Poziv za 15. Bjelovar Open

OK Bjelovar
Poziv na orijentacijsku utrku

15. BJELOVAR OPEN

9. utrka Kupa Hrvatske
Prokljuvani, 28.09.2019.

DATUM ODRŽAVANJA: 28.09.2019. (subota)
ORGANIZATOR: ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR
VRSTA NATJECANJA: srednje staze
KARTA: Obršine, 1:10000, e=5m (2017., reambulirana 2019.)
OPIS TERENA: uglavnom čista šuma s mjestimično zaraštenim dijelovima
MJESTO OKUPLJANJA: Dom Mjesnog odbora, Prokljuvani 53, (Koordinate: 45.902435N 16.898863E)
UDALJENOST DO STARTA: 800 m
GLAVNI ORGANIZATOR: Milan Radočaj
POSTAVLJAČ: Damir Klobučarić
KONTROLOR: Vedran Bijelić
KATEGORIJE: MŽ21A, MŽ21B, MŽ65, MŽ55, MŽ45, MŽ35, MŽ20, MŽ16, MŽ14, MŽ12, OPEN
STARTNINA: seniori i stariji: 45,00 kn, juniori i mlađi: 30,00 kn, OPEN: 30,00 kn
PERFORIRANJE: SPORTident, najam SI-card = 10,00 kn
UPLATE: u gotovini na dan natjecanja ili na IBAN: HR6924020061100007692
PRIJAVE: zaključno do ponedjeljka, 23.09.2018. na www.orienteeringonline.net
NAKNADNE PRIJAVE I IZMJENE: moguće su do 10:00 sati na dan natjecanja ako ima slobodnih startnih mjesta uz doplatu 20,00 kn.
PRVI START: 11:00 sati
PROGLAŠENJE: oko 14:30 sati
NAGRADE: medalje i prigodne nagrade za prva tri mjesta u svim kategorijama
PRIJEVOZ: vlastiti (parkiranje besplatno u okolici mjesta okupljanja)
INFORMACIJE: www.okb.hr ili na mob. 098 998 4098
DJEČJA UTRKA: održava se istog dana na istom mjestu – poziv slijedi
Svojom prijavom natjecatelji su suglasni da se natječu na osobnu odgovornost, da budu snimani i fotografirani te da se foto i video materijali mogu koristiti u javnim glasilima u svrhu izvještavanja i u promotivne svrhe.
hrvatski Poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
english 15th Bjelovar Open Invitation.
Dobro došli!

Orijentacijski produženi vikend u Darmstatdu

 

U sklopu njemačkog Deutsche Park Tour-a održale su se ovaj vikend četiri sprint utrke sa dodatkom europskog city race tour-a. Zbox mixa utrka poredak se računao za više utrka. U sveukupnom poretku Antonija u eliti i Robert u M45 osvojili su druga mjesta. U zbroju dviju subotnjih utrka Antonija i Robert te pojedinačno samo u nedjeljnoj utrci također su osvojili treća mjesta (rezultati)

HunOr’19 , Mađarski sprint vikend

U Zalaegerszegu se ovaj vikend održalo međunarodno sprint natjecanje koje se sastojalo od 4 pojedinačne utrke. Ukupno je bilo 175 natjecatelja iz 10 država. Orijentacijski klub Bjelovar predstavljali su Petra Plevnik u kategoriji Ž21B (11.mjesto), Vedran Bijelić u M21A (7.mjesto) i Robert Orehoci u M40B (1.mjesto)

O-Berek 2019.

Zadnji dan školske godine u Osnovnoj školi Berek počeo je jutarnjom orijentacijskom utrkom za učenike viših razreda O-Berek 2019. Djevojčice i dječaci natjecali su se u četiri kategorije – M12, Ž12, M14 i Ž14 na školskoj karti u mjerilu 1:5000, na stazama koje je osmislio i postavio Željko Belaj.

Nastupilo je 35 učenica i učenika koji su za svoj trud nagrađeni slatkim darom našeg sponzora, dok je troje najboljih po kategorijama dobilo i O-Berek 2019 medalje.

  • Ž12

Rezultati:

Kategorija M12:

RANG PREZIME I IME RAZRED
1. Šoštarić Tin 5.
2. Pelengić Saša 6.
3 Mirt Patrik 5.
Kategorija Ž12:

RANG PREZIME I IME RAZRED
1. Crkvenac Ema 5.
2. Modrić Petra 6.
3 Lončarić Antonija 6.
Kategorija M14:

RANG PREZIME I IME RAZRED
1. Šalković Stjepan 8.
2. Legac Tomislav 7.
3 Modrić Luka 8.
Kategorija Ž14:

RANG PREZIME I IME RAZRED
1. Jantolek Ana 8.
2. Strabić Silvija 8.
3 Herceg Matea 8.

Prijave natjecatelja te obrada rezultata rađeni su primjenom OEvent programa pa rezultate i prolazna vremena možete vidjeti na OrienteeringOnline servisu gdje ćete primjetiti da je zadnji dan škole utjecao na koncentraciju, ali ne i na raspoloženje natjecatelja što potvrđuju i fotografije koje su snimile profesorice Ana Ćuk i Kornelija Živko te naš tajnik Željko Belaj, a možete ih pogledati u galeriji.

OKB u OŠ Veliko Trojstvo

U sklopu tradicionalnih “Vladinih sportskih igaraOrijentacijski klub Bjelovar je u suradnji s Osnovnom školom Veliko Trojstvo organizirao školsko orijentacijsko natjecanje za učenike viših razreda. Nekoliko fotografija koje je snimila ravnateljica Sanja Vranješević možete pogledati u galeriji, a rezultate natjecatelja koji su uspješno pronašli sve kontrolne točke u nastavku.

  • OŠ VT Ž12

Rezultati:

Kategorija M12:

RANG PREZIME IME RAZRED REZULTAT
1 Pleško Lovro 6.b 04:59
2 Zagorec Gabriel 6.b 05:43
3 Stanišić Patrik 6.a 06:05
4 Plazek Patrik 6.a 06:36
5 Kovačević Vanja 5.b 07:25
6 Delić Luka 6.b 07:30
7 Tomić Arijan 6.a 08:02
8 Budemac Šandor 5.b 08:30
9 Kovačević Petar 6.a 08:48
10 Mostovljanec Marko 5.b 09:15
11 Keres Leon 6.b 09:28
12 Vunderlih Marko 5.b 09:49
13 Konjušić Josip 6.a 09:52
14 Petrović Robert 5.a 10:41
15 Keres Luka 5.a 11:09
16 Palej Bruno 5.a 11:31
16 Pehlivan Arda 5.a 11:31
18 Bevandić Patrick 5.a 12:06
19 Luketić Dorijan 5.a 12:33
20 Majcen Leo 5.b 15:32
Kategorija Ž12:

RANG PREZIME IME RAZRED REZULTAT
1 Birač Sara 6.b 04:54
2 Filipan Adela 6.a 05:18
3 Birač Vita 6.a 05:26
4 Pehlivan Asli 6.a 06:15
5 Birač Pia 6.a 06:23
6 Radonić Klara 5.a 06:57
7 Markan Lana 6.b 07:01
8 Pišti Tea 5.a 07:23
9 Hampovčan Valerija 6.b 07:30
10 Matijević Valentina 5.b 08:43
11 Kovačić Tia 5.a 08:47
12 Faltak Maja 5.a 12:11
13 Trstenjak Lucija 5.a 13:36
14 Kovač Adriana 5.b 14:09
15 Bačak Ivančica 5.b 15:05
16 Mamić Ines 5.b 15:18
17 Miloš Marija Paula 5.b 15:28
18 Bujan Tara 5.b 16:57
19 Pogledić Anja 5.a 18:30
20 Utješinović Nataša 5.b 23:08
Kategorija M14:

RANG PREZIME IME RAZRED REZULTAT
1 Mišir Jakov Zvonimir 8.a 07:03
2 Lacko Antonio 8.b 08:18
3 Đuranić Ivan 8.b 08:52
4 Horvat Šimun 7.b 12:59
5 Baron Robert 8.a 14:12
5 Šimunović Filip 8.a 14:12
7 Osmak Marko 8.a 15:21
8 Bazmenjak Tomislav 7.b 16:49
9 Slobodnjak Tibor 7.b 17:27
Kategorija Ž14:

RANG PREZIME IME RAZRED REZULTAT
1 Severović Patricija 8.a 08:54
2 Konjušić Michel 8.b 09:50
3 Bregovac Klara 8.a 11:56
4 Mamić Ema 7.b 12:14
5 Pribolšan Lucija 8.b 12:26
6 Begović Hanna 8.b 12:50
7 Bazić Tina 7.b 13:07
7 Pišti Maja 8.a 13:07
9 Keres Sara 8.b 13:22
10 Grgurić Ana 8.a 13:34
11 Domitrović Maja 8.b 14:01
12 Lovrić Anamarija 8.b 14:26
13 Majdandžić Antonela 8.a 15:36
14 Križić Nela 8.a 16:31
15 Antolović Sara 8.a 17:29

Ukupne rezultate u PDF obliku možete preuzeti ovdje.

WOD 2019. @ 4. OŠ – Rezultati

Fotografije s natjecanja WOD 2019 pogledajte u galeriji, a rezultate u nastavku.

Rezultati:

Kategorija A (520m/9KT):

+ Rino Solar 4.OŠ BJ -4.a 07:04
+ Juraj Crnković DV Ciciban 12:13
+ Mark Chorvatovič DV Ciciban 12:16
+ Tin Kovač DV Ciciban 12:16
+ Matej Kožalski DV Ciciban 12:24
+ Mihael Prihić DV Ciciban 15:08
+ Petra Sigl DV Ciciban 15:09
+ Patrik Tabar DV Ciciban 15:11
+ Klara Škalički DV Ciciban 15:16
+ Ivano Fabijan DV Ciciban 17:18
+ Iva Kuten DV Ciciban 17:24
+ Gabriela Tadić DV Ciciban 17:27
+ Tina Supančić DV Ciciban 17:28
+ Ella Dolenčić DV Ciciban 17:29
Luka Nesek 4.OŠ BJ -5.a pogreška
Marko Pađan DV Bjelovar pogreška
Nikola Čačić DV Ciciban pogreška
Kategorija B-M (1580m/13KT):

1. Lovro Izak Crnjak 4.OŠ BJ -7.c 10:43
1. Karlo Adamec 4.OŠ BJ -8.d 10:43
3. Ivan Margetić 4.OŠ BJ -7.c 10:44
4. Deni Krajinović 4.OŠ BJ -8.d 10:51
5. Eugen Petreković 4.OŠ BJ -7.c 11:40
6. Luka Gašparov 4.OŠ BJ -7.d 12:26
7. Tin Zeman 4.OŠ BJ -7.c 12:39
8. Luka Andrija Crnjak 4.OŠ BJ -7.c 13:03
9. Ivan Čavić 4.OŠ BJ -7.c 13:05
10. Branimir Lukić 4.OŠ BJ -8.d 13:13
11. Benjamin Kraljić 4.OŠ BJ -8.d 14:04
12. Matko Juratović 4.OŠ BJ -7.c 14:06
13. Patrik Gazić 4.OŠ BJ -8.d 15:05
14. Borna Sinković 4.OŠ BJ -7.d 15:41
15. Marko Švenda 4.OŠ BJ -7.c 16:10
16. Josip Čulo 4.OŠ BJ -7.d 17:56
17. Ivan Sabolović 4.OŠ BJ -7.d 19:01
18. Petar Jukić 4.OŠ BJ -7.c 19:45
19. Ninoslav Plentaj 4.OŠ BJ -7.d 20:10
20. Šimun Lovrović 4.OŠ BJ -7.d 21:12
21. Jurica Đopar 4.OŠ BJ -8.d 26:04
22. Petar Matoš 4.OŠ BJ -8.d 29:48
Igor Marić 4.OŠ BJ -7.c pogreška
Luka Kovačević 4.OŠ BJ -7.d pogreška
Ivan Subotičanec 4.OŠ BJ -7.d pogreška
Patrik Zglavnik 4.OŠ BJ -7.d pogreška
Šimun Marić 4.OŠ BJ -7.d nije startao
Antonio Bemšić 4.OŠ BJ -8.d nije startao
Mihael Ilinović 4.OŠ BJ -8.d nije startao
Mihovil Kozić 4.OŠ BJ -8.d nije startao
Tomislav Maretić 4.OŠ BJ -8.d nije startao
Ivan Miškić 4.OŠ BJ -8.d nije startao
Luka Tolić 4.OŠ BJ -8.d nije startao
Kategorija B-Ž (1230m/11KT):

1. Dora Kozić 4.OŠ BJ -7.c 10:04
2. Katja Hajtić 4.OŠ BJ -7.c 12:45
3. Iva Šimić 4.OŠ BJ -7.d 14:54
4. Ela Petrić 4.OŠ BJ -7.d 16:07
5. Klara Balaško 4.OŠ BJ -7.c 16:14
6. Ana Habdija 4.OŠ BJ -7.c 17:31
7. Ema Pavić 4.OŠ BJ -7.d 17:41
8. Aurora Plantak 4.OŠ BJ -7.d 18:04
9. Sandra Baričević 4.OŠ BJ -8.d 18:13
10. Nera Borbelj 4.OŠ BJ -8.d 18:52
11. Đulijana Đurđević 4.OŠ BJ -8.d 19:44
12. Iva Vrganj 4.OŠ BJ -7.c 21:29
13. Magdalena Martinjak 4.OŠ BJ -7.d 22:42
14. Lorena Muhar 4.OŠ BJ -7.d 27:27
15. Vanessa Đurđević 4.OŠ BJ -8.d 27:52
16. Petra Lovrić 4.OŠ BJ -8.d 29:31
Lorena Butorac 4.OŠ BJ -7.c pogreška
Lukrecia Jelić – Balta 4.OŠ BJ -7.c pogreška
Iva Marčinko 4.OŠ BJ -7.c pogreška
Helena Vincek 4.OŠ BJ -7.c pogreška
Željana Katarina Henc 4.OŠ BJ -7.d pogreška
Aurora Vajdić 4.OŠ BJ -8.d pogreška
Helena Šestak 4.OŠ BJ -7.d nije startala
Marija Varga 4.OŠ BJ -8.d nije startala
Marina Varga 4.OŠ BJ -8.d nije startala
Kategorija C (1580m/13KT):

1. Anamarija Pađan 12:54
2. Elizabeta Vegh GŠ VL BJ 15:30
3. Maria Boffo 4.OŠ 16:22
4. Gabriela Kranjec 4.OŠ 16:30

WOD 2019 – Poziv


POZIV
NA ORIJENTACIJSKU UTRKU
POVODOM SVJETSKOG ORIJENTACIJSKOG DANA

WOD 2019

ORGANIZATORI: ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR i DRUŠTVO NAŠA DJECA BJELOVAR u sklopu projekta Volonteri u parku
DATUM ODRŽAVANJA: 17. svibnja 2019. (petak)
MJESTO OKUPLJANJA: Ispred Dvorane europskih prvaka kod 4. osnovne škole
VRIJEME ODRŽAVANJA: 10-12 sati (svi koji dođu u naznačeno vrijeme moći će startati odmah nakon prijave na mjestu okupljanja)
KATEGORIJE: A) djevojčice i dječaci uz pratnju starijih osoba
B) učenice i učenici osnovne škole – samostalno
C) ostali – samostalno
NAGRADE: A) Svi natjecatelji koji završe utrku dobivaju medalju, diplomu i prigodni dar.
B i C) Medalje, diplome i prigodni darovi za prva tri mjesta.
PROGLAŠENJE: u 12:00 sati
PRIJAVE: e-mailom na okb(at)okb.hr ili na telefon 098 9984098 najkasnije do četvrtka 16. svibnja 2019. u 12:00 sati
STARTNINE NEMA!
NAPOMENE: Sve potrebne upute bit će objavljene na startnom mjestu;
Natjecanje će se održati neovisno o vremenskim prilikama pa molimo roditelje da djecu opreme odgovarajućom odjećom, obućom i napitcima.
INFORMACIJE: www.okb.hr ili na mob. 098 9984098
Poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
Ukratko o projektu Svjetskog dana orijentacijskog sporta možete pročitati ovdje.
Upute i obavijesti možete preuzeti ovdje.
Projekt “Volonteri u parku” provodi se u okviru Nacionalnog programa promicanja zdravlja “Živjeti zdravo”
Volonteri u parku