13. BJ Open – startna lista

13. Bjelovar Open čet 28.9.2017. 8:51
Start list created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Chip     Name                      Club                    Start

M21A  (17)         4.5 km  135 m   15 C    

    888974 Vjeran Horvat             MAK OK Maksimir          12:00 
   8221221 Matija Razum              JAP OK Japetić           14:00 
   7207151 Luka Filetin              KAP OK Kapela            16:00 
   7622357 Ivan Šeperić-Grdiša       JEL OK Jelen             18:00 
   8333335 Dominik Kirin             JAP OK Japetić           20:00 
    888973 Lobel Horvat              MAK OK Maksimir          22:00 
   8079783 Tomislav Varnica          VIH OK Vihor             24:00 
    300745 Davor Čapeta              KAP OK Kapela            26:00 
    219388 Mijat Perić               JEL OK Jelen             28:00 
   7777733 Frane Marković            JAP OK Japetić           30:00 
    500459 Matjaž Štanfel            SOV OK Sova              32:00 
    899007 Vedran Berković           KAP OK Kapela            34:00 
    585858 Damir Gobec               VIH OK Vihor             36:00 
   2113424 Luka Kosić                JAP OK Japetić           38:00 
    439230 Vladimir Spasić           KAP OK Kapela            40:00 
   1401001 Luka Ivković              SOV OK Sova              42:00 
           Vacant                    Vakant                   44:00 

Ž21A  (4)          3.2 km  100 m   13 C    

   1403140 Mirja Pavić               JAP OK Japetić           25:00 
           Vacant                    Vakant                   27:00 
   7300413 Urša Tomažin              AZI OK Azimut            29:00 
    552005 Vinka Vukmanović          KAP OK Kapela            31:00 

M21B  (18)         2.4 km  100 m   11 C    

    895099 Vedran Bijelić            IND Individuals/No Club   3:00 
    439114 Krunoslav Peh             KAP OK Kapela             5:00 
   1420752 Domagoj Šantić            BJE OK Bjelovar           7:00 
    446318 Matija Puhek              JEL OK Jelen              9:00 
   2111491 Dražen Tutić              VIH OK Vihor             11:00 
    232271 Mihael Grgić              BJE OK Bjelovar          13:00 
           Ivo Anđelić               IND Individuals/No Club  15:00 
    219395 Dalibor Stankovski        JEL OK Jelen             17:00 
    337657 Franko Bajlo              KAP OK Kapela            19:00 
    232272 Matej Drmanović           BJE OK Bjelovar          21:00 
   7778000 Domagoj Pavlin            VIH OK Vihor             23:00 
    888975 Robert Kaniški            MAK OK Maksimir          25:00 
    247225 Domagoj Malovic           KAP OK Kapela            27:00 
   1817161 Petar Perica              BJE OK Bjelovar          29:00 
    500739 Ivor Jelić                KAP OK Kapela            31:00 
    446316 Daniel Fabijanić          JEL OK Jelen             33:00 
    337656 Dražen Gadžić             KAP OK Kapela            35:00 
           Vacant                    Vakant                   37:00 

Ž21B  (9)          1.9 km  95 m   9 C      

   1931982 Marina Kopjar             IME OK Ivan Merz         38:00 
   7770730 Ivana Ulrich Cvenić       KAP OK Kapela            40:00 
   1401005 Sara Ivković              SOV OK Sova              42:00 
   7600000 Nola Jandrečić            JAP OK Japetić           44:00 
    245249 Tajana Holjevac-Gagulić   MAK OK Maksimir          46:00 
    893809 Ivana Težak               VIH OK Vihor             48:00 
   2105097 Sandra Bergant Vidakovic  KAP OK Kapela            50:00 
           Vacant                    Vakant                   52:00 
   2088253 Petra Plevnik             KAP OK Kapela            54:00 

M65  (4)           1.7 km  70 m   8 C      

    406701 Ivan Pongrac              JAP OK Japetić           22:00 
           Vacant                    Vakant                   24:00 
    236882 Radovan Čepelak           MAK OK Maksimir          26:00 
    332977 Čedomil Gros              SLJ OK Sljeme            28:00 

M55  (5)           2.3 km  90 m   10 C     

    893813 Nenad Lovrec              VIH OK Vihor             39:00 
    505905 Mladen Jelić              KAP OK Kapela            41:00 
    232284 Mladen Perica             BJE OK Bjelovar          43:00 
    236872 Saša Horvat               MAK OK Maksimir          45:00 
           Vacant                    Vakant                   47:00 

M45  (10)          2.2 km  100 m   10 C    

   1110007 Andrej Smerke             MAK OK Maksimir           2:00 
   1401011 Vladimir Trivunović       SOV OK Sova               4:00 
   7630314 Darko Merunka             MAK OK Maksimir           6:00 
    421655 Krešo Špoljar             KAP OK Kapela             8:00 
   1515155 Miroslav Priher           IME OK Ivan Merz         10:00 
    300743 Bojan Vukelić             MAK OK Maksimir          12:00 
    720210 Mladen Vukmanović         KAP OK Kapela            14:00 
    236879 Petar Strmečki            MAK OK Maksimir          16:00 
   7777600 Ivan Ivo Penić            KAP OK Kapela            18:00 
           Vacant                    Vakant                   20:00 

Ž45  (14)          2.3 km  90 m   10 C     

    247360 Mladenka Čuljak Gross     KAP OK Kapela            49:00 
   7474605 Daliborka Pavlin          VIH OK Vihor             51:00 
   2109704 Vera Franc                KAP OK Kapela            53:00 
    251688 Evelyn Kraintz            MAK OK Maksimir          55:00 
    893814 Darinka Lovrec            VIH OK Vihor             57:00 
    888972 Višnja Kabalin Borenić    MAK OK Maksimir          59:00 
    237593 Branka Fabek              JAP OK Japetić         1:01:00 
    247389 Emilija Ebenspanger       KAP OK Kapela          1:03:00 
    236886 Željka Vendler Čepelak    MAK OK Maksimir        1:05:00 
    636977 Maja Cvitković            VIH OK Vihor           1:07:00 
   2109710 Beata Adrianna Glinska    KAP OK Kapela          1:09:00 
    237596 Ivana Kuzmanić            JAP OK Japetić         1:11:00 
    247099 Srebrenka Vuk             KAP OK Kapela          1:13:00 
           Vacant                    Vakant                 1:15:00 

M35  (9)          3.4 km  120 m   13 C    

   7001122 Tomislav Kaniški          MAK OK Maksimir           3:00 
   2088246 Tomislav Meštrović        KAP OK Kapela             5:00 
    700770 Željko Koščak             MEĐ OK Međimurje          7:00 
   7032222 Branimir Pongrac          JAP OK Japetić            9:00 
    535353 Petar Delić               MAK OK Maksimir          11:00 
   2087742 Goran Vodopija            KAP OK Kapela            13:00 
   8250869 Robert Orehoci            BJE OK Bjelovar          15:00 
    770914 Franjo Budi               JAP OK Japetić           17:00 
   7207785 Ivan Gverić               KAP OK Kapela            19:00 

Ž35  (11)          2.2 km  100 m   10 C    

   2067893 Maja Kušt                 VIH OK Vihor             30:00 
   1420785 Daniela Popović Budi      JAP OK Japetić           32:00 
    700021 Ivana Gobec               VIH OK Vihor             34:00 
   7508272 Ana Mandić                KAP OK Kapela            36:00 
    236862 Mirka Jakšić              MAK OK Maksimir          38:00 
    222404 Magdalena Čečura          VIH OK Vihor             40:00 
   2078587 Slađana Lučić             KAP OK Kapela            42:00 
   2067883 Bernardica Stipic         VIH OK Vihor             44:00 
           Vacant                    Vakant                   46:00 
   1420813 Nikolina Šantić           BJE OK Bjelovar          48:00 
    210121 Fabiana Cini              MAK OK Maksimir          50:00 

M20  (5)           3.6 km  110 m   13 C    

    999505 Filip Cvetković           JAP OK Japetić           52:00 
    893808 Karlo Težak               VIH OK Vihor             54:00 
    428003 Kristijan Verović         JAP OK Japetić           56:00 
           Vacant                    Vakant                   58:00 
    237598 Roko Puharić              JAP OK Japetić         1:00:00 

Ž20  (4)           2.6 km  105 m   11 C    

   2069559 Ana Tišljar               ORI OK Orion           1:02:00 
    893815 Iva Lovrec                VIH OK Vihor           1:04:00 
           Vacant                    Vakant                 1:06:00 
    893830 Dora Težak                VIH OK Vihor           1:08:00 

M16  (5)           2.2 km  80 m   11 C     

   8135002 Jan Gobec                 VIH OK Vihor           1:10:00 
    406861 Vid Kodba                 VIH OK Vihor           1:12:00 
   1289347 Jura Kukec                VIH OK Vihor           1:14:00 
    222409 Tin Kodba                 VIH OK Vihor           1:16:00 
           Vacant                    Vakant                 1:18:00 

Ž16  (2)           1.9 km  95 m   9 C      

   8231003 Paula Pavlin              VIH OK Vihor             34:00 
   2113425 Jelena Lesjak             JAP OK Japetić           36:00 

M14  (3)           1.7 km  60 m   9 C      

    237599 Zvonimir Guliš            JAP OK Japetić           49:00 
           Vacant                    Vakant                   51:00 
   2113341 Bruno Vodopija            VAR OK Varaždin          53:00 

Ž14  (6)           1.5 km  55 m   8 C      

    300742 Lorena Orešković          MAK OK Maksimir          37:00 
   2105108 Olga Jerković Perić       KAP OK Kapela            39:00 
    210125 Helena Omerčić            MAK OK Maksimir          41:00 
   1401007 Ana Balaban               SOV OK Sova              43:00 
    701122 Laura Kaniški             MAK OK Maksimir          45:00 
           Vacant                    Vakant                   47:00 

M12  (7)           1.5 km  55 m   8 C      

    406735 Juraj Vukelić             MAK OK Maksimir           2:00 
    237600 David Skopljak            JAP OK Japetić            4:00 
    888971 Matej Čović               MAK OK Maksimir           6:00 
    237595 Borna Kuzmanić            JAP OK Japetić            8:00 
    435468 Vibor Strmečki            MAK OK Maksimir          10:00 
           Vacant                    Vakant                   12:00 
    210120 Alan Omerčić              MAK OK Maksimir          14:00 

Ž12  (9)           1.5 km  55 m   8 C      

   1401010 Iva Balaban               SOV OK Sova              16:00 
   2061276 Dora Vukelić              MAK OK Maksimir          18:00 
   2115782 Mirta Hodak               VIH OK Vihor             20:00 
   1401004 Ema Mihaljević            SOV OK Sova              22:00 
   2113348 Majda Vidaković           KAP OK Kapela            24:00 
    435413 Hanna Fejzić              MAK OK Maksimir          26:00 
    222406 Magdalena Težak           VIH OK Vihor             28:00 
   2113339 Ema Potrebica             VAR OK Varaždin          30:00 
           Vacant                    Vakant                   32:00 

OPEN  (17)         1.5 km  55 m   8 C      

    222403 Janko Hodak               VIH OK Vihor              3:00 
    406740 Bojana Nikolić            IND Individuals/No Club   5:00 
    345956 Marta Tkalec              MEĐ OK Međimurje          7:00 
   2113338 Ozren Pevec               VAR OK Varaždin           9:00 
   2111489 Martina Tutić             VIH OK Vihor             11:00 
    232278 Goran Iličić              BJE OK Bjelovar          13:00 
   1414144 Predrag Labaš             IME OK Ivan Merz         15:00 
    236856 Mirjana Horvat            MAK OK Maksimir          17:00 
   2113449 Dora Rodeš                VAR OK Varaždin          19:00 
           Asmir Mašić               MAK OK Maksimir          21:00 
           Filip Ščrbak              IND Individuals/No Club  23:00 
    232277 Zlatko Pečar              BJE OK Bjelovar          25:00 
   1401008 Nastasia Melmajer         SOV OK Sova              27:00 
   2117408 Mario Lah                 VAR OK Varaždin          29:00 
   2113448 Sara Vugrek               VAR OK Varaždin          31:00 
           Vacant                    Vakant                   35:00 
    345957 Jakov Tkalec              MEĐ OK Međimurje       1:01:00 

13. BJ Open – karakteristike staza

13. BJELOVAR OPEN
Kategorija Duljina Uspon Br. kontrola
M21A 4.5 km 135 m 15 kt
Ž21A 3.2 km 100 m 13 kt
M65 1.7 km 70 m 8 kt
M55 2.3 km 90 m 10 kt
M45 2.2 km 100 m 10 kt
M35 3.4 km 120 m 13 kt
M21B 2.4 km 100 m 11 kt
M20 3.6 km 110 m 13 kt
M16 2.2 km 80 m 11 kt
M14 1.7 km 60 m 9 kt
M12 1.5 km 55 m 8 kt
Ž45 2.3 km 90 m 10 kt
Ž35 2.2 km 100 m 10 kt
Ž21B 1.9 km 95 m 9 kt
Ž20 2.6 km 105 m 11 kt
Ž16 1.9 km 95 m 9 kt
Ž14 1.5 km 55 m 8 kt
Ž12 1.5 km 55 m 8 kt
OPEN 1.5 km 55 m 8 kt
Udaljenost do starta je 1500 m.
World Orienteering Day

WOD dječja orijentacijska utrka Borik 2017


POZIV
NA DJEČJU ORIJENTACIJSKU UTRKU
POVODOM SVJETSKOG ORIJENTACIJSKOG DANA

BORIK 2017

ORGANIZATORI: ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR i DRUŠTVO NAŠA DJECA BJELOVAR uz potporu GRADA BJELOVARA
DATUM ODRŽAVANJA: 24. svibnja 2017. (srijeda)
MJESTO OKUPLJANJA: Park Borik (besplatno parkiranje moguće u ulici M.Gupca)
VRIJEME ODRŽAVANJA: 11-13 sati (svi koji dođu u naznačeno vrijeme moći će startati odmah nakon prijave na startnom mjestu)
KATEGORIJE: djevojčice i dječaci predškolskog uzrasta (uz pratnju starijih osoba) te učenice i učenici 1.-4. razreda osnovne škole (samostalno, u parovima ili uz pratnju starijih osoba)
NAGRADE: Svi natjecatelji koji završe utrku dobivaju medalju i prigodni dar. Orijentacijska karta natjecateljima ostaje za uspomenu ili ponovno korištenje!
VRIJEME SE NE MJERI I NEMA STARTNINE!
NAPOMENE: Sve potrebne upute bit će objavljene na startnom mjestu;
Natjecanje će se održati neovisno o vremenskim prilikama pa molimo roditelje da djecu opreme odgovarajućom odjećom, obućom i napitcima.
PRIJAVE: NAJKASNIJE DO NEDJELJE, 21. SVIBNJA na e-mail okb@okb.hr ili na mob. 098 998 40 98
INFORMACIJE: www.okb.hr ili na mob. 098 998 40 98
Poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
Dobro došli!
Zekina pustolovina

Poziv na dječju orijentacijsku utrku

OK Bjelovar Grb grada Bjelovara Društvo naša djeca Bjelovar

POZIV NA USKRSNU DJEČJU ORIJENTACIJSKU UTRKU

ZEKINA PUSTOLOVINA

Park Borik, Bjelovar, 19.04.2017.

ORGANIZATORI: ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR i DRUŠTVO NAŠA DJECA BJELOVAR uz potporu GRADA BJELOVARA
DATUM ODRŽAVANJA: 19. travnja 2017. (srijeda)
MJESTO OKUPLJANJA: Park Borik (besplatno parkiranje moguće pored groblja Borik)
VRIJEME ODRŽAVANJA: 11-13 sati (svi koji dođu u naznačeno vrijeme moći će startati odmah nakon prijave na startnom mjestu)
KATEGORIJE: djevojčice i dječaci predškolskog uzrasta (uz pratnju starijih osoba) te učenice i učenici 1.-4. razreda osnovne škole (samostalno, u parovima ili uz pratnju starijih osoba)
NAGRADE: Svi natjecatelji koji završe utrku dobivaju medalju i prigodni dar. Orijentacijska karta natjecateljima ostaje za uspomenu ili ponovno korištenje!
VRIJEME SE NE MJERI I NEMA STARTNINE!
NAPOMENE: Sve potrebne upute bit će objavljene na startnom mjestu, a možete ih preuzeti i uz ovaj poziv.
Natjecanje će se održati neovisno o vremenskim prilikama pa molimo roditelje da djecu opreme odgovarajućom odjećom, obućom i napitcima.
PRIJAVE: NAJKASNIJE DO ČETVRTKA, 13. TRAVNJA na e-mail okb@okb.hr ili na mob. 098 998 40 98
INFORMACIJE: www.okb.hr ili na mob. 098 998 40 98
Poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
Upute i obavijesti možete preuzeti ovdje.
Dobro došli!

Dječja orijentacijska utrka – obavijest

Poštovani,

zbog iskazanog velikog interesa za sudjelovanje na dječjoj orijentacijskoj utrci koja će se održati u subotu 24. rujna, Orijentacijski klub Bjelovar uvodi prijave, kako bismo izbjegli slučaj da netko ne može nastupiti zbog popunjenja kvote od 100 natjecatelja po kategoriji.

Stoga vas molimo da najkasnije do srijede, 21. rujna, pošaljete prijavu za natjecatelje koji će sigurno sudjelovati na utrci (neovisno o vremenskim prilikama).

Prijava sadrži: prezime, ime, kategorija, vrtić/škola/individualno, a dostavlja se e-mailom na okb@okb.hr ili na mobitel 098 9984098.

Potvrdu o zaprimljenoj prijavi dobit ćete najkasnije za 24 sata, a sve obavijesti o utrci pratite na klupskom web portalu www.okb.hr!

S poštovanjem,
Željko Belaj, tajnik OKB