11. Bjelovar Open

11. BJ Open – startna lista

 

11. Bjelovar Open čet 24.9.2015. 20:38
Startna lista created by OE2003 © Stephan Krämer 2007

 

          Chip Name                     Club                       Start 

M21A  (15)         3.9 km  160 m   16 C    

       7777733 Marković Frane           JAP OK Japetić              2:00 
        410650 Filetin Luka             KAP OK Kapela               6:00 
        232287 Despetović Tihomir       BJE OK Bjelovar            10:00 
        585858 Gobec Damir              VIH OK Vihor               14:00 
       7600000 Razum Matija             JAP OK Japetić             18:00 
               Truhlaž Miodrag          IND Individuals/No Club    22:00 
        439230 Spasić Vladimir          KAP OK Kapela              26:00 
        893831 Varnica Tomislav         VIH OK Vihor               30:00 
        750723 Ocvirk Edi               JAP OK Japetić             34:00 
        410618 Suhina Vanja             KAP OK Kapela              38:00 
        713713 Bijelić Vedran           IND Individuals/No Club    42:00 
        889671 Štambuk Mario            IME OK Ivan Merz           46:00 
        406701 Pongrac Branimir         JAP OK Japetić             50:00 
               Vacant                   Vacant                     54:00 
               Vacant                   Vacant                     58:00 

W21A  (10)         3.6 km  140 m   14 C    

       1403140 Pavić Mirja              JAP OK Japetić              2:00 
        410619 Kovaljesko Monika        KAP OK Kapela               6:00 
        700021 Gobec Ivana              VIH OK Vihor               10:00 
        700027 Ocvirk Eva               JAP OK Japetić             14:00 
        886601 Orlić Antonija           BJE OK Bjelovar            18:00 
        337656 Žgela Marijana           KAP OK Kapela              22:00 
       7772222 Krznar Kristina          JAP OK Japetić             26:00 
       9008008 Sakar Vukić Tena         MAK OK Maksimir            30:00 
               Vacant                   Vacant                     34:00 
               Vacant                   Vacant                     38:00 

M21B  (12)         2.6 km  105 m   11 C    

       1401011 Trivunović Vladimir      SOV OK Sova                24:00 
       1817161 Perica Petar             BJE OK Bjelovar            28:00 
       1861974 Mađarić Predrag          IME OK Ivan Merz           32:00 
        237599 Cvetković Robert         JAP OK Japetić             36:00 
        222402 Tutić Dražen             VIH OK Vihor               40:00 
        232284 Perica Mladen            BJE OK Bjelovar            44:00 
       1401009 Pajčin Nikola            SOV OK Sova                48:00 
        442573 Salgado Jorge            VZG OK Variopintos ZG      52:00 
       7778000 Pavlin Domagoj           VIH OK Vihor               56:00 
        237598 Kosić Luka               JAP OK Japetić           1:00:00 
               Vacant                   Vacant                   1:04:00 
               Vacant                   Vacant                   1:08:00 

W21B  (7)          2.0 km  70 m   8 C      

        232216 Šantić Nikolina          BJE OK Bjelovar            31:00 
          5738 Štambuk Marija           IME OK Ivan Merz           35:00 
               Vacant                   Vacant                     39:00 
       1931982 Kopjar Marina            IME OK Ivan Merz           43:00 
               Vacant                   Vacant                     47:00 
          5724 Štambuk Iva              IME OK Ivan Merz           51:00 
        222401 Triplat Horvat Marina    VIH OK Vihor               55:00 

M65  (5)           1.5 km  60 m   8 C      

       1946000 Turkalj Milan            IME OK Ivan Merz            3:00 
               Vacant                   Vacant                      7:00 
        236882 Čepelak Radovan          MAK OK Maksimir            11:00 
               Vacant                   Vacant                     15:00 
        236863 Debic Mladen             MAK OK Maksimir            19:00 

M55  (6)           2.2 km  95 m   9 C      

       7111959 Štambuk Dario            IME OK Ivan Merz            9:00 
        442575 Sladič Roman             OKPT OK Perkmandeljc Trb   13:00 
        546169 Matijašić Josip          VIH OK Vihor               17:00 
               Vacant                   Vacant                     21:00 
        337655 Sopina Slavko            HDX Hrvatski DX klub       25:00 
               Vacant                   Vacant                     29:00 

M45  (10)          2.9 km  125 m   11 C    

        893813 Lovrec Nenad             VIH OK Vihor               33:00 
        236866 Uroic Milivoj            MAK OK Maksimir            37:00 
        505905 Jelić Mladen             KAP OK Kapela              41:00 
        446318 Bogović Marijan          JEL OK Jelen               45:00 
       7630314 Merunka Darko            MAK OK Maksimir            49:00 
       1968521 Priher Miroslav          IME OK Ivan Merz           53:00 
               Besten Miroslav          JEL OK Jelen               57:00 
        236865 Lukačić Ivica            MAK OK Maksimir          1:01:00 
               Vacant                   Vacant                   1:05:00 
               Vacant                   Vacant                   1:09:00 

W45  (8)           2.2 km  95 m   9 C      

        237595 Fabek Branka             JAP OK Japetić             33:00 
       1968623 Majer Melanija           IME OK Ivan Merz           37:00 
        247389 Ebenspanger Emilija      KAP OK Kapela              41:00 
        236886 Vendler Čepelak Željka   MAK OK Maksimir            45:00 
        636977 Cvitković Maja           VIH OK Vihor               49:00 
        232290 Sokolović Alida          BJE OK Bjelovar            53:00 
               Vacant                   Vacant                     57:00 
               Vacant                   Vacant                   1:01:00 

M35  (11)          3.7 km  160 m   13 C    

       7001122 Kaniški Tomislav         MAK OK Maksimir             4:00 
        247374 Vodopija Goran           KAP OK Kapela               8:00 
       7778899 Vuk Tomislav             VIH OK Vihor               12:00 
        446316 Fabijanić Daniel         JEL OK Jelen               16:00 
        700030 Legac Lino               JAP OK Japetić             20:00 
        893829 Delgado Pako             VIH OK Vihor               24:00 
       1965125 Hainž Miroslav           IME OK Ivan Merz           28:00 
       1971101 Kukec Boris              VIH OK Vihor               32:00 
        895099 Orehoci Robert           BJE OK Bjelovar            36:00 
               Vacant                   Vacant                     40:00 
               Vacant                   Vacant                     44:00 

W35  (7)           2.9 km  125 m   11 C    

        893814 Lovrec Darinka           VIH OK Vihor                3:00 
       1919197 Srebačić Davorka         IME OK Ivan Merz            7:00 
        210120 Cini Fabiana             MAK OK Maksimir            11:00 
       2078587 Lučić Slađana            KAP OK Kapela              15:00 
        236862 Jakšić Mirka             MAK OK Maksimir            19:00 
               Vacant                   Vacant                     23:00 
               Vacant                   Vacant                     27:00 

M20  (7)           3.7 km  145 m   13 C    

       1401001 Ivković Luka             SOV OK Sova                 5:00 
               Kirin Dominik            VIH OK Vihor                9:00 
       7041999 Štambuk Andro            IME OK Ivan Merz           13:00 
               Vacant                   Vacant                     17:00 
       1401003 Čubra Nebojša            SOV OK Sova                21:00 
        889172 Štambuk Matej            IME OK Ivan Merz           25:00 
               Vacant                   Vacant                     29:00 

W20  (5)           2.4 km  100 m   11 C    

        998020 Ocvirk Pia               JAP OK Japetić              3:00 
               Vacant                   Vacant                      7:00 
        893815 Lovrec Iva               VIH OK Vihor               11:00 
               Vacant                   Vacant                     15:00 
        893830 Težak Dora               VIH OK Vihor               19:00 

M16  (8)           2.4 km  100 m   11 C    

        237593 Puharić Roko             JAP OK Japetić             23:00 
       1999219 Jurak Filip              IME OK Ivan Merz           27:00 
        999505 Cvetković Filip          JAP OK Japetić             31:00 
        421656 Gojmerac Petar           IME OK Ivan Merz           35:00 
        237592 Verović Kristijan        JAP OK Japetić             39:00 
               Vacant                   Vacant                     43:00 
        237556 Mihaljević Dominik       JAP OK Japetić             47:00 
               Vacant                   Vacant                     51:00 

W16  (5)           2.0 km  70 m   8 C      

        893816 Lovrec Mia               VIH OK Vihor                4:00 
               Vacant                   Vacant                      8:00 
       1408127 Škugor Hana              JAP OK Japetić             12:00 
               Vacant                   Vacant                     16:00 
       1782000 Mađarić Iva              IME OK Ivan Merz           20:00 

M14  (6)           1.6 km  65 m   8 C      

        893811 Gobec Jan                VIH OK Vihor                4:00 
        237596 Marković Rudi            JAP OK Japetić              8:00 
       1289347 Kukec Jura               VIH OK Vihor               12:00 
               Vacant                   Vacant                     16:00 
       2061270 Tutić Teo                VIH OK Vihor               20:00 
               Vacant                   Vacant                     24:00 

W14  (6)           1.6 km  65 m   8 C      

       1717177 Srebačić Ana             IME OK Ivan Merz           28:00 
        237600 Jakopec Iva              JAP OK Japetić             32:00 
       1515155 Kermek Dora              IME OK Ivan Merz           36:00 
        345947 Magdić Govedarica Eva    JAP OK Japetić             40:00 
               Vacant                   Vacant                     44:00 
               Vacant                   Vacant                     48:00 

M12  (4)           1.4 km  65 m   6 C      

        423994 Salopek Tihon            RIS OK Ris Delnice          2:00 
               Vacant                   Vacant                      6:00 
        435468 Strmečki Vibor           MAK OK Maksimir            10:00 
               Vacant                   Vacant                     14:00 

W12  (7)           1.4 km  65 m   6 C      

       2045653 Delgado Sršen Leire      VIH OK Vihor               18:00 
        422983 Petak Marta              IME OK Ivan Merz           22:00 
       1968042 Kukec Marta              VIH OK Vihor               26:00 
               Vacant                   Vacant                     30:00 
       2045652 Delgado Sršen Kira       VIH OK Vihor               34:00 
               Vacant                   Vacant                     38:00 
       7474605 Pavlin Paula                03 VIH OK Vihor                       42:00 

OPEN  (5)          1.6 km  65 m   8 C      

       1414144 Kermek Zadravec Senija   IME OK Ivan Merz           46:00 
               Kukec Karolina           VIH OK Vihor               50:00 
        422986 Petak Davor              IME OK Ivan Merz           54:00 
               Vacant                   Vacant                     58:00 
               Vacant                   Vacant                   1:02:00 
11. Bjelovar Open

Poziv na 11. BJELOVAR OPEN

Poziv na orijentacijsku utrku
11. BJELOVAR OPEN
9. utrka Kupa Hrvatske
Vrbica, 26.09.2015.
DATUM ODRŽAVANJA: 26.09.2015. (subota)
ORGANIZATOR: ORIJENTACIJSKI KLUB BJELOVAR
VRSTA NATJECANJA: srednje staze
KARTA: Vrbica, 1:10000 (2015.)
OPIS TERENA: uglavnom pošumljen, djelomično strm
MJESTO OKUPLJANJA: Društveni dom Vrbica, (Koordinate: 45˚57’13”N, 16˚58’23”E), upute za dolazak
UDALJENOST DO STARTA: bit će objavljena naknadno
GLAVNI ORGANIZATOR: Milan Radočaj
POSTAVLJAČ: Damir Klobučarić
KONTROLOR: Vladimir Tkalec, OK Međimurje
KATEGORIJE: MŽ21A, MŽ21B, M65, M55, MŽ45, MŽ35,MŽ20, MŽ16, MŽ14, MŽ12, OPEN
STARTNINA: seniori i stariji: 35,00 kn, OPEN, juniori i mlađi: 25,00 kn
NAJAM SI-card: 10,00 kn
UPLATE: u gotovini na dan natjecanja
PRIJAVE: zaključno do ponedjeljka, 21.09.2015. na www.orienteeringonline.net
NAKNADNE PRIJAVE: moguće su do 10:00 sati na dan natjecanja ako ima slobodnih startnih mjesta uz doplatu 15,00 kn.
PRVI START: 11:00 sati
PROGLAŠENJE: oko 15:00 sati
NAGRADE: medalje za prva tri mjesta u svim kategorijama
PRIJEVOZ: vlastiti (parkiranje besplatno u okolici cilja)
INFORMACIJE: www.okb.hr ili na mob. 098 9984098
SVAKI NATJECATELJ NASTUPA NA VLASTITU ODGOVORNOST!
Poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje.
Dobro došli!