Izvještaj i službene rezultate 19. Otvorenog prvenstva Bjelovara u orijentacijskom trčanju te Prvenstva Hrvatske za MŽ12 – MŽ21A i 4. Memorijala Branka Vidovića možete preuzeti ovdje.
Oznaka: memorijal
Pobjednici 4. Memorijala Branka Vidovića
Jakov Lesjak i Dora Delić, OK Japetić |
DAME Pos. Name Club #Bilogora #Bjelovar #MBV 1. Dora Delić JAP 97 111 208 2. Zdenka Petra Štambuk MER 103 99 202 3. Sonja Jantar JAP 101,49 92,46 193,95 GOSPODA Pos. Name Club #Blilogora #Bjelovar #MBV 1. Jakov Lesjak JAP 108 116 224 2. Branimir Pongrac JAP 113 93,09 206,09 3. Darko Merunka MAK 103 97 200
Karakteristike staza i MBV bodovanje
Objavljena je startna lista za 19. BJ Open.
19. BJELOVAR OPEN
|
|||
Kategorija | Duljina[m] | Uspon [m] | Broj KT |
M21A | 5400 | 100 | 19 |
Ž21A | 4500 | 90 | 17 |
M70 | 2800 | 60 | 11 |
M65 | 3000 | 40 | 12 |
M55 | 3200 | 50 | 13 |
M45 | 3800 | 85 | 14 |
M35 | 4300 | 90 | 17 |
M21B | 3200 | 65 | 13 |
M20 | 4100 | 95 | 16 |
M16 | 3600 | 55 | 13 |
M14 | 3000 | 40 | 10 |
M12 | 2100 | 30 | 8 |
Ž65 | 2800 | 60 | 11 |
Ž55 | 3000 | 40 | 12 |
Ž45 | 3400 | 65 | 14 |
Ž35 | 3900 | 90 | 15 |
Ž21B | 2800 | 45 | 12 |
Ž20 | 3900 | 70 | 15 |
Ž16 | 3200 | 50 | 13 |
Ž14 | 2900 | 50 | 11 |
Ž12 | 2500 | 50 | 8 |
OPEN | 2800 | 45 | 12 |
BEGINNERS | 2100 | 30 | 8 |
BODOVANJE ZA MEMORIJAL BRANKA VIDOVIĆA
Broj bodova za pojedinu trku sastoji se od dva elementa: * standardnog broja bodova na osnovu ostvarenog vremena br_sekundi_prvoplasiranog br_o_bodova_trke = ------------------------------------- * 100 br_sekundi_natjecatelja * broja bodova na osnovu broja natjecatelja koji su imali plasman u kategoriji br_nat_bodova_trke = br_natjecatelja_u_kategoriji - pozicija + 1 Pored toga standardni bodovi pomnoženi su s koeficijentom ovisno o razredu kojem pripada kategorija natjecatelja. Razredi kategorija isti su kao i u Pravilniku za o-natjecanja, a koeficijenti razreda kategorija umanjuju se za 3% za svaki razred. br_bodova_trke = br_o_bodova_trke * koeficijent + br_nat_bodova_trke Ukupni broj bodova natjecatelja za Memorijal jednak je zbroju bodova pojedinih trka. ukupno_bodova = br_bodova_trke_1 + br_bodova_trke_2 Za Memorijal konkuriraju natjecatelji MŽ natjecateljskih kategorija koji sudjeluju na obje trke. U slučaju istog ukupnog broja bodova, prednost ima natjecatelj iz kategorije s nižim koeficijentom, a potom boljim rezultatom (br_o_bodova_trke) na drugoj trci. Ako su sva tri kriterija jednaka, prednost ima mlađi natjecatelj.
Poziv za 19. Bjelovar Open
POZIV NA ORIJENTACIJSKU UTRKU 19. BJELOVAR OPENPrvenstvo Hrvatske MŽ12-MŽ21A |
|
DATUM ODRŽAVANJA: | 24.09.2023. (nedjelja) |
ORGANIZATOR: | ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR |
VRSTA NATJECANJA: | orijentacijsko trčanje – srednje staze |
KARTA: | Rajzbuška, 1:10000 i 1:7500 (za MŽ55 i starije), e=5m (8/2023.) |
OPIS TERENA: | Čista kontinentalna šuma, mjestimično zaraštena |
MJESTO OKUPLJANJA: | u dvorištu restorana “Šljukin gon” Trojstveni Markovac, koordinate: 45.924987N, 16.876467E |
UDALJENOST DO STARTA: | 1500 m (udaljenost od cilja do očitanja čipova je 500 m) |
GLAVNI ORGANIZATOR: | Milan Radočaj |
POSTAVLJAČ: | Damir Klobučarić |
KONTROLOR: | Lobel Horvat |
KATEGORIJE: | M21A, Ž21A, M70, M65, M55, M45, M35, M21B, M20, M16, M14, M12, Ž70, Ž65, Ž55, Ž45, Ž35, Ž21B, Ž20, Ž16, Ž14, Ž12, OPEN, BEGINNERS |
STARTNINA: | seniori i stariji: 9,00 €, juniori i mlađi: 6,00 €, OPEN i BEGINNERS: 6,00 € (registrirani natjecatelji plaćaju startninu u skladu s odlukom IO HOS) |
PERFORIRANJE: | SPORTident, najam SI-card = 2,00 € |
UPLATE: | Klubovi: nakon natjecanja, po primitku računa Pojedinci: na licu mjesta |
PRIJAVE: | zaključno do utorka, 19.09.2023. na www.orienteeringonline.net |
NAKNADNE PRIJAVE: | moguće su do 10:00 sati na dan natjecanja uz doplatu 3,00 € (ako bude mjesta). Promjena čipa naplaćuje se 2.00 €! |
PRVI START: | 11:00 sati |
PROGLAŠENJE: | 14:30 sati (Proglašenje Memorijala Branka Vidovića bit će 24.09.2023. nakon zbrajanja rezultata “Bilogora Open” i “19. Bjelovar Open”) |
NAGRADE: | medalje za prva tri mjesta u svim kategorijama, pehari za pobjednike Memorijala Branka Vidovića |
PRIJEVOZ: | vlastiti (parkiranje besplatno na mjestu okupljanja) |
SMJEŠTAJ I PREHRANA: | Smještaj nije osiguran. Više informacija na stranicama Turističke zajednice Bilogora-Bjelovar. Prehranu možete ugovoriti u obližnjim ugostiteljskim objektima ili u Bjelovaru (vodite računa da je većina restorana u Bjelovaru nedjeljom zatvorena). |
INFORMACIJE: | www.okb.hr ili na mob. 098 998 4098 |
Svojom prijavom natjecatelji su suglasni da se natječu na osobnu odgovornost, da budu snimani i fotografirani te da se foto i video materijali mogu koristiti u javnim glasilima u svrhu izvještavanja i u promotivne svrhe. | |
Poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje. | |
Dobro došli! |
Bilogora Open – karakteristike staza i startna lista
Startna lista je objavljena na OrienteeringOnline.
1. BILOGORA OPEN
|
|||
Kategorija | Duljina[m] | Uspon [m] | Broj KT |
M21A | 4350 | 185 | 17 |
Ž21A | 3800 | 175 | 16 |
M70 | 2190 | 90 | 9 |
M65 | 2410 | 110 | 10 |
M55 | 3040 | 135 | 11 |
M45 | 3790 | 150 | 13 |
M35 | 3930 | 180 | 13 |
M21B | 2700 | 145 | 10 |
M20 | 3450 | 155 | 12 |
M16 | 3180 | 135 | 12 |
M14 | 2600 | 125 | 10 |
M12 | 1850 | 80 | 8 |
Ž65 | 2190 | 90 | 9 |
Ž55 | 2740 | 115 | 11 |
Ž45 | 3160 | 130 | 12 |
Ž35 | 3500 | 140 | 12 |
Ž21B | 2790 | 125 | 10 |
Ž20 | 3490 | 155 | 12 |
Ž16 | 2850 | 145 | 11 |
Ž14 | 2350 | 100 | 9 |
Ž12 | 1660 | 75 | 9 |
OPEN | 3180 | 135 | 12 |
BEGINNERS | 1850 | 80 | 8 |
Pobjednici 3. Memorijala Branka Vidovića
Bojana Nikolić, OK Vihor | Mile Mioković, OK Kapela |
DAME Pos. Name Club #Sprint #BJopen #MBV 1. Nikolić Bojana VIH 18 11 29 2. Vidaković Majda KAP 23 4 27 3. Jantar Sonja JAP 20 7 27 4. Orlić Antonija OKB 22 3 25 5. Berženji Sanda KAP 17 8 25 6. Drobić Melissa KAP 21 3 24 7. Lesjak Jelena JAP 16 6 22 8. Gobec Neda VIH 13 9 22 9. Gobec Kimi Maria VIH 19 2 21 10. Cindrić Perković Jasminka MEÐ 14 5 19 11. Jazvić Mioković Marija KAP 11 6 17 12. Kovač Wanda KAP 15 1 16 13. Kušt Maja VIH 12 2 14 14. Šantić Gloria OKB 10 3 13 15. Horbec Ivana VIH 4 8 12 16. Cvitković Maja VIH 9 2 11 17. Delgado Sršen Kira VIH 8 1 9 18. Gerjević Lana KAP 7 1 8 19. Šantić Veronika OKB 6 1 7 20. Krkić Drobić Aida KAP 5 2 7 21. Perković Mihaela Marija VIH 3 0 3 22. Dasović Ana KAP 2 0 2 23. Horvat-Nikšić Biserka VIH 1 1 2 GOSPODA Pos. Name Club #Sprint #BJopen #MBV 1. Mioković Mile KAP 14 7 21 2. Lesjak Karlo JAP 13 4 17 3. Tounec Vlatko KAP 10 5 15 4. Filipčić Tomislav OKB 12 2 14 5. Novosel Ivan JAP 11 3 14 6. Orehoci Robert OKB 5 9 14 7. Bijelić Jakov OKB 9 3 12 8. Šantić Domagoj OKB 7 4 11 9. Dasović Hrvoje KAP 8 1 9 10. Labaš Predrag VAR 6 1 7 11. Matijašić Josip VIH 4 2 6 12. Mesić Ivica VIH 3 1 4 13. Ivezić Bernard VIH 1 3 4 14. Turkalj Milan VAR 2 1 3
Zadnjeplasirani u kategoriji dobiva 1 bod, a prvoplasirani toliko bodova koliko ima natjecatelja u plasmanu njegove kategorije. Zbrajaju se bodovi s obje utrke.
Fotografije s natjecanja potražite u našoj galeriji.
Micro Funny Sprint ’22. – rezultati
Micro Funny Sprint 2022. | 24.9.2022. |
Overall results | Created with OEvent |
Pos. Name Class Club Time 1 Time Time+ DAME (1000m, 0m) 1. Vidaković Majda DAME KAP 05:56 (1) 05:56 2. Orlić Antonija DAME OKB 06:09 (2) 06:09 +00:13 3. Drobić Melissa DAME KAP 06:33 (3) 06:33 +00:37 4. Jantar Sonja DAME JAP 06:36 (4) 06:36 +00:40 4. Gobec Kimi Maria DAME VIH 06:36 (4) 06:36 +00:40 6. Nikolić Bojana DAME VIH 06:42 (6) 06:42 +00:46 7. Berženji Sanda DAME KAP 07:09 (7) 07:09 +01:13 8. Lesjak Jelena DAME JAP 07:27 (8) 07:27 +01:31 9. Kovač Wanda DAME KAP 07:52 (9) 07:52 +01:56 10. Cindrić Perković Jasminka DAME MEĐ 07:57 (10) 07:57 +02:01 11. Gobec Neda DAME VIH 08:02 (11) 08:02 +02:06 12. Kušt Maja DAME VIH 08:15 (12) 08:15 +02:19 13. Jazvić Mioković Marija DAME KAP 08:29 (13) 08:29 +02:33 14. Šantić Gloria DAME OKB 08:46 (14) 08:46 +02:50 15. Cvitković Maja DAME VIH 09:19 (15) 09:19 +03:23 16. Delgado Sršen Kira DAME VIH 09:47 (16) 09:47 +03:51 17. Gerjević Lana DAME KAP 10:08 (17) 10:08 +04:12 18. Šantić Veronika DAME OKB 11:36 (18) 11:36 +05:40 19. Krkić Drobić Aida DAME KAP 11:56 (19) 11:56 +06:00 20. Horbec Ivana DAME VIH 12:04 (20) 12:04 +06:08 21. Perković Mihaela Marija DAME VIH 15:18 (21) 15:18 +09:22 22. Dasović Ana DAME KAP 17:58 (22) 17:58 +12:02 23. Horvat-Nikšić Biserka DAME VIH 25:34 (23) 25:34 +19:38 Budi Ana DAME JAP dns disq Perica Cvjetko Sandra DAME JAP dns disq Popović Budi Daniela DAME JAP dns disq Glušica Hana DAME KAP dns disq Štambuk Iva DAME MAK dns disq Schubert Marija DAME VAR dns disq Sipina Halper Monika Martina DAME JEL dns disq Nikolić Marta DAME VIH dns disq Bajrektarević Luna DAME VIH dns disq Štambuk Zdenka Petra DAME IME dns disq Juranić Anabella DAME STT dns disq --------------------------------------------------------------------------- GOSPODA (1200m, 0m) 1. Mioković Mile GOSPODA KAP 08:05 (1) 08:05 2. Lesjak Karlo GOSPODA JAP 08:28 (2) 08:28 +00:23 3. Filipčić Tomislav GOSPODA OKB 08:50 (3) 08:50 +00:45 4. Novosel Ivan GOSPODA JAP 09:08 (4) 09:08 +01:03 5. Tounec Vlatko GOSPODA KAP 09:20 (5) 09:20 +01:15 6. Bijelić Jakov GOSPODA OKB 09:50 (6) 09:50 +01:45 7. Dasović Hrvoje GOSPODA KAP 10:08 (7) 10:08 +02:03 8. Šantić Domagoj GOSPODA OKB 11:15 (8) 11:15 +03:10 9. Labaš Predrag GOSPODA VAR 11:55 (9) 11:55 +03:50 10. Orehoci Robert GOSPODA OKB 12:53 (10) 12:53 +04:48 11. Matijašić Josip GOSPODA VIH 14:07 (11) 14:07 +06:02 12. Mesić Ivica GOSPODA VIH 15:06 (12) 15:06 +07:01 13. Turkalj Milan GOSPODA VAR 15:23 (13) 15:23 +07:18 14. Ivezić Bernard GOSPODA VIH 15:24 (14) 15:24 +07:19 Lesjak Jakov GOSPODA JAP dns disq Itty Pierre-Adrien GOSPODA JAP dns disq Itty Leon GOSPODA JAP dns disq Penić Ivan Ivo GOSPODA KAP dns disq Strmečki Vibor GOSPODA MAK dns disq Ulip Željko GOSPODA MAK dns disq Strmečki Petar GOSPODA MAK dns disq Anadolac Emil GOSPODA VAR dns disq Anadolac Adam GOSPODA VAR dns disq Anadolac Filip GOSPODA VAR dns disq Nikolić Matko GOSPODA VIH dns disq Gojmerac Luka GOSPODA IME dns disq Štambuk Dario GOSPODA IME dns disq Juranić Dejan GOSPODA STT dns disq Jovetić Saša GOSPODA Int dns disq Sandalj Rafael GOSPODA JAP mp disq Skočić Oliver GOSPODA VIH mp disq Hainž Miroslav GOSPODA VAR mp disq Ivezić Viktor Ignjat GOSPODA VIH mp disq
Startna lista – Micro Funny Sprint ’22.
Start list by classes | Created with OEvent |
No. St. No. Chip No. Name Class Club Country Start 1 DAME (1000m, 0m) 1. 222410 Horbec Ivana DAME VIH HR 16:02:00 2. 2133012 Krkić Drobić Aida DAME KAP HR 16:03:00 3. 8445442 Vidaković Majda DAME KAP HR 16:04:00 4. 8654952 Sipina Halper Monika Martina DAME JEL HR 16:05:00 5. 446316 Juranić Anabella DAME STT HR 16:06:00 6. 2127101 Nikolić Marta DAME VIH HR 16:07:00 7. 2148494 Jazvić Mioković Marija DAME KAP HR 16:08:00 8. 2113332 Kovač Wanda DAME KAP HR 16:09:00 9. 7755611 Šantić Veronika DAME OKB HR 16:10:00 10. 2113425 Lesjak Jelena DAME JAP HR 16:11:00 11. 893821 Bajrektarević Luna DAME VIH HR 16:12:00 12. 1 Dasović Ana DAME KAP HR 16:13:00 13. 5768 Štambuk Zdenka Petra DAME IME HR 16:14:00 14. 2120027 Schubert Marija DAME VAR HR 16:15:00 15. 8667809 Gobec Neda DAME VIH HR 16:16:00 16. 2300277 Horvat-Nikšić Biserka DAME VIH HR 16:17:00 17. 2121769 Jantar Sonja DAME JAP HR 16:18:00 18. 2143690 Glušica Hana DAME KAP HR 16:19:00 19. 7010102 Budi Ana DAME JAP HR 16:20:00 20. 406740 Nikolić Bojana DAME VIH HR 16:21:00 21. 7010896 Šantić Gloria DAME OKB HR 16:22:00 22. 2442574 Perković Mihaela Marija DAME VIH HR 16:23:00 23. 2120666 Berženji Sanda DAME KAP HR 16:24:00 24. 2067893 Kušt Maja DAME VIH HR 16:25:00 25. 2442608 Perica Cvjetko Sandra DAME JAP HR 16:26:00 26. 8132926 Drobić Melissa DAME KAP HR 16:27:00 27. 8431111 Gobec Kimi Maria DAME VIH HR 16:28:00 28. 8041177 Orlić Antonija DAME OKB HR 16:29:00 29. 411373 Cindrić Perković Jasminka DAME MEĐ HR 16:30:00 30. 8061499 Štambuk Iva DAME MAK HR 16:31:00 31. 2221765 Gerjević Lana DAME KAP HR 16:32:00 32. 636977 Cvitković Maja DAME VIH HR 16:33:00 33. 7010104 Popović Budi Daniela DAME JAP HR 16:34:00 34. Vacant DAME 16:35:00 35. Vacant DAME 16:36:00 36. Vacant DAME 16:37:00 37. Vacant DAME 16:38:00 38. Vacant DAME 16:39:00 -------------------------------------------------------------------------------------- GOSPODA (1200m, 0m) 1. 8200064 Gojmerac Luka GOSPODA IME HR 16:02:00 2. 1220890 Juranić Dejan GOSPODA STT HR 16:03:00 3. 7050705 Lesjak Jakov GOSPODA JAP HR 16:04:00 4. 1968623 Anadolac Emil GOSPODA VAR HR 16:05:00 5. 2221134 Ivezić Viktor Ignjat GOSPODA VIH HR 16:06:00 6. 7777600 Penić Ivan Ivo GOSPODA KAP HR 16:07:00 7. 8250869 Orehoci Robert GOSPODA OKB HR 16:08:00 8. 1946000 Turkalj Milan GOSPODA VAR HR 16:09:00 9. 2133029 Dasović Hrvoje GOSPODA KAP HR 16:10:00 10. 1422007 Strmečki Vibor GOSPODA MAK HR 16:11:00 11. 7111959 Štambuk Dario GOSPODA IME HR 16:12:00 12. 2442575 Ivezić Bernard GOSPODA VIH HR 16:13:00 13. 8334470 Bijelić Jakov GOSPODA OKB HR 16:14:00 14. 546169 Matijašić Josip GOSPODA VIH HR 16:15:00 15. 2132997 Mesić Ivica GOSPODA VIH HR 16:16:00 16. 237596 Itty Pierre-Adrien GOSPODA JAP HR 16:17:00 17. 504515 Nikolić Matko GOSPODA VIH HR 16:18:00 18. 2138242 Anadolac Adam GOSPODA VAR HR 16:19:00 19. 237553 Sandalj Rafael GOSPODA JAP HR 16:20:00 20. 1782000 Hainž Miroslav GOSPODA VAR HR 16:21:00 21. 236885 Ulip Željko GOSPODA MAK HR 16:22:00 22. 7040704 Lesjak Karlo GOSPODA JAP HR 16:23:00 23. 1420752 Šantić Domagoj GOSPODA OKB HR 16:24:00 24. 237595 Itty Leon GOSPODA JAP HR 16:25:00 25. Jovetić Saša GOSPODA Int HR 16:26:00 26. 7889999 Strmečki Petar GOSPODA MAK HR 16:27:00 27. 237593 Novosel Ivan GOSPODA JAP HR 16:28:00 28. 2039993 Tounec Vlatko GOSPODA KAP HR 16:29:00 29. 8237707 Filipčić Tomislav GOSPODA OKB HR 16:30:00 30. 2136724 Anadolac Filip GOSPODA VAR HR 16:31:00 31. 2301979 Skočić Oliver GOSPODA VIH HR 16:32:00 32. 2300241 Mioković Mile GOSPODA KAP HR 16:33:00 33. Vacant GOSPODA 16:34:00 34. Vacant GOSPODA 16:35:00 35. Vacant GOSPODA 16:36:00 36. Vacant GOSPODA 16:37:00 37. Vacant GOSPODA 16:38:00