Antonija Orlić pobjednica European City Race Tour 2017

U orijentacijskim natjecanjima City Race European Tour 2017, članica Orijentacijskog kluba Bjelovar Antonija Orlić osvojila je ukupno prvo mjesto u konkurenciji 140 elitnih europskih natjecateljica (WE).

Natjecanje se sastoji od 7 sprint utrka u europskim gradovima Paris, Antwerp, Bristol, Treviso, Porto, Barcelona i Bilbao, a boduju se 4 najbolja rezultata.

Drugi naš član, Robert Orehoci, osvojio je odlično 6. mjesto u konkurenciji 347 natjecatelja u veteranskoj kategoriji M35.

Tonka Robi

Više o svemu na web stranici organizatora: cityracetour.org.

Dječja utrka 13. BJ Open – rezultati

Nakon velike utrke održana je i utrka za male natjecatelje, Dječja orijentacijska utrka 13. Bjelovar Open na kojoj je nastupilo 16 natjecateljica i natjecatelja. Svi su prošli stazu i pronašli sve kontrolne točke, a na cilju su dobili medalju i slatki dar našeg sponzora.

Fotografije s obje utrke koje je snimila Seida Obarčanin Bukvić pogledajte u galeriji, a rezultate u nastavku.

Dječja orijentacijska utrka 13. Bjelovar Open sub 30.9.2017. 13:30
Rezultati

   Rb Ime i prezime          God.    Klub         Rezultat

   1 Lucija Lončar           2010.    ind.            
   2 Maksimilijan Vegh       2007.    ind.            
   3 Rea Vodopija            2012.    OK Varaždin      
   4 Mario Lah               2009.    OK Varaždin      
   5 Adam Anadolac           2008.    ind.             
   6 Filip Anadolac          2010.    ind.             
   7 Jakov Bijelić           2010.    ind.             
   8 Matija Bajlo Lučić      2010.    ind.             
   9 Katja Bajlo Lučić       2012.    ind.             
  10 Martin Vukmanović       2013.    OK Kapela        
  11 Roko Kaniški            2013.    OK Maksimir      
  12 Petar Kaniški           2009.    OK Maksimir      
  13 Greta Kaniški           2010.    OK Maksimir      
  14 Vikoria Šantić          2013.    OK Bjelovar      
  15 Veronika Šantić         2013.    OK Bjelovar      
  16 Ana Budi                2010.    OK Japetić       

13. BJ Open – rezultati i prolazna vremena

Matjaž Štanfel, OK Sova i Vinka Vukmanović, OK Kapela pobjednici su 13. Bjelovar Open-a u najjačim seniorskim kategorijama. Ukupno je prijavljeno 142 natjecateljice i najtecatelja, nastupilo ih je 130 od kojih je 128 ostvarilo plasman.
Analizu prolaznih vremena možete pogledati na SplitsBrowser-u i WinSplits-u, a rezultate u nastavku.

13. Bjelovar Open sub 30.9.2017. 17:22
Results created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl Name                       Club                  Time 

M21A  (16)                4.5 km  135 m   15 C    

    1 Štanfel Matjaž             SOV OK Sova           29:40 
    2 Razum Matija               JAP OK Japetić        31:21 
    3 Ivković Luka               SOV OK Sova           32:40 
    4 Kirin Dominik              JAP OK Japetić        35:18 
    5 Gobec Damir                VIH OK Vihor          39:10 
    6 Filetin Luka               KAP OK Kapela         41:08 
    7 Varnica Tomislav           VIH OK Vihor          41:49 
    8 Horvat Lobel               MAK OK Maksimir       44:59 
    9 Čapeta Davor               KAP OK Kapela         45:31 
   10 Marković Frane             JAP OK Japetić        45:46 
   11 Spasić Vladimir            KAP OK Kapela         49:09 
   12 Šeperić-Grdiša Ivan        JEL OK Jelen          52:21 
   13 Berković Vedran            KAP OK Kapela         54:50 
   14 Kosić Luka                 JAP OK Japetić      1:12:50 
   15 Perić Mijat                JEL OK Jelen        1:17:11 

      Horvat Vjeran              MAK OK Maksimir         dns 

Ž21A  (3)                 3.2 km  100 m   13 C    

    1 Vukmanović Vinka           KAP OK Kapela         26:13 
    2 Pavić Mirja                JAP OK Japetić        27:06 
    3 Tomažin Urša               AZI OK Azimut         40:22 

M21B  (17)                2.4 km  100 m   11 C    

    1 Peh Krunoslav              KAP OK Kapela         20:33 
    2 Bijelić Vedran             IND Individ/No Club   20:39 
    3 Fabijanić Daniel           JEL OK Jelen          24:22 
    4 Gadžić Dražen              KAP OK Kapela         27:29 
    5 Stankovski Dalibor         JEL OK Jelen          31:44 
    6 Jelić Ivor                 KAP OK Kapela         31:48 
    7 Šantić Domagoj             BJE OK Bjelovar       35:10 
    8 Grgić Mihael               BJE OK Bjelovar       36:04 
    9 Tutić Dražen               VIH OK Vihor          39:22 
   10 Puhek Matija               IND Individ/No Club   40:06 
   11 Kaniški Robert             MAK OK Maksimir       44:26 
   12 Pavlin Domagoj             VIH OK Vihor          46:39 
   13 Bajlo Franko               KAP OK Kapela         55:51 
   14 Malovic Domagoj            KAP OK Kapela         59:08 
   15 Drmanović Matej            BJE OK Bjelovar     1:03:47 
   16 Anđelić Ivo                IND Individ/No Club 1:09:37 

      Perica Petar               BJE OK Bjelovar         dns 

Ž21B  (8)                 1.9 km  95 m   9 C      

    1 Kopjar Marina              IME OK Ivan Merz      25:24 
    2 Jandrečić Nola             JAP OK Japetić        28:48 
    3 Plevnik Petra              KAP OK Kapela         39:52 
    4 Ivković Sara               SOV OK Sova           56:27 
    5 Ulrich Cvenić Ivana        KAP OK Kapela         59:38 
    6 Težak Ivana                VIH OK Vihor        1:06:17 
    7 Holjevac-Gagulić Tajana    MAK OK Maksimir     1:07:04 

      Bergant Vidakovic Sandra   KAP OK Kapela           dns 

M65  (3)                  1.7 km  70 m   8 C      

    1 Pongrac Ivan               JAP OK Japetić        30:35 
    2 Gros Čedomil               SLJ OK Sljeme         31:50 
    3 Čepelak Radovan            MAK OK Maksimir     1:06:00 

M55  (4)                  2.3 km  90 m   10 C     

    1 Lovrec Nenad               VIH OK Vihor          23:30 
    2 Horvat Saša                MAK OK Maksimir       28:39 
    3 Jelić Mladen               KAP OK Kapela         32:41 

      Perica Mladen              BJE OK Bjelovar         dns 

M45  (9)                  2.2 km  100 m   10 C    

    1 Vukmanović Mladen          KAP OK Kapela         19:00 
    2 Merunka Darko              MAK OK Maksimir       20:56 
    3 Penić Ivan Ivo             KAP OK Kapela         21:05 
    4 Vukelić Bojan              MAK OK Maksimir       21:12 
    5 Smerke Andrej              MAK OK Maksimir       22:47 
    6 Strmečki Petar             MAK OK Maksimir       23:25 
    7 Špoljar Krešo              KAP OK Kapela         31:44 
    8 Priher Miroslav            IME OK Ivan Merz      44:18 

      Trivunović Vladimir        SOV OK Sova             dns 

Ž45  (13)                 2.3 km  90 m   10 C     

    1 Glinska Beata Adrianna     KAP OK Kapela         35:29 
    2 Ebenspanger Emilija        KAP OK Kapela         36:05 
    3 Kraintz Evelyn             MAK OK Maksimir       37:06 
    4 Kuzmanić Ivana             JAP OK Japetić        37:57 
    5 Cvitković Maja             VIH OK Vihor          39:17 
    6 Lovrec Darinka             VIH OK Vihor          41:06 
    7 Franc Vera                 KAP OK Kapela         44:50 
    8 Vendler Čepelak Željka     MAK OK Maksimir       45:49 
    9 Čuljak Gross Mladenka      KAP OK Kapela         48:59 
   10 Kabalin Borenić Višnja     MAK OK Maksimir       50:09 
   11 Fabek Branka               JAP OK Japetić        51:47 
   12 Vuk Srebrenka              KAP OK Kapela       1:02:22 

      Pavlin Daliborka           VIH OK Vihor            dns 

M35  (9)                  3.4 km  120 m   13 C    

    1 Delić Petar                MAK OK Maksimir       24:18 
    2 Kaniški Tomislav           MAK OK Maksimir       25:24 
    3 Vodopija Goran             KAP OK Kapela         26:13 
    4 Pongrac Branimir           JAP OK Japetić        29:59 
    5 Orehoci Robert             BJE OK Bjelovar       32:26 
    6 Koščak Željko              MEĐ OK Međimurje      36:03 
    7 Gverić Ivan                KAP OK Kapela         38:02 
    8 Meštrović Tomislav         KAP OK Kapela         38:07 

      Budi Franjo                JAP OK Japetić           mp 

Ž35  (10)                 2.2 km  100 m   10 C    

    1 Gobec Ivana                VIH OK Vihor          25:29 
    2 Cini Fabiana               MAK OK Maksimir       26:33 
    3 Šantić Nikolina            BJE OK Bjelovar       28:32 
    4 Popović Budi Daniela       JAP OK Japetić        30:25 
    5 Lučić Slađana              KAP OK Kapela         35:18 
    6 Mandić Ana                 KAP OK Kapela         38:31 
    7 Stipic Bernardica          VIH OK Vihor          39:41 
    8 Jakšić Mirka               MAK OK Maksimir       39:56 
    9 Kušt Maja                  VIH OK Vihor          44:53 
   10 Čečura Magdalena           VIH OK Vihor        1:10:07 

M20  (4)                  3.6 km  110 m   13 C    

    1 Težak Karlo                VIH OK Vihor          51:13 
    2 Cvetković Filip            JAP OK Japetić        53:21 
    3 Puharić Roko               JAP OK Japetić        54:54 
    4 Verović Kristijan          JAP OK Japetić        58:51 

Ž20  (3)                  2.6 km  105 m   11 C    

    1 Tišljar Ana                ORI OK Orion          32:01 
    2 Lovrec Iva                 VIH OK Vihor          35:02 
    3 Težak Dora                 VIH OK Vihor          37:39 

M16  (4)                  2.2 km  80 m   11 C     

    1 Gobec Jan                  VIH OK Vihor          19:21 
    2 Kukec Jura                 VIH OK Vihor          19:50 
    3 Kodba Tin                  VIH OK Vihor          43:36 
    4 Kodba Vid                  VIH OK Vihor          47:56 

Ž16  (2)                  1.9 km  95 m   9 C      

    1 Pavlin Paula               VIH OK Vihor          28:49 
    2 Lesjak Jelena              JAP OK Japetić        53:15 

M14  (2)                  1.7 km  60 m   9 C      

    1 Guliš Zvonimir             JAP OK Japetić      1:56:49 

      Vodopija Bruno             VAR OK Varaždin          mp 

Ž14  (5)                  1.5 km  55 m   8 C      

    1 Jerković Perić Olga        KAP OK Kapela         12:58 
    2 Kaniški Laura              MAK OK Maksimir       52:55 
    3 Balaban Ana                SOV OK Sova           55:24 
    4 Omerčić Helena             MAK OK Maksimir       56:56 

      Orešković Lorena           MAK OK Maksimir         dns 

M12  (6)                  1.5 km  55 m   8 C      

    1 Omerčić Alan               MAK OK Maksimir       20:44 
    2 Vukelić Juraj              MAK OK Maksimir       23:31 
    3 Kuzmanić Borna             JAP OK Japetić        23:55 
    4 Strmečki Vibor             MAK OK Maksimir       25:21 
    5 Skopljak David             JAP OK Japetić        27:47 
    6 Čović Matej                MAK OK Maksimir       32:53 

Ž12  (8)                  1.5 km  55 m   8 C      

    1 Vukelić Dora               MAK OK Maksimir       16:42 
    2 Težak Magdalena            VIH OK Vihor          26:22 
    3 Potrebica Ema              VAR OK Varaždin       42:52 
    4 Balaban Iva                SOV OK Sova           45:30 
    5 Hodak Mirta                VIH OK Vihor          55:27 
    6 Fejzić Hanna               MAK OK Maksimir     1:11:54 
    7 Mihaljević Ema             SOV OK Sova         1:15:51 

      Vidaković Majda            KAP OK Kapela           dns 

OPEN  (16)                1.5 km  55 m   8 C      

    1 Tkalec Jakov               MEĐ OK Međimurje      23:20 
    2 Pečar Zlatko               BJE OK Bjelovar       30:35 
    3 Horvat Mirjana             MAK OK Maksimir       31:04 
    4 Labaš Predrag              IME OK Ivan Merz      34:11 
    5 Iličić Goran               BJE OK Bjelovar       39:15 
    6 Nikolić Bojana             IND Individ/No Club   50:24 
    7 Vugrek Sara                VAR OK Varaždin       50:44 
    8 Lah Mario                  VAR OK Varaždin       53:42 
    9 Tutić Martina              VIH OK Vihor          56:00 
   10 Rodeš Dora                 VAR OK Varaždin     1:02:42 
   11 Hodak Janko                VIH OK Vihor        1:03:42 
   12 Melmajer Nastasia          SOV OK Sova         1:11:37 

      Pevec Ozren                VAR OK Varaždin         dns 
      Tkalec Marta               MEĐ OK Međimurje        dns 
      Mašić Asmir                MAK OK Maksimir         dns 
      Ščrbak Filip               IND Individ/No Club     dns 

13. BJ Open – startna lista

13. Bjelovar Open čet 28.9.2017. 8:51
Start list created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Chip     Name                      Club                    Start

M21A  (17)         4.5 km  135 m   15 C    

    888974 Vjeran Horvat             MAK OK Maksimir          12:00 
   8221221 Matija Razum              JAP OK Japetić           14:00 
   7207151 Luka Filetin              KAP OK Kapela            16:00 
   7622357 Ivan Šeperić-Grdiša       JEL OK Jelen             18:00 
   8333335 Dominik Kirin             JAP OK Japetić           20:00 
    888973 Lobel Horvat              MAK OK Maksimir          22:00 
   8079783 Tomislav Varnica          VIH OK Vihor             24:00 
    300745 Davor Čapeta              KAP OK Kapela            26:00 
    219388 Mijat Perić               JEL OK Jelen             28:00 
   7777733 Frane Marković            JAP OK Japetić           30:00 
    500459 Matjaž Štanfel            SOV OK Sova              32:00 
    899007 Vedran Berković           KAP OK Kapela            34:00 
    585858 Damir Gobec               VIH OK Vihor             36:00 
   2113424 Luka Kosić                JAP OK Japetić           38:00 
    439230 Vladimir Spasić           KAP OK Kapela            40:00 
   1401001 Luka Ivković              SOV OK Sova              42:00 
           Vacant                    Vakant                   44:00 

Ž21A  (4)          3.2 km  100 m   13 C    

   1403140 Mirja Pavić               JAP OK Japetić           25:00 
           Vacant                    Vakant                   27:00 
   7300413 Urša Tomažin              AZI OK Azimut            29:00 
    552005 Vinka Vukmanović          KAP OK Kapela            31:00 

M21B  (18)         2.4 km  100 m   11 C    

    895099 Vedran Bijelić            IND Individuals/No Club   3:00 
    439114 Krunoslav Peh             KAP OK Kapela             5:00 
   1420752 Domagoj Šantić            BJE OK Bjelovar           7:00 
    446318 Matija Puhek              JEL OK Jelen              9:00 
   2111491 Dražen Tutić              VIH OK Vihor             11:00 
    232271 Mihael Grgić              BJE OK Bjelovar          13:00 
           Ivo Anđelić               IND Individuals/No Club  15:00 
    219395 Dalibor Stankovski        JEL OK Jelen             17:00 
    337657 Franko Bajlo              KAP OK Kapela            19:00 
    232272 Matej Drmanović           BJE OK Bjelovar          21:00 
   7778000 Domagoj Pavlin            VIH OK Vihor             23:00 
    888975 Robert Kaniški            MAK OK Maksimir          25:00 
    247225 Domagoj Malovic           KAP OK Kapela            27:00 
   1817161 Petar Perica              BJE OK Bjelovar          29:00 
    500739 Ivor Jelić                KAP OK Kapela            31:00 
    446316 Daniel Fabijanić          JEL OK Jelen             33:00 
    337656 Dražen Gadžić             KAP OK Kapela            35:00 
           Vacant                    Vakant                   37:00 

Ž21B  (9)          1.9 km  95 m   9 C      

   1931982 Marina Kopjar             IME OK Ivan Merz         38:00 
   7770730 Ivana Ulrich Cvenić       KAP OK Kapela            40:00 
   1401005 Sara Ivković              SOV OK Sova              42:00 
   7600000 Nola Jandrečić            JAP OK Japetić           44:00 
    245249 Tajana Holjevac-Gagulić   MAK OK Maksimir          46:00 
    893809 Ivana Težak               VIH OK Vihor             48:00 
   2105097 Sandra Bergant Vidakovic  KAP OK Kapela            50:00 
           Vacant                    Vakant                   52:00 
   2088253 Petra Plevnik             KAP OK Kapela            54:00 

M65  (4)           1.7 km  70 m   8 C      

    406701 Ivan Pongrac              JAP OK Japetić           22:00 
           Vacant                    Vakant                   24:00 
    236882 Radovan Čepelak           MAK OK Maksimir          26:00 
    332977 Čedomil Gros              SLJ OK Sljeme            28:00 

M55  (5)           2.3 km  90 m   10 C     

    893813 Nenad Lovrec              VIH OK Vihor             39:00 
    505905 Mladen Jelić              KAP OK Kapela            41:00 
    232284 Mladen Perica             BJE OK Bjelovar          43:00 
    236872 Saša Horvat               MAK OK Maksimir          45:00 
           Vacant                    Vakant                   47:00 

M45  (10)          2.2 km  100 m   10 C    

   1110007 Andrej Smerke             MAK OK Maksimir           2:00 
   1401011 Vladimir Trivunović       SOV OK Sova               4:00 
   7630314 Darko Merunka             MAK OK Maksimir           6:00 
    421655 Krešo Špoljar             KAP OK Kapela             8:00 
   1515155 Miroslav Priher           IME OK Ivan Merz         10:00 
    300743 Bojan Vukelić             MAK OK Maksimir          12:00 
    720210 Mladen Vukmanović         KAP OK Kapela            14:00 
    236879 Petar Strmečki            MAK OK Maksimir          16:00 
   7777600 Ivan Ivo Penić            KAP OK Kapela            18:00 
           Vacant                    Vakant                   20:00 

Ž45  (14)          2.3 km  90 m   10 C     

    247360 Mladenka Čuljak Gross     KAP OK Kapela            49:00 
   7474605 Daliborka Pavlin          VIH OK Vihor             51:00 
   2109704 Vera Franc                KAP OK Kapela            53:00 
    251688 Evelyn Kraintz            MAK OK Maksimir          55:00 
    893814 Darinka Lovrec            VIH OK Vihor             57:00 
    888972 Višnja Kabalin Borenić    MAK OK Maksimir          59:00 
    237593 Branka Fabek              JAP OK Japetić         1:01:00 
    247389 Emilija Ebenspanger       KAP OK Kapela          1:03:00 
    236886 Željka Vendler Čepelak    MAK OK Maksimir        1:05:00 
    636977 Maja Cvitković            VIH OK Vihor           1:07:00 
   2109710 Beata Adrianna Glinska    KAP OK Kapela          1:09:00 
    237596 Ivana Kuzmanić            JAP OK Japetić         1:11:00 
    247099 Srebrenka Vuk             KAP OK Kapela          1:13:00 
           Vacant                    Vakant                 1:15:00 

M35  (9)          3.4 km  120 m   13 C    

   7001122 Tomislav Kaniški          MAK OK Maksimir           3:00 
   2088246 Tomislav Meštrović        KAP OK Kapela             5:00 
    700770 Željko Koščak             MEĐ OK Međimurje          7:00 
   7032222 Branimir Pongrac          JAP OK Japetić            9:00 
    535353 Petar Delić               MAK OK Maksimir          11:00 
   2087742 Goran Vodopija            KAP OK Kapela            13:00 
   8250869 Robert Orehoci            BJE OK Bjelovar          15:00 
    770914 Franjo Budi               JAP OK Japetić           17:00 
   7207785 Ivan Gverić               KAP OK Kapela            19:00 

Ž35  (11)          2.2 km  100 m   10 C    

   2067893 Maja Kušt                 VIH OK Vihor             30:00 
   1420785 Daniela Popović Budi      JAP OK Japetić           32:00 
    700021 Ivana Gobec               VIH OK Vihor             34:00 
   7508272 Ana Mandić                KAP OK Kapela            36:00 
    236862 Mirka Jakšić              MAK OK Maksimir          38:00 
    222404 Magdalena Čečura          VIH OK Vihor             40:00 
   2078587 Slađana Lučić             KAP OK Kapela            42:00 
   2067883 Bernardica Stipic         VIH OK Vihor             44:00 
           Vacant                    Vakant                   46:00 
   1420813 Nikolina Šantić           BJE OK Bjelovar          48:00 
    210121 Fabiana Cini              MAK OK Maksimir          50:00 

M20  (5)           3.6 km  110 m   13 C    

    999505 Filip Cvetković           JAP OK Japetić           52:00 
    893808 Karlo Težak               VIH OK Vihor             54:00 
    428003 Kristijan Verović         JAP OK Japetić           56:00 
           Vacant                    Vakant                   58:00 
    237598 Roko Puharić              JAP OK Japetić         1:00:00 

Ž20  (4)           2.6 km  105 m   11 C    

   2069559 Ana Tišljar               ORI OK Orion           1:02:00 
    893815 Iva Lovrec                VIH OK Vihor           1:04:00 
           Vacant                    Vakant                 1:06:00 
    893830 Dora Težak                VIH OK Vihor           1:08:00 

M16  (5)           2.2 km  80 m   11 C     

   8135002 Jan Gobec                 VIH OK Vihor           1:10:00 
    406861 Vid Kodba                 VIH OK Vihor           1:12:00 
   1289347 Jura Kukec                VIH OK Vihor           1:14:00 
    222409 Tin Kodba                 VIH OK Vihor           1:16:00 
           Vacant                    Vakant                 1:18:00 

Ž16  (2)           1.9 km  95 m   9 C      

   8231003 Paula Pavlin              VIH OK Vihor             34:00 
   2113425 Jelena Lesjak             JAP OK Japetić           36:00 

M14  (3)           1.7 km  60 m   9 C      

    237599 Zvonimir Guliš            JAP OK Japetić           49:00 
           Vacant                    Vakant                   51:00 
   2113341 Bruno Vodopija            VAR OK Varaždin          53:00 

Ž14  (6)           1.5 km  55 m   8 C      

    300742 Lorena Orešković          MAK OK Maksimir          37:00 
   2105108 Olga Jerković Perić       KAP OK Kapela            39:00 
    210125 Helena Omerčić            MAK OK Maksimir          41:00 
   1401007 Ana Balaban               SOV OK Sova              43:00 
    701122 Laura Kaniški             MAK OK Maksimir          45:00 
           Vacant                    Vakant                   47:00 

M12  (7)           1.5 km  55 m   8 C      

    406735 Juraj Vukelić             MAK OK Maksimir           2:00 
    237600 David Skopljak            JAP OK Japetić            4:00 
    888971 Matej Čović               MAK OK Maksimir           6:00 
    237595 Borna Kuzmanić            JAP OK Japetić            8:00 
    435468 Vibor Strmečki            MAK OK Maksimir          10:00 
           Vacant                    Vakant                   12:00 
    210120 Alan Omerčić              MAK OK Maksimir          14:00 

Ž12  (9)           1.5 km  55 m   8 C      

   1401010 Iva Balaban               SOV OK Sova              16:00 
   2061276 Dora Vukelić              MAK OK Maksimir          18:00 
   2115782 Mirta Hodak               VIH OK Vihor             20:00 
   1401004 Ema Mihaljević            SOV OK Sova              22:00 
   2113348 Majda Vidaković           KAP OK Kapela            24:00 
    435413 Hanna Fejzić              MAK OK Maksimir          26:00 
    222406 Magdalena Težak           VIH OK Vihor             28:00 
   2113339 Ema Potrebica             VAR OK Varaždin          30:00 
           Vacant                    Vakant                   32:00 

OPEN  (17)         1.5 km  55 m   8 C      

    222403 Janko Hodak               VIH OK Vihor              3:00 
    406740 Bojana Nikolić            IND Individuals/No Club   5:00 
    345956 Marta Tkalec              MEĐ OK Međimurje          7:00 
   2113338 Ozren Pevec               VAR OK Varaždin           9:00 
   2111489 Martina Tutić             VIH OK Vihor             11:00 
    232278 Goran Iličić              BJE OK Bjelovar          13:00 
   1414144 Predrag Labaš             IME OK Ivan Merz         15:00 
    236856 Mirjana Horvat            MAK OK Maksimir          17:00 
   2113449 Dora Rodeš                VAR OK Varaždin          19:00 
           Asmir Mašić               MAK OK Maksimir          21:00 
           Filip Ščrbak              IND Individuals/No Club  23:00 
    232277 Zlatko Pečar              BJE OK Bjelovar          25:00 
   1401008 Nastasia Melmajer         SOV OK Sova              27:00 
   2117408 Mario Lah                 VAR OK Varaždin          29:00 
   2113448 Sara Vugrek               VAR OK Varaždin          31:00 
           Vacant                    Vakant                   35:00 
    345957 Jakov Tkalec              MEĐ OK Međimurje       1:01:00 

13. BJ Open – karakteristike staza

13. BJELOVAR OPEN
Kategorija Duljina Uspon Br. kontrola
M21A 4.5 km 135 m 15 kt
Ž21A 3.2 km 100 m 13 kt
M65 1.7 km 70 m 8 kt
M55 2.3 km 90 m 10 kt
M45 2.2 km 100 m 10 kt
M35 3.4 km 120 m 13 kt
M21B 2.4 km 100 m 11 kt
M20 3.6 km 110 m 13 kt
M16 2.2 km 80 m 11 kt
M14 1.7 km 60 m 9 kt
M12 1.5 km 55 m 8 kt
Ž45 2.3 km 90 m 10 kt
Ž35 2.2 km 100 m 10 kt
Ž21B 1.9 km 95 m 9 kt
Ž20 2.6 km 105 m 11 kt
Ž16 1.9 km 95 m 9 kt
Ž14 1.5 km 55 m 8 kt
Ž12 1.5 km 55 m 8 kt
OPEN 1.5 km 55 m 8 kt
Udaljenost do starta je 1500 m.

Poziv na 13. dječji Bjelovar Open

OK Bjelovar Društvo naša djeca Bjelovar

ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR
I DRUŠTVO “NAŠA DJECA” BJELOVAR
VAS POZIVAJU NA DJEČJU ORIJENTACIJSKU UTRKU

13. BJELOVAR OPEN

PROKLJUVANI 30.09.2017.

DATUM ODRŽAVANJA: 30. rujna 2017. (subota), prvi start u 13:30 sati
ORGANIZATORI: ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR i DND BJELOVAR
VRSTA NATJECANJA: dječja orijentacijska utrka
KARTA: Obršine, 1:2.500, e=5m
OPIS TERENA: ravan teren, čista kontinentalna šuma s mnogo staza
MJESTO OKUPLJANJA: Dom Mjesnog odbora, Prokljuvani 53
UDALJENOST OD NATJECATELJSKOG CENTRA DO STARTA: 700m
POSTAVLJAČ: Željko Belaj
STARTNINA: nema startnine
PRIJAVE: zaključno do utorka, 26. rujna 2017. na e-mail okb@okb.hr ili na mob. 098 998 40 98
NAKNADNE PRIJAVE I IZMJENE: nisu moguće
NAGRADE: medalje svim sudionicima + slatki dar našeg sponzora “Kraš” d.d.
PRIJEVOZ: vlastiti (parkiranje besplatno u okolici natjecateljskog centra)
INFORMACIJE: www.okb.hr ili na mob. 098 998 40 98
Poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
SVAKI NATJECATELJ NASTUPA NA VLASTITU ODGOVORNOST!
Dobro došli!

HOD 2017 – izvještaj i rezultati

OK Bjelovar Hrvatski olimpijski odbor Društvo naša djeca Bjelovar
Hrvatski olimpijski dan, poznat pod skraćenim nazivom HOD, posvećen datumu utemeljenja HOO-a, 10. rujna, danas je opće prihvaćena manifestacija koja promiče važnost bavljenja sportskom aktivnošću, olimpijska načela izvrsnosti u svakom području, razumijevanje, mir i solidarnost među ljudima kao sastavnice olimpijskog djelovanja. Programom se jednako potiču pojedinci i skupine, sportske zajednice i udruge, škole, vrtići, jedinice lokalne i područne samouprave, društva sportske rekreacije i drugi.

DJEČJA ORIJENTACIJSKA UTRKA
POVODOM HRVATSKOG OLIMPIJSKOG DANA

HOD 2017

IZVJEŠTAJ I REZULTATI

U sklopu projekta “Dječje orijentacijske utrke” kojeg provodi Orijentacijski klub Bjelovar u partnerstvu s Društvom “Naša djeca” Bjelovar i uz potporu Grada Bjelovara, u četvrtak 14. rujna 2017. godine održana je još jedna dječja orijentacijska utrka u bjelovarskom parku Borik pod nazivom HOD 2017.

Pozivu na utrku odazvali su se dječji vrtići Bjelovar, Ciciban i Osmijeh i jedna djevojčica iz Rovišća.

Posjetila nas je i zamjenica gradonačelnika gospođa Valna Bastijančić Erjavec koja se je obratila okupljenim mladim natjecateljima i poželjela im uspješnu utrku.

Organizatori posebno zahvaljuju bjelovarskim medijima na promociji i medijskom praćenju ovog događaja: TV Mreža (vijesti 15.09.2017. od 20:42 minute), Bjelovarsko-bilogorski radio i portal Bjelovar.info.

U organizaciji i provedbi utrke sudjelovali su članovi OK Bjelovar Milan Radočaj, Željko Oršolić, Marija Mavričević-Belaj, Seida Obarčanin Bukvić, Željko Bukvić i Željko Belaj. Rezultati i fotografije koje je snimila Seida Obarčanin Bukvić objavljeni su na web portalu Orijentacijskog kluba Bjelovar www.okb.hr.

Sudjelovalo je osamdesetpetero djece koja su uz pomoć školske orijentacijske karte pronašla kontrolne točke postavljene u parku. Po dolasku na cilj svi su dobili zlatnu medalju i slatki dar našeg donatora.

REZULTATI:

Dječji vrtić Bjelovar (voditeljice: Anna Lauš, Tanja Hajtić i Mihaela Šolčić):
1. Leonardo D. 8. Juraj K. 15. Zara P.
2. Magdalena R. 9. Tara R. 16. Vanja P.
3. Mila S. 10. Klara K. 17. Rafael D.
4. Roko M. 11. Mia K. 18. Nikol K.
5. Niko J. 12. Lukas M. 19. Katja P.
6. Filip S. 13. Patrik K. 20. Tea Đ.
7. Sara L. 14. Matej K. 21. Nika K.
Dječji vrtić Ciciban (voditelji: Senka Ivanušec, Andreja Orešković i Ivan Ivanušec):
1. Martin P. 4. Noel B. 7. Dora D.
2. Gabriela T. 5. Filip D.
3. Roko D. 6. Ema P.
Dječji vrtić Osmijeh 1 (voditeljice: Milena Radotović i Jelena Rukavina):
1. Marta B. 10. Tia L. 19. Vito R.
2. Eva Lucia B. 11. Marija M. 20. Marko Š.
3. Iva C. 12. Cvita P. 21. Antonio Š.
4. Lena C.I. 13. Ramona P. 22. Noa Š.
5. Petra H. 14. Valentina P. 23. Patrik Š.
6. Filip H. 15. Lucija P. 24. Fran V.
7. David J. 16. Patrik P. 25. Jana Z.
8. Luka K. 17. Luka R. 26. Marko Ž.
9. Borna K. 18. Marko R.
Dječji vrtić Osmijeh 2 (voditeljice: Jasmina Rajić i Ivana Duduković):
1. Fran B. 11. Nikola K. 21. Nino Š.
2. Lucija B. 12. Luka K. 22. Dora T.
3. Jakov B. 13. Lara L. 23. Jana T.
4. Dora D. 14. Antonela M. 24. Ana V.
5. Eva E. 15. Lovro M. 25. Mila K.
6. Luka G. 16. Ivano O. 26. Lucijan P.
7. Lukas H. 17. Nola P. 27. Sara K.
8. Sara H. 18. Petra P. 28. Danijel D.
9. Fabijan I. 19. Jan P. 29. Petar P.
10. Gabrijel J. 20. Ivano P. 30. Oskar H.
Osnovna škola Rovišće (voditelj: Igor Lončar):
1. Lucija L.
Izvještaj i rezultate u PDF formatu možete preuzeti ovdje.
I like Orienteering

Poziv na dječju orijentacijsku utrku HOD 2017

OK Bjelovar Hrvatski olimpijski odbor Društvo naša djeca Bjelovar

POZIV NA DJEČJU ORIJENTACIJSKU UTRKU
POVODOM HRVATSKOG OLIMPIJSKOG DANA

HOD 2017

ORGANIZATORI: ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR i DRUŠTVO NAŠA DJECA BJELOVAR uz potporu GRADA BJELOVARA
DATUM ODRŽAVANJA: 14. rujna 2017. (četvrtak)
MJESTO OKUPLJANJA: Park Borik (besplatno parkiranje moguće u neposrednoj blizini)
VRIJEME ODRŽAVANJA: 10-13 sati (svi koji dođu u naznačeno vrijeme moći će startati odmah nakon prijave na startnom mjestu)
KATEGORIJE: MŽ7 (djevojčice i dječaci predškolskog uzrasta)

MŽ7-10+ (učenice i učenici osnovne škole)
NAGRADE: Svi natjecatelji koji završe utrku dobivaju medalju i prigodni dar. Orijentacijska karta natjecateljima ostaje za uspomenu ili ponovno korištenje!
STARTNINA SE NE PLAĆA!
NAPOMENE: Sve potrebne upute bit će objavljene na startnom mjestu.
Natjecanje će se održati neovisno o vremenskim prilikama pa molimo roditelje da djecu opreme odgovarajućom odjećom, obućom i napitcima.
PRIJAVE: NAJKASNIJE DO UTORKA, 12. RUJNA na e-mail okb@okb.hr ili na mob. 098 998 40 98 (obavezno naznačiti kategoriju)
INFORMACIJE: www.okb.hr ili na mob. 098 998 40 98
Poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
Dobro došli!