5th International Heydar Aliyev Orienteering Cup

Od 25-27.05. se u Azerbajdžanu održao 5ti internacionalni Heydar Aliyev kup.  U samom natjecanju učestvovalo je više od 200 natjecatelja iz  Azerbajdžana, Ukrajine, Turske, Irana, Rusije, Gruzije, Belgije, Norveške, Izraela, Moldavije, Kine, Slovenije, Novog Zelanda i Hrvatske. U prvoj disciplini, sprintu u glavnom gradu Baku, u kategoriji M35 je pobjedio Robert Orehoci ispred predstavnika Belgije i Rusije dok je na dugim stazama na sjeveru države zauzeo drugo mjesto između dva predstavnika Rusije. Dio fotografija se može vidjeti na stranicama organizatora.

WOD 2018 – izvještaj i rezultati


ORIJENTACIJSKA UTRKA

BORIK 2018

IZVJEŠTAJ I REZULTATI

U organizaciji Orijentacijskog kluba Bjelovar i Društva “Naša djeca” Bjelovar, a uz potporu Grada Bjelovara, u subotu, 26. svibnja 2018. u parku Borik održana je orijentacijska utrka “Borik 2018”.

Utrka je održana povodom Svjetskog dana orijentacijskog sporta (World Orienteering Day – WOD) i Dana otvorenih vrata udruga.

U vremenu od 11 – 13 sati za natjecanje se je prijavilo 14-ero sudionika. Start je bio pojedinačni s vremenskim razmakom, a postignuti su sljedeći rezultati:

KATEGORIJA A) djevojčice i dječaci uz pratnju starijih osoba:

  1. 	Šimun Holiček		   8:40		14 KT
  2.	Eva Holiček		  13:15		14 KT
  3.	Marta Pađan		  15.03		14 KT
  4.	Oliver Gradečak		  12:24		13 KT
  5.	Filip Anadolac		  15:18		13 KT
  6.	Marko Pađan		  11:04		10 KT
  7.	Fran Radoš		  12:37	         9 KT
U parku je bilo postavljeno 14 kontrolnih točaka (KT), a zadaća natjecatelja je bila pronaći što više KT u što kraćem vremenu bilo kojim redosljedom (score orijentacija).

Svi sudionici kategorije A dobili su zlatnu medalju, diplomu i slatki dar našeg donatora “Kraš” d.d.

KATEGORIJA B) učenici i učenice osnovne škole bez pratnje:

  1.	Adam Anadolac		  13:10
  2.	Lana Veliji		  28:13					
KATEGORIJA C) učenici i učenice srednje škole bez pratnje:
U ovoj kategoriji nije bilo natjecatelja.
KATEGORIJA D) građani

  1.	Mario Holiček 		   6:57
  2.	Matej Prapotnik		   8:59
  3.	Marija Schubert		   9:13
  4.	Velibor Pađan		   9:20
  5.	Emil Anadolac		   9:26
Za kategorije B, C i D u parku je bilo postavljeno 14 kontrolnih točaka (KT), a zadaća natjecatelja je bila pronaći sve KT u što kraćem vremenu zadanim redosljedom.

Za mjerenje vremena korišten je sustav “Sport-Ident”.

Medalje najboljima podijelila je gđa Morana Müller Gradečak, predstavnica Grada Bjelovara.

Organizator zahvaljuje bjelovarskim školama, vrtićima i medijima koji su animirali djecu da sudjeluju u ovom natjecanju te Gradu Bjelovaru na potpori u provedbi ovog projekta.

U pripremi i provedbi natjecanja sudjelovali su članovi Orijentacijskog kluba Bjelovar Alida Sokolović, Slobodan Sokolović, Petra Plevnik, Vedran Bijelić i Željko Belaj.

Fotografije s natjecanja pogledajte u našoj o-galeriji, izvještaj i rezultate u PDF formatu možete preuzeti ovdje.

o-karta Borik A o-karta Borik B,C,D

Petra zlatna na 38. Pokalu Zagreba

U subotu 19. svibnja održana je još jedna u nizu utrka za Kup Hrvatske, 38. Pokal Zagreba. Domaćin OK Maksimir je na karti Curek ponudio zanimljive srednje staze. Unatoč obilatim šumskim radovima, karta je bila vrlo čitljiva, a teren brz. Staze su bile dinamične i tražila se maksimalna koncentracija, kako i priliči za srednje staze. Sama organizacija je bila na vrlo visokoj razini, i sve je bilo na svome mjestu.

Članovi OK Bjelovar su ponovno ostvarili zapažene rezultate, a posebno ističemo prvu pobjedu u karijeri i za novi klub naše Petre Plevnik, koja je konkurenciju u Ž21B ostavila za više od 10 minuta iza sebe :).

Među 150-ak natjecatelja članovi OKB su ostvarili slijedeće rezultate: Petra Plevnik je osvojila 1. mjesto u Ž21B, Antonija Orlić 4. mjesto u Ž21A, Nikolina Šantić 4. mjesto u Ž35, Robert Orehoci 3. mjesto, Ivan Draušnik 11. mjesto, Domagoj Šantić 14. mjesto u M35, Željko Belaj 4. mjesto u M65, dok je Vedran Bijelić zaokružio berbu drvenih medalja 4. mjestom u M21A :).

Kao šećer na kraju naši najmlađi članovi nastupili su na dječjoj trci i nesumnjivo se dobro zabavili. Po kategorijama su nastupali: Viktoria i Veronika Šantić, te Bartol i Andrej Perković u MŽ7, te Gloria Šantić u MŽ12 kategoriji.

Poziv na dječju orijentacijsku utrku

OK Bjelovar Grb grada Bjelovara Društvo naša djeca Bjelovar

POZIV NA USKRSNU DJEČJU ORIJENTACIJSKU UTRKU

PISANICOM DO USKRSA

ORGANIZATORI: ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR i DRUŠTVO NAŠA DJECA BJELOVAR uz potporu GRADA BJELOVARA
DATUM ODRŽAVANJA: 31. ožujka 2018. (subota)
MJESTO OKUPLJANJA: Središnji park (nasuprot Gradske uprave – kod natpisa START i CILJ)
VRIJEME ODRŽAVANJA: 12-13 sati (svi koji dođu u naznačeno vrijeme moći će startati odmah nakon prijave na startnom mjestu)
KATEGORIJE: A) djevojčice i dječaci uz pratnju starijih osoba
B) djevojčice i dječaci bez pratnje
NAGRADE: Svi natjecatelji koji završe utrku dobivaju medalju i prigodni dar. Proglašenje najboljih biti će samo za kategoriju B uz prigodne medalje i slatkiše.
NAPOMENE: Sve potrebne upute bit će objavljene na startnom mjestu, a možete ih preuzeti i uz ovaj poziv.
Natjecanje će se održati neovisno o vremenskim prilikama pa molimo roditelje da djecu opreme odgovarajućom odjećom, obućom i napitcima.
INFORMACIJE: www.okb.hr ili na mob. 098 998 40 98
Poziv i upute u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
Dobro došli!

Tonka i Robi na POM2018

Dok ne dobijemo izvještaj iz prve ruke, samo kratka informacija.

Naime, Antonija Orlić i Robert Orehoci, članovi Orijentacijskog kluba Bjelovar, nastupili su na orijentacijskim natjecanjima Portugal Orienteering Meeting 2018 koja su od 9.-13. veljače održana u portugalskim mjestima Évora, Portel i S. Bartolomeu do Outeiro.

Antonija Orlić osvojila je izvrsno 2. mjesto u generalnom plasmanu kategorije W40 u kojoj je nastupilo 36 najboljih svjetskih orijentacistica. Generalni plasman dobije se zbrajanjem bodova osvojenih na 4 utrke, a Tonka je „zaradila“ 3464,22 boda.

Robert Orehoci nastupio je u kategoriji M45 i osvojio 54. mjesto u konkurenciji 69 natjecatelja. Ovdje treba napomenuti da je Robi nastupio bolestan, a iz istog razloga nije ni startao na 4. utrci.

U sklopu natjecanja održan je i noćni sprint koji je bodovan posebno. Na Noćnom sprintu Antonija Orlić je ponovo zablistala osvojivši 1. mjesto u konkurenciji 19 natjecateljica, dok je Robert Orehoci bio 14. u konkurenciji 32 natjecatelja.

Inače, na ovom natjecanju je nastupilo 2056 natjecatelja i natjecateljica iz cijelog svijeta, u starosnim kategorijama od 12 do 85 godina.

Tonka Robi

Izvor slika: Facebook

U potrazi za Božićnom čarolijom – poziv

OK Bjelovar Turistička zajednica Bilogora-Bjelovar

ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR I TURISTIČKA ZAJEDNICA BILOGORA-BJELOVAR
POZIVAJU VAS
NA ORIJENTACIJSKU UTRKU

U POTRAZI ZA BOŽIĆNOM ČAROLIJOM

DATUM ODRŽAVANJA: 23. prosinca 2017. (subota)
MJESTO OKUPLJANJA: Bjelovar – Središnji park kod Paviljona, nasuprot Gradske uprave (kod natpisa START i CILJ)
VRIJEME ODRŽAVANJA: 10-12 sati (svi koji dođu u naznačeno vrijeme moći će startati odmah nakon prijave na startnom mjestu – start je pojedinačni!)
KATEGORIJE: MŽ10 (djeca do 10 godina bez pratnje);
MŽ10P (djeca do 10 godina s pratnjom);
M15 (dječaci 5.-8. razred osnovne škole);
Ž15 (djevojčice 5.-8. razred osnovne škole);
M19 (učenici srednje škole);
Ž19 (učenice srednje škole);
OPEN (svi ostali bez obzira na godine starosti).
MJERENJE VREMENA: SPORT-ident
KARTA: Bjelovar-paviljon, M=1:1000
DULJINA STAZE: oko 900 m, (10 KT)
NAGRADE: Medalje i prigodni dar za prva tri mjesta u kategoriji. Besplatno klizanje za sve natjecatelje (u slobodnom terminu radnim danom)!
PROGLAŠENJE POBJEDNIKA: u 12:00 sati
NAPOMENE: * Sve potrebne upute bit će objavljene na startnom mjestu;
* Natjecanje će se održati neovisno o vremenskim prilikama pa molimo roditelje da djecu opreme odgovarajućom odjećom, obućom i napitcima;
* Članovi OK Bjelovar mogu nastupiti van konkurencije.
INFORMACIJE: www.okb.hr ili na mob. 098 998 40 98
Poziv i upute u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
STARTNINE NEMA!
NATJECATELJI NASTUPAJU NA VLASTITU ODGOVORNOST!
Dobro došli!

Promocija orijentacije u sklopu Dječjeg tjedna

Povodom obilježavanja Dječjeg tjedna u sklopu ZID festivala i Sajma mogućnosti u utorak 3. listopada održana je i prezentacija orijentacijskog sporta i Orijentacijskog kluba Bjelovar. Tridesetak natjecatelja okušalo se u traženju 10 kontrolnih točaka, a rezultate možete pogledati u priloženoj tablici:

Orijentacijska utrka Dječji tjedan Bjelovar, 03.10.2017.
Rezultati 960m/10kt

   Rb Ime i prezime       God.     Škola/Ind        Rezultat

   1 ANA SLUNJSKI         2005.    OŠ ROVIŠĆE, 7.D    07:44
   2 NIKOLINA PERIĆ       2004.    OŠ ROVIŠĆE, 7.A    08:11
   3 KARLO OREMOVIĆ       2001.    GIMNAZIJA BJ       08:32
   4 LUCIJA VALINČIĆ      2000.    GIMNAZIJA BJ       08:36
   5 NIKOLA VUJAŠKOVIĆ    2004.    OŠ ROVIŠĆE, 7.A    08:40
   6 NIKOLA MARGETIĆ      2005.    BJ2, 7.D           10:29
   7 KARLO RAJIČ          2008.    BJ1-N.PLAV., 3.    20:24
   8 ANTONIO VODOPIJA     2006.    BJ4, 5.E           20:51
   9 ŽELJKO ORŠOLIĆ       1952.    RK N. TESLA        23:35
  10 VLADIMIR TEŽAK       1944.    CB KLUB BJ         25:34
   - JOSIP PAULIĆ         2005.    BJ2, 7.D             MP
   - PETRA MEGLOBA        2006.    OŠ ROVIŠĆE, 5.D      MP
   - SARA PUNČEC          2006.    OŠ ROVIŠĆE, 5.B      MP
   - TEO ANDREJEVIĆ       2006.    OŠ ROVIŠĆE, 5.C      MP
   - DOMINIK LJUCIĆ       2006.    OŠ ROVIŠĆE,          MP
   - IVANO TOMIĆ          2005.    OŠ ROVIŠĆE, 7.D      MP
   - DRAGO ĆIBARIĆ        2004.    OŠ ROVIŠĆE, 7.C      MP
   - VLATKO TISANIĆ       2004.    OŠ ROVIŠĆE, 7.C      MP
   - EMIL KONČAR          2009.    IND.                 MP
   - KLARA KONČAR         2010.    IND.                 MP
   - TARA VOĆANEC         2007.    BJ1, 5.A             MP
   - VANESA VERIĆ         2006.    BJ1, 5.A             MP
   - ANJA TEODOROVIĆ      2006.    BJ1, 5.A             MP
   - IVAN MIŠKIĆ          2004.    BJ4, 7.D             MP
   - PATRIK GAZIĆ         2005.    BJ4, 7.D             MP
   - MARTINA MESAROV      2006.    BJ1, 5.A             MP
   - DENI KRAJINOVIĆ      2005.    BJ4, 7.D             MP
   - ANTONIO PERIĆ        2004.    BJ1, 7.A             MP

MP - natjecatelj nije pronašao sve KT ili nije poštovao redoslijed 
(missing punch)!
  

13. BJ Open – rezultati i prolazna vremena

Matjaž Štanfel, OK Sova i Vinka Vukmanović, OK Kapela pobjednici su 13. Bjelovar Open-a u najjačim seniorskim kategorijama. Ukupno je prijavljeno 142 natjecateljice i najtecatelja, nastupilo ih je 130 od kojih je 128 ostvarilo plasman.
Analizu prolaznih vremena možete pogledati na SplitsBrowser-u i WinSplits-u, a rezultate u nastavku.

13. Bjelovar Open sub 30.9.2017. 17:22
Results created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl Name                       Club                  Time 

M21A  (16)                4.5 km  135 m   15 C    

    1 Štanfel Matjaž             SOV OK Sova           29:40 
    2 Razum Matija               JAP OK Japetić        31:21 
    3 Ivković Luka               SOV OK Sova           32:40 
    4 Kirin Dominik              JAP OK Japetić        35:18 
    5 Gobec Damir                VIH OK Vihor          39:10 
    6 Filetin Luka               KAP OK Kapela         41:08 
    7 Varnica Tomislav           VIH OK Vihor          41:49 
    8 Horvat Lobel               MAK OK Maksimir       44:59 
    9 Čapeta Davor               KAP OK Kapela         45:31 
   10 Marković Frane             JAP OK Japetić        45:46 
   11 Spasić Vladimir            KAP OK Kapela         49:09 
   12 Šeperić-Grdiša Ivan        JEL OK Jelen          52:21 
   13 Berković Vedran            KAP OK Kapela         54:50 
   14 Kosić Luka                 JAP OK Japetić      1:12:50 
   15 Perić Mijat                JEL OK Jelen        1:17:11 

      Horvat Vjeran              MAK OK Maksimir         dns 

Ž21A  (3)                 3.2 km  100 m   13 C    

    1 Vukmanović Vinka           KAP OK Kapela         26:13 
    2 Pavić Mirja                JAP OK Japetić        27:06 
    3 Tomažin Urša               AZI OK Azimut         40:22 

M21B  (17)                2.4 km  100 m   11 C    

    1 Peh Krunoslav              KAP OK Kapela         20:33 
    2 Bijelić Vedran             IND Individ/No Club   20:39 
    3 Fabijanić Daniel           JEL OK Jelen          24:22 
    4 Gadžić Dražen              KAP OK Kapela         27:29 
    5 Stankovski Dalibor         JEL OK Jelen          31:44 
    6 Jelić Ivor                 KAP OK Kapela         31:48 
    7 Šantić Domagoj             BJE OK Bjelovar       35:10 
    8 Grgić Mihael               BJE OK Bjelovar       36:04 
    9 Tutić Dražen               VIH OK Vihor          39:22 
   10 Puhek Matija               IND Individ/No Club   40:06 
   11 Kaniški Robert             MAK OK Maksimir       44:26 
   12 Pavlin Domagoj             VIH OK Vihor          46:39 
   13 Bajlo Franko               KAP OK Kapela         55:51 
   14 Malovic Domagoj            KAP OK Kapela         59:08 
   15 Drmanović Matej            BJE OK Bjelovar     1:03:47 
   16 Anđelić Ivo                IND Individ/No Club 1:09:37 

      Perica Petar               BJE OK Bjelovar         dns 

Ž21B  (8)                 1.9 km  95 m   9 C      

    1 Kopjar Marina              IME OK Ivan Merz      25:24 
    2 Jandrečić Nola             JAP OK Japetić        28:48 
    3 Plevnik Petra              KAP OK Kapela         39:52 
    4 Ivković Sara               SOV OK Sova           56:27 
    5 Ulrich Cvenić Ivana        KAP OK Kapela         59:38 
    6 Težak Ivana                VIH OK Vihor        1:06:17 
    7 Holjevac-Gagulić Tajana    MAK OK Maksimir     1:07:04 

      Bergant Vidakovic Sandra   KAP OK Kapela           dns 

M65  (3)                  1.7 km  70 m   8 C      

    1 Pongrac Ivan               JAP OK Japetić        30:35 
    2 Gros Čedomil               SLJ OK Sljeme         31:50 
    3 Čepelak Radovan            MAK OK Maksimir     1:06:00 

M55  (4)                  2.3 km  90 m   10 C     

    1 Lovrec Nenad               VIH OK Vihor          23:30 
    2 Horvat Saša                MAK OK Maksimir       28:39 
    3 Jelić Mladen               KAP OK Kapela         32:41 

      Perica Mladen              BJE OK Bjelovar         dns 

M45  (9)                  2.2 km  100 m   10 C    

    1 Vukmanović Mladen          KAP OK Kapela         19:00 
    2 Merunka Darko              MAK OK Maksimir       20:56 
    3 Penić Ivan Ivo             KAP OK Kapela         21:05 
    4 Vukelić Bojan              MAK OK Maksimir       21:12 
    5 Smerke Andrej              MAK OK Maksimir       22:47 
    6 Strmečki Petar             MAK OK Maksimir       23:25 
    7 Špoljar Krešo              KAP OK Kapela         31:44 
    8 Priher Miroslav            IME OK Ivan Merz      44:18 

      Trivunović Vladimir        SOV OK Sova             dns 

Ž45  (13)                 2.3 km  90 m   10 C     

    1 Glinska Beata Adrianna     KAP OK Kapela         35:29 
    2 Ebenspanger Emilija        KAP OK Kapela         36:05 
    3 Kraintz Evelyn             MAK OK Maksimir       37:06 
    4 Kuzmanić Ivana             JAP OK Japetić        37:57 
    5 Cvitković Maja             VIH OK Vihor          39:17 
    6 Lovrec Darinka             VIH OK Vihor          41:06 
    7 Franc Vera                 KAP OK Kapela         44:50 
    8 Vendler Čepelak Željka     MAK OK Maksimir       45:49 
    9 Čuljak Gross Mladenka      KAP OK Kapela         48:59 
   10 Kabalin Borenić Višnja     MAK OK Maksimir       50:09 
   11 Fabek Branka               JAP OK Japetić        51:47 
   12 Vuk Srebrenka              KAP OK Kapela       1:02:22 

      Pavlin Daliborka           VIH OK Vihor            dns 

M35  (9)                  3.4 km  120 m   13 C    

    1 Delić Petar                MAK OK Maksimir       24:18 
    2 Kaniški Tomislav           MAK OK Maksimir       25:24 
    3 Vodopija Goran             KAP OK Kapela         26:13 
    4 Pongrac Branimir           JAP OK Japetić        29:59 
    5 Orehoci Robert             BJE OK Bjelovar       32:26 
    6 Koščak Željko              MEĐ OK Međimurje      36:03 
    7 Gverić Ivan                KAP OK Kapela         38:02 
    8 Meštrović Tomislav         KAP OK Kapela         38:07 

      Budi Franjo                JAP OK Japetić           mp 

Ž35  (10)                 2.2 km  100 m   10 C    

    1 Gobec Ivana                VIH OK Vihor          25:29 
    2 Cini Fabiana               MAK OK Maksimir       26:33 
    3 Šantić Nikolina            BJE OK Bjelovar       28:32 
    4 Popović Budi Daniela       JAP OK Japetić        30:25 
    5 Lučić Slađana              KAP OK Kapela         35:18 
    6 Mandić Ana                 KAP OK Kapela         38:31 
    7 Stipic Bernardica          VIH OK Vihor          39:41 
    8 Jakšić Mirka               MAK OK Maksimir       39:56 
    9 Kušt Maja                  VIH OK Vihor          44:53 
   10 Čečura Magdalena           VIH OK Vihor        1:10:07 

M20  (4)                  3.6 km  110 m   13 C    

    1 Težak Karlo                VIH OK Vihor          51:13 
    2 Cvetković Filip            JAP OK Japetić        53:21 
    3 Puharić Roko               JAP OK Japetić        54:54 
    4 Verović Kristijan          JAP OK Japetić        58:51 

Ž20  (3)                  2.6 km  105 m   11 C    

    1 Tišljar Ana                ORI OK Orion          32:01 
    2 Lovrec Iva                 VIH OK Vihor          35:02 
    3 Težak Dora                 VIH OK Vihor          37:39 

M16  (4)                  2.2 km  80 m   11 C     

    1 Gobec Jan                  VIH OK Vihor          19:21 
    2 Kukec Jura                 VIH OK Vihor          19:50 
    3 Kodba Tin                  VIH OK Vihor          43:36 
    4 Kodba Vid                  VIH OK Vihor          47:56 

Ž16  (2)                  1.9 km  95 m   9 C      

    1 Pavlin Paula               VIH OK Vihor          28:49 
    2 Lesjak Jelena              JAP OK Japetić        53:15 

M14  (2)                  1.7 km  60 m   9 C      

    1 Guliš Zvonimir             JAP OK Japetić      1:56:49 

      Vodopija Bruno             VAR OK Varaždin          mp 

Ž14  (5)                  1.5 km  55 m   8 C      

    1 Jerković Perić Olga        KAP OK Kapela         12:58 
    2 Kaniški Laura              MAK OK Maksimir       52:55 
    3 Balaban Ana                SOV OK Sova           55:24 
    4 Omerčić Helena             MAK OK Maksimir       56:56 

      Orešković Lorena           MAK OK Maksimir         dns 

M12  (6)                  1.5 km  55 m   8 C      

    1 Omerčić Alan               MAK OK Maksimir       20:44 
    2 Vukelić Juraj              MAK OK Maksimir       23:31 
    3 Kuzmanić Borna             JAP OK Japetić        23:55 
    4 Strmečki Vibor             MAK OK Maksimir       25:21 
    5 Skopljak David             JAP OK Japetić        27:47 
    6 Čović Matej                MAK OK Maksimir       32:53 

Ž12  (8)                  1.5 km  55 m   8 C      

    1 Vukelić Dora               MAK OK Maksimir       16:42 
    2 Težak Magdalena            VIH OK Vihor          26:22 
    3 Potrebica Ema              VAR OK Varaždin       42:52 
    4 Balaban Iva                SOV OK Sova           45:30 
    5 Hodak Mirta                VIH OK Vihor          55:27 
    6 Fejzić Hanna               MAK OK Maksimir     1:11:54 
    7 Mihaljević Ema             SOV OK Sova         1:15:51 

      Vidaković Majda            KAP OK Kapela           dns 

OPEN  (16)                1.5 km  55 m   8 C      

    1 Tkalec Jakov               MEĐ OK Međimurje      23:20 
    2 Pečar Zlatko               BJE OK Bjelovar       30:35 
    3 Horvat Mirjana             MAK OK Maksimir       31:04 
    4 Labaš Predrag              IME OK Ivan Merz      34:11 
    5 Iličić Goran               BJE OK Bjelovar       39:15 
    6 Nikolić Bojana             IND Individ/No Club   50:24 
    7 Vugrek Sara                VAR OK Varaždin       50:44 
    8 Lah Mario                  VAR OK Varaždin       53:42 
    9 Tutić Martina              VIH OK Vihor          56:00 
   10 Rodeš Dora                 VAR OK Varaždin     1:02:42 
   11 Hodak Janko                VIH OK Vihor        1:03:42 
   12 Melmajer Nastasia          SOV OK Sova         1:11:37 

      Pevec Ozren                VAR OK Varaždin         dns 
      Tkalec Marta               MEĐ OK Međimurje        dns 
      Mašić Asmir                MAK OK Maksimir         dns 
      Ščrbak Filip               IND Individ/No Club     dns