15. Bjelovar Open – rezultati

Rezultati i prolazna vremena objavljeni su na servisu OrienteeringOnline, a možete ih pogledati i u nastavku. Fotografije koje je snimila Seida Obarčanin-Bukvić pogledajte u našoj galeriji.

15. BJELOVAR OPEN 28.9.2019. 19:25:23
Overall results

Pos.  Name                        Class  Club     Time 1          Time   Time+  

M21A     (4400m, 135m)
  1.  Razum Matija                M21A   JAP       28:43  (1)    28:43          
  2.  Legac Lino                  M21A   JAP       34:49  (2)    34:49  +06:06  
  3.  Varnica Tomislav            M21A   VIH       40:36  (3)    40:36  +11:53  
  4.  Kaldi Vedran                M21A   KAP       43:07  (4)    43:07  +14:24  
  5.  Gadžić Dražen               M21A   KAP       45:42  (5)    45:42  +16:59  
  6.  Čapeta Davor                M21A   KAP       46:24  (6)    46:24  +17:41  
  7.  Filetin Luka                M21A   KAP       48:16  (7)    48:16  +19:33  
  8.  Šeperić-Grdiša Ivan         M21A   JEL       59:52  (8)    59:52  +31:09  
  9.  Kralj Miroslav              M21A   VIH       66:03  (9)    66:03  +37:20  
      Horvat Lobel                M21A   MAK         dns          disq          
      Atkinson Kelly              M21A   troop8787   dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
W21A     (3400m, 105m)
  1.  Tišljar Ana                 W21A   ORI       38:50  (1)    38:50          
  2.  Orlić Antonija              W21A   BJE       43:47  (2)    43:47  +04:57  
  3.  Jandrečić Nola              W21A   JAP       52:46  (3)    52:46  +13:56  
  4.  Lovrec Iva                  W21A   VIH       54:41  (4)    54:41  +15:51  
  5.  Težak Dora                  W21A   VIH       76:25  (5)    76:25  +37:35  
      Pavić Mirja                 W21A   JAP          mp          disq          
      Vukmanović Vinka            W21A   KAP          mp          disq          
      Štambuk Iva                 W21A   MERZ         mp          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
M12     (1300m, 40m)
  1.  Boban Jakov                 M12    MERZ      17:09  (1)    17:09          
  2.  Meštrović Martin            M12    KAP       18:34  (2)    18:34  +01:25  
  3.  Mance Teo                   M12    VIH       24:32  (3)    24:32  +07:23  
  4.  Oslaković Luka              M12    JEL       26:33  (4)    26:33  +09:24  
  5.  Solenički Gabrijel          M12    JEL       33:17  (5)    33:17  +16:08  
  6.  Anadolac Adam               M12    MERZ      35:27  (6)    35:27  +18:18  
  7.  Nikolić Matko               M12    VIH       40:00  (7)    40:00  +22:51  
      Hodak Janko                 M12    VIH          mp          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
M14     (1700m, 55m)
  1.  Tišljar Mirko               M14    ORI       19:58  (1)    19:58          
  2.  Milković Patrick            M14    JAP       23:55  (2)    23:55  +03:57  
  3.  Strmečki Vibor              M14    MAK       29:49  (3)    29:49  +09:51  
  4.  Kelc Noa                    M14    JEL       41:59  (4)    41:59  +22:01  
  5.  Šiljevinac Gabriel          M14    JEL       64:49  (5)    64:49  +44:51  
      Vukelić Juraj               M14    MAK         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
M16     (2500m, 80m)
  1.  Vodopija Dario              M16    KAP       41:38  (1)    41:38          
--------------------------------------------------------------------------------
M20     (3400m, 100m)
  1.  Gobec Jan                   M20    VIH       29:22  (1)    29:22          
  2.  Kukec Jura                  M20    VIH       32:08  (2)    32:08  +02:46  
  3.  Cindrić Antonio             M20    JEL       51:45  (3)    51:45  +22:23  
  4.  Kocijan Luka                M20    VAR       57:15  (4)    57:15  +27:53  
  5.  Pasquino Ivan               M20    VAR       57:47  (5)    57:47  +28:25  
  6.  Gobec Timo                  M20    VIH       90:27  (6)    90:27  +61:05  
      Verović Kristijan           M20    JAP         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
M21B     (2500m, 70m)
  1.  Jelić Ivor                  M21B   KAP       26:36  (1)    26:36          
  2.  Košćica Miran               M21B   JEL       27:58  (2)    27:58  +01:22  
  3.  Đipalo Bože                 M21B   BJE       34:15  (3)    34:15  +07:39  
  4.  Mesic Matija                M21B   VIH       34:34  (4)    34:34  +07:58  
  5.  Celić Oleg                  M21B   VIH       36:47  (5)    36:47  +10:11  
  6.  Kučinac Matija              M21B   VIH       39:08  (6)    39:08  +12:32  
  7.  Novosel Domagoj             M21B   JEL       40:13  (7)    40:13  +13:37  
  8.  Dervišević Dražen           M21B   VIH       43:27  (8)    43:27  +16:51  
  9.  Jokić Nikica                M21B   VIH       45:22  (9)    45:22  +18:46  
 10.  Putniković Branimir         M21B   KAP       48:39  (10)   48:39  +22:03  
 11.  Kolarek Noa                 M21B   VIH       59:44  (11)   59:44  +33:08  
 12.  Iličić Goran                M21B             65:50  (12)   65:50  +39:14  
 13.  Vidaković Zvonko            M21B   KAP       71:16  (13)   71:16  +44:40  
 14.  Filek Karlo                 M21B   VIH      117:16  (14)  117:16  +90:40  
      Delimar Domagoj             M21B   KAP         dns          disq         
      Kodba Tin                   M21B   VIH         dns          disq
--------------------------------------------------------------------------------
M35     (3700m, 90m)
  1.  Delić Petar                 M35    MAK       29:23  (1)    29:23          
  2.  Vodopija Goran              M35    KAP       30:54  (2)    30:54  +01:31  
  3.  Kaniški Tomislav            M35    MAK       31:05  (3)    31:05  +01:42  
  4.  Orehoci Robert              M35    BJE       31:57  (4)    31:57  +02:34  
  5.  Ocvirk Edi                  M35    JAP       32:17  (5)    32:17  +02:54  
  6.  Spasić Vladimir             M35    KAP       36:23  (6)    36:23  +07:00  
  7.  Suhina Vanja                M35    KAP       37:00  (7)    37:00  +07:37  
  8.  Bublić Ivan                 M35    KAP       38:20  (8)    38:20  +08:57  
  9.  Meštrović Tomislav          M35    KAP       38:53  (9)    38:53  +09:30  
 10.  Van De Riet Gerrit          M35    MAK       38:56  (10)   38:56  +09:33  
 11.  Gverić Ivan                 M35    KAP       40:37  (11)   40:37  +11:14  
 12.  Stankovski Dalibor          M35    JEL       41:35  (12)   41:35  +12:12  
 13.  Novosel Zdravko             M35    JEL       42:58  (13)   42:58  +13:35  
 14.  Surjan Darko                M35    KAP       45:14  (14)   45:14  +15:51  
 15.  Fabijanić Daniel            M35    JEL       45:18  (15)   45:18  +15:55  
 16.  Rihter Goran                M35    KAP       46:46  (16)   46:46  +17:23  
      Šantić Domagoj              M35    BJE          mp          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
M45     (2700m, 85m)
  1.  Gobec Damir                 M45    VIH       22:37  (1)    22:37          
  2.  Miljković Damir             M45    JEL       26:40  (2)    26:40  +04:03  
  3.  Vukmanović Mladen           M45    KAP       32:00  (3)    32:00  +09:23  
  4.  Trivunović Vladimir         M45    SOV       32:35  (4)    32:35  +09:58  
  5.  Tišljar Ivo                 M45    ORI       32:46  (5)    32:46  +10:09  
  6.  Bogović Marijan             M45    JEL       33:38  (6)    33:38  +11:01  
  7.  Strmečki Petar              M45    MAK       34:15  (7)    34:15  +11:38  
  8.  Truhlaž Miodrag             M45    SOV       36:37  (8)    36:37  +14:00  
  9.  Pavlin Domagoj              M45    VIH       42:42  (9)    42:42  +20:05  
 10.  Dasović Hrvoje              M45    KAP       42:56  (10)   42:56  +20:19  
 11.  Horjan Zdenko               M45    VIH       43:08  (11)   43:08  +20:31  
 12.  Špoljar Krešo               M45    KAP       46:46  (12)   46:46  +24:09  
 13.  Tonkovic Zdravko            M45    KAP       65:32  (13)   65:32  +42:55  
      Merunka Darko               M45    MAK         dnf          disq          
      Vukelić Bojan               M45    MAK         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
M55     (2100m, 55m)
  1.  Štambuk Dario               M55    MERZ      23:29  (1)    23:29          
  2.  Gobec Karlo                 M55    VIH       28:09  (2)    28:09  +04:40  
  3.  Horvat Saša                 M55    MAK       29:57  (3)    29:57  +06:28  
  4.  Sopina Slavko               M55              31:45  (4)    31:45  +08:16  
  5.  Jelić Mladen                M55    KAP       38:12  (5)    38:12  +14:43  
  6.  Matijašić Josip             M55    VIH       38:20  (6)    38:20  +14:51  
  7.  Lukačić Ivica               M55              45:32  (7)    45:32  +22:03  
  8.  Mihaljević Nenad            M55    VIH       51:34  (8)    51:34  +28:05  
  9.  Besten Miroslav             M55    JEL       55:36  (9)    55:36  +32:07  
      Raškaj Darko                M55    KAP         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
M65     (1700m, 50m)
  1.  Mesić Ivica                 M65    VIH       25:13  (1)    25:13          
  2.  Ulip Zeljko                 M65    MAK       27:07  (2)    27:07  +01:54  
  3.  Turkalj Milan               M65    MERZ      29:56  (3)    29:56  +04:43  
  4.  Čepelak Radovan             M65    MAK       44:58  (4)    44:58  +19:45  
--------------------------------------------------------------------------------
OPEN     (1700m, 55m)
  1.  Labaš Predrag               OPEN   MERZ      40:00  (1)    40:00          
  2.  Anadolac Filip              OPEN   MERZ      44:50  (2)    44:50  +04:50  
  3.  Hodak Antonija              OPEN   VIH       49:20  (3)    49:20  +09:20  
  4.  Prvonožac Josip             OPEN             60:00  (4)    60:00  +20:00  
  5.  Črep Ivano                  OPEN   JAP       76:10  (5)    76:10  +36:10  
  6.  Derdić Iva                  OPEN   JEL       79:48  (6)    79:48  +39:48  
      Žigić Lara                  OPEN   VIH         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
W12     (1300m, 40m)
  1.  Delić Sara                  W12    JEL       15:29  (1)    15:29          
  2.  Pavić Monika                W12    VIH       18:33  (2)    18:33  +03:04  
  3.  Bajrektarević Luna          W12    VIH       19:31  (3)    19:31  +04:02  
  4.  Rako Paola                  W12    VIH       20:32  (4)    20:32  +05:03  
  5.  Hercigonja Lucija           W12    KAP       21:28  (5)    21:28  +05:59  
  6.  Delić Dora                  W12    JEL       22:42  (6)    22:42  +07:13  
--------------------------------------------------------------------------------
W14     (1500m, 45m)
  1.  Vidaković Majda             W14    KAP       22:44  (1)    22:44          
  2.  Mioković Nina               W14    KAP       29:16  (2)    29:16  +06:32  
  3.  Štambuk Lucija Marijela     W14    MERZ      30:32  (3)    30:32  +07:48  
  4.  Hodak Mirta                 W14    VIH       31:30  (4)    31:30  +08:46  
  5.  Drobić Melissa              W14    KAP       32:18  (5)    32:18  +09:34  
  6.  Gobec Kimi Maria            W14    VIH       33:49  (6)    33:49  +11:05  
  7.  Nikolić Marta               W14    VIH       34:06  (7)    34:06  +11:22  
  8.  Kovač Wanda                 W14    KAP       35:51  (8)    35:51  +13:07  
  9.  Potrebica Ema               W14    VAR       37:48  (9)    37:48  +15:04  
 10.  Dasović Petra               W14    KAP       45:14  (10)   45:14  +22:30  
      Vukelić Dora                W14    MAK         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
W16     (1900m, 60m)
  1.  Štambuk Zdenka Petra        W16    MERZ      25:15  (1)    25:15          
--------------------------------------------------------------------------------
W20     (2900m, 85m)
  1.  Pavlin Paula                W20    VIH       33:07  (1)    33:07          
  2.  Lovrec Mia                  W20    VIH       60:33  (2)    60:33  +27:26  
      Jerković Perić Olga         W20    KAP         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
W21B     (1900m, 60m)
  1.  Fištrek Željka              W21B   KAP       23:55  (1)    23:55          
  2.  Delić Ana                   W21B   JEL       26:00  (2)    26:00  +02:05  
  3.  Baburek Gabrijela           W21B   JAP       26:49  (3)    26:49  +02:54  
  4.  Krkić Drobić Aida           W21B   KAP       28:19  (4)    28:19  +04:24  
  5.  Kolarek Nataša              W21B   VIH       31:27  (5)    31:27  +07:32  
  6.  Bergant Vidaković Sandra    W21B   KAP       33:06  (6)    33:06  +09:11  
  7.  Stanić Suzana               W21B   KAP       33:07  (7)    33:07  +09:12  
  8.  Gerjević Lana               W21B   KAP       33:19  (8)    33:19  +09:24  
  9.  Kos Ines                    W21B   KAP       34:16  (9)    34:16  +10:21  
 10.  Sem Anita                   W21B   VIH       36:11  (10)   36:11  +12:16  
 11.  Jazvić Mioković Marija      W21B   KAP       42:02  (11)   42:02  +18:07  
 12.  Latinger Sandra             W21B   KAP       42:30  (12)   42:30  +18:35  
 13.  Čalić Violeta               W21B   VIH       44:10  (13)   44:10  +20:15  
 14.  Dukić Višnja                W21B   KAP       53:15  (14)   53:15  +29:20  
 15.  Pirija Maja                 W21B   KAP       54:05  (15)   54:05  +30:10  
 16.  Mance Ines                  W21B   VIH       55:40  (16)   55:40  +31:45  
 17.  Čaja Lovorka                W21B   VIH       65:59  (17)   65:59  +42:04  
--------------------------------------------------------------------------------
W35     (3000m, 90m)
  1.  Van De Riet Dunja           W35    MAK       38:21  (1)    38:21          
  2.  Čorko Meštrović Irena       W35    KAP       39:54  (2)    39:54  +01:33  
  3.  Bedeković Tanković Martina  W35    JEL       42:07  (3)    42:07  +03:46  
  4.  Mandić Ana                  W35    KAP       45:27  (4)    45:27  +07:06  
  5.  Šantić Nikolina             W35    BJE       45:47  (5)    45:47  +07:26  
  6.  Cini Fabiana                W35    MAK       47:15  (6)    47:15  +08:54  
  7.  Glagolić Saša               W35    KAP       48:49  (7)    48:49  +10:28  
  8.  Jakšić Mirka                W35    MAK       52:15  (8)    52:15  +13:54  
  9.  Sertić Ivana                W35    KAP       52:22  (9)    52:22  +14:01  
 10.  Berženji Sanda              W35    KAP       57:28  (10)   57:28  +19:07  
 11.  Stipić Bernardica           W35    VIH       63:25  (11)   63:25  +25:04  
 12.  Kušt Maja                   W35    VIH       72:35  (12)   72:35  +34:14  
      Kovaljesko Monika           W35    KAP         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
W45     (2500m, 80m)
  1.  Gobec Ivana                 W45    VIH       25:46  (1)    25:46          
  2.  Kuzmanić Ivana              W45    JAP       31:16  (2)    31:16  +05:30  
  3.  Punek Gobec Neda            W45    VIH       31:57  (3)    31:57  +06:11  
  4.  Glinska Beata Adrianna      W45    KAP       33:43  (4)    33:43  +07:57  
  5.  Miljković Željka            W45    VIH       38:31  (5)    38:31  +12:45  
  6.  Nikolić Bojana              W45    VIH       39:20  (6)    39:20  +13:34  
  7.  Vuk Srebrenka               W45    KAP       39:34  (7)    39:34  +13:48  
  8.  Kabalin Borenić Višnja      W45    MAK       46:21  (8)    46:21  +20:35  
  9.  Lovrec Darinka              W45    VIH       53:40  (9)    53:40  +27:54  
 10.  Kraintz Evelyn              W45    MAK       56:20  (10)   56:20  +30:34  
 11.  Pavić Ana-Marija            W45    VIH       59:47  (11)   59:47  +34:01  
 12.  Horvat Mirjana              W45    MAK       61:31  (12)   61:31  +35:45  
 13.  Gradečak Galović Marija     W45    KAP       82:36  (13)   82:36  +56:50  
      Pavlin Daliborka            W45    VIH         dns          disq          
--------------------------------------------------------------------------------
W55     (1700m, 50m)
  1.  Fabek Branka                W55    JAP       25:22  (1)    25:22          
  2.  Čuljak Gross Mladenka       W55    KAP       25:56  (2)    25:56  +00:34  
  3.  Ebenspanger Emilija         W55    KAP       31:39  (3)    31:39  +06:17  
  4.  Cvitković Maja              W55    VIH       31:47  (4)    31:47  +06:25  
  5.  Kučinac Teodora             W55    VIH       34:00  (5)    34:00  +08:38  
--------------------------------------------------------------------------------
W65     (1500m, 45m)
  1.  Franc Vera                  W65    KAP       29:54  (1)    29:54          
  2.  Horvat Biserka              W65    VIH       31:07  (2)    31:07  +01:13  
  3.  Vendler Čepelak Željka      W65    MAK       33:38  (3)    33:38  +03:44  

15. BJ Open – obavijesti

Udaljenost do starta: 800 m od prijava, ~600 m od parkirališta
Udaljenost od cilja do mjesta očitanja rezultata: 800 m
Start dječje utrke pomiče se na 12:40 , odmah po završetku starta glavne utrke.
Nije dozvoljeno voditi pse na stazu za vrijeme trajanja utrke!
— o —
15. BJELOVAR OPEN – DULJINE STAZA
Kategorija Duljina i uspon [m] Broj KT
M21A 4400/135 17
Ž21A 3400/105 14
M12 1300/40 6
M14 1700/55 7
M16 2500/80 10
M20 3400/100 12
M21B 2500/70 11
M35 3700/90 13
M45 2700/85 11
M55 2100/55 10
M65 1700/50 9
Ž12 1300/40 6
Ž14 1500/45 8
Ž16 1900/60 9
Ž20 2900/85 12
Ž21B 1900/60 9
Ž35 3000/90 11
Ž45 2500/80 10
Ž55 1700/50 9
Ž65 1500/45 8
OPEN 1700/55 7

Poziv na dječju orijentacijsku utrku 15. BJ Open

OK Bjelovar Društvo naša djeca Bjelovar

ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR I DRUŠTVO “NAŠA DJECA” BJELOVAR
POZIVAJU VAS NA
DJEČJU ORIJENTACIJSKU UTRKU

15. BJELOVAR OPEN

Prokljuvani, 28.09.2019.

DATUM ODRŽAVANJA: 28.09.2019. (subota), prvi start u 12:00 sati
ORGANIZATORI: ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR I DND BJELOVAR
VRSTA NATJECANJA: dječja orijentacijska utrka za mlađe od 10 godina (obvezna pratnja starijih osoba).
Za starije od 10 godina preporučujemo kategorije MŽ12 ili OPEN.
KARTA: Obršine, 1:2.500, e=5m
OPIS TERENA: ravan teren, čista kontinentalna šuma s mnogo staza, duljina staze 1260 m
MJESTO OKUPLJANJA: Dom Mjesnog odbora, Prokljuvani 53, (Koordinate: 45.902435N 16.898863E)
UDALJENOST OD NATJECATELJSKOG CENTRA DO STARTA: 800 m po plavo-bijelim trakicama
POSTAVLJAČ: Željko Belaj
STARTNINA: 20,00 kuna
PRIJAVE: zaključno do utorka, 24.09.2019. na e-mail: okb@okb.hr ili na mobitel 098 998 4098
NAKNADNE PRIJAVE I IZMJENE: moguće su ako bude slobodnih startnih mjesta
NAGRADE: medalje svim sudionicima + slatki dar našeg sponzora “Kraš” d.d.
PRIJEVOZ: vlastiti (parkiranje besplatno u okolici natjecateljskog centra)
INFORMACIJE: www.okb.hr ili na mob. 098 998 4098
Natjecanje će se održati po svakom vremenu pa molimo opremite male natjecatelje odgovarajućom odjećom i obućom.
Svojom prijavom natjecatelji su suglasni da se natječu na osobnu odgovornost, da budu snimani i fotografirani te da se foto i video materijali mogu koristiti u javnim glasilima u svrhu izvještavanja i u promotivne svrhe.
Poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
Dobro došli!

Poziv za 15. Bjelovar Open

OK Bjelovar
Poziv na orijentacijsku utrku

15. BJELOVAR OPEN

9. utrka Kupa Hrvatske
Prokljuvani, 28.09.2019.

DATUM ODRŽAVANJA: 28.09.2019. (subota)
ORGANIZATOR: ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR
VRSTA NATJECANJA: srednje staze
KARTA: Obršine, 1:10000, e=5m (2017., reambulirana 2019.)
OPIS TERENA: uglavnom čista šuma s mjestimično zaraštenim dijelovima
MJESTO OKUPLJANJA: Dom Mjesnog odbora, Prokljuvani 53, (Koordinate: 45.902435N 16.898863E)
UDALJENOST DO STARTA: 800 m
GLAVNI ORGANIZATOR: Milan Radočaj
POSTAVLJAČ: Damir Klobučarić
KONTROLOR: Vedran Bijelić
KATEGORIJE: MŽ21A, MŽ21B, MŽ65, MŽ55, MŽ45, MŽ35, MŽ20, MŽ16, MŽ14, MŽ12, OPEN
STARTNINA: seniori i stariji: 45,00 kn, juniori i mlađi: 30,00 kn, OPEN: 30,00 kn
PERFORIRANJE: SPORTident, najam SI-card = 10,00 kn
UPLATE: u gotovini na dan natjecanja ili na IBAN: HR6924020061100007692
PRIJAVE: zaključno do ponedjeljka, 23.09.2018. na www.orienteeringonline.net
NAKNADNE PRIJAVE I IZMJENE: moguće su do 10:00 sati na dan natjecanja ako ima slobodnih startnih mjesta uz doplatu 20,00 kn.
PRVI START: 11:00 sati
PROGLAŠENJE: oko 14:30 sati
NAGRADE: medalje i prigodne nagrade za prva tri mjesta u svim kategorijama
PRIJEVOZ: vlastiti (parkiranje besplatno u okolici mjesta okupljanja)
INFORMACIJE: www.okb.hr ili na mob. 098 998 4098
DJEČJA UTRKA: održava se istog dana na istom mjestu – poziv slijedi
Svojom prijavom natjecatelji su suglasni da se natječu na osobnu odgovornost, da budu snimani i fotografirani te da se foto i video materijali mogu koristiti u javnim glasilima u svrhu izvještavanja i u promotivne svrhe.
hrvatski Poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
english 15th Bjelovar Open Invitation.
Dobro došli!

14. Bjelovar Open – rezultati

Na ovogodišnjem 14. Bjelovar Openu prijavljeno je 155 natjecatelja, nastupilo ih je 138 od kojih je 128 ostvarilo plasman. Pobjednici u najjačim seniorskim kategorijama su Matija Razum, OK Japetić i Tena Sakar Vukić, OK Maksimir dok su medalje za OK Bjelovar osvojili Antonija Orlić, bronca u Ž21A i Željko Belaj, zlato u M65.

Fotografije koje je snimila Seida Obarčanin Bukvić pogledajte u našoj o-galeriji, analizu prolaznih vremena potražite na WinSplits-u, a rezultate pogledajte u nastavku.

14. Bjelovar Open ned 30.9.2018. 18:32
Results created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl Name                       Club                             Time 

M21A  (11)           5.3 km  160 m   15 C    

    1 Razum Matija               JAP OK Japetic                  40:43 
    2 Horvat Lobel               MAK OK Maksimir                 43:24 
    3 Varnica Tomislav           VIH OK Vihor                    51:48 
    4 Filetin Luka               KAP OK Kapela                   52:00 
    5 Pleše Danko                Ind Individuals/No club         52:20 
    6 Ivković Luka               SOV OK Sova                     54:16 
    7 Čapeta Davor               KAP OK Kapela                   54:52 
    8 Gadžić Dražen              KAP OK Kapela                   56:42 
    9 Peh Krunoslav              KAP OK Kapela                   58:05 

      Kaldi Vedran               KAP OK Kapela                     dns 
      Muhtic Sinisa              BJE OK Bjelovar                   dns 

W21A  (7)            3.9 km  100 m   14 C    

    1 Sakar Vukić Tena           MAK OK Maksimir                 35:34 
    2 Pavić Mirja                JAP OK Japetic                  39:16 
    3 Orlić Antonija             BJE OK Bjelovar                 45:58 
    4 Jandrečić Nola             JAP OK Japetic                1:05:41 
    5 Prpić Paula                VIH OK Vihor                  1:21:51 
    6 Sipina Halper Monika Marti JEL OK Jelen                  1:41:23 

      Vukmanovic Vinka           KAP OK Kapela                     dns 

M65  (4)             2.3 km  90 m   8 C      

    1 Belaj Željko               BJE OK Bjelovar                 32:48 
    2 Mesić Ivica                VIH OK Vihor                    39:30 
    3 Turkalj Milan              MER OK Ivan Merz                45:01 
    4 Čepelak Radovan            MAK OK Maksimir                 59:24 

M55  (8)             2.5 km  85 m   10 C     

    1 Štambuk Dario              MER OK Ivan Merz                30:12 
    2 Lovrec Nenad               VIH OK Vihor                    30:21 
    3 Horvat Saša                MAK OK Maksimir                 43:57 
    4 Jelić Mladen               KAP OK Kapela                   44:12 
    5 Matijašić Josip            VIH OK Vihor                    48:06 
    6 Lukačić Ivo                Ind Individuals/No club         48:20 
    7 Boban Mile                 MER OK Ivan Merz              1:07:14 

      Raškaj Darko               KAP OK Kapela                     dns 

M45  (10)            3.0 km  90 m   11 C     

    1 Gobec Damir                VIH OK Vihor                    31:47 
    2 Merunka Darko              MAK OK Maksimir                 32:12 
    3 Penić Ivan Ivo             KAP OK Kapela                   37:03 
    4 Tutić Dražen               VIH OK Vihor                    40:22 
    5 Vukelić Bojan              MAK OK Maksimir                 41:36 
    6 Dasović Hrvoje             KAP OK Kapela                   42:03 
    7 Strmečki Petar             MAK OK Maksimir                 44:47 
    8 Špoljar Krešo              KAP OK Kapela                   50:18 
    9 Pavlin Domagoj             VIH OK Vihor                  1:02:28 

      Vukmanović Mladen          KAP OK Kapela                     dns 

M35  (18)            4.6 km  135 m   13 C    

    1 Delić Petar                MAK OK Maksimir                 33:46 
    2 Salopek Tihomir            RIS OK Ris Delnice              35:56 
    3 Ocvirk Edi                 JAP OK Japetic                  38:04 
    4 Kaniški Tomislav           MAK OK Maksimir                 41:14 
    5 Budi Franjo                JAP OK Japetic                  42:33 
    5 Vodopija Goran             KAP OK Kapela                   42:33 
    7 Pongrac Branimir           JAP OK Japetic                  42:59 
    8 Orehoci Robert             BJE OK Bjelovar                 44:11 
    9 Canjuga Krunoslav          VAR Orijentacijski klub Varaž   48:36 
   10 Van De Riet Gerrit         MAK OK Maksimir                 49:41 
   11 Koščak Željko              MEĐ OK Medjimurje               56:54 
   12 Fabijanić Daniel           JEL OK Jelen                    59:07 
   13 Novosel Zdravko            JEL OK Jelen                    59:36 
   14 Meštrović Tomislav         KAP OK Kapela                 1:00:44 
   15 Šantić Domagoj             BJE OK Bjelovar               1:01:20 
   16 Vuk Tomislav               VIH OK Vihor                  1:08:37 

      Spasić Vladimir            KAP OK Kapela                      mp 
      Miljković Damir            VIH OK Vihor                      dns 

M21B  (6)            3.2 km  115 m   12 C    

    1 Jelić Ivor                 KAP OK Kapela                   44:18 
    2 Turkalj Marijan            VIH OK Vihor                    48:33 
    3 Predanić Stipe             RKNT RK Nikola Tesla Bjelovar 1:10:48 

      Bublić Ivan                KAP OK Kapela                      mp 
      Pajić Viktor               GO2 GO2 Bjelovar                   ot 
      Delimar Domagoj            KAP OK Kapela                     dns 

M20  (7)             4.0 km  120 m   13 C    

    1 Kukec Jura                 VIH OK Vihor                    39:43 
    2 Gobec Jan                  VIH OK Vihor                    40:57 
    3 Cvetković Filip            JAP OK Japetic                  43:58 
    4 Verović Kristijan          JAP OK Japetic                1:03:33 

      Kodba Tin                  VIH OK Vihor                      dns 
      Kodba Vid                  VIH OK Vihor                      dns 
      Štambuk Andro Vladimir     MER OK Ivan Merz                  dns 

M16  (3)             2.5 km  90 m   10 C     

    1 Salopek Tihon              RIS OK Ris Delnice              20:18 
    2 Kocijan Luka               VAR Orijentacijski klub Varaž   32:45 
    3 Krajnović Luka             VIH OK Vihor                    42:47 

M14  (2)             1.9 km  60 m   8 C      

      Pavić Viktor               VIH OK Vihor                  2:11:53 
      Kuzmanić Borna             JAP OK Japetic                    dns 

M12  (6)             1.6 km  50 m   8 C      

    1 Vukelić Juraj              MAK OK Maksimir                 22:18 
    2 Strmečki Vibor             MAK OK Maksimir                 28:01 
    3 Meštrović Martin           KAP OK Kapela                   28:29 
    4 Smital Mika                VIH OK Vihor                    30:05 
    5 Boban Jakov                MER OK Ivan Merz                51:26 

      Milković Patrick           JAP OK Japetic                     mp 

W45  (18)            2.5 km  85 m   10 C     

    1 Gobec Ivana                VIH OK Vihor                    31:13 
    2 Nikolić Bojana             VIH OK Vihor                    37:23 
    3 Ebenspanger Emilija        KAP OK Kapela                   39:29 
    4 Kraintz Evelyn             MAK OK Maksimir                 43:24 
    5 Vuk Srebrenka              KAP OK Kapela                   47:16 
    6 Cvitković Maja             VIH OK Vihor                    49:49 
    7 Fabek Branka               JAP OK Japetic                  51:41 
    8 Lovrec Darinka             VIH OK Vihor                    57:50 
    9 Čuljak Gross Mladenka      KAP OK Kapela                   59:57 
   10 Vendler Čepelak Željka     MAK OK Maksimir               1:00:11 
   11 Pavić Ana-Marija           VIH OK Vihor                  1:01:10 
   12 Penc Sanja                 VIH OK Vihor                  1:06:50 
   13 Boban Mirta                MER OK Ivan Merz              1:11:12 
   14 Horvat Mirjana             MAK OK Maksimir               1:15:32 
   15 Pavlin Daliborka           VIH OK Vihor                  1:43:35 
   16 Sučić Melita               VIH OK Vihor                  1:59:31 

      Glinska Beata Adrianna     KAP OK Kapela                     dns 
      Kuzmanić Ivana             JAP OK Japetic                    dns 

W35  (14)            3.0 km  90 m   11 C     

    1 Popović Budi Daniela       JAP OK Japetic                  42:57 
    2 Berženji Sanda             KAP OK Kapela                   45:08 
    3 Van De Riet Dunja          MAK OK Maksimir                 46:47 
    4 Seražin Korper Sabina      Ind Individuals/No club         47:07 
    5 Cini Fabiana               MAK OK Maksimir                 47:28 
    6 Čorko Meštrović Irena      KAP OK Kapela                   51:53 
    7 Šantić Nikolina            BJE OK Bjelovar                 52:22 
    8 Jakšić Mirka               MAK OK Maksimir                 52:49 
    9 Krš Sanja                  VIH OK Vihor                    57:30 
   10 Kušt Maja                  VIH OK Vihor                  1:02:20 
   11 Mandić Ana                 KAP OK Kapela                 1:07:49 
   12 Stupalo Vlatka             VIH OK Vihor                  1:31:03 
   13 Krkić Drobić Aida          KAP OK Kapela                 1:45:43 

      Stipić Bernardica          VIH OK Vihor                       mp 

W21B  (14)           2.2 km  60 m   9 C      

    1 Delić Ana                  MAK OK Maksimir                 37:37 
    2 Dukić Helena               VIH OK Vihor                    42:46 
    3 Baburek Gabrijela          JAP OK Japetic                  46:10 
    4 Ivković Sara               SOV OK Sova                     52:06 
    5 Mahečić Ivana              KAP OK Kapela                   52:16 
    6 Kos Ines                   KAP OK Kapela                   55:46 
    7 Držaić Doroteja            MAK OK Maksimir               1:00:01 
    8 Pongrac Maja               JAP OK Japetic                1:03:30 
    9 Govedarica Zvjezdana       JAP OK Japetic                1:05:45 
   10 Radić Vedrana              VIH OK Vihor                  1:16:17 
   11 Kovačić Ana                VIH OK Vihor                  1:20:38 

      Melmajer Nastasia          SOV OK Sova                        mp 
      Šestan Krajnović Ivana     VIH OK Vihor                       ot 
      Ulrich Cvenić Ivana        KAP OK Kapela                     dns 

W20  (1)             3.2 km  115 m   12 C    

    1 Lovrec Mia                 VIH OK Vihor                  1:00:43 

W16  (3)             2.2 km  60 m   9 C      

    1 Jerković Perić Olga        KAP OK Kapela                   18:36 
    2 Pavlin Paula               VIH OK Vihor                    28:10 
    3 Boban Rea                  MER OK Ivan Merz                58:23 

W14  (6)             1.8 km  60 m   8 C      

    1 Salopek Dorja              RIS OK Ris Delnice              17:40 
    2 Štambuk Zdenka Petra       MER OK Ivan Merz                22:34 
    3 Vukelić Dora               MAK OK Maksimir                 27:52 
    4 Vidaković Majda            KAP OK Kapela                   50:10 

      Fejzić Hanna               MAK OK Maksimir                   dns 
      Kaniški Laura              MAK OK Maksimir                   dns 

W12  (6)             1.6 km  50 m   8 C      

    1 Pavić Monika               VIH OK Vihor                    26:22 
    2 Drobić Melissa             KAP OK Kapela                   29:19 
    3 Dasović Petra              KAP OK Kapela                 1:09:24 
    4 Hercigonja Lucija          KAP OK Kapela                 1:12:50 

      Štambuk Lucija Marijela    MER OK Ivan Merz                   mp 
      Balaban Iva                SOV OK Sova                       dnf 

OPEN  (11)           1.8 km  60 m   8 C      

    1 Iličić Goran               Ind Individuals/No club         28:49 
    2 Gadžo Armin                Ind Individuals/No club         30:36 
    3 Kolarek Nataša             VIH OK Vihor                    39:44 
    4 Lah Mario                  VAR Orijentacijski klub Varaž   42:51 
    5 Delić Dora                 MAK OK Maksimir                 43:31 
    6 Bandov Petar               Ind Individuals/No club       1:06:29 
    7 Sučić Luka                 VIH OK Vihor                  1:24:55 
    8 Labaš Predrag              MER OK Ivan Merz              1:26:10 
    9 Tomanek Ines               RKNT RK Nikola Tesla Bjelovar 1:36:58 
   10 Krajnović Ivo              VIH OK Vihor                  1:48:08 

      Kovač Wanda                KAP OK Kapela                     dns 

14. BJ Open – startna lista

14. Bjelovar Open čet 27.9.2018. 16:32
Start list created by OE2003 © Stephan Krämer 2007
Udaljenost do starta je 2740 m

   Chip     Name                      Club                    Start

M21A  (12)         5.3 km  160 m   15 C    

   7209461 Pleše Danko               Ind Individuals/No club  11:07 
    300745 Čapeta Davor              KAP OK Kapela            11:09 
	   Vacant                    Vacant                   11:11 
   8221221 Razum Matija              JAP OK Japetic           11:13 
   7212008 Peh Krunoslav             KAP OK Kapela            11:15 
   7910421 Horvat Lobel              MAK OK Maksimir          11:17 
   1401001 Ivković Luka              SOV OK Sova              11:19 
   7210949 Gadžić Dražen             KAP OK Kapela            11:21 
    893831 Varnica Tomislav          VIH OK Vihor             11:23 
   7207151 Filetin Luka              KAP OK Kapela            11:25 
    232286 Muhtic Sinisa             BJE OK Bjelovar          11:27 
   9102186 Kaldi Vedran              KAP OK Kapela            11:29 

Ž21A  (7)          3.9 km  100 m   14 C    

   1403140 Pavić Mirja               JAP OK Japetic           11:02 
   8654952 Sipina Halper Monika Mart JEL OK Jelen             11:04 
	   Vacant                    Vacant                   11:06 
   9008008 Sakar Vukić Tena          MAK OK Maksimir          11:08 
   8041177 Orlić Antonija            BJE OK Bjelovar          11:10 
   7600000 Jandrečić Nola            JAP OK Japetic           11:12 
    552005 Vukmanovic Vinka          KAP OK Kapela            11:14 

M65  (5)           2.3 km  90 m   8 C    

    232288 Belaj Željko              BJE OK Bjelovar          11:03 
    236882 Čepelak Radovan           MAK OK Maksimir          11:05 
    222401 Mesić Ivica               VIH OK Vihor             11:07 
	   Vacant                    Vacant                   11:09 
   1964000 Turkalj Milan             MER OK Ivan Merz         11:11 

M55   (9)          2.5 km  85 m   10 C      

   7111959 Štambuk Dario             MER OK Ivan Merz         11:05 
    893828 Raškaj Darko              KAP OK Kapela            11:07 
    236865 Lukačić Ivo               Ind Individuals/No club  11:09 
    893813 Lovrec Nenad              VIH OK Vihor             11:11 
	   Vacant                    Vacant                   11:13 
    546169 Matijašić Josip           VIH OK Vihor             11:15 
   7040662 Horvat Saša               MAK OK Maksimir          11:17 
    505905 Jelić Mladen              KAP OK Kapela            11:19 
	   Boban Mile                MER OK Ivan Merz         11:21 

M45  (11)          3.0 km  90 m   11 C      

    300743 Vukelić Bojan             MAK OK Maksimir          11:02 
    585858 Gobec Damir               VIH OK Vihor             11:04 
   2123970 Špoljar Krešo             KAP OK Kapela            11:06 
	   Vacant                    Vacant                   11:08 
   7630314 Merunka Darko             MAK OK Maksimir          11:10 
   7778000 Pavlin Domagoj            VIH OK Vihor             11:12 
   2133029 Dasović Hrvoje            KAP OK Kapela            11:14 
   7889999 Strmečki Petar            MAK OK Maksimir          11:16 
   7777600 Penić Ivan Ivo            KAP OK Kapela            11:18 
   2111491 Tutić Dražen              VIH OK Vihor             11:20 
    720210 Vukmanović Mladen         KAP OK Kapela            11:22 

M35  (19)          4.6 km  135 m   13 C     

    219397 Novosel Zdravko           JEL OK Jelen             11:22 
    750723 Ocvirk Edi                JAP OK Japetic           11:24 
	   Vacant                    Vacant                   11:26 
    500458 Salopek Tihomir           RIS OK Ris Delnice       11:28 
   7820618 Delić Petar               MAK OK Maksimir          11:30 
    446316 Fabijanić Daniel          JEL OK Jelen             11:32 
   1151981 Canjuga Krunoslav         VAR OK Varaždin          11:34 
   7001122 Kaniški Tomislav          MAK OK Maksimir          11:36 
    700770 Koščak Željko             MEĐ OK Medjimurje        11:38 
   2087742 Vodopija Goran            KAP OK Kapela            11:40 
    219399 Miljković Damir           VIH OK Vihor             11:42 
   8250869 Orehoci Robert            BJE OK Bjelovar          11:44 
    439230 Spasić Vladimir           KAP OK Kapela            11:46 
   8232323 Budi Franjo               JAP OK Japetic           11:48 
   2088246 Meštrović Tomislav        KAP OK Kapela            11:50 
   8160756 Van De Riet Gerrit        MAK OK Maksimir          11:52 
   7032222 Pongrac Branimir          JAP OK Japetic           11:54 
   7778899 Vuk Tomislav              VIH OK Vihor             11:56 
   1420752 Šantić Domagoj            BJE OK Bjelovar          11:58 

M21B  (7)          3.2 km  115 m   12 C    

    500739 Jelić Ivor                KAP OK Kapela            11:53 
	   Pajić Viktor              GO2 GO2 Bjelovar         11:55 
    441432 Predanić Stipe            RKNT RK Nikola Tesla BJ  11:57 
   7211185 Bublić Ivan               KAP OK Kapela            11:59 
	   Vacant                    Vacant                   12:01 
   2118091 Delimar Domagoj           KAP OK Kapela            12:03 
    222417 Turkalj Marijan           VIH OK Vihor             12:05 

M20  (8)           4.0 km  120 m   13 C     

	   Vacant                    Vacant                   11:02 
   8135002 Gobec Jan                 VIH OK Vihor             11:04 
	   Verović Kristijan         JAP OK Japetic           11:06 
    222404 Kodba Vid                 VIH OK Vihor             11:08 
   7041999 Štambuk Andro Vladimir    MER OK Ivan Merz         11:10 
   1289347 Kukec Jura                VIH OK Vihor             11:12 
    222407 Kodba Tin                 VIH OK Vihor             11:14 
    999505 Cvetković Filip           JAP OK Japetic           11:16 

M16  (4)          2.5 km  90 m   10 C    

   2113338 Kocijan Luka              VAR OK Varaždin          11:42 
	   Vacant                    Vacant                   11:44 
    500470 Salopek Tihon             RIS OK Ris Delnice       11:46 
    222402 Krajnović Luka            VIH OK Vihor             11:48 

M14  (3)           1.9 km  60 m   8 C    

	   Kuzmanić Borna            JAP OK Japetic           11:31 
	   Vacant                    Vacant                   11:33 
    232289 Pavić Viktor              VIH OK Vihor             11:35 

M12  (7)           1.6 km  50 m   8 C    

    406735 Vukelić Juraj             MAK OK Maksimir          11:16 
	   Milković Patrick          JAP OK Japetic           11:18 
    222408 Smital Mika               VIH OK Vihor             11:20 
   1422007 Strmečki Vibor            MAK OK Maksimir          11:22 
    236880 Boban Jakov               MER OK Ivan Merz         11:24 
	   Vacant                    Vacant                   11:26 
   2128477 Meštrović Martin          KAP OK Kapela            11:28
   
Ž45  (19)          2.5 km  85 m   10 C    

    888973 Horvat Mirjana            MAK OK Maksimir          11:23 
    700021 Gobec Ivana               VIH OK Vihor             11:25 
	   Boban Mirta               MER OK Ivan Merz         11:27 
	   Vacant                    Vacant                   11:29 
	   Kuzmanić Ivana            JAP OK Japetic           11:31 
    247360 Čuljak Gross Mladenka     KAP OK Kapela            11:33 
    222420 Pavić Ana-Marija          VIH OK Vihor             11:35 
   2109710 Glinska Beata Adrianna    KAP OK Kapela            11:37 
    636977 Cvitković Maja            VIH OK Vihor             11:39 
	   Fabek Branka              JAP OK Japetic           11:41 
    222415 Sučić Melita              VIH OK Vihor             11:43 
   2121763 Vuk Srebrenka             KAP OK Kapela            11:45 
    893814 Lovrec Darinka            VIH OK Vihor             11:47 
   7672905 Kraintz Evelyn            MAK OK Maksimir          11:49 
    222413 Penc Sanja                VIH OK Vihor             11:51 
   2125773 Ebenspanger Emilija       KAP OK Kapela            11:53 
    406740 Nikolić Bojana            VIH OK Vihor             11:55 
    236886 Vendler Čepelak Željka    MAK OK Maksimir          11:57 
   7474605 Pavlin Daliborka          VIH OK Vihor             11:59 

Ž35  (15)            3.0 km  90 m   11 C     

   2105096 Čorko Meštrović Irena     KAP OK Kapela            11:35 
    893826 Krš Sanja                 VIH OK Vihor             11:37 
     46479 Seražin Korper Sabina     Ind Individuals/No club  11:39 
   2120666 Berženji Sanda            KAP OK Kapela            11:41 
   7061277 Cini Fabiana              MAK OK Maksimir          11:43 
   2084417 Stupalo Vlatka            VIH OK Vihor             11:45 
    670222 Van De Riet Dunja         MAK OK Maksimir          11:47 
   7508272 Mandić Ana                KAP OK Kapela            11:49 
   1420785 Popović Budi Daniela      JAP OK Japetic           11:51 
   1261971 Jakšić Mirka              MAK OK Maksimir          11:53 
   2067893 Kušt Maja                 VIH OK Vihor             11:55 
   2133012 Krkić Drobić Aida         KAP OK Kapela            11:57 
   2067883 Stipić Bernardica         VIH OK Vihor             11:59 
	   Vacant                    Vacant                   12:01 
   1420813 Šantić Nikolina           BJE OK Bjelovar          12:03 

Ž21B  (14)          2.2 km  60 m   9 C      

	   Baburek Gabrijela         JAP OK Japetic           11:32 
    222410 Kovačić Ana               VIH OK Vihor             11:34 
   1401003 Ivković Sara              SOV OK Sova              11:36 
   7190889 Držaić Doroteja           MAK OK Maksimir          11:38 
   7770730 Ulrich Cvenić Ivana       KAP OK Kapela            11:40 
    364421 Radić Vedrana             VIH OK Vihor             11:42 
   7830625 Delić Ana                 MAK OK Maksimir          11:44 
   2133013 Mahečić Ivana             KAP OK Kapela            11:46 
    222419 Dukić Helena              VIH OK Vihor             11:48 
   2128411 Kos Ines                  KAP OK Kapela            11:50 
   1401008 Melmajer Nastasia         SOV OK Sova              11:52 
    222418 Šestan Krajnović Ivana    VIH OK Vihor             11:54 
	   Govedarica Zvjezdana      JAP OK Japetic           11:56 
	   Vacant                    Vacant                   11:58 

Ž20  (2)           2.6 km  95 m   11 C      

    893816 Lovrec Mia                VIH OK Vihor             11:50 
	   Vacant                    Vacant                   11:52 

Ž16  (4)           2.2 km  60 m   9 C      

   2105108 Jerković Perić Olga       KAP OK Kapela            11:24 
	   Vacant                    Vacant                   11:26 
   8231003 Pavlin Paula              VIH OK Vihor             11:28 
      5738 Boban Rea                 MER OK Ivan Merz         11:30 

Ž14  (8)           1.8 km  60 m   8 C      

      5768 Štambuk Zdenka Petra      MER OK Ivan Merz         11:37 
    500475 Salopek Dorja             RIS OK Ris Delnice       11:39 
   2061276 Vukelić Dora              MAK OK Maksimir          11:41 
   2113348 Vidaković Majda           KAP OK Kapela            11:43 
   1281204 Kaniški Laura             MAK OK Maksimir          11:45 
   1401004 Balaban Iva               SOV OK Sova              11:47 
    888971 Fejzić Hanna              MAK OK Maksimir          11:49 
	   Vacant                    Vacant                   11:51 

Ž12  (6)           1.6 km  50 m   8 C      

    222409 Pavić Monika              VIH OK Vihor             11:30 
   2132926 Drobić Melissa            KAP OK Kapela            11:32 
	   Vacant                    Vacant                   11:34 
   2133024 Hercigonja Lucija         KAP OK Kapela            11:36 
      5729 Štambuk Lucija Marijela   MER OK Ivan Merz         11:38 
   2133352 Dasović Petra             KAP OK Kapela            11:40 

OPEN  (9)          1.8 km  60 m   8 C      

    222403 Sučić Luka                VIH OK Vihor             11:13 
    232276 Tomanek Ines              RKNT RK Nikola Tesla BJ  11:15 
   2117408 Lah Mario                 VAR OK Varaždin          11:17 
    535353 Delić Dora                MAK OK Maksimir          11:19 
   2118092 Kovač Wanda               KAP OK Kapela            11:21 
    222412 Kolarek Nataša            VIH OK Vihor             11:23 
   1968521 Labaš Predrag             MER OK Ivan Merz         11:25 
	   Vacant                    Vacant                   11:27 
	   Vacant                    Vacant                   11:29