Startna lista – prva trka – sprint PH KH3

OKB DA Sprint PH KH 3 pet 3.5.2019. 14:00
Start list created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

      Chip Name                 Club                     Start 

M21  (11)         3.7 km  25 m   25 C    

           Đipalo Bože          Ind Individuals/No       11:02
   7910421 Horvat Lobel         MAK OK Maksimir          11:03 
    232277 Draušnik Ivan        BJE OK Bjelovar          11:04 
   8221221 Razum Matija         JAP OK Japetic           11:05 
           Vacant               Vacant                   11:06 
   8079783 Varnica Tomislav     VIH OK Vihor             11:07 
    446317 Košćica Miran        JEL OK Jelen             11:08 
   7210949 Gadžić Dražen        KAP OK Kapela            11:09 
    500739 Jelić Ivor           KAP OK Kapela            11:10 
    222403 Turkalj Marijan      VIH OK Vihor             11:11 
           Vacant               Vacant                   11:12 

Ž21  (8)          3.1 km  20 m   19 C    

   1403140 Pavić Mirja          JAP OK Japetic           11:18 
           Vacant               Vacant                   11:19 
    889172 Štambuk Iva          IME OK Ivan Merz         11:20 
           Vacant               Vacant                   11:21 
   7600000 Jandrečić Nola       JAP OK Japetic           11:22 
    552005 Vukmanovic Vinka     KAP OK Kapela            11:23 
   2061228 Tišljar Ana          ORI OK Orion             11:24 
    222410 Batinović Ana        VIH OK Vihor             11:25 

M12  (8)          1.7 km  15 m   12 C    

    236873 Gojmerac Luka        IME OK Ivan Merz         11:18 
           Vacant               Vacant                   11:19 
   2128477 Meštrović Martin     KAP OK Kapela            11:20 
           Vacant               Vacant                   11:21 
   2117408 Lah Mario            VAR OK Varaždin          11:22 
    406741 Nikolić Matko        VIH OK Vihor             11:23 
    422981 Anadolac Adam        IME OK Ivan Merz         11:24 
           Vacant               Vacant                   11:25 

M16  (7)          1.9 km  15 m   14 C    

    237599 Kuzmanić Borna       JAP OK Japetic           11:46
    222408 Smital Mika          VIH OK Vihor             11:47 
   1422007 Strmečki Vibor       MAK OK Maksimir          11:48 
           Vacant               Vacant                   11:49 
    337631 Tišljar Mirko        ORI OK Orion             11:50 
   2118091 Vodopija Dario       KAP OK Kapela            11:51 
   2141169 Milković Patrick     JAP OK Japetic           11:52 

M20  (10)         3.2 km  20 m   16 C    

   1289347 Kukec Jura           VIH OK Vihor             11:43 
    222420 Smital Tomo          VIH OK Vihor             11:44 
   2113340 Pasquino Ivan        VAR OK Varaždin          11:45 
           Vacant               Vacant                   11:46 
   8135002 Gobec Jan            VIH OK Vihor             11:47 
    237598 Verović Kristijan    JAP OK Japetic           11:48 
    893848 Težak Karlo          VIH OK Vihor             11:49 
    222402 Kodba Vid            VIH OK Vihor             11:50 
    222415 Kolarek Noa          VIH OK Vihor             11:51 
    222404 Kodba Tin            VIH OK Vihor             11:52 

M35  (14)         3.3 km  20 m   18 C    

    500458 Salopek Tihomir      RIS OK Ris Delnice       11:04 
           Vacant               Vacant                   11:05 
   7820618 Delić Petar          MAK OK Maksimir          11:06 
           Vacant               Vacant                   11:07 
    750723 Ocvirk Edi           JAP OK Japetic           11:08 
   1782000 Hainž Miroslav       IME OK Ivan Merz         11:09 
   7211185 Bublić Ivan          KAP OK Kapela            11:10 
   8232323 Budi Franjo          JAP OK Japetic           11:11 
   2087742 Vodopija Goran       KAP OK Kapela            11:12 
    222413 Rako Duje            VIH OK Vihor             11:13 
   2113388 Lah Siniša           VAR OK Varaždin          11:14 
   2088246 Meštrović Tomislav   KAP OK Kapela            11:15 
   2113424 Kosić Luka           JAP OK Japetic           11:16 
   8250869 Orehoci Robert       BJE OK Bjelovar          11:17 

M45  (15)         2.8 km  30 m   17 C    

   1001629 Kuzmin Igor          Ind Individuals/No       11:13 
   7889999 Strmečki Petar       MAK OK Maksimir          11:14 
           Vacant               Vacant                   11:15 
    720210 Vukmanović Mladen    KAP OK Kapela            11:16 
           Vacant               Vacant                   11:17 
           Truhlaž Miodrag      SOV OK Sova              11:18 
   2111098 Tišljar Ivo          ORI OK Orion             11:19 
   8280273 Pavlin Domagoj       VIH OK Vihor             11:20 
   2128494 Tonkovic Zdravko     KAP OK Kapela            11:21 
   1401011 Trivunović Vladimir  SOV OK Sova              11:22 
    206436 Gojmerac Tomislav    IME OK Ivan Merz         11:23 
   2133029 Dasović Hrvoje       KAP OK Kapela            11:24 
    893829 Delgado Francisco    VIH OK Vihor             11:25 
   1968521 Priher Miroslav      IME OK Ivan Merz         11:26 
   2123970 Špoljar Krešo        KAP OK Kapela            11:27 

M55  (7)          2.1 km  15 m   14 C    

   7040662 Horvat Saša          MAK OK Maksimir          11:03 
           Vacant               Vacant                   11:04 
   7111959 Štambuk Dario        IME OK Ivan Merz         11:05 
           Vacant               Vacant                   11:06 
    505905 Jelić Mladen         KAP OK Kapela            11:07 
    546169 Matijašić Josip      VIH OK Vihor             11:08 
    893828 Raškaj Darko         KAP OK Kapela            11:09 

Ž12  (5)          1.5 km  20 m   11 C    

   2133024 Hercigonja Lucija    KAP OK Kapela            11:27 
           Vacant               Vacant                   11:28 
   2123983 Ogorelec Anja Vita   KAP OK Kapela            11:29 
           Vacant               Vacant                   11:30 
    222412 Rako Paola           VIH OK Vihor             11:31 

Ž16  (11)         1.9 km  20 m   14 C    

   8445444 Salopek Dorja        RIS OK Ris Delnice       11:42 
      5768 Štambuk Zdenka Petra IME OK Ivan Merz         11:43 
           Vacant               Vacant                   11:44 
   2113348 Vidaković Majda      KAP OK Kapela            11:45 
           Vacant               Vacant                   11:46 
    236860 Gojmerac Jelena      IME OK Ivan Merz         11:47 
   2113332 Kovač Wanda          KAP OK Kapela            11:48 
   2127101 Nikolić Marta        VIH OK Vihor             11:49 
   2132926 Drobić Melissa       KAP OK Kapela            11:50 
      5729 Štambuk Lucija Marij IME OK Ivan Merz         11:51 
   2133352 Dasović Petra        KAP OK Kapela            11:52 

Ž20  (6)          3.0 km  25 m   17 C    

   8231003 Pavlin Paula         VIH OK Vihor             11:26 
           Vacant               Vacant                   11:27 
    206442 Gojmerac Lucija      IME OK Ivan Merz         11:28 
           Vacant               Vacant                   11:29 
   1717177 Srebačić Ana         IME OK Ivan Merz         11:30 
   1515155 Kermek Dora          IME OK Ivan Merz         11:31 

Ž35  (14)         2.7 km  25 m   16 C    

   2105097 Bergant Vidaković Sa KAP OK Kapela            11:28 
           Vacant               Vacant                   11:29 
    700027 Ocvirk Eva           JAP OK Japetic           11:30 
   2067893 Kušt Maja            VIH OK Vihor             11:31 
   2113384 Glagolić Saša        KAP OK Kapela            11:32 
   8220267 Van De Riet Dunja    MAK OK Maksimir          11:33 
   1931982 Kopjar Marina        IME OK Ivan Merz         11:34 
   2133012 Krkić Drobić Aida    KAP OK Kapela            11:35 
   1420785 Popović Budi Daniela JAP OK Japetic           11:36 
   2067883 Stipić Bernardica    VIH OK Vihor             11:37 
   2120666 Berženji Sanda       KAP OK Kapela            11:38 
    222401 Tatić Iva            VIH OK Vihor             11:39 
           Vacant               Vacant                   11:40 
    893826 Krš Sanja            VIH OK Vihor             11:41 

Ž45  (14)         1.9 km  15 m   14 C    

   1261971 Jakšić Mirka         MAK OK Maksimir          11:32 
           Vacant               Vacant                   11:33 
    237600 Kuzmanić Ivana       JAP OK Japetic           11:34 
           Vacant               Vacant                   11:35 
   7672905 Kraintz Evelyn       MAK OK Maksimir          11:36 
    406740 Nikolić Bojana       VIH OK Vihor             11:37 
   1414144 Zadravec Kermek Seni IME OK Ivan Merz         11:38 
    888973 Horvat Mirjana       MAK OK Maksimir          11:39 
   2123976 Gradečak Galović Mar KAP OK Kapela            11:40 
   7680305 Kabalin Borenić Višn MAK OK Maksimir          11:41 
   1919197 Srebačić Davorka     IME OK Ivan Merz         11:42 
    237593 Baburek Gabrijela    JAP OK Japetic           11:43 
   1416414 Holenda Karmen       VAR OK Varaždin          11:44 
    237596 Govedarica Zvjezdana JAP OK Japetic           11:45 

Ž55  (6)          1.8 km  15 m   13 C    

    636977 Cvitković Maja       VIH OK Vihor             11:11 
           Vacant               Vacant                   11:12 
   2109704 Franc Vera           KAP OK Kapela            11:13 
           Vacant               Vacant                   11:14 
   2125773 Ebenspanger Emilija  KAP OK Kapela            11:15 
    237595 Fabek Branka         JAP OK Japetic           11:16 

OPEN  (9)         1.7 km  15 m   12 C    

   2113447 Zagrajski Fran       VAR OK Varaždin          11:33 
    422982 Anadolac Filip       IME OK Ivan Merz         11:34 
    222417 Rako Jure            VIH OK Vihor             11:35 
           Miovec Ivan          JEL OK Jelen             11:36 
   1999219 Labaš Predrag        IME OK Ivan Merz         11:37 
           Miovec Vladimir      JEL OK Jelen             11:38 
   2113448 Rak Vida             VAR OK Varaždin          11:39 
           Vacant               Vacant                   11:40 
           Vacant               Vacant                   11:41 

Startna lista – druga trka – sprint KH4

OKB DA Sprint KH 4 čet 2.5.2019. 21:16
Start list created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

      Chip Name                 Club                     Start 

M21  (11)         2.3 km  85 m   22 C    

    500739 Jelić Ivor           KAP OK Kapela            15:04 
           Vacant               Vacant                   15:05 
    222403 Turkalj Marijan      VIH OK Vihor             15:06 
   8221221 Razum Matija         JAP OK Japetic           15:07 
   7210949 Gadžić Dražen        KAP OK Kapela            15:08 
   7910421 Horvat Lobel         MAK OK Maksimir          15:09 
    232277 Draušnik Ivan        BJE OK Bjelovar          15:10 
   8079783 Varnica Tomislav     VIH OK Vihor             15:11 
    446317 Košćica Miran        JEL OK Jelen             15:12 
           Vacant               Vacant                   15:13 
           Đipalo Bože          Ind Individuals/No       15:14 

Ž21  (7)          2.0 km  85 m   20 C    

    889172 Štambuk Iva          IME OK Ivan Merz         15:03 
   7600000 Jandrečić Nola       JAP OK Japetic           15:04 
           Vacant               Vacant                   15:05 
   1403140 Pavić Mirja          JAP OK Japetic           15:06 
           Vacant               Vacant                   15:07 
    552005 Vukmanovic Vinka     KAP OK Kapela            15:08 
   2061228 Tišljar Ana          ORI OK Orion             15:09 

M12  (8)          1.2 km  50 m   12 C    

   2117408 Lah Mario            VAR OK Varaždin          15:43 
   2128477 Meštrović Martin     KAP OK Kapela            15:44 
    406741 Nikolić Matko        VIH OK Vihor             15:45 
    422981 Anadolac Adam        IME OK Ivan Merz         15:46 
           Vacant               Vacant                   15:47 
    236873 Gojmerac Luka        IME OK Ivan Merz         15:48 
           Vacant               Vacant                   15:49 
    222408 Smital Mika          VIH OK Vihor             15:50 

M16  (7)          1.7 km  60 m   15 C    

   1422007 Strmečki Vibor       MAK OK Maksimir          15:11 
    337631 Tišljar Mirko        ORI OK Orion             15:12 
           Vacant               Vacant                   15:13 
   2141169 Milković Patrick     JAP OK Japetic           15:14 
           Vacant               Vacant                   15:15 
    237599 Kuzmanić Borna       JAP OK Japetic           15:16 
   2118091 Vodopija Dario       KAP OK Kapela            15:17 

M20  (10)         2.0 km  75 m   19 C    

    893848 Težak Karlo          VIH OK Vihor             15:15 
           Vacant               Vacant                   15:16 
    222404 Kodba Tin            VIH OK Vihor             15:17 
           Vacant               Vacant                   15:18 
   8135002 Gobec Jan            VIH OK Vihor             15:19 
    237598 Verović Kristijan    JAP OK Japetic           15:20 
    222415 Kolarek Noa          VIH OK Vihor             15:21 
    222402 Kodba Vid            VIH OK Vihor             15:22 
   2113340 Pasquino Ivan        VAR OK Varaždin          15:23 
   1289347 Kukec Jura           VIH OK Vihor             15:24 

M35  (14)         2.1 km  80 m   19 C    

           Vacant               Vacant                   15:02 
   8232323 Budi Franjo          JAP OK Japetic           15:03 
   2088246 Meštrović Tomislav   KAP OK Kapela            15:04 
   2113424 Kosić Luka           JAP OK Japetic           15:05 
   1782000 Hainž Miroslav       IME OK Ivan Merz         15:06 
           Vacant               Vacant                   15:07 
   7820618 Delić Petar          MAK OK Maksimir          15:08 
   2087742 Vodopija Goran       KAP OK Kapela            15:09 
    222413 Rako Duje            VIH OK Vihor             15:10 
     54282 Bilić Ivan           IME OK Ivan Merz         15:11 
   2113388 Lah Siniša           VAR OK Varaždin          15:12 
   8250869 Orehoci Robert       BJE OK Bjelovar          15:13 
   7211185 Bublić Ivan          KAP OK Kapela            15:14 
    750723 Ocvirk Edi           JAP OK Japetic           15:15 

M45  (15)         1.7 km  75 m   16 C    

   1401011 Trivunović Vladimir  SOV OK Sova              15:39 
           Vacant               Vacant                   15:40 
    720210 Vukmanović Mladen    KAP OK Kapela            15:41 
    206436 Gojmerac Tomislav    IME OK Ivan Merz         15:42 
   2111098 Tišljar Ivo          ORI OK Orion             15:43 
           Truhlaž Miodrag      SOV OK Sova              15:44 
   1968521 Priher Miroslav      IME OK Ivan Merz         15:45 
   1001629 Kuzmin Igor          Ind Individuals/No       15:46 
   2128494 Tonkovic Zdravko     KAP OK Kapela            15:47 
   7889999 Strmečki Petar       MAK OK Maksimir          15:48 
    893829 Delgado Francisco    VIH OK Vihor             15:49 
   2123970 Špoljar Krešo        KAP OK Kapela            15:50 
   8280273 Pavlin Domagoj       VIH OK Vihor             15:51 
   2133029 Dasović Hrvoje       KAP OK Kapela            15:52 
           Vacant               Vacant                   15:53 

M55  (7)          1.6 km  70 m   16 C    

    893828 Raškaj Darko         KAP OK Kapela            15:22 
   7040662 Horvat Saša          MAK OK Maksimir          15:23 
    546169 Matijašić Josip      VIH OK Vihor             15:24 
           Vacant               Vacant                   15:25 
   7111959 Štambuk Dario        IME OK Ivan Merz         15:26 
    505905 Jelić Mladen         KAP OK Kapela            15:27 
           Vacant               Vacant                   15:28 

Ž12  (5)          1.2 km  50 m   12 C    

   2123983 Ogorelec Anja Vita   KAP OK Kapela            15:51 
           Vacant               Vacant                   15:52 
    222412 Rako Paola           VIH OK Vihor             15:53 
           Vacant               Vacant                   15:54 
   2133024 Hercigonja Lucija    KAP OK Kapela            15:55 

Ž16  (10)         1.4 km  65 m   14 C    

   2113348 Vidaković Majda      KAP OK Kapela            15:26 
    236860 Gojmerac Jelena      IME OK Ivan Merz         15:27 
   2127101 Nikolić Marta        VIH OK Vihor             15:28 
   2113332 Kovač Wanda          KAP OK Kapela            15:29 
      5729 Štambuk Lucija Marij IME OK Ivan Merz         15:30 
           Vacant               Vacant                   15:31 
   2132926 Drobić Melissa       KAP OK Kapela            15:32 
      5768 Štambuk Zdenka Petra IME OK Ivan Merz         15:33 
           Vacant               Vacant                   15:34 
   2133352 Dasović Petra        KAP OK Kapela            15:35 

Ž20  (6)          1.7 km  60 m   15 C    

   1515155 Kermek Dora          IME OK Ivan Merz         15:19 
           Vacant               Vacant                   15:20 
    206442 Gojmerac Lucija      IME OK Ivan Merz         15:21 
           Vacant               Vacant                   15:22 
   8231003 Pavlin Paula         VIH OK Vihor             15:23 
   1717177 Srebačić Ana         IME OK Ivan Merz         15:24 

Ž35  (14)         1.9 km  75 m   17 C    

    222401 Tatić Iva            VIH OK Vihor             15:25 
   2113384 Glagolić Saša        KAP OK Kapela            15:26 
           Vacant               Vacant                   15:27 
   2105097 Bergant Vidaković Sa KAP OK Kapela            15:28 
   1420785 Popović Budi Daniela JAP OK Japetic           15:29 
   2133012 Krkić Drobić Aida    KAP OK Kapela            15:30 
    700027 Ocvirk Eva           JAP OK Japetic           15:31 
    893826 Krš Sanja            VIH OK Vihor             15:32 
   1931982 Kopjar Marina        IME OK Ivan Merz         15:33 
   2067893 Kušt Maja            VIH OK Vihor             15:34 
   8220267 Van De Riet Dunja    MAK OK Maksimir          15:35 
           Vacant               Vacant                   15:36 
   2120666 Berženji Sanda       KAP OK Kapela            15:37 
   2067883 Stipić Bernardica    VIH OK Vihor             15:38 

Ž45  (14)         1.6 km  70 m   16 C    

   1416414 Holenda Karmen       VAR OK Varaždin          15:29 
   2123976 Gradečak Galović Mar KAP OK Kapela            15:30 
    237593 Baburek Gabrijela    JAP OK Japetic           15:31 
           Vacant               Vacant                   15:32 
   1261971 Jakšić Mirka         MAK OK Maksimir          15:33 
    237596 Govedarica Zvjezdana JAP OK Japetic           15:34 
           Vacant               Vacant                   15:35 
   1414144 Zadravec Kermek Seni IME OK Ivan Merz         15:36 
    888973 Horvat Mirjana       MAK OK Maksimir          15:37 
   1919197 Srebačić Davorka     IME OK Ivan Merz         15:38 
   7672905 Kraintz Evelyn       MAK OK Maksimir          15:39 
    406740 Nikolić Bojana       VIH OK Vihor             15:40 
    237600 Kuzmanić Ivana       JAP OK Japetic           15:41 
   7680305 Kabalin Borenić Višn MAK OK Maksimir          15:42 

Ž55  (6)          1.4 km  65 m   14 C    

   2109704 Franc Vera           KAP OK Kapela            15:37 
    237595 Fabek Branka         JAP OK Japetic           15:38 
           Vacant               Vacant                   15:39 
   2125773 Ebenspanger Emilija  KAP OK Kapela            15:40 
           Vacant               Vacant                   15:41 
    636977 Cvitković Maja       VIH OK Vihor             15:42 

OPEN  (6)         1.2 km  50 m   12 C    

   2113448 Rak Vida             VAR OK Varaždin          15:16 
    422982 Anadolac Filip       IME OK Ivan Merz         15:17 
           Vacant               Vacant                   15:18 
   1999219 Labaš Predrag        IME OK Ivan Merz         15:19 
    222417 Rako Jure            VIH OK Vihor             15:20 
           Vacant               Vacant                   15:21 

DA sprint 2019 – Bilten 1

BILTEN 1

OPĆE INFORMACIJE

DATUM ODRŽAVANJA: 4. svibnja 2019. (subota)
ORGANIZATOR: Orijentacijski klub Bjelovar u partnerstvu sa Sportskom zajednicom Grada Daruvara
VRSTA NATJECANJA: Orijentacijsko trčanje – SPRINT
GLAVNI ORGANIZATOR: Željko Belaj
PERFORIRANJE: SPORTident (najam SI-čipa = 10,00 kn)
UPLATE STARTNINE: u gotovini na dan natjecanja ili na IBAN: HR6924020061100007692
PRIJAVE: zaključene su u ponedjeljak, 29. travnja 2019. na www.orienteeringonline.net
NAKNADNE PRIJAVE I IZMJENE: moguće su do 10:00 sati na dan natjecanja ako ima slobodnih startnih mjesta uz doplatu 20,00 kuna.
PRIJEVOZ: vlastiti
KAKO DO NAS: Kako do natjecateljskog centra
Iz smjera Bjelovara i Virovitice: U Donjem Daruvaru nakon benzinske pumpe skrenuti u prvu ulicu lijevo (smjer TOPLICA) i odmah nakon prelaska željezničke pruge skrenuti desno te voziti ulicom Podborje do natjecateljskog centra.
Iz smjera Kutine: Voziti ravno ulicom Josipa Jelačića do centra, nastaviti ravno ulicom Krste Frankopana i odmah nakon prelaska željezničke pruge skrenuti lijevo te voziti ulicom Podborje do natjecateljskog centra.
Natjecateljski centar je na pomoćnom igralištu HNK Daruvar (koordinate: 45.599446, 17.230267), gdje možete postaviti svoje šatore, dekice i ostalu opremu. Parkiralište je na livadi pored igrališta.
SMJEŠTAJ: Nije organiziran, dodatne informacije na www.visitdaruvar.hr
INFORMACIJE: web: www.okb.hr
e-mail: okb(at)okb.hr
mobitel: 098 988 4098
Bilten u PDF obliku možete preuzeti ovdje.

PRVA UTRKA – PRVENSTVO HRVATSKE U SPRINTU I SPRINT KUP HRVATSKE 3

KARTA: Julijev park (travanj 2019.), M=1:4000 E=5m (nova karta!)
POSTAVLJAČ: Vedran Bijelić
KONTROLOR: Damir Klobučarić
PRVI START: 11:00 sati
UDALJENOST DO STARTA: 300 m
UDALJENOST OD CILJA DO OČITANJA ČIPOVA: 100 m (natjecateljski centar)
ZAGRIJAVANJE: dozvoljeno u natjecateljskom centru i na putu do starta (OPREZ prilikom prelaska prometnica na putu do starta i za vrijeme utrke!)
PROGLAŠENJE: 13:00 sati
NAGRADE: medalje i prigodne nagrade naših donatora za prva tri mjesta u svim kategorijama, pismeno priznanje na zahtjev.
Naši donatori su: Turistička zajednica Daruvar-Papuk, Pivovara Daruvar, Kraš d.d. Zagreb i Daruvarske toplice – specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Daruvar koja dodjeljuje besplatno kupanje za prvo troje u svakoj kategoriji (dovoljno je prijaviti na ulazu u bazen – zapadna strana hotela “Termal”). Cijene kupanja za ostale su 29,00 i 25,00 kuna.
KATEGORIJE: M21, Ž21, M55, M45, M35, M20, M16, M12, Ž55, Ž45, Ž35, Ž20, Ž16, Ž12, OTVORENA
STARTNINA: 35,00 kn za seniore i starije; 25,00 kn za juniore i mlađe; 20,00 kn za otvorenu kategoriju

DRUGA UTRKA – SPRINT KUP HRVATSKE 4

KARTA: Rimska šuma (travanj 2019.), M=1:4000 E=5m (nova karta!)
POSTAVLJAČ: Damir Klobučarić
KONTROLOR: Vedran Bijelić
PRVI START:

15:00 sati

(izmjena u odnosu na vrijeme navedeno u pozivu!)

UDALJENOST DO STARTA: 100 m
ZAGRIJAVANJE: dozvoljeno u natjecateljskom centru
NAPOMENE: teren je šumski, djelomično zarašten, s mrežom staza od kojih su neke oštećene usljed prošlotjednog izvlačenja drva, preporučuju se štitnici i kopačke
PROGLAŠENJE: 17:00 sati
NAGRADE: medalje za prva tri mjesta u svim kategorijama
KATEGORIJE: M21, Ž21, M55, M45, M35, M20, M16, M12, Ž55, Ž45, Ž35, Ž20, Ž16, Ž12, OTVORENA
STARTNINA: 35,00 kn za seniore i starije; 25,00 kn za juniore i mlađe; 20,00 kn za otvorenu kategoriju

DULJINE STAZA

1. UTRKA PH KH3 2. UTRKA KH4
Kategorija Duljina i uspon [m] Broj KT Duljina i uspon [m] Broj KT
M21 3740/25 25 2300/85 22
Ž21 3090/20 19 1980/85 20
M12 1680/15 12 1210/50 12
M16 1940/15 14 1740/60 15
M20 3230/20 16 2030/75 19
M35 3340/20 18 2100/80 19
M45 2840/30 17 1670/75 16
M55 2120/15 14 1600/70 16
Ž12 1530/20 11 1210/50 12
Ž16 1950/20 14 1410/65 14
Ž20 3020/25 17 1740/60 15
Ž35 2680/25 16 1930/75 17
Ž45 1940/15 14 1600/70 16
Ž55 1830/15 13 1410/65 14
OPEN 1680/15 12 1210/50 12
Udaljenost do starta 300 m 100 m

NAŠI DONATORI

Daruvarske toplice Turistička zajednica Daruvar-Papuk Pivovara Daruvar
Specijalna bolnica za
medicinsku rehabilitaciju
Turistička zajednica
Daruvar-Papuk
Pivovara Daruvar
Kraš Grad Daruvar HNK Daruvar
Kraš d.d. Grad Daruvar HNK Daruvar

DA sprint 2019 – duljine staza

DARUVAR SPRINT 2019 – DULJINE STAZA
1. UTRKA PH KH3 2. UTRKA KH4
Kategorija Duljina i uspon [m] Broj KT Duljina i uspon [m] Broj KT
M21 3740/25 25 2300/85 22
Ž21 3090/20 19 1980/85 20
M12 1680/15 12 1210/50 12
M16 1940/15 14 1740/60 15
M20 3230/20 16 2030/75 19
M35 3340/20 18 2100/80 19
M45 2840/30 17 1670/75 16
M55 2120/15 14 1600/70 16
Ž12 1530/20 11 1210/50 12
Ž16 1950/20 14 1410/65 14
Ž20 3020/25 17 1740/60 15
Ž35 2680/25 16 1930/75 17
Ž45 1940/15 14 1600/70 16
Ž55 1830/15 13 1410/65 14
OPEN 1680/15 12 1210/50 12
Udaljenost do starta 300 m 100 m

Poziv za Daruvar sprint 2019

OK Bjelovar
ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR
i
SPORTSKA ZAJEDNICA GRADA DARUVARA
Sportska zajednica Grada Daruvara

POZIVAJU VAS NA ORIJENTACIJSKO NATJECANJE

DARUVAR SPRINT 2019

povodom Dana Grada Daruvara

DATUM ODRŽAVANJA: 4. svibnja 2019. (subota)
ORGANIZATOR: Orijentacijski klub Bjelovar u partnerstvu sa Sportskom zajednicom Grada Daruvara
VRSTA NATJECANJA: Orijentacijsko trčanje – SPRINT
GLAVNI ORGANIZATOR: Željko Belaj
POSTAVLJAČ STAZA: Vedran Bijelić
KONTROLOR: Damir Klobučarić
PERFORIRANJE: SPORTident (najam SI-čipa = 10,00 kn)
UPLATE STARTNINE: u gotovini na dan natjecanja ili na IBAN: HR6924020061100007692
PRIJAVE: zaključno do PONEDJELJKA, 29. travnja 2019. na www.orienteeringonline.net
NAKNADNE PRIJAVE I IZMJENE: moguće su do 10:00 sati na dan natjecanja ako ima slobodnih startnih mjesta uz doplatu 20,00 kuna.
PRIJEVOZ: vlastiti – obavijest o mjestu parkiranja i opis puta biti će objavljena u biltenu broj 1
SMJEŠTAJ: Nije organiziran, dodatne informacije na www.visitdaruvar.hr
IZVLAČENJE STARTNIH LISTA: srijeda, 1. svibnja 2019. u 19:00 sati u prostorijama OK Bjelovar
INFORMACIJE: web: www.okb.hr
e-mail: okb(at)okb.hr
mobitel: 098 988 4098

PRVA UTRKA – PRVENSTVO HRVATSKE U SPRINTU
i SPRINT KUP HRVATSKE 3

KARTA: Julijev park (travanj 2019.), M=1:4000 (nova karta!)
CILJNI PROSTOR: obavijest o ciljnom prostoru biti će objavljena u biltenu broj 1
PRVI START: 11:00 sati
UDALJENOST DO STARTA: biti će objavljena u biltenu broj 1
PROGLAŠENJE: 13:00 sati
NAGRADE: medalje i prigodne nagrade za prva tri mjesta u svim kategorijama, pismeno priznanje na zahtjev
KATEGORIJE: M21, Ž21, M55, M45, M35, M20, M16, M12, Ž55, Ž45, Ž35, Ž20, Ž16, Ž12, OTVORENA
STARTNINA: 35,00 kn za seniore i starije; 25,00 kn za juniore i mlađe; 20,00 kn za otvorenu kategoriju

DRUGA UTRKA – SPRINT KUP HRVATSKE 4

KARTA: Rimska šuma (travanj 2019.), M=1:4000 (nova karta!)
CILJNI PROSTOR: obavijest o ciljnom prostoru biti će objavljena u biltenu broj 1
PRVI START: 16:00 sati
UDALJENOST DO STARTA: biti će objavljena u biltenu broj 1
PROGLAŠENJE: 18:00 sati
NAGRADE: medalje za prva tri mjesta u svim kategorijama
KATEGORIJE: M21, Ž21, M55, M45, M35, M20, M16, M12, Ž55, Ž45, Ž35, Ž20, Ž16, Ž12, OTVORENA
STARTNINA: 35,00 kn za seniore i starije; 25,00 kn za juniore i mlađe; 20,00 kn za otvorenu kategoriju
Svojom prijavom natjecatelji su suglasni da se natječu na osobnu odgovornost, da budu snimani i fotografirani te da se foto i video materijali mogu koristiti u javnim glasilima u svrhu izvještavanja i u promotivne svrhe.
Poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
DONATORI:
Daruvarske toplice Turistička zajednica Daruvar-Papuk Pivovara Daruvar
Specijalna bolnica za
medicinsku rehabilitaciju
Turistička zajednica
Daruvar-Papuk
Pivovara Daruvar

U potrazi za Božićnom čarolijom ’18. – izvještaj

OK Bjelovar Turistička zajednica Bilogora-Bjelovar

ORIJENTACIJSKA UTRKA

U POTRAZI ZA BOŽIĆNOM ČAROLIJOM

IZVJEŠTAJ

Dana 22. prosinca 2018. godine Turistička zajednica Bilogora-Bjelovar i Orijentacijski klub Bjelovar priredili su orijentacijsku utrku pod nazivom „U potrazi za Božićnom čarolijom“.

Utrka je održana u parku na Trgu Eugena Kvaternika u Bjelovaru, a bila je namijenjena svim uzrastima, osobito mladima, pa su tako i određene natjecateljske kategorije: MŽ10 (djeca do 10 godina – rođeni 2008. i kasnije – s pratnjom), M15 (dječaci do 15 godina – rođeni 2003. i kasnije – bez pratnje), Ž15 (djevojčice do 15 godina – rođene 2003. i kasnije – bez pratnje) i OPEN (svi ostali bez obzira na godine starosti).

Poziv s uputama objavljen je na web portalu Orijentacijskog kluba Bjelovar (www.okb.hr), a dostavljen je bjelovarskim vrtićima i osnovnim školama te roditeljima čija djeca redovito nastupaju na utrkama u organizaciji OK Bjelovar.

Za tu priliku reambulirana je postojeća školska orijentacijska karta Bjelovar-Paviljon (M=1:1000) te su ucrtani novopostavljeni objekti (kućice, šatori i klizalište). Staza je bila duga oko 900 metara, s 10 kontrolnih točaka.

Predsjednik OK Bjelovar Milan Radočaj dodijelio je medalje za prva tri mjesta u kategorijama MŽ15 i OPEN, dok su svi natjecatelji u kategoriji MŽ10 dobili zlatne medalje i slatki dar našeg donatora „Kraš“ d.d.

Turistička zajednica Bilogora-Bjelovar nagrađuje sve na vrijeme prijavljene natjecatelje besplatnim klizanjem – treba se samo javiti na blagajnu klizališta!

U organizaciji i provedbi natjecanja sudjelovali su članovi OK Bjelovar Milan Radočaj i Željko Belaj.

Fotografije koje je snimila Seida Obarčanin Bukvić su objavljene u galeriji, a izvještaj s rezultatima u PDF formatu možete preuzeti ovdje.
REZULTATI
   Rb Prezime, ime      Godište    mm:ss

KATEGORIJA: MŽ10 (s pratnjom) 

   1. SMRČEK, LARA       2008.     6:47
   2. PAĐAN, MARKO       2015.     6:48
   3. RAVENŠČAK, VINKO   2009.     8:30
   4. BUREK, LEONA       2008.     8:34
   5. ZEMAN, KARLO       2010.     8:59
   6. KRALJ, KARLO       2009.     9:59
   7. LONČAR, LUCIJA     2010.    10:16
   8. KRŠUL, MARTA       2009.    10:21
   9. ROKSANDIĆ, BORIS   2009.    17:01
  10. ZEMAN, RAFAEL      2010.    18:31
  11. ZEMAN, FABIAN      2013.    18:35

KATEGORIJA: M15 

   1. ANADOLAC, ADAM     2008.     8:32
   2. ANADOLAC, FILIP    2010.    10:24
   3. NIKOLIĆ, MATKO     2007.    12:19

KATEGORIJA: Ž15 

   1. NIKOLIĆ, MARTA     2005.     7:22
   2. MANJKAS, LEA       2008.    16:04

KATEGORIJA: OPEN 

   1. NIKOLIĆ, BOJANA              4:59
   2. SCHUBERT, MARIJA             5:42
   3. PAĐAN, ANAMARIJA             8:22
   4. ANADOLAC, EMIL               mp
 

U potrazi za Božićnom čarolijom 2018.

OK Bjelovar Turistička zajednica Bilogora-Bjelovar

ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR I TURISTIČKA ZAJEDNICA BILOGORA-BJELOVAR
POZIVAJU VAS
NA ORIJENTACIJSKU UTRKU

U POTRAZI ZA BOŽIĆNOM ČAROLIJOM

DATUM ODRŽAVANJA: 22. prosinca 2018. (subota)
MJESTO OKUPLJANJA: Bjelovar – Središnji park oko Paviljona, ispred Gradske uprave (kod natpisa START i CILJ)
VRIJEME ODRŽAVANJA: 11 sati
KATEGORIJE: MŽ10 (djeca do 10 godina – rođeni 2008. i kasnije – s pratnjom);
M15 (dječaci do 15 godina – rođeni 2003. i kasnije – bez pratnje);
Ž15 (djevojčice do 15 godina – rođene 2003. i kasnije – bez pratnje);
OPEN (svi ostali bez obzira na godine starosti).
MJERENJE VREMENA: SPORT-ident
KARTA: Bjelovar-paviljon, M=1:1000
DULJINA STAZE: oko 900 m, (10 KT)
NAGRADE: Medalje i prigodni dar za sve sudionike u kategoriji MŽ10 i za prva tri mjesta u kategorijama M15, Ž15 i OPEN.
Svi natjecatelji dobivaju ulaznice za klizalište!
PROGLAŠENJE POBJEDNIKA: čim svi natjecatelji stignu na cilj
NAPOMENE: * Sve potrebne upute bit će objavljene na startnom mjestu;
* Natjecanje će se održati neovisno o vremenskim prilikama pa molimo roditelje da djecu opreme odgovarajućom odjećom, obućom i napitcima;
* Članovi OK Bjelovar mogu nastupiti van konkurencije.
PRIJAVE: e-mailom na okb@okb.hr ili na mob. 098 998 40 98, najkasnije do srijede 19.12.2018.
Ovdje možete preuzeti poziv i upute u PDF obliku.
STARTNINE NEMA!
NATJECATELJI NASTUPAJU NA VLASTITU ODGOVORNOST!
Dobro došli!
City Race Tour 2018.

Tonka i Robi osvojili medalje!

Nakon prošlogodišnjeg trijumfa u natjecanjima City Race European Tour, članica Orijentacijskog kluba Bjelovar Antonija Orlić ostvarila je 466,8 bodova i ponovo osvojila ukupno prvo mjesto u konkurenciji 173 elitne europske natjecateljice.


Ove godine natjecanje se je sastojalo od 8 utrka u europskim gradovima Aveiro, Mérida, Ypres, London, Rim, Manchester, Girona i Funchal, a boduje se 5 najboljih rezultata.

Na posljednjoj utrci ovogodišnje serije, koja je održana 9. prosinca u Funchalu (Madeira), Tonka je, na stazi dugoj 5,8 km s 95 m uspona i 29 kontrolnih točaka, pobijedila u konkurenciji 22 natjecateljice u vremenu 40 minuta i 22 sekunde.

Drugi naš član, Robert Orehoci, osvojio je u Funchalu, na stazi dugoj 6,3 km sa 155 m uspona i 35 kontrolnih točaka, odlično 6. mjesto u konkurenciji 55 natjecatelja u veteranskoj kategoriji M40+ u vremenu 44 minute i 47 sekundi, što mu je donijelo ukupno 3. mjesto u City Race European Tour u konkurenciji 397 natjecatelja s osvojenih 455,2 boda.

Dok čekamo izvještaje iz prve ruke, detaljnije se možemo informirati na web stranicama CityRaceTour i FunchalCityRace.