovec Ivan                JEL OK Jelen                    37:36 

Startna lista – prva trka – sprint PH KH3

OKB DA Sprint PH KH 3 pet 3.5.2019. 14:00
Start list created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

      Chip Name                 Club                     Start 

M21  (11)         3.7 km  25 m   25 C    

           Đipalo Bože          Ind Individuals/No       11:02
   7910421 Horvat Lobel         MAK OK Maksimir          11:03 
    232277 Draušnik Ivan        BJE OK Bjelovar          11:04 
   8221221 Razum Matija         JAP OK Japetic           11:05 
           Vacant               Vacant                   11:06 
   8079783 Varnica Tomislav     VIH OK Vihor             11:07 
    446317 Košćica Miran        JEL OK Jelen             11:08 
   7210949 Gadžić Dražen        KAP OK Kapela            11:09 
    500739 Jelić Ivor           KAP OK Kapela            11:10 
    222403 Turkalj Marijan      VIH OK Vihor             11:11 
           Vacant               Vacant                   11:12 

Ž21  (8)          3.1 km  20 m   19 C    

   1403140 Pavić Mirja          JAP OK Japetic           11:18 
           Vacant               Vacant                   11:19 
    889172 Štambuk Iva          IME OK Ivan Merz         11:20 
           Vacant               Vacant                   11:21 
   7600000 Jandrečić Nola       JAP OK Japetic           11:22 
    552005 Vukmanovic Vinka     KAP OK Kapela            11:23 
   2061228 Tišljar Ana          ORI OK Orion             11:24 
    222410 Batinović Ana        VIH OK Vihor             11:25 

M12  (8)          1.7 km  15 m   12 C    

    236873 Gojmerac Luka        IME OK Ivan Merz         11:18 
           Vacant               Vacant                   11:19 
   2128477 Meštrović Martin     KAP OK Kapela            11:20 
           Vacant               Vacant                   11:21 
   2117408 Lah Mario            VAR OK Varaždin          11:22 
    406741 Nikolić Matko        VIH OK Vihor             11:23 
    422981 Anadolac Adam        IME OK Ivan Merz         11:24 
           Vacant               Vacant                   11:25 

M16  (7)          1.9 km  15 m   14 C    

    237599 Kuzmanić Borna       JAP OK Japetic           11:46
    222408 Smital Mika          VIH OK Vihor             11:47 
   1422007 Strmečki Vibor       MAK OK Maksimir          11:48 
           Vacant               Vacant                   11:49 
    337631 Tišljar Mirko        ORI OK Orion             11:50 
   2118091 Vodopija Dario       KAP OK Kapela            11:51 
   2141169 Milković Patrick     JAP OK Japetic           11:52 

M20  (10)         3.2 km  20 m   16 C    

   1289347 Kukec Jura           VIH OK Vihor             11:43 
    222420 Smital Tomo          VIH OK Vihor             11:44 
   2113340 Pasquino Ivan        VAR OK Varaždin          11:45 
           Vacant               Vacant                   11:46 
   8135002 Gobec Jan            VIH OK Vihor             11:47 
    237598 Verović Kristijan    JAP OK Japetic           11:48 
    893848 Težak Karlo          VIH OK Vihor             11:49 
    222402 Kodba Vid            VIH OK Vihor             11:50 
    222415 Kolarek Noa          VIH OK Vihor             11:51 
    222404 Kodba Tin            VIH OK Vihor             11:52 

M35  (14)         3.3 km  20 m   18 C    

    500458 Salopek Tihomir      RIS OK Ris Delnice       11:04 
           Vacant               Vacant                   11:05 
   7820618 Delić Petar          MAK OK Maksimir          11:06 
           Vacant               Vacant                   11:07 
    750723 Ocvirk Edi           JAP OK Japetic           11:08 
   1782000 Hainž Miroslav       IME OK Ivan Merz         11:09 
   7211185 Bublić Ivan          KAP OK Kapela            11:10 
   8232323 Budi Franjo          JAP OK Japetic           11:11 
   2087742 Vodopija Goran       KAP OK Kapela            11:12 
    222413 Rako Duje            VIH OK Vihor             11:13 
   2113388 Lah Siniša           VAR OK Varaždin          11:14 
   2088246 Meštrović Tomislav   KAP OK Kapela            11:15 
   2113424 Kosić Luka           JAP OK Japetic           11:16 
   8250869 Orehoci Robert       BJE OK Bjelovar          11:17 

M45  (15)         2.8 km  30 m   17 C    

   1001629 Kuzmin Igor          Ind Individuals/No       11:13 
   7889999 Strmečki Petar       MAK OK Maksimir          11:14 
           Vacant               Vacant                   11:15 
    720210 Vukmanović Mladen    KAP OK Kapela            11:16 
           Vacant               Vacant                   11:17 
           Truhlaž Miodrag      SOV OK Sova              11:18 
   2111098 Tišljar Ivo          ORI OK Orion             11:19 
   8280273 Pavlin Domagoj       VIH OK Vihor             11:20 
   2128494 Tonkovic Zdravko     KAP OK Kapela            11:21 
   1401011 Trivunović Vladimir  SOV OK Sova              11:22 
    206436 Gojmerac Tomislav    IME OK Ivan Merz         11:23 
   2133029 Dasović Hrvoje       KAP OK Kapela            11:24 
    893829 Delgado Francisco    VIH OK Vihor             11:25 
   1968521 Priher Miroslav      IME OK Ivan Merz         11:26 
   2123970 Špoljar Krešo        KAP OK Kapela            11:27 

M55  (7)          2.1 km  15 m   14 C    

   7040662 Horvat Saša          MAK OK Maksimir          11:03 
           Vacant               Vacant                   11:04 
   7111959 Štambuk Dario        IME OK Ivan Merz         11:05 
           Vacant               Vacant                   11:06 
    505905 Jelić Mladen         KAP OK Kapela            11:07 
    546169 Matijašić Josip      VIH OK Vihor             11:08 
    893828 Raškaj Darko         KAP OK Kapela            11:09 

Ž12  (5)          1.5 km  20 m   11 C    

   2133024 Hercigonja Lucija    KAP OK Kapela            11:27 
           Vacant               Vacant                   11:28 
   2123983 Ogorelec Anja Vita   KAP OK Kapela            11:29 
           Vacant               Vacant                   11:30 
    222412 Rako Paola           VIH OK Vihor             11:31 

Ž16  (11)         1.9 km  20 m   14 C    

   8445444 Salopek Dorja        RIS OK Ris Delnice       11:42 
      5768 Štambuk Zdenka Petra IME OK Ivan Merz         11:43 
           Vacant               Vacant                   11:44 
   2113348 Vidaković Majda      KAP OK Kapela            11:45 
           Vacant               Vacant                   11:46 
    236860 Gojmerac Jelena      IME OK Ivan Merz         11:47 
   2113332 Kovač Wanda          KAP OK Kapela            11:48 
   2127101 Nikolić Marta        VIH OK Vihor             11:49 
   2132926 Drobić Melissa       KAP OK Kapela            11:50 
      5729 Štambuk Lucija Marij IME OK Ivan Merz         11:51 
   2133352 Dasović Petra        KAP OK Kapela            11:52 

Ž20  (6)          3.0 km  25 m   17 C    

   8231003 Pavlin Paula         VIH OK Vihor             11:26 
           Vacant               Vacant                   11:27 
    206442 Gojmerac Lucija      IME OK Ivan Merz         11:28 
           Vacant               Vacant                   11:29 
   1717177 Srebačić Ana         IME OK Ivan Merz         11:30 
   1515155 Kermek Dora          IME OK Ivan Merz         11:31 

Ž35  (14)         2.7 km  25 m   16 C    

   2105097 Bergant Vidaković Sa KAP OK Kapela            11:28 
           Vacant               Vacant                   11:29 
    700027 Ocvirk Eva           JAP OK Japetic           11:30 
   2067893 Kušt Maja            VIH OK Vihor             11:31 
   2113384 Glagolić Saša        KAP OK Kapela            11:32 
   8220267 Van De Riet Dunja    MAK OK Maksimir          11:33 
   1931982 Kopjar Marina        IME OK Ivan Merz         11:34 
   2133012 Krkić Drobić Aida    KAP OK Kapela            11:35 
   1420785 Popović Budi Daniela JAP OK Japetic           11:36 
   2067883 Stipić Bernardica    VIH OK Vihor             11:37 
   2120666 Berženji Sanda       KAP OK Kapela            11:38 
    222401 Tatić Iva            VIH OK Vihor             11:39 
           Vacant               Vacant                   11:40 
    893826 Krš Sanja            VIH OK Vihor             11:41 

Ž45  (14)         1.9 km  15 m   14 C    

   1261971 Jakšić Mirka         MAK OK Maksimir          11:32 
           Vacant               Vacant                   11:33 
    237600 Kuzmanić Ivana       JAP OK Japetic           11:34 
           Vacant               Vacant                   11:35 
   7672905 Kraintz Evelyn       MAK OK Maksimir          11:36 
    406740 Nikolić Bojana       VIH OK Vihor             11:37 
   1414144 Zadravec Kermek Seni IME OK Ivan Merz         11:38 
    888973 Horvat Mirjana       MAK OK Maksimir          11:39 
   2123976 Gradečak Galović Mar KAP OK Kapela            11:40 
   7680305 Kabalin Borenić Višn MAK OK Maksimir          11:41 
   1919197 Srebačić Davorka     IME OK Ivan Merz         11:42 
    237593 Baburek Gabrijela    JAP OK Japetic           11:43 
   1416414 Holenda Karmen       VAR OK Varaždin          11:44 
    237596 Govedarica Zvjezdana JAP OK Japetic           11:45 

Ž55  (6)          1.8 km  15 m   13 C    

    636977 Cvitković Maja       VIH OK Vihor             11:11 
           Vacant               Vacant                   11:12 
   2109704 Franc Vera           KAP OK Kapela            11:13 
           Vacant               Vacant                   11:14 
   2125773 Ebenspanger Emilija  KAP OK Kapela            11:15 
    237595 Fabek Branka         JAP OK Japetic           11:16 

OPEN  (9)         1.7 km  15 m   12 C    

   2113447 Zagrajski Fran       VAR OK Varaždin          11:33 
    422982 Anadolac Filip       IME OK Ivan Merz         11:34 
    222417 Rako Jure            VIH OK Vihor             11:35 
           Miovec Ivan          JEL OK Jelen             11:36 
   1999219 Labaš Predrag        IME OK Ivan Merz         11:37 
           Miovec Vladimir      JEL OK Jelen             11:38 
   2113448 Rak Vida             VAR OK Varaždin          11:39 
           Vacant               Vacant                   11:40 
           Vacant               Vacant                   11:41 

Poziv za Daruvar sprint 2019

OK Bjelovar
ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR
i
SPORTSKA ZAJEDNICA GRADA DARUVARA
Sportska zajednica Grada Daruvara

POZIVAJU VAS NA ORIJENTACIJSKO NATJECANJE

DARUVAR SPRINT 2019

povodom Dana Grada Daruvara

DATUM ODRŽAVANJA: 4. svibnja 2019. (subota)
ORGANIZATOR: Orijentacijski klub Bjelovar u partnerstvu sa Sportskom zajednicom Grada Daruvara
VRSTA NATJECANJA: Orijentacijsko trčanje – SPRINT
GLAVNI ORGANIZATOR: Željko Belaj
POSTAVLJAČ STAZA: Vedran Bijelić
KONTROLOR: Damir Klobučarić
PERFORIRANJE: SPORTident (najam SI-čipa = 10,00 kn)
UPLATE STARTNINE: u gotovini na dan natjecanja ili na IBAN: HR6924020061100007692
PRIJAVE: zaključno do PONEDJELJKA, 29. travnja 2019. na www.orienteeringonline.net
NAKNADNE PRIJAVE I IZMJENE: moguće su do 10:00 sati na dan natjecanja ako ima slobodnih startnih mjesta uz doplatu 20,00 kuna.
PRIJEVOZ: vlastiti – obavijest o mjestu parkiranja i opis puta biti će objavljena u biltenu broj 1
SMJEŠTAJ: Nije organiziran, dodatne informacije na www.visitdaruvar.hr
IZVLAČENJE STARTNIH LISTA: srijeda, 1. svibnja 2019. u 19:00 sati u prostorijama OK Bjelovar
INFORMACIJE: web: www.okb.hr
e-mail: okb(at)okb.hr
mobitel: 098 988 4098

PRVA UTRKA – PRVENSTVO HRVATSKE U SPRINTU
i SPRINT KUP HRVATSKE 3

KARTA: Julijev park (travanj 2019.), M=1:4000 (nova karta!)
CILJNI PROSTOR: obavijest o ciljnom prostoru biti će objavljena u biltenu broj 1
PRVI START: 11:00 sati
UDALJENOST DO STARTA: biti će objavljena u biltenu broj 1
PROGLAŠENJE: 13:00 sati
NAGRADE: medalje i prigodne nagrade za prva tri mjesta u svim kategorijama, pismeno priznanje na zahtjev
KATEGORIJE: M21, Ž21, M55, M45, M35, M20, M16, M12, Ž55, Ž45, Ž35, Ž20, Ž16, Ž12, OTVORENA
STARTNINA: 35,00 kn za seniore i starije; 25,00 kn za juniore i mlađe; 20,00 kn za otvorenu kategoriju

DRUGA UTRKA – SPRINT KUP HRVATSKE 4

KARTA: Rimska šuma (travanj 2019.), M=1:4000 (nova karta!)
CILJNI PROSTOR: obavijest o ciljnom prostoru biti će objavljena u biltenu broj 1
PRVI START: 16:00 sati
UDALJENOST DO STARTA: biti će objavljena u biltenu broj 1
PROGLAŠENJE: 18:00 sati
NAGRADE: medalje za prva tri mjesta u svim kategorijama
KATEGORIJE: M21, Ž21, M55, M45, M35, M20, M16, M12, Ž55, Ž45, Ž35, Ž20, Ž16, Ž12, OTVORENA
STARTNINA: 35,00 kn za seniore i starije; 25,00 kn za juniore i mlađe; 20,00 kn za otvorenu kategoriju
Svojom prijavom natjecatelji su suglasni da se natječu na osobnu odgovornost, da budu snimani i fotografirani te da se foto i video materijali mogu koristiti u javnim glasilima u svrhu izvještavanja i u promotivne svrhe.
Poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
DONATORI:
Daruvarske toplice Turistička zajednica Daruvar-Papuk Pivovara Daruvar
Specijalna bolnica za
medicinsku rehabilitaciju
Turistička zajednica
Daruvar-Papuk
Pivovara Daruvar

Sretni broj 13

U nedjelju je u organizaciji OK Brežice u istoimenom slovenskom gradu, a u sklopu slovenskog državnog prvenstva održano i PH u MIX štafeti. OKB je nastupio samo sa jednom ekipom u najjačoj MŽ21 kategoriji i u jakoj konkurenciji osvojio naslov prvaka Hrvatske, a ukupno i treće mjesto!

Kako je vrijeme prije starta bilo varljivo i kišovito, dosta se diskutiralo o odabiru prikladne obuće, a Robi je srećom nakon kraće krize shvatio da je ipak ponio ‘opremu’ za zagrijavanje 🙂 . Da bi stvar bila bolja, tek na pola puta do trka mi je Robi rekao da je trka ujedno i naše PH. Hrkljuš. Srećom, Petra je bila tu da me skulira na vrijeme 🙂

Iako su staze za naše prilike bile relativno dugačke, zbog ravnog terena i dinamičnih staza odvijala se prava drama. Organizator je odradio vrhunski posao, i skoro nije bilo dvije identične staze, te se tražila maksimalna koncentracija tokom cijele trke. Puno grananja jamčilo je dinamiku i neizvjesnost do samog kraja. Prvu izmjenu sam otrčao uz minimalne greške i Tonki predao oko 30 sekundi prednosti pred Kapelom. Olga i ona su vodile pravu bitku tokom cijele trke, i Robiju je ostalo svega 1 sekunda prednosti u zadnjoj izmjeni, koju je za Kapelu trčao Špiro. Srećom, Robi nas je poštedio kidanja živaca i na prolaznoj kontroli je imao dovoljno prednosti da rutinski privede posao kraju i klubu donese još jedan naslov prvaka 🙂 .

A zašto sretan broj 13? Pa jer je to (naravno) bio broj naše štafete 🙂

Trčao, pisao i skupio fotke: Vedran

MTBO PH Bukovec

U subotu 5. svibnja u organizaciji OK Međimurje održana je jedina ovogodišnja domaća orijentacijska MTB utrka – OK Međimurje MTB Orienteering, ujedno i Prvenstvo Hrvatske na duge staze.

Na novoj karti Bukovec, po svježe natopljenom terenu, među tridesetak natjecatelja iz Hrvatske, Mađarske i Slovenije nastupilo je i troje članova OK Bjelovar: Goran Iličić koji je osvojio 1. mjesto u Open kategoriji, Alida Sokolović, 2. mjesto u W21 Short kategoriji i Slobodan Sokolović koji je bio 3. na PH u M45 kategoriji.

  • Alida na putu do starta

Rezultate i prolazna vremena možete pogledati na orienteeringonline.net, a nekoliko fotografija u našoj o-galeriji.

Antonija Orlić prvakinja Hrvatske u sprintu

Proteklog vikenda (17. i 18. ožujka) održana su orijentacijska natjecanja u sklopu tradicionalnog „Slavonija i Baranja opena“, u izvrsnoj organizaciji Orijentacijskog kluba „Sova“ iz Belog Manastira. OK Bjelovar bio je zastupljen s petero članova, od kojih su troje osvojili medalje.

Prvog dana održano je u Donjem Miholjcu prvenstvo Hrvatske u sprintu. Prvakinja Hrvatske u kategoriji seniorki (Ž21) je Antonija Orlić, članica OK Bjelovar. Treba napomenuti da je Antonija samo tjedan dana ranije postigla hrvatski rekord u ultramaratonu, istrčavši 134710 metara za 12 sati! Srebrnu medalju osvojio je Robert Orehoci u kategoriji mlađih veterana (M35), a nastupili su još Siniša Muhtić (10. u M21), Ivan Draušnik (9. u M35) i Željko Belaj (10. u M50).

Istog dana popodne održana je u Našicama druga sprint utrka koja se boduje za Sprint kup Hrvatske. Pobjednica u kategoriji Ž21 ponovo je bila Antonija Orlić, a Robert Orehoci bio je 3. u M35. Ostali članovi postigli su sljedeće rezultate: Ivan Draušnik (7. u M35), Siniša Muhtić (8. u M21) i Željko Belaj (10. u M50).

Drugog dana održan je na Našičkoj Planini CBC ORIENT CUP III, utrka na srednjim stazama koja se boduje za Kup Hrvatske, a dio je projekta prekogranične suradnje Mađarske i Hrvatske. Od članova OK Bjelovar najbolji rezultat postigao je Željko Belaj osvojivši 2. mjesto u kategoriji M65, dok su ostali postigli sljedeće rezultate: Antonija Orlić (4. u Ž21A), Robert Orehoci (9. u M35), Siniša Muhtić (13. u M21A) i Ivan Draušnik (14. u M35).

  • Antonija Orlić, Ž21, PH u sprintu, 1. mjesto

U natjecanju je sudjelovalo 159 natjecatelja iz Hrvatske, Mađarske, Slovenije i Srbije. Kompletni rezultati objavljeni su na www.orienteeringonline.net.

Selnica MTBO PH

OK Međimurje organizirao je MTBO Prvenstvo Hrvatske na duge staze koje je po lijepom vremenu održano u nedjelju 30.04.2017. u Selnici, a na kojemu je nastupilo i petero članova OK Bjelovar: Alida Sokolović (1. mjesto u W-B kategoriji), Petar Perica (3. mjesto u M-B kategoriji), Slobodan Sokolović (3. mjesto u M45 kategoriji/ 2. mjesto u PH), Goran Iličić (1. mjesto u OPEN kategoriji) i Mladen Perica koji je nakon puknuća mjenjača i gume, zamijenio bicikl i završio trku, ali nažalost ostalo bez medalje. Nastupilo je 34 natjecatelja iz Rusije, Slovenije i Hrvatske.

Fotografije pogledajte u galeriji, a rezultate na OrienteeringOnline.

OKB štafeta druga na SŠPH

Štafeta OK Bjelovar srebrna na Prvenstvu Hrvatske

U subotu, 17. listopada, u organizaciji OK Dr. Ivan Merz, održano je u Zagrebu Prvenstvo Hrvatske u sprint štafeti.

U seniorskoj kategoriji nastupile su 22 tročlane štafete iz svih hrvatskih orijentacijskih klubova, a prva ekipa OK Bjelovar u sastavu Tihomir Despetović, Antonija Orlić i Robert Orehoci osvojila je izvrsno drugo mjesto i srebrnu medalju, odmah iza ekipe OK Japetić iz Samobora, a ispred ekipe domaćina OK Merz.

Za OK Bjelovar nastupila je i druga ekipa u sastavu Željka Krupka, Nikolina Šantić i Željko Belaj.

Više informacija potražite na www.ok-merz.hr!