Zelena čistka 2016.

Zelena o-čistka 2016.

Zajednička jednodnevna akcija čišćenja divljih odlagališta otpada Zelena čistka najveći je ekološki volonterski projekt u Hrvatskoj.

I ove godine članovi Orijentacijskog kluba Bjelovar sudjelovali su u ovoj akciji skupljanjem i odvozom otpada s dvaju divljih šumskih odlagališta u okolici mjesta Vrbica.

 

  • Zelena čistka 2016. - Vrbica
    Zelena čistka 2016. - Vrbica

Kalendar aktivnosti OK Bjelovar za 2016. godinu

Datum Natjecanje Mjesto Organizator Grana sporta Prvenstva
07.02. O-FER 4.0, sprint Zagreb OK Jelen OT
05.03. Kvarner bay challenge, DS Beli – Cres OK Vihor OT KH1
06.03. Kvarner bay challenge, SS Beli – Cres OK Vihor OT KH2
12.03. Lipica open TrailO, preO Lipica, SLO OK Trzin Pre-O Pre-O KH1
13.03. Lipica open TrailO, TempO Lipica, SLO OK Trzin Pre-O Pre-O KH2
12.-16.03. Lipica open Lipica, SLO DROT OT
19.-20.03. Spring Spartacus Cup Csákberény, HUN OT
ožujak Grad Bjelovar – prijatelj djece Bjelovar OK Bjelovar OT dječja utrka
ožu/tra Vihor Pre-O Challenge, preO Zagreb OK Vihor Pre-O Pre-O KH3
02.04. Slavonija&Baranja open, sprint Beli Manastir OK Sova OT SpKH1, WRE
03.04. Slavonija&Baranja open, SS Popovac OK Sova OT KH3
09.-10.04. Postás kupa 2016 Szárliget, HUN OT
10.04. 31. prvenstvo Kapele, sprint Pregrada OK Kapela OT SpKH2
10.04. Kapelin lovački sprint Pregrada OK Kapela OT
17.04. 12. Nenina utrka, sprint 1 Jastrebarsko OK Jelen OT SpKH3
17.04. 12. Nenina utrka, sprint 2 Jastrebarsko OK Jelen OT SpKH4
travanj Zelena čistka 2016 Vrbica OK Bjelovar
23.04. MBO 2016, DS Selnica OK Međimurje MTB-O MTB-O PH
30.04.-02.05. World Cup 2016 Round 1 Poljska OT
21.-28.05. EOC2016 & World Cup 2016 Round 1 Češka OT
21.05. 36. Pokal Zagreba, sprint Zagreb OK Maksimir OT SpKH5
22.05. 36. Pokal Zagreba, štafeta Zagreb OK Maksimir OT
svibanj Dani otvorenih vrata udruga Bjelovar OK Bjelovar
05.06. 15. OP Samobora, SS Manja Vas OK Japetić OT KH4
11.06. Menina TrailO Menina, SLO OK Trzin Pre-O Pre-O KH4
12.06. 11. memorijal 7.GBR “Puma”, sprint Varaždin OK Međimurje OT SpKH6
12.06. 11. memorijal 7.GBR “Puma”, TempO Varaždin OK Međimurje Pre-O Pre-O KH5
18.06. 11. memorijal 7.GBR “Puma”, DS V. Toplice OK Međimurje OT KH5, PH, WRE
18.06. 11. memorijal 7.GBR “Puma”, sprint V. Toplice OK Međimurje OT noćno
19.06. 11. memorijal 7.GBR “Puma”, SS V. Toplice OK Međimurje OT KH6, WRE
30.06.-03.07. EYOC 2016 Poljska OT
09.-15.07. JWOC 2016 Švicarska OT
23.07. TempO prvenstvo Slovenije Logatec, SLO OK Azimut Pre-O Pre-O KH6
26.-30.07. Croatia open 2016 Našice OK Ris OT
27.-31.07. OO-kup SLO, ITA, AUT DROT OT
30.07.-03.08. Hungaria Cup 2016 Miskolc, HUN OT
07.-13.08. WMOC 2016 Estonija OT
20.-27.08. WOC 2016 & World Cup 2016 Round 3 Švedska OT
07.-11.09. SEEOC/SEEMOC 2016 Strumica, MKD OT
17.09. Omanovac 2016, SS Omanovac OK Kapela OT KH7
18.09. Omanovac 2016, štafeta Omanovac OK Kapela OT
23.-25.09. Alpe Adria Cup 2016 Trieste, ITA OT
ruj/lis Vihor Pre-O Adventure, tempO Zagreb OK Vihor Pre-O Pre-O KH7
01.10. Kup Feuda, preO Jastrebarsko OK Orion Pre-O Pre-O KH8
02.10. Kup Feuda, tempO Galgovo OK Orion Pre-O Pre-O KH9
08.10. 12. Bjelovar open, SS Vrbica OK Bjelovar OT KH8
09.10. 2. kup četiri rijeke Karlovac OK Jelen OT KH9
14.-16.10. World Cup 2016 Round 4 Švicarska OT
15.10. 5. Merz sprint Varaždin OK Merz OT SpKH7, PHSp
15.10. 6. Merz sprint Varaždin OK Merz OT SpKH8
16.10. 16. OP Zagreba, SS Zagreb OK Vihor OT KH10
22.10. 11. Međimurje open, SS G. Mihaljevec OK Međimurje OT KH11
23.10. 11. Međimurje open, sprint Toplice Sv. Martin OK Međimurje OT SpKH8
23.10. 11. Međimurje open, sprint Toplice Sv. Martin OK Međimurje OT SpKH9
04.11. Buda sprint Budapest, HUN OT
05.-06.11. Autumn Spartacus Cup Vértes, HUN OT
11. Bjelovar Open

11. BJ Open – rezultati

Na ovogodišnjem 11. Bjelovar Open-u bilo je prijavljeno ukupno 108 natjecateljica i natjecatelja, nastupilo je njih 96 od kojih je 92 ostvarilo plasman, a samo 4 nije završilo trku.
Rezultate možete pogledati u nastavku, a analizu prolaznih vremena na SplitsBrowser-u i WinSplits-u.

 

11. Bjelovar Open sub 26.9.2015. 19:39
Results created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

 

   Pl        Name                    Club                         Time 

M21A  (13)                3.9 km  160 m   16 C    

    1        Razum Matija            JAP OK Japetić              39:55 
    2        Gobec Damir             VIH OK Vihor                44:04 
    3        Ocvirk Edi              JAP OK Japetić              45:20 
    4        Despetović Tihomir      BJE OK Bjelovar             46:55 
    5        Varnica Tomislav        VIH OK Vihor                49:00 
    6        Pongrac Branimir        JAP OK Japetić              51:25 
    7        Spasić Vladimir         KAP OK Kapela               53:07 
    8        Bijelić Vedran          IND Individuals/No Club     53:56 
    9        Suhina Vanja            KAP OK Kapela               57:54 
   10        Marković Frane          JAP OK Japetić              58:10 
   11        Štambuk Mario           IME OK Ivan Merz          1:14:50 

             Truhlaž Miodrag         IND Individuals/No Club       dns 
             Filetin Luka            KAP OK Kapela                 dns 

W21A  (8)                 3.6 km  140 m   14 C    

    1        Sakar Vukić Tena        MAK OK Maksimir             48:57 
    2        Ocvirk Eva              JAP OK Japetić              55:45 
    3        Pavić Mirja             JAP OK Japetić              58:08 
    4        Orlić Antonija          BJE OK Bjelovar           1:01:14 
    5        Gobec Ivana             VIH OK Vihor              1:02:02 
    6        Kovaljesko Monika       KAP OK Kapela             1:03:46 
    7        Krznar Kristina         JAP OK Japetić            1:15:52 
    8        Žgela Marijana          KAP OK Kapela             1:19:30 

M21B  (11)                2.6 km  105 m   11 C    

    1        Kosić Luka              JAP OK Japetić              56:01 
    2        Mađarić Predrag         IME OK Ivan Merz            56:35 
    3        Tutić Dražen            VIH OK Vihor                59:25 
    4        Pajčin Nikola           SOV OK Sova               1:03:22 
    5        Pavlin Domagoj          VIH OK Vihor              1:31:11 
    6        Salgado Jorge           VZG OK Variopintos ZG     2:20:31 

             Cvetković Robert        JAP OK Japetić                 mp 
             Papa Vedran             JEL OK Jelen                   mp 
             Trivunović Vladimir     SOV OK Sova                   dns 
             Perica Mladen           BJE OK Bjelovar               dns 
             Perica Petar            BJE OK Bjelovar               dns 

W21B  (5)                 2.0 km  70 m   8 C      

    1        Štambuk Iva             IME OK Ivan Merz            29:31 
    2        Štambuk Marija          IME OK Ivan Merz            32:43 
    3        Šantić Nikolina         BJE OK Bjelovar             35:51 
    4        Kopjar Marina           IME OK Ivan Merz            52:36 
    5        Triplat Horvat Marina   VIH OK Vihor                56:52 

M65  (3)                  1.5 km  60 m   8 C      

    1        Turkalj Milan           IME OK Ivan Merz            37:43 
    2        Čepelak Radovan         MAK OK Maksimir             41:21 
    3        Debic Mladen            MAK OK Maksimir           1:38:44 

M55  (4)                  2.2 km  95 m   9 C      

    1        Štambuk Dario           IME OK Ivan Merz            36:22 
    2        Matijašić Josip         VIH OK Vihor              1:00:35 
    3        Sopina Slavko           HDX Hrvatski DX klub      1:11:15 

             Sladič Roman            OKPT OK Perkmandeljc Trbovlje dns 

M45  (9)                  2.9 km  125 m   11 C    

    1        Lovrec Nenad            VIH OK Vihor                39:06 
    2        Bogović Marijan         JEL OK Jelen                40:32 
    3        Strmečki Petar          MAK OK Maksimir             46:45 
    4        Merunka Darko           MAK OK Maksimir             47:02 
    5        Uroic Milivoj           MAK OK Maksimir             57:39 
    6        Jelić Mladen            KAP OK Kapela             1:00:38 
    7        Besten Miroslav         JEL OK Jelen              1:13:39 
    8        Lukačić Ivica           MAK OK Maksimir           1:14:30 
    9        Priher Miroslav         IME OK Ivan Merz          1:39:46 

W45  (6)                  2.2 km  95 m   9 C      

    1        Cvitković Maja          VIH OK Vihor                54:10 
    2        Vendler Čepelak Željka  MAK OK Maksimir           1:08:04 
    3        Ebenspanger Emilija     KAP OK Kapela             1:11:47 
    4        Majer Melanija          IME OK Ivan Merz          1:16:14 
    5        Sokolović Alida         BJE OK Bjelovar           1:33:11 

             Fabek Branka            JAP OK Japetić                dns 

M35  (9)                  3.7 km  160 m   13 C    

    1        Legac Lino              JAP OK Japetić              40:24 
    2        Kaniški Tomislav        MAK OK Maksimir             41:07 
    3        Orehoci Robert          BJE OK Bjelovar             49:44 
    4        Vodopija Goran          KAP OK Kapela               51:53 
    5        Fabijanić Daniel        JEL OK Jelen              1:00:38 
    6        Delgado Pako            VIH OK Vihor              1:03:55 
    7        Kukec Boris             VIH OK Vihor              1:09:12 
    8        Hainž Miroslav          IME OK Ivan Merz          1:23:15 

             Vuk Tomislav            VIH OK Vihor                   mp 

W35  (5)                  2.9 km  125 m   11 C    

    1        Cini Fabiana            MAK OK Maksimir           1:01:14 
    2        Jakšić Mirka            MAK OK Maksimir           1:04:04 
    3        Lučić Slađana           KAP OK Kapela             1:15:06 
    4        Lovrec Darinka          VIH OK Vihor              1:39:29 
    5        Srebačić Davorka        IME OK Ivan Merz          1:49:26 

M20  (5)                  3.7 km  145 m   13 C    

    1        Kirin Dominik           VIH OK Vihor                41:09 
    2        Ivković Luka            SOV OK Sova                 45:07 
    3        Štambuk Andro           IME OK Ivan Merz            46:01 
    4        Štambuk Matej           IME OK Ivan Merz            53:58 
    5        Čubra Nebojša           SOV OK Sova               1:15:20 

W20  (3)                  2.4 km  100 m   11 C    

    1        Težak Dora              VIH OK Vihor                41:14 

             Ocvirk Pia              JAP OK Japetić                 mp 
             Lovrec Iva              VIH OK Vihor                  dns 

M16  (6)                  2.4 km  100 m   11 C    

    1        Cvetković Filip         JAP OK Japetić              40:47 
    2        Puharić Roko            JAP OK Japetić              44:20 
    3        Verović Kristijan       JAP OK Japetić              46:37 
    4        Jurak Filip             IME OK Ivan Merz          1:12:39 

             Mihaljević Dominik      JAP OK Japetić                dns 
             Gojmerac Petar          IME OK Ivan Merz              dns 

W16  (3)                  2.0 km  70 m   8 C      

    1        Lovrec Mia              VIH OK Vihor                36:39 
    2        Mađarić Iva             IME OK Ivan Merz          1:05:36 

             Škugor Hana             JAP OK Japetić                dns 

M14  (4)                  1.6 km  65 m   8 C      

    1        Kukec Jura              VIH OK Vihor                20:37 
    2        Gobec Jan               VIH OK Vihor                31:21 
    3        Tutić Teo               VIH OK Vihor                35:00 

             Marković Rudi           JAP OK Japetić                dns 

W14  (4)                  1.6 km  65 m   8 C      

    1        Srebačić Ana            IME OK Ivan Merz            24:01 
    2        Jakopec Iva             JAP OK Japetić              28:29 
    3        Magdić Govedarica Eva   JAP OK Japetić              30:34 
    4        Kermek Dora             IME OK Ivan Merz            34:31 

M12  (2)                  1.4 km  65 m   6 C      

    1        Salopek Tihon           RIS OK Ris Delnice          33:26 
    2        Strmečki Vibor          MAK OK Maksimir             43:47 

W12  (5)                  1.4 km  65 m   6 C      

    1        Kukec Marta             VIH OK Vihor                27:45 
    2        Petak Marta             IME OK Ivan Merz            31:51 
    3        Pavlin Paula            VIH OK Vihor                34:22 
    4        Delgado Sršen Kira      VIH OK Vihor                58:07 
    5        Delgado Sršen Leire     VIH OK Vihor              1:13:21 

OPEN  (3)                 1.6 km  65 m   8 C      

    1        Petak Davor             IME OK Ivan Merz            33:36 
    2        Kermek Zadravec Senija  IME OK Ivan Merz            50:17 
    3        Kukec Karolina          VIH OK Vihor              1:02:12 

Datoteke u PDF obliku možete preuzeti ovdje: rezultati i prolazna vremna.

11. Bjelovar Open

11. BJ Open – startna lista

 

11. Bjelovar Open čet 24.9.2015. 20:38
Startna lista created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

 

          Chip Name                     Club                       Start 

M21A  (15)         3.9 km  160 m   16 C    

       7777733 Marković Frane           JAP OK Japetić              2:00 
        410650 Filetin Luka             KAP OK Kapela               6:00 
        232287 Despetović Tihomir       BJE OK Bjelovar            10:00 
        585858 Gobec Damir              VIH OK Vihor               14:00 
       7600000 Razum Matija             JAP OK Japetić             18:00 
               Truhlaž Miodrag          IND Individuals/No Club    22:00 
        439230 Spasić Vladimir          KAP OK Kapela              26:00 
        893831 Varnica Tomislav         VIH OK Vihor               30:00 
        750723 Ocvirk Edi               JAP OK Japetić             34:00 
        410618 Suhina Vanja             KAP OK Kapela              38:00 
        713713 Bijelić Vedran           IND Individuals/No Club    42:00 
        889671 Štambuk Mario            IME OK Ivan Merz           46:00 
        406701 Pongrac Branimir         JAP OK Japetić             50:00 
               Vacant                   Vacant                     54:00 
               Vacant                   Vacant                     58:00 

W21A  (10)         3.6 km  140 m   14 C    

       1403140 Pavić Mirja              JAP OK Japetić              2:00 
        410619 Kovaljesko Monika        KAP OK Kapela               6:00 
        700021 Gobec Ivana              VIH OK Vihor               10:00 
        700027 Ocvirk Eva               JAP OK Japetić             14:00 
        886601 Orlić Antonija           BJE OK Bjelovar            18:00 
        337656 Žgela Marijana           KAP OK Kapela              22:00 
       7772222 Krznar Kristina          JAP OK Japetić             26:00 
       9008008 Sakar Vukić Tena         MAK OK Maksimir            30:00 
               Vacant                   Vacant                     34:00 
               Vacant                   Vacant                     38:00 

M21B  (12)         2.6 km  105 m   11 C    

       1401011 Trivunović Vladimir      SOV OK Sova                24:00 
       1817161 Perica Petar             BJE OK Bjelovar            28:00 
       1861974 Mađarić Predrag          IME OK Ivan Merz           32:00 
        237599 Cvetković Robert         JAP OK Japetić             36:00 
        222402 Tutić Dražen             VIH OK Vihor               40:00 
        232284 Perica Mladen            BJE OK Bjelovar            44:00 
       1401009 Pajčin Nikola            SOV OK Sova                48:00 
        442573 Salgado Jorge            VZG OK Variopintos ZG      52:00 
       7778000 Pavlin Domagoj           VIH OK Vihor               56:00 
        237598 Kosić Luka               JAP OK Japetić           1:00:00 
               Vacant                   Vacant                   1:04:00 
               Vacant                   Vacant                   1:08:00 

W21B  (7)          2.0 km  70 m   8 C      

        232216 Šantić Nikolina          BJE OK Bjelovar            31:00 
          5738 Štambuk Marija           IME OK Ivan Merz           35:00 
               Vacant                   Vacant                     39:00 
       1931982 Kopjar Marina            IME OK Ivan Merz           43:00 
               Vacant                   Vacant                     47:00 
          5724 Štambuk Iva              IME OK Ivan Merz           51:00 
        222401 Triplat Horvat Marina    VIH OK Vihor               55:00 

M65  (5)           1.5 km  60 m   8 C      

       1946000 Turkalj Milan            IME OK Ivan Merz            3:00 
               Vacant                   Vacant                      7:00 
        236882 Čepelak Radovan          MAK OK Maksimir            11:00 
               Vacant                   Vacant                     15:00 
        236863 Debic Mladen             MAK OK Maksimir            19:00 

M55  (6)           2.2 km  95 m   9 C      

       7111959 Štambuk Dario            IME OK Ivan Merz            9:00 
        442575 Sladič Roman             OKPT OK Perkmandeljc Trb   13:00 
        546169 Matijašić Josip          VIH OK Vihor               17:00 
               Vacant                   Vacant                     21:00 
        337655 Sopina Slavko            HDX Hrvatski DX klub       25:00 
               Vacant                   Vacant                     29:00 

M45  (10)          2.9 km  125 m   11 C    

        893813 Lovrec Nenad             VIH OK Vihor               33:00 
        236866 Uroic Milivoj            MAK OK Maksimir            37:00 
        505905 Jelić Mladen             KAP OK Kapela              41:00 
        446318 Bogović Marijan          JEL OK Jelen               45:00 
       7630314 Merunka Darko            MAK OK Maksimir            49:00 
       1968521 Priher Miroslav          IME OK Ivan Merz           53:00 
               Besten Miroslav          JEL OK Jelen               57:00 
        236865 Lukačić Ivica            MAK OK Maksimir          1:01:00 
               Vacant                   Vacant                   1:05:00 
               Vacant                   Vacant                   1:09:00 

W45  (8)           2.2 km  95 m   9 C      

        237595 Fabek Branka             JAP OK Japetić             33:00 
       1968623 Majer Melanija           IME OK Ivan Merz           37:00 
        247389 Ebenspanger Emilija      KAP OK Kapela              41:00 
        236886 Vendler Čepelak Željka   MAK OK Maksimir            45:00 
        636977 Cvitković Maja           VIH OK Vihor               49:00 
        232290 Sokolović Alida          BJE OK Bjelovar            53:00 
               Vacant                   Vacant                     57:00 
               Vacant                   Vacant                   1:01:00 

M35  (11)          3.7 km  160 m   13 C    

       7001122 Kaniški Tomislav         MAK OK Maksimir             4:00 
        247374 Vodopija Goran           KAP OK Kapela               8:00 
       7778899 Vuk Tomislav             VIH OK Vihor               12:00 
        446316 Fabijanić Daniel         JEL OK Jelen               16:00 
        700030 Legac Lino               JAP OK Japetić             20:00 
        893829 Delgado Pako             VIH OK Vihor               24:00 
       1965125 Hainž Miroslav           IME OK Ivan Merz           28:00 
       1971101 Kukec Boris              VIH OK Vihor               32:00 
        895099 Orehoci Robert           BJE OK Bjelovar            36:00 
               Vacant                   Vacant                     40:00 
               Vacant                   Vacant                     44:00 

W35  (7)           2.9 km  125 m   11 C    

        893814 Lovrec Darinka           VIH OK Vihor                3:00 
       1919197 Srebačić Davorka         IME OK Ivan Merz            7:00 
        210120 Cini Fabiana             MAK OK Maksimir            11:00 
       2078587 Lučić Slađana            KAP OK Kapela              15:00 
        236862 Jakšić Mirka             MAK OK Maksimir            19:00 
               Vacant                   Vacant                     23:00 
               Vacant                   Vacant                     27:00 

M20  (7)           3.7 km  145 m   13 C    

       1401001 Ivković Luka             SOV OK Sova                 5:00 
               Kirin Dominik            VIH OK Vihor                9:00 
       7041999 Štambuk Andro            IME OK Ivan Merz           13:00 
               Vacant                   Vacant                     17:00 
       1401003 Čubra Nebojša            SOV OK Sova                21:00 
        889172 Štambuk Matej            IME OK Ivan Merz           25:00 
               Vacant                   Vacant                     29:00 

W20  (5)           2.4 km  100 m   11 C    

        998020 Ocvirk Pia               JAP OK Japetić              3:00 
               Vacant                   Vacant                      7:00 
        893815 Lovrec Iva               VIH OK Vihor               11:00 
               Vacant                   Vacant                     15:00 
        893830 Težak Dora               VIH OK Vihor               19:00 

M16  (8)           2.4 km  100 m   11 C    

        237593 Puharić Roko             JAP OK Japetić             23:00 
       1999219 Jurak Filip              IME OK Ivan Merz           27:00 
        999505 Cvetković Filip          JAP OK Japetić             31:00 
        421656 Gojmerac Petar           IME OK Ivan Merz           35:00 
        237592 Verović Kristijan        JAP OK Japetić             39:00 
               Vacant                   Vacant                     43:00 
        237556 Mihaljević Dominik       JAP OK Japetić             47:00 
               Vacant                   Vacant                     51:00 

W16  (5)           2.0 km  70 m   8 C      

        893816 Lovrec Mia               VIH OK Vihor                4:00 
               Vacant                   Vacant                      8:00 
       1408127 Škugor Hana              JAP OK Japetić             12:00 
               Vacant                   Vacant                     16:00 
       1782000 Mađarić Iva              IME OK Ivan Merz           20:00 

M14  (6)           1.6 km  65 m   8 C      

        893811 Gobec Jan                VIH OK Vihor                4:00 
        237596 Marković Rudi            JAP OK Japetić              8:00 
       1289347 Kukec Jura               VIH OK Vihor               12:00 
               Vacant                   Vacant                     16:00 
       2061270 Tutić Teo                VIH OK Vihor               20:00 
               Vacant                   Vacant                     24:00 

W14  (6)           1.6 km  65 m   8 C      

       1717177 Srebačić Ana             IME OK Ivan Merz           28:00 
        237600 Jakopec Iva              JAP OK Japetić             32:00 
       1515155 Kermek Dora              IME OK Ivan Merz           36:00 
        345947 Magdić Govedarica Eva    JAP OK Japetić             40:00 
               Vacant                   Vacant                     44:00 
               Vacant                   Vacant                     48:00 

M12  (4)           1.4 km  65 m   6 C      

        423994 Salopek Tihon            RIS OK Ris Delnice          2:00 
               Vacant                   Vacant                      6:00 
        435468 Strmečki Vibor           MAK OK Maksimir            10:00 
               Vacant                   Vacant                     14:00 

W12  (7)           1.4 km  65 m   6 C      

       2045653 Delgado Sršen Leire      VIH OK Vihor               18:00 
        422983 Petak Marta              IME OK Ivan Merz           22:00 
       1968042 Kukec Marta              VIH OK Vihor               26:00 
               Vacant                   Vacant                     30:00 
       2045652 Delgado Sršen Kira       VIH OK Vihor               34:00 
               Vacant                   Vacant                     38:00 
       7474605 Pavlin Paula                03 VIH OK Vihor                       42:00 

OPEN  (5)          1.6 km  65 m   8 C      

       1414144 Kermek Zadravec Senija   IME OK Ivan Merz           46:00 
               Kukec Karolina           VIH OK Vihor               50:00 
        422986 Petak Davor              IME OK Ivan Merz           54:00 
               Vacant                   Vacant                     58:00 
               Vacant                   Vacant                   1:02:00 
11. Bjelovar Open

Tehničke karakteristike staza

11. BJELOVAR OPEN
Kategorija Duljina Uspon Br. kontrola
M21A 3.9 km 160 m 16 kt
Ž21A 3.6 km 140 m 14 kt
M65 1.5 km 60 m 8 kt
M55 2.2 km 95 m 9 kt
M45 2.9 km 125 m 11 kt
M35 3.7 km 160 m 13 kt
M21B 2.6 km 105 m 11 kt
M20 3.7 km 145 m 13 kt
M16 2.4 km 100 m 11 kt
M14 1.6 km 65 m 8 kt
M12 1.4 km 65 m 6 kt
Ž45 2.2 km 95 m 9 kt
Ž35 2.9 km 125 m 11 kt
Ž21B 2.0 km 70 m 8 kt
Ž20 2.4 km 100 m 11 kt
Ž16 2.0 km 70 m 8 kt
Ž14 1.6 km 65 m 8 kt
Ž12 1.4 km 65 m 6 kt
OPEN 1.6 km 65 m 8 kt
Udaljenost do starta je 550 m.
11. Bjelovar Open

Poziv na 11. BJELOVAR OPEN

Poziv na orijentacijsku utrku
11. BJELOVAR OPEN
9. utrka Kupa Hrvatske
Vrbica, 26.09.2015.
DATUM ODRŽAVANJA: 26.09.2015. (subota)
ORGANIZATOR: ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR
VRSTA NATJECANJA: srednje staze
KARTA: Vrbica, 1:10000 (2015.)
OPIS TERENA: uglavnom pošumljen, djelomično strm
MJESTO OKUPLJANJA: Društveni dom Vrbica, (Koordinate: 45˚57’13”N, 16˚58’23”E), upute za dolazak
UDALJENOST DO STARTA: bit će objavljena naknadno
GLAVNI ORGANIZATOR: Milan Radočaj
POSTAVLJAČ: Damir Klobučarić
KONTROLOR: Vladimir Tkalec, OK Međimurje
KATEGORIJE: MŽ21A, MŽ21B, M65, M55, MŽ45, MŽ35,MŽ20, MŽ16, MŽ14, MŽ12, OPEN
STARTNINA: seniori i stariji: 35,00 kn, OPEN, juniori i mlađi: 25,00 kn
NAJAM SI-card: 10,00 kn
UPLATE: u gotovini na dan natjecanja
PRIJAVE: zaključno do ponedjeljka, 21.09.2015. na www.orienteeringonline.net
NAKNADNE PRIJAVE: moguće su do 10:00 sati na dan natjecanja ako ima slobodnih startnih mjesta uz doplatu 15,00 kn.
PRVI START: 11:00 sati
PROGLAŠENJE: oko 15:00 sati
NAGRADE: medalje za prva tri mjesta u svim kategorijama
PRIJEVOZ: vlastiti (parkiranje besplatno u okolici cilja)
INFORMACIJE: www.okb.hr ili na mob. 098 9984098
SVAKI NATJECATELJ NASTUPA NA VLASTITU ODGOVORNOST!
Poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
Dobro došli!