12. Bjelovar Open, orijentacijska utrka za Kup Hrvatske, Vrbica, 8. listopada 2016.

12. BJ Open – startna lista v13.2

12. Bjelovar Open pet 7.10.2016. 17:01
Start list created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Chip     Name                      Club                       Start 

M21A  (13)         4.3 km  240 m   13 C    

   7600000 Matija Razum              JAP OK Japetić            8:00 
    888974 Vjeran Horvat             MAK OK Maksimir          10:00 
           Vacant                    Vakant                   12:00 
   7207152 Tihomir Despetović        OKB OK Bjelovar          14:00 
   7777733 Frane Marković            JAP OK Japetić           16:00 
    300745 Davor Čapeta              KAP OK Kapela            18:00 
    585858 Damir Gobec               VIH OK Vihor             20:00 
    406701 Branimir Pongrac          JAP OK Japetić           22:00 
    888973 Lobel Horvat              MAK OK Maksimir          24:00 
    439230 Vladimir Spasić           KAP OK Kapela            26:00 
    889671 Mario Štambuk             IME OK Ivan Merz         28:00 
    893831 Tomislav Varnica          VIH OK Vihor             30:00 
   7207153 Vanja Suhina              KAP OK Kapela            32:00 

Ž21A  (9)          3.7 km  200 m   10 C    

   1403140 Mirja Pavić               JAP OK Japetić           34:00 
           Vacant                    Vakant                   36:00 
    410619 Jelena Brezak             KAP OK Kapela            38:00 
   9008008 Tena Sakar Vukić          MAK OK Maksimir          40:00 
    893830 Dora Težak                VIH OK Vihor             42:00 
   7207170 Monika Kovaljesko         KAP OK Kapela            44:00 
    700021 Ivana Gobec               VIH OK Vihor             46:00 
    889172 Marija Štambuk            IME OK Ivan Merz         48:00 
    552005 Vinka Vukmanović          KAP OK Kapela            50:00 

M21B  (11)         2.6 km  90 m   8 C      

   1817161 Petar Perica              OKB OK Bjelovar           3:00 
   7778000 Domagoj Pavlin            VIH OK Vihor              5:00 
   2088287 Tomaž Pust                AZI OK Azimut             7:00 
   7622357 Ivan Šeperić-Grdiša       JEL OK Jelen              9:00 
    219397 Marko Košturić            JEL OK Jelen             11:00 
    237592 Luka Kosić                JAP OK Japetić           13:00 
    222408 Dražen Tutić              VIH OK Vihor             15:00 
           Matija Puhek              JEL OK Jelen             17:00 
           Vacant                    Vakant                   19:00 
    232284 Mladen Perica             OKB OK Bjelovar          21:00 
    222406 Luka Karavidović          VIH OK Vihor             23:00 

Ž21B  (8)          1.9 km  80 m   7 C      

    237596 Maja Pongrac              JAP OK Japetić           25:00 
           Vacant                    Vakant                   27:00 
    409107 Vlatka Stupalo            VIH OK Vihor             29:00 
   2088253 Petra Plevnik             KAP OK Kapela            31:00 
    222415 Magdalena Čečura          VIH OK Vihor             33:00 
    428003 Ivana Kuzmanić            JAP OK Japetić           35:00 
    222417 Martina Triplat Horvat    VIH OK Vihor             37:00 
    410618 Ivana Ulrich Cvenić       KAP OK Kapela            39:00 

M65  (3)           2.5 km  100 m   7 C     

    237591 Ivan Pongrac              JAP OK Japetić           41:00 
           Vacant                    Vakant                   43:00 
    236882 Radovan Čepelak           MAK OK Maksimir          45:00 

M55  (3)           2.6 km  130 m   9 C     

    893813 Nenad Lovrec              VIH OK Vihor             13:00 
    442575 Roman Sladič              ŠOK Škofjeloški OK       15:00 
    236865 Ivica Lukačić             MAK OK Maksimir          17:00 

M45  (11)          3.6 km  160 m   10 C    

   7111959 Dario Štambuk             IME OK Ivan Merz          2:00 
   7777600 Ivan Ivo Penić            KAP OK Kapela             4:00 
           Vacant                    Vakant                    6:00 
   7630314 Darko Merunka             MAK OK Maksimir           8:00 
   1401011 Vladimir Trivunović       SOV OK Sova              10:00 
   7891004 Marijan Bogović           JEL OK Jelen             12:00 
    505905 Mladen Jelić              KAP OK Kapela            14:00 
    236859 Andrej Smerke             MAK OK Maksimir          16:00 
    236866 Milivoj Uroic             MAK OK Maksimir          18:00 
    893833 Zdenko Horjan             VIH OK Vihor             20:00 
    410613 Saša Horvat               MAK OK Maksimir          22:00 

Ž45  (10)          2.6 km  130 m   9 C     

    636977 Maja Cvitković            VIH OK Vihor             35:00 
    247099 Beata Glinska             KAP OK Kapela            37:00 
    236886 Željka Vendler Čepelak    MAK OK Maksimir          39:00 
    893814 Darinka Lovrec            VIH OK Vihor             41:00 
           Vacant                    Vakant                   43:00 
   7474605 Daliborka Pavlin          VIH OK Vihor             45:00 
    247389 Emilija Ebenspanger       KAP OK Kapela            47:00 
    237595 Branka Fabek              JAP OK Japetić           49:00 
    410650 Vera Franc                KAP OK Kapela            51:00 
    232290 Alida Sokolović           OKB OK Bjelovar          53:00 

M35  (14)          3.9 km  210 m   12 C    

    700030 Lino Legac                JAP OK Japetić           26:00 
    446316 Daniel Fabijanić          JEL OK Jelen             28:00 
   2087742 Goran Vodopija            KAP OK Kapela            30:00 
   1401012 Dalibor Sovilj            SOV OK Sova              32:00 
    300743 Bojan Vukelić             MAK OK Maksimir          34:00 
    700033 Marko Gamberger           VIH OK Vihor             36:00 
   2088246 Tomislav Meštrović        KAP OK Kapela            38:00 
   7778899 Tomislav Vuk              VIH OK Vihor             40:00 
    364423 Ivan Gverić               KAP OK Kapela            42:00 
    560716 Gerrit Van De Riet        MAK OK Maksimir          44:00 
    893829 Pako Delgado              VIH OK Vihor             46:00 
    720210 Mladen Vukmanović         KAP OK Kapela            48:00 
           Vacant                    Vakant                   50:00 
    770914 Franjo Budi               JAP OK Japetić           52:00 

Ž35  (16)          3.4 km  160 m   9 C     

    237553 Sonja Lesjak              JAP OK Japetić           15:00 
    670222 Dunja Van De Riet         MAK OK Maksimir          17:00 
   2105096 Irena Čorko Meštrović     KAP OK Kapela            19:00 
    410649 Daniela Popović Budi      JAP OK Japetić           21:00 
    210121 Fabiana Cini              MAK OK Maksimir          23:00 
   2067893 Maja Kušt                 VIH OK Vihor             25:00 
    236862 Mirka Jakšić              MAK OK Maksimir          27:00 
    337656 Marijana Žgela Putniković KAP OK Kapela            29:00 
   2067883 Bernardica Stipic         VIH OK Vihor             31:00 
   7508272 Ana Mandić                KAP OK Kapela            33:00 
    222418 Marta Kiš                 VIH OK Vihor             35:00 
   2088239 Sanda Berženji            KAP OK Kapela            37:00 
    222419 Kristina Zubin            VIH OK Vihor             39:00 
           Vacant                    Vakant                   41:00 
    442573 Matea Sršen               VIH OK Vihor             43:00 
    232216 Nikolina Šantić           OKB OK Bjelovar          45:00 

M20  (6)           4.1 km  210 m   12 C    

   8333335 Dominik Kirin             JAP OK Japetić            3:00 
           Vacant                    Vakant                    5:00 
   1401001 Luka Ivković              SOV OK Sova               7:00 
    237600 Roko Puharić              JAP OK Japetić            9:00 
    999505 Filip Cvetković           JAP OK Japetić           11:00 
   7041999 Andro Vladimir Štambuk    IME OK Ivan Merz         13:00 

Ž20  (3)           2.4 km  120 m   8 C     

    893815 Iva Lovrec                VIH OK Vihor              2:00 
           Vacant                    Vakant                    4:00 
    893816 Mia Lovrec                VIH OK Vihor              6:00 

M16  (6)           2.4 km  120 m   8 C     

    893811 Jan Gobec                 VIH OK Vihor             47:00 
           Vacant                    Vakant                   49:00 
    222402 Tin Kodba                 VIH OK Vihor             51:00 
    893808 Karlo Težak               VIH OK Vihor             53:00 
    222404 Vid Kodba                 VIH OK Vihor             55:00 
   1289347 Jura Kukec                VIH OK Vihor             57:00 

Ž16  (3)           1.9 km  80 m   7 C      

    237593 Eva Magdić Govedarica     JAP OK Japetić           47:00 
           Vacant                    Vakant                   49:00 
    237556 Iva Jakopec               JAP OK Japetić           51:00 

M14  (3)           1.7 km  70 m   7 C      

    237599 Rudi Marković             JAP OK Japetić            2:00 
           Vacant                    Vakant                    4:00 
    222401 Teo Tutić                 VIH OK Vihor              6:00 

Ž14  (5)           1.7 km  70 m   7 C      

    410651 Jelena Lesjak             JAP OK Japetić            8:00 
           Vacant                    Vakant                   10:00 
   8231003 Paula Pavlin              VIH OK Vihor             12:00 
   1401007 Ana Balaban               SOV OK Sova              14:00 
   2105108 Olga Jerković Perić       KAP OK Kapela            16:00 

M12  (5)           1.4 km  40 m   6 C      

    406735 Juraj Vukelić             MAK OK Maksimir           3:00 
           Vacant                    Vakant                    5:00 
   1401006 Karlo Kobijak             SOV OK Sova               7:00 
    435468 Vibor Strmečki            MAK OK Maksimir           9:00 
    345947 Borna Kuzmanić            JAP OK Japetić           11:00 

Ž12  (7)           1.4 km  40 m   6 C      

   2061276 Dora Vukelić              MAK OK Maksimir          19:00 
           Vacant                    Vakant                   21:00 
    219313 Wanda Kovač               KAP OK Kapela            23:00 
   1968042 Marta Kukec               VIH OK Vihor             25:00 
   2105097 Majda Vidaković           KAP OK Kapela            27:00 
   2045652 Kira Delgado Sršen        VIH OK Vihor             29:00 
    222413 Magdalena Težak           VIH OK Vihor             31:00 

OPEN  (20)         1.7 km  70 m   7 C      

           Iva Barzić                SOV OK Sova              18:00 
    422990 Lidija Detić              IME OK Ivan Merz         20:00 
           Silvija Balent            SOV OK Sova              22:00 
    237598 Nola Jandrečić            JAP OK Japetić           24:00 
           Patricija Bilić           SOV OK Sova              26:00 
    406740 Bojana Nikolić            VIH OK Vihor             28:00 
   1401002 Sara Peter                SOV OK Sova              30:00 
    222409 Ema Tutić                 VIH OK Vihor             32:00 
           Iva Ujević                SOV OK Sova              34:00 
   2069834 Petra Stojan              Individual Individuals   36:00 
   1401010 Iva Balaban               SOV OK Sova              38:00 
   1401004 Stela Peter               SOV OK Sova              40:00 
           Manuela Crnković          SOV OK Sova              42:00 
    236863 Mladen Debic              MAK OK Maksimir          44:00 
   1401009 Despot Matijević          SOV OK Sova              46:00 
           Tin Tajz                  SOV OK Sova              48:00 
           Ivona Grgušić             SOV OK Sova              50:00 
           Ivan Pavlović             SOV OK Sova              52:00 
           Jana Markulinčić          MEĐ OK Međimurje         54:00 
           Vacant                    Vakant                   56:00 

Modificirana startna lista usklađena je s člankom 13.2 Pravilnika za orijentacijska natjecanja 2016.

12. Bjelovar Open, orijentacijska utrka za Kup Hrvatske, Vrbica, 8. listopada 2016.

12. BJ Open – karakteristike staza

12. BJELOVAR OPEN
Kategorija Duljina Uspon Br. kontrola
M21A 4.29 km 240 m 13 kt
Ž21A 3.73 km 200 m 10 kt
M65 2.45 km 100 m 7 kt
M55 2.64 km 130 m 9 kt
M45 3.65 km 160 m 10 kt
M35 3.89 km 210 m 12 kt
M21B 2.59 km 90 m 8 kt
M20 4.06 km 210 m 12 kt
M16 2.44 km 120 m 8 kt
M14 1.71 km 70 m 7 kt
M12 1.37 km 40 m 6 kt
Ž45 2.64 km 130 m 9 kt
Ž35 3.42 km 160 m 9 kt
Ž21B 1.9 km 80 m 7 kt
Ž20 2.44 km 120 m 8 kt
Ž16 1.9 km 80 m 7 kt
Ž14 1.71 km 70 m 7 kt
Ž12 1.37 km 40 m 6 kt
OPEN 1.71 km 70 m 7 kt
Udaljenost do starta je 1900 m.
Borik 2016 fotke

Dječja orijentacijska utrka – fotke

  • Dječja o-trka Borik 2016 1/6

Više fotografija pogledajte na Google Photos stranici OKB.

Dječja o-trka Borik 2016

Dječja orijentacijska utrka – rezultati

DJEČJA ORIJENTACIJSKA UTRKA "BORIK 2016"
24.09.2016.
REZULTATI
KATEGORIJA: MŽ7 (8 KT)
1 Begović, Leon prošao
2 Begović, Petra prošla
3 Benić, Riana prošla
4 Crnković, Juraj DV Ciciban prošao
5 Crnković, Margo prošla
6 Drljača, Mia prošla
7 Dukić, Leonardo DV Bjelovar prošao
8 Dukić, Rafael DV Bjelovar prošao
9 Grünhut, Sara DV Ciciban prošla
10 Ivezić, Petar DV Bjelovar prošao
11 Jovičić, Jakov prošao
12 Junković, Lovro prošao
13 Komljenović, Mia DV Bjelovar prošla
14 Kovač, Nikol DV Bjelovar prošla
15 Kristić, Klara DV Bjelovar prošla
16 Lovriček, Sara DV Bjelovar prošla
17 Maturanec, Filip prošao
18 Maturanec, Karlo prošao
19 Mudri, Grgur prošao
20 Perković, Andrej prošao
21 Perković, Bartol prošao
22 Petti, Zara DV Bjelovar prošla
23 Pinjuh, Katja DV Bjelovar prošla
24 Polančec, Lovro prošao
25 Popović, Vanja prošao
26 Radanec, Maksim prošao
27 Rajčević, Magdalena DV Bjelovar prošla
28 Reljić, Tara DV Bjelovar prošla
29 Sučić, Filip prošao
30 Šantić, Gloria prošla
31 Šantić, Veronika prošla
32 Šantić, Viktoria prošla
33 Tirić, Damir prošao
34 Vinković, Erik prošao
35 Vinković, Jakov prošao
36 Vurnek, Ivano DV Bjelovar prošao
37 Zagorec, Petar prošao
38 Zeman, Karlo DV Ciciban prošao
39 Zeman, Rafael DV Ciciban prošao
KATEGORIJA: MŽ7-10 (12 KT)
1 Habalija, Ivana prošla
2 Habalija, Mateo prošao
3 Jarčov, Robert prošao
4 Komljenović, Ema prošla
5 Lovriček, Borna prošao
6 Oslovar, Mirna prošla
7 Oslovar, Viktorija prošla
8 Pinjuh, Marla prošla
9 Rajčević, Eva Marija   -2KT
10 Savić, Jakov prošao
11 Stankiš, Gabrijel prošao
12 Sučić, Mihael prošao
13 Tkalčević, Ganesh prošao
14 Tupek, Kristijan prošao
15 Tupek, Ričard prošao
16 Žiža, Karlo prošao

Dječja orijentacijska utrka – obavijest

Poštovani,

zbog iskazanog velikog interesa za sudjelovanje na dječjoj orijentacijskoj utrci koja će se održati u subotu 24. rujna, Orijentacijski klub Bjelovar uvodi prijave, kako bismo izbjegli slučaj da netko ne može nastupiti zbog popunjenja kvote od 100 natjecatelja po kategoriji.

Stoga vas molimo da najkasnije do srijede, 21. rujna, pošaljete prijavu za natjecatelje koji će sigurno sudjelovati na utrci (neovisno o vremenskim prilikama).

Prijava sadrži: prezime, ime, kategorija, vrtić/škola/individualno, a dostavlja se e-mailom na okb@okb.hr ili na mobitel 098 9984098.

Potvrdu o zaprimljenoj prijavi dobit ćete najkasnije za 24 sata, a sve obavijesti o utrci pratite na klupskom web portalu www.okb.hr!

S poštovanjem,
Željko Belaj, tajnik OKB

Odlični rezultati na Transmoduls Dunántúl kupu

14060273_10210859106342024_1208088563_o

Nakon trodnevnog natjecateljskog programa koji je započeo sprintom u staroj jezgri Veszprema te se nastavio utrkama na bivšem vojnom poligonu u Hajmáskér članovi Orijentacijskog kluba Bjelovar vratili su se bogatiji za dva prva mjesta u najjačim kategorijama. Prvo mjesto u ženskoj kategoriji osvojila je Antonija Orlić, dok je u napetoj završnici posljednje utrke Tihomir Despetović uspio preteći izravnog konkurenta i preći sa drugog na prvo mjesto u ukupnom plasmanu. Uspješan vikend zaokružio je Robert Orehoci drugim mjestom u kategoriji M40.